ساخت پیچ - رولپلاک کرج

پیچ و رولپلاک چیست؟ pich o rolpelak

رولپلاک  rawlplug نوعی پلاستیک است که در بعضی مواقع فیبر هم برای ساخت ان استفاده میکنند.رولپلاک نقش یک گیره برای چسباندن خود به پیچ را ایفا میکند.پیچ بدون رولپلاک اجسام را نمیتواند نگه دارد.یعنی در اصل پیچ ستون اصلی بست است و رولپلاک یک اتصال کننده ی بین پیچ و دیوار یا هر شی دیگری است.هر چقدر وزن شی مورد نظر سنگینتر باشد پیچ و رولپلاک نیز باید قطور تر و بلندتر باشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج
پیچ و رولپلاک نما در کرج

پیچ چگونه تولید میشود و برای چه صنایعی استفاده میشود؟

پیچ در کوره های اتیش بعد از مذاب شدن درون قالب ها ریخته میشود و بعد از سرد شدن تبدیل به پیچ میشوند.البته برای ساخت پیچ های محکم و زد زنگ وقتی مذاب میشود توی ان موادهایی ریخته میشود تا به شکل سخت در بیاید.از جمله این پیچ ها گالوانیزه و استیل هستند.

پیچ رولپلاک نما
پیچ رولپلاک

شرکت پیچ – رولپلاک

یکی از شرکت های بزرگ وارد کننده ی پیچ و رولپلاک نما در ایران شرکت نما راپل میباشد که به طور مستقیم از تایلند وارد میکند.

پیچ و رولپلاک در صنایع مختلف و هم ریز و درشت در حال استفاده هستند.پیچ ها به تنهایی برای متصل کردن انواع اهن الاتی بزرگ و سنگین که وزن انها به تن میرسد نیز استفاده میشود.

ادرس پیچ رولپلاک فروش در کرج

بهترین پیچ و رولپلاک فروشی نیز مغازه ی اقای یوسفی بنام فولاد پیچ در کرج هشتگرد میدان فردیس جنب خیابان شهریار کوچه اندیشه واقع شده است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

سنگ های کرج به استحکام سازی نیاز دارند.دلیل این کار لق شدن ناگهانی بر اثر دلایل طبیعی است.مهمترین دلیل نشست های یک باره ی زمین است که کل ستون ساختمان را جابه جا میکند.

برای اندازه گیری میزان سوراخ کردن سنگ باید از مته هایی استفاده کنیم که پیچ و رولپلاک بتواند در ان ها کیپ بشود.مثلا مته ی ۸ باید از پیچ و رولپلاک ۵ سانتی استفاده کرد.کسی که دریل کاری میکند مطمعنن ازین موارد در سالهای کارش برایش پیش امده.

انجام پیچ و رولپلاک نما با مته مخصوص
طریقه ی پیچ رولپلاک نما با طناب

شستشوی نمای ساختمان با طناب و بدون داربست – کرج

نظافت نما با راپل

(کرج-هشتگرد-فردیس-شهریار-اندیشه-ملارد-ماهدشت-محمداباد-گوهردشت-حصارک-مارلیک-جهانشهر-عظیمیه-نظراباد-ابیک-تهرانسر-اسلامشهر-مهرشهر-تهران)

شستشوی یا شستن نمای ساختمان با واترجت مخصوص در استان البرز یا کرج قدیم.

اببندی نما به وسیله ی راپل مخصوص و نیروی متخصص در اببندی(اب بندی ) نمای ساختمان در کرج و خدماتی همچون درزگیری و درزبندی سنگ ها و کامپوزیت های نمای ساختمان از هر نوع جنسی.

تعویض لامپ های سوخته ی نما بدون داربست کار و با راپل کار در کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *