اجاره داربست در کرج

نصب داربست در کرج

قیمت انجام خدمات پیچ و رولپلاک نما با داربست و بدون داربست در کرج و تهران -داربست از ارکان مهم ساختمان سازی به شما می اید.برای انجام نمای بیرونی ساختمان که بخش اعظم خریدو فروش یک ساختمان را ارا است حتما باید از داربست استفاده کرد.کار سخت و طاقت فرسای داربست بیشتر باعث این میشود تا کارفرماها به راحتی بتوانند نوع طرحی که در ذهن دارند را روی نما اجرا کنند.

نصب داربست در اندیشه
نصب داربست در اندیشه

قیمت داربست فلزی در کرج

قیمت همچین کاری متری حساب میشود.در این کار چیزی به نام کنترات یا چکی نداریم.در بعضی مواقع که متراژ کار از ۱۰۰ متر پایینتر بود در ان مواقع قیمت چکی یا به اندازه یک جهار پایه حساب میشود.هزینه هر متر مربع از نصب داربست در کرج نیز از هزار تومان تا هزار پانصد تومان نیز میرسد.

نصب پیچ و رولپلاک نما با داربست
داربست فلزی در هشتگرد

داربست در فردیس کرج

داربست به دلیل سنگین بودن و بالا بودن حجم لوازم به طور شهر گونه باید جدا باشد.مثال در شهر فردیس باید به طور جداگانه دارای شرکت داربست فلزی باشد.مثلا اگر بخواهیم از شهر اندیشه تا فردیس به دنبال داربست باشیم باید هزینه را و کرایه بار را بدهیم و قیمت از انچیزی که تعیین شده بیشتر است.

نصب داربست در شهریار
داربست فلزی در شهریار

اجاره داربست در البرز کرج

اجاره ی داربست فلزی در کرج همان مفهوم داربست بستن برای نمای شما است.اجاره ی یک روز با ده روز یا یک ماه هیچ فرقی ندارد.یعنی اگر بسته شود چه یک ساعت چه ۳۰ روز هزینه کامل دریافت میشود.

بستن داربست به صورت زیر بتن

قیمت در چنین مواردی خیلی بیشتر از نصب معمولی روی نما است.زیربتن برای ساختمان های تازه ساخت و زدن بنا است که بخاطر زیربتن و بتن ریزی نصب میشود.قالب های بتن ریز روی لوله های داربست قرار میگیرد و فشار وارده را تحمل میکند.

داربست کفراژ

در مکان های بلند یا ناغص که چپ شدن داربست وجود دارد باعث این میشود که پشت ان مهار های بزرگی زده شود تا لوله های محکم سازی شده و وصل به نما برگشت نشود که فاجحه بزرگی صورت میگیرد.هزینه ی نصب کفراژ نیز کمتر از نصب ان روی نمای ساختمان است.

اجزای داربست

  1. لوله های ۶متری – ۲متری- ۳متری-۴متری-۱متری و الااخر.این لوله ها برای سرهم کردن داربست نقش بزرگی را ایفا میکنند.
  2. اتصال یک لوله ی ۳۰ سانتی است که متصل ککنده لوله ها به هم است.یعنی اگر لوله به صورت عمود روی نما در حال بالا رفتن است چون شش متر است باید اتصال حتما موجود باشد که بتوان بالاتر نیز رفت.
  3. بست ها که از تمام مارک های ایرانی در بازار موجود است یک نوع ابزار پر کردن داربست از اجزای لوله است.
  4. قالب به لوله یک متری گفته میشود که از دو سمت ان بست خورده باشد و کار ان نیز وصب کردن دو شش متری به هم برای علم کردن لوله ها به سمت بالا است.
پیچ گالوانیزه
پیچ مخصوص پیچ رولپلاک نما

نقش گازوییل در داربست

همیشه برای تازه نگاه داشتن اجزای داربست میبایست گازوییل درون ماشین موجود باشد.چون گازوییل باغث نرم شده بست ها میکند.پیچ های درون بست بر اثر اب و هوا زنگ میزند و این باعث خرابی و زنگ زدگی میشود.یعنی بدون گازوییل بستها بعد از مدتی خراب میشوند.

پیچ و رولپلاک نما با داربست و بدون داربست

تخصص ما هم در بستن داربست است و هم پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان که برای محکم سازی انها و نصب سنگ حتما به ان نیاز پیدا میکنید.سقوط سنگ از روی نما از معظل های جدید چند ساله ی تمام مردم ایران زمین شده است.یا باید سنگ را کلا حذف کنیم یا باید پشت انرا اسکوپ کنیم و یا اینکه بعد ساختن روی انرا پیچ رولپلاک بزنیم تا شاهد حوادث ریزش سنگ نباشیم.

برای انجام خدمات پیچ رولپلاک نما ابتدا باید بازدید کنیم و دوم میزان ابزار مورد نیاز برای بستن داربست را محاسبه کنیم چون طناب یا راپل نیست که راحت بتوان کار را سریع انجام داد.ما باید برویم انبار و لوازم را بار ماشین کنیم و با سنگینیه بار بر روی ساختمان بیاییم.نباید جنس اضافی روی مااشین باشد.

پیچ و رولپلاک نما در کرج
پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست یا با طناب

هزینه های داربست و راپل

به طور کلی هزینه های داربست دوبل است.مثال برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانی که ۵طبقه باشد میبایست حداقل ۶۰۰ تومان پول داربست بدهید ولی اگر با طناب و راپل انجام شود این ۶۰۰ هزار تومان حظف میشود.

برای نماشویی در کرج یا هر شهری از اقسا نقاط کرج مانند: اندیشه شهریار فردیس هشتگرد که بخواهیم داربست ببندیم و پیچ و رولپلاک بکنیم اصلا به صرفه برای شما شهروندان البرزی نیست.

خدمات داربست فلزی و نصب داربست در کرج و حومه

پیچ و رولپلاک نما در کرج و جومه کرج با طناب و بدون داربست

شستشوی نمای ساختمان با طناب و راپل

نماشویی و شستشوی نما در البرز کرج

اببندی نمای ساختمان با راپل در البرز و تهران

اب بندی نما در کرج و تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *