پیچ و رولپلاک سنگ نما در البرز

خدمتی دیگر از پیچ و رولپلاک

پیچ کردن سنگ نما در کرج  در تهران – با طناب و بدون داربست

(پیچ رولپلاک سنگ ادرس های ما بیشتر در کرج  و تهران است که پس از بازدید و قیمت دادن روز انجام کار را معلوم میکنیم و صبح ساعت ۹ شروع به کار میکنیم.

(پیچ و رولپلاک نما ) شما هم برای خدمات خود ابتدا باما تماس بگیرید و در ادامه ادرس اپارتمان یا محل کار را برای ما اس ام اس کنید تا ما پس از بازدید و توضیحات روش کار شما را از خدمات خود اگاه کنیم.

بازدید مورد نظر رایگان بوده و بدون هیچ هزینه ای انجام میشود.

پیچ و رولپلاک
پیچ و رولپلاک نمای اختمان با طناب

یک نصیحت به سنگ کارهای عزیز دارم.

لطفا در سنگ کاری خود دقت کنید چون باعث حسارات و مرگ و میر میشود. بخواطر اینکه کار خودتان را زود تمام کنید پشت سنگ ها خشکه نریزید و با ماسه انها را پر نکنید. حداقل در ریختن سیمان زیده روی کنید. در نماهای بسیاری دیدیم که سیمان به اندازه ۱سانت نیز پر نشده است که این صدرصد تقصیر سنگ کار است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

در روز برای پیچ و رولپلاک نما و نماشویی زنگ های زیادی میخورد و حتی برای استان تهران نیز ما زنگ خور داریم و خدمات انجام میدهیم.گروه ما که نام اختصاری ان پیچ و رولپلاک نما است متخصص در انجام این امور در کرج به شمار میرود.البته بیشترین تخصص ما محکم سازی نما است اما ما در نصب لوله بخاری -نصب بنر-نصب تابلو -و کیلیه خدمات نما ماهر هستیم و از ابزار بسیار ایمن استفاده میکنیم.

پیچ رولپلاک بدون داربست
پیچ کردن سنگ نما با طناب

 پیچ و رولپلاک نما در البرز کرج

پیچ رولپلاک سنگ بدون داربست

کرج شهری است که به تازگی از استان تهران جدا شده و به استان البرز تغییر نام داده است.در این راستا ما در البرز خدماتی همچون پیچ و رولپلاک سنگ نما و نماشویی و نقاشی نما و تمام کارها را روی نما با طناب انجام میدهیم.موردی که بنده در ساختمان های شهر کرج به ان پی بردم این است که هیچکدام در موقع ساخت از سیمان مناسب استفاده نکرده اند.

راپل بندباز
پیچ رولپلاک سنگ نما

ریختن سیمان خشکه قبل از پیچ و رولپلاک کردن سنگ

در حال کندن بعضی از سنگ ها دیدیم پشت سنگ به صورت ماسه خشک به پایین ریخته میشوند و متوجه شدیم که به دلیل تنبلی سنگ کار که به ان دزدی گفته میشود این کار زشت را انجام داده که به اینجا برسد و ما پیچ و رولپلاک سنگ نما را انجام بدهیم.نون حلال اولین اولویت یک ساختمان ساز و نما کار باید باشد.برای ما حلال ترین کار انجام یک کار با پیچ مناسب است که بتوانیم طول عمر یک نما که از سنگ تشکیل شده است را بالا ببریم.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان در کرج البرز

نصب پیچ و رولپلاک با طناب

یکی از کارفرما هایی که میخواستیم برای ایشان پیچ و رولپلاک نما انجام بدهیم از ما قول گرفتند که از پیچ های گالوانیزه استفاده کنیم و همین را نیز در قرارداد نوشتیم.روز کار که برای شروع کار اماده شدیم از پیچ های ما ایراد گرفتند و گفتند که من پیچ و رولپلاک برای سنگ را گالوانیزه صحبت کردیم.من با تعجب به او نگاه کردم و گفتم که این ابزار جنس مرغوب و اروپایی است که استفاده میکنیم.یک طرف از نما که سرامیک کار شده بود نیز واشر لازم داشت که قرار بود از واشر گالوانیزه استفاده کنیم تا بعد یک مدت زنگ نزند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *