شرکت انجام دهنده پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در هشتگرد و نظر اباد

جهان فرود متخصص اجرای اب بندی نمای ساختمان و پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در هشتگرد و نظراباد میباشد. با گسترش دادن شرکت جهان فرود خدمتی بزرگ به شهرستان های کل استان البرز و تهران کرده ایم و دیگر نگران انجام خدمات نما با طناب و بدون داربست نباشید. اگر نمای شما ایرادی دارد گوشی خود را بردارید و با شماره ای که در انتهای صفحه درج شده تماس بگیرید تا در اولین فرصت خدمات شما را انجام بدهیم.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در نظرآباد هشتگرد

یکی از دغدغه های اصلی مهندسان در بحث نمای سازه ها، جدا شدن سنگ نما از ساختمان می باشد. پیچ و رولپلاک سنگ نما در نظرآباد هشتگرد راهکاری مناسب و کاربردی برای جلوگیری از بروز این حادثه می باشد. افتادن سنگ نما ممکن است منجر به خسارات مالی و جانی بسیاری شود. نفوذ رطوبت به درون دیوار ها، زشت شدن نمای ساختمان ها و دیگر خسارات جانی از مشکلات اساسی به حساب می آیند. به همین دلیل رعایت موارد ایمنی و استاندارد های لازم در این کار بسیار ضروری و با اهمیت می باشد.
اگر چه در ظاهر عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما در نظرآباد هشتگرد کاری ساده به نظر می رسد اما اجرای این کار بسیار حساس و دقیق است. همچنین برای حصول نتیجه مطلوب باید از مواد مناسب و با کیفیت استفاده شود. رولپلاک ها معمولا از پلاستیک ساخته می شوند به مخروطی شکل هستند. بهترین نوع پیچ ها پیچ های گالوانیزه است که در برابر تغییرات جوی مقاوم هستند.
عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما در نظرآباد هشتگرد بدون داربست و با استفاده از طناب انجام می شود. معمولا ریزش سنگ نما در فصول سرد سال که شدت بارندگی ها افزایش می یابد، بیشتر رخ می دهد. در موارد خاص زلزله و یا طوفان های شدید نیز می توان منجر به افتادن سنگ نما ها شود. اجرای پیچ و رولپلاک در ظاهر ساختمان ها تغییری ایجاد نمی کند و از فاصله حداقل 5 متری قابل مشاهده نیست.

 

 

آب بندی سنگ نمای ساختمان در نظرآباد هشتگرد

آب بندی نمای ساختمان ها همانند پیچ و رولپلاک سنگ نما در نظرآباد هشتگرد از کار های تخصصی به حساب می آید و هر کسی نمی تواند آن را انجام دهد. نفوذ رطوبت به دیوار های داخلی ساختمان ها برای هیچ کس خوشایند نیست. این مسئله هم منجر به کاهش ایمنی و مقاومت دیوار ها می شود و هم ظاهر زشتی در دیوار ایجاد می کند. با گذشت زمان بندکشی هایی که پس از نصب سنگ نما صورت گرفته از بین می روند. خالی شدن بند های میان سنگ ها راهی برای نفوذ رطوبت به داخل می باشد و همچنین منجر به لق شدن سنگ نما می شود. آب بندی به معنای گرفتن درز ها و مسدود کردن راه نفوذ رطوبت می باشد. آب بندی نمای ساختمان در نظرآباد هشتگرد به صورت اصولی و استاندارد مانع ورود هر گونه ماده ای به دیوار های داخلی می شود.

 

راپل و کار در ارتفاع در نظرآباد هشتگرد

کار در ارتفاع به تمام فعالیت هایی گفته می شود که در ارتفاعی بیشتر از 1.2 متر انجام می شود. خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما در نظرآباد هشتگرد نیز نوعی کار در ارتفاع به حساب می آید. در چنین فعالیت هایی رعایت اصول ایمنی رکن اساسی می باشد. گذراندن دوره های آموزشی اصول راپل کاری و طناب کاری برای انجام این کار ضروری می باشد.