انواع مته

مته الماسه برای پیچ رولپلاک سنگ

این اطمینان را به شما میدهم که هیچ اتفاقی برای سنگ های نمای شما نمی افتد.

مته های ما از نوع بهترین جنس است که از کرج به ادرس میانجاده تهیه میشود و تهران به ادرس منیریه.

با مته هایی که ما در اختیار داریم و با استفاده از دریل های بروز دنیا دیگر نگران شکستن سنگ و ریزش ان در هنگام پیچ و رولپلاک نمای خود نباشید.برای پیچ و رولپلاک سنگ نما از مته الماسه استفاده میشود.دونوع مته داریم که یک نوع به اسم معمولی و یک نوع چهارشیار داریم.مته ی معمولی برای سنگ های باریک استفاده میشود.سنگ های رومی نوعی از این سنگ ها هستند.

پیچ و رولپلاک نما در کرج
پیچ و رولپلاک نما در کرج

مته ی چهار شیار برای پیچ و رولپلاک ساختمان

بیشترین استفاده برای سوراخکاری نمای ساختمان به وسیله ی مته ی چهار شیار انجام میشود.این مته بر روی دریل هیلتی نصب میشود که برای تخریب و دریل کاری هم مورد استفاده قرار میگیرد.با این مته انواع سنگ ها را میتوان بر روی ساختمان پیچ و رولپلاک کرد.سنگ های مورد استفاده برای مته ی چهار شیار: سنگ گرانیت،تراورتن،مرمر،سرامیک است.

مته ی بلند و مته ی مینی

برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما از دونوع مته استفاده میشود که هر نوع ان یک کارایی دارند.مته ی بلند که سایز ان ۸ است برای پیچ های بزرگتر از ۵سانتی استفاده میشود.دریل ها نوعی اندازه پیر مته دارند که تا چه حد باید مته به داخل برود تا پیچ و رولپلاک جای خود را روی سنگ بگیرد.این نوع مته فقط در کرج و تهران بفروش میرسد.

مته کوتاه نیز اندازه پیچ ۵سانتی است که به راحتی میتوان با ان کار پیچ و رولپلاک سنگ نما و سوراخکاری را انجام داد.

انواع مته

 1. مته گرد بر

مته ی گرد بر برای بریدن جایی که قرار باشد یک لوله از انجا گذر بکند یا ینکه بخواهیم ابزاری را در جایی نصب کنیم از مته ی گرد بر استفاده میشود که کارایی با ان یک کم قدرت میخواهد تا دریل را در جای معین فشار دهیم.برش اول مساوی است تارفتن به داخل و ادامه ی برش.مته گرد بر چوب،انواع فلز،سنگ ،سرامیک و تمامی اجسام را برش میدهد.

 1. مته ی گرانیت

مته گرانیت که پر کاربردترین مته برای ما به حساب می اید سنگ گرانیت را سوراخ میکند.به غیر از سنگ گرانیت ،تراورتن ومرمر نیز به وسیله ی مته گرانیت سوراخ میشود.از این نوع مته برای پیچ و رولپلاک سنگ نما سوراخکاری اشیا خانگی دیوارها استفاده میشود.اگر چنین مته را هنگام استفاده به ان اب نیز اضافه بکنیم باعت سرعت و طول عمر بیشتر ابزار میشود.

 1. مته ی الماسه

 2. از مته یالماسه برای سوراخ کردن یا پیچ و رولپلاک کردن سرامیک استفاده  بهینه دارد.هنگام استفاده ازین مته باید از دریل چکشی استفاده کرد تا به راحتی خدمات را انجام بدهید

خدمات نما با طناب و بدون داربست در تمام ارتفاعات با طناب انجام میشود.

 • پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج و تهران
 • شستشوی نما با طناب در کرج و تهران
 • نورپردازی نمای ساختمان
 • اببندی ساختمان
 • خدمات نما در کرج
 • راپل در کرج
 • کرج راپل در تهران
 • البرز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *