ایمن سازی سنگ نما

ایمن سازی و مجری پیچ و رولپلاک نما بدون داربست به صورت با طناب در کرج و تهران

ایمن سازی نمای ساختمان یعنی امن کردن مکانی از نما که لق یا شل باشد و ما با تیم پیچ و رولپلاک نما بدون داربست انرا تثبیت و محکم کاری کنیم.

ایمن سازی انواع سنگ نما از جمله تراورتن و آنتیک و گرانیت با طناب انجام میگیرد.

مجری پیچ و رولپلاک نما باید متعهد به تمام قواعد باشد تا هردو طرف از کار راضی باشند.

ایمن سازی نما با طناب

خدمات ایمن سازی سنگ های نما با طناب که به صورت حرفه ای با گروه آسیا راپل با روش های منحصر به فرد و برای اولین بار در ایران انجام میگیرد.

با ورود چسب های بسیار قوی و پیچ رولپلاک های بسیار قوی دیگر نگران نباشید و ریزش سنگ هایتان را به ما اطلاع بدهید.

خدمات ایمن سازی سنگ نما چطور انجام میگیرد؟

برای سنگ ها تراورتن و رومی ،گرانیت،سمیرم از پیچ و رولپلاک که امنترین اسکوپ سنگ میباشد استفاده میشود.اما مثلا برای انتیک و سنگ هایی که قابل پیچ کردن نیستند باید چه کرد؟

در این مواقع روشهایی را ما تجربه کردیم که ایمنی را ۱۰۰درصد تضمین میکند و ما نیز به صورت ضمانت کارهایمان را کتبی تحویل میدهیم.

برای سنگ آنتیک ابتدا میرویم و تمام سنگ ها را که روی نما باقی مانده اند را بررسی میکنیم.هرجا که سنگی لق شده بود را به از جایش در می اوریم و با آغشته کردن چسب سر جایش میگذاریم.

همچنین سنگ های ریزش کرده را این چنین می چسبانیم.

بعد از ایمن سازی تمامی نواحی نما در آخر روی تمام قسمت ها چسب مخصوص گروه ارتفاع کاران پیچ و رولپلاک نما با طناب را میزنیم.

ایمن کردن سنگ نما در کرج – ایمن سازی نمای ساختمان در تهران

در شهرهای پر جعیت و شلوغ مانند تهران و کرج و به دلیل اینکه شغل و کار در ان فراوان است مردم از شهرستان ها و روستاها هجوم به شهرها می اورند تا معشات زندگی انها با کار کردن برطرف شود.

از این رو وقتی شهرها شلوغ میشود به همین صورت ساختمان ها زیاد میشود و این ساختمان ها همگی از سنگ میباشند که خطر ریزش سنگ نیز در آنها وجود دارد.

ایمن سازی سنگ نمای رومی

سنگ های رومی یکی از سخترین پروژه های ایمن سازی سنگ خواهد بود.به دلیل کوچک و ضریف بودن انها ایمن کردن سنگ های رومی بسیار سخت و دشوار است و کار هرکسی نیست که انها را مهارکند.

مهار کردن یا ایمن سازی سنگ های تراورتن

سنگ های تراورتن چهل سانتی هستند و به راحتی با دریل مخصوص پیچ و رولپلاک میشوند.برای ایمن سازی سنگ تراورتن نیاز نیست استرس داشته باشید چون نه ترک بر میدارد و نه میشکند.

تثبیت و ایمن سازی سنگ سمیرم و مرمر

این سنگ قدیمی است و شکنندگی بالایی دارد اما هرکسی دریل مخصوصچنین سنگی را ندارد و برای ایمن کردن چنین سنگی ما با ابزارهای بسیار حرفه ای مقاوم سازی میکنیم.

مجری انجام تثبیت نما و فیکس کردن سنگ

شرکت پیچ و رولپلاک نما بدون داربست مجری خدمات نما با طناب میباشد که به صورت حرفه ای انجام میگردد.

مجری یعنی اجرای کامل یک کار با تمام لوازم و امکانات که پیمانکار تهد میکند مجری خوبی برای پیچ و رولپلاک نما باشد.

اجرای تثبیت سنگ به صورت حرفه ای باید ابزار ایمن و کاملی را داشت تا به صورت عمری نما را محکم سازی کنیم.

این را در نظر داشته باشید که روش اجرای پیچ و رولپلاک نما به عهده کارفرما میباشد.کارفرما باید به صورت واضح در حال انجام کار اجرای پیچ و رولپلاک نما را از نزدیک ببیند و کار را تایید کند.

شاید هنگام اجرای خدمات نما کارفرما نظر بهتری نسبت به ساختمان و کار ما داشته باشد.

ما برای انجام پیچ و رولپلاک نما نیروهای ارزان را به خدمت نمیگیریم تا ساختمان شما اسیب نبیند.

برعکس شرکت های راپل دیگر که با قیمتی ارزان نیروهایی را سرکار می اورند که بسیار اسیب به نما میرسانند و شما نیز از ان خبر ندارید.

بررسی قرارداد پیمانکار از ضروریات یک کارفرما است که حتما باید نوشته شود.

در تمام قراردادها پیمانکار و کسی که مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما میباشد ۲۵ درصد از مبلغ را در اول کار میگیرند اما ما تمامی هزینه را اخر کار دریافت میکنیم تا شما با خیال راحت هزینه را بپردازید.

در بعضی ساختمان ها که ما مجری پیچ و رولپلاک نما بودیم کارفرما حتی توانسته راهنمایی هایی بما بکند که در جاهای دیگری از ان استفاده کردیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *