تعمیرات نما ساختمان
زمان مطالعه: 10 دقیقه
4.2/5 - (4 امتیاز)

تعمیرات نمای ساختمان چیست؟

تعمیرات نما به بازسازی سنگ و سیمان هایی گفته میشود که بر اثر عوامل طبیعی و غیر طبیعی فرسوده و خراب شده اند.عوامل طبیعی مانند زلزله و نشست ساختمان و عوامل غیر طبیعی نیز گذشت عمر ساختمان و فرسوده شدن نمای ساختمان میباشد.

برای تعمیر کردن نمای ساختمان به وسیله پیچ رولپلاک حتما با شرکت جهان فرود که بزرگترین هولدینگ ایران میباشد تماس بگیرید.09308877798

تعمیرات نمای ساختمان با رولپلاک

تعمیرات سنگ نمای ساختمان جزو کارهای خدماتی میباشد که شرکت ما به صورت راپل و بدون داربست انجام میدهیم. سنگ های ریزش کرده روی نما را میتوانیم با طناب و بدون هزینه داربست تعمیر کنیم و مانند روز اول ترمیم کنیم. شرکت جهان فرود با تجربه چندین ساله در زمینه تعمیر سنگ نمای ساختمان این خدمات را انجام میدهد. تهران و کرج به دلیل وجود ساختمان های بسیار زیاد و بلند باعث شده که تعمیرات سنگ نما جزو محبوب ترین کارهای جهان فرود باشد.

 

پیچ و رولپلاک نما جهت تعمیرات نما
پیچ و رولپلاک نما جهت تعمیرات نما

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما جهت تعمیرات نمای ساختمان

قیمت خدمات تعمیرات سنگ نمای ساختمان با پیچ و رولپلاک را باید با دیدن ساختمان گفت چون نماهای ساختمان یک به یک با هم متفاوت هستند. فقط نماهای ساده و صاف را میتوان بدن ارسال عکس قیمت داد. پس به هرحال برای استعلام قیمت پیچ و رولپلاک سنگ و تعمیرات مجدد نمای ساختمان با جهان فرود تماس بگیرید.

 

ما برای بازسازی نمای شما و تعمیرات سنگ چه کار هایی میتوانیم انجام بدهیم؟

گروه ما خدمات نصب سنگ را به وسیله طناب میتوانیم در کمترین زمان انجام بدهیم.

سنگ هایی که لق شده و تمام قسمت های سنگ را میتوانیم پیج و رولپلاک کنیم تا ریزش نکند.

نماهای قدیمی را با واترجت و مواد تمیز کننده نو کنیم.

میتوانیم زیباسازی برای شما انجام بدهیم یعنی شستشو کنیم نورپردازی کنیم نقاشی کنیم تا نما از حالت قدیمی بودن بیرون بیاید.

تمام کارها را برای نوسازی و زیباسازی نمای شما میتوانیم انجام بدهیم.

تمام کارهایی که در ادامه خواهید خواند با روش کار در ارتفاع انجام میشود و از تمام روشها ارزانتر و بهتر میباشد.

 

تعمیرات نما
تعمیرات نمای ساختمان

تمامی موارد زیر با تضمین بالا انجام می شود . می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 • بازسازی نمای ساختمان قدیمی
 • بازسازی نمای بیرونی ساختمان
 • بازسازی نمای آجری
 • بازسازی نمای سنگی
 • بازسازی نمای خانه های قدیمی
 • ترمیم نمای ساختمان
 • تعویض نمای ساختمان
 • ارزانترین نمای ساختمان
 • نوسازی نمای ساختمان
 • نصب سنگ نما

انواع تعمیرات نما مانند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان که بیشتر آنها سنگ هستند انجام میگیرد.

تعمیرات سنگ با طناب یا بدون داربست انجام میگردد.

تماس با ما

۰۹۳۰۸۸۷۷۷۹۸ استوار

ویدیو خدمات ترمیم سنگ نما

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در تهران           پیچ کردن سنگ نما در کرح

 

تعمیرات نمای ساختمان رولپلاک با طناب بدون داربست

وقتی به تاریخچه ساختمان سازی در ایران و سایر نقاط دنیا نگاهی بی اندازیم خواهیم دید که نما به دو بخش داخلی و نمای خارجی ساختمان تقسیم شده و نمای خارجی همواره به عنوان یکی از مهم ترین عناصر زیبا شناسی و هنر در ساختمان عنوان شده است و همواره به طراحان نمای خارجی عنوان هنرمند داده شده است.

اما نما هر چقدر هم زیبا و هنرمندانه باشد بدون نگهداری امکان ندارد بتواند دوام زیادی داشته باشد و هر چقدر هم ساده باشد با داشتن یک برنامه نگهداری می توان این نما را طول عمری بسیار زیاد به آن داد.

بسیاری از سازه ها و نماهای خارجی درجه یک دنیا هم چندین بار مورد تعمیر و ترمیم قرار گرفته اند که این نشان می دهد وجود برنامه تعمیرات برای نمای ساختمان اهمیت فوق العاده ای دارد.

 

اما تفاوت نماهای امروزی با نماهای قدیمی و تاریخی یک رکن اساسی دارد.

قبلا با استفاده از موادی نمای ساختمان انجام می شد که با بدنه ساختمان تقریبا می توان گفت تلفیق می شد موادی مانند سیمان و ماسه و شن و … که طرح اصلی ساختمان را نقاشی ها و طرح ها تشکیل می دادند.

اما نماهای امروزی عمدتا بر پایه موادی تشکیل شده اند که بعدا به بدنه ساختمان اضافه می شوند و در واقع به نما چسبانده می شوند و گویی از نمای اصلی فاصله دارند.

از این رو خرابی و تعمیر نمای ساختمان های قدیمی با نماهای فعلی و جدید تفاوت شاخصی دارد.

نماهای امروزی را باید با استفاده از موادی به دیواره اصلی تثبیت کرد و در صورت عدم رسیدگی به آنها ممکن است سقوط کند اما نماهای قدیمی عمدتا ریزش متفاوتی داشتند و خرابی از نوع ترک و فرسودگی بود.

نکته دیگر ارتفاع و بلندی ساختمان های امروزی است

ساختمان های امروزی بسیار بلند و در ارتفاعات بالایی ساخته می شوند. از این رو به سادگی نمی توان کار تعمیرات نما را بعد از کار ساخت و ساز انجام داد و به همین دلیل توصیه می شود این کار توسط کارشناسان و متخصصین این کار که عمدتا نما راپل ها هستند انجام شود تا با استفاده از تخصص خود در بالاترین ارتفاعات هم کار تعمیرات و ترمیم نما را بتوانند راحت انجام دهند.
هر آنچه که هست نما چه تازه ایجاد شده باشد، چه قدیمی و کهنه شده باشد در این ساختمان ها با این اندازه ارتفاع و بلندی ضرورت بیشتری برای تثبیت و حفظ شدن دارد.

اگر از این ارتفاعات حتی یک تکه نمای کوچک هم رها شود خطر مرگ و آسیب های جدی به همراه خواهد داشت.

بیشتر بدانید آب بندی نمای ساختمان

موضوع زمانی نگران کننده تر می شود که بدانیم نماهای عمدتا سنگی امروزی به خوبی به نما نمی توانند بایستند و با تمام راهکارهایی که برای آنها در نظر گرفته شده باز هم به خوبی بر روی نمای ساختمان ثابت نمی شود.

شرکت نما راپل در راستای مرتفع شدن این نگرانی عمده مردم عزیر تهران و کرج و در راستای اعتلای فرهنگ حفظ و نگهداری نمای ساختمان و هر چه بهتر شدن نمای شهر با استفاده از کادری آموزش دیده و متخصص امور مرتبط با نمای ساختمان از جمله تعمیر نما و ترمیم نمای ساختمان را با شرایط و دیدگاه تخصصی عهده دار می شود.

در این راستا بهتر است برای تفهیم بهتر مطلب موضوع تعمیر، ترمیم، تعویض و بازسازی نمای ساختمان را از هم مجزا بدانیم و در تعاریفی جداگانه این موارد را توضیح دهیم.

تعمیر سنگ نمای ساختمان
تعمیرات نمای ساختمان با پیچ رولپلاک در تهران و کرج

تعمیر سنگ نمای ساختمان در تهران و کرج

تعمیر واژه ای است که هر گاه به کار رود منظور اصلاح یک مورد خاص است.

تعمیر نمای ساختمان نیز دقیقا به همین معنی به کار می رود از این رو هر گاه نمای ساختمان آسیبی ببیند نیاز به تعمیر پیدا می کند.

هر چند تعمیر نما با ترمیم نما در بسیاری از حالات تشابهات زیادی دارند اما عمدتا ما زمانی واژه تعمیرات نما را به کار می بریم که قسمتی از نما ترک خورده باشد، خرد شده باشد، شکسته باشد و یا هر یک از موارد مشابه اتفاق افتاده باشد.

در حالت تعمیرات هدف اصلی مرتفع شدن مشکل اساسی نمای ساختمان از نظر اشکالات فنی است.

به همین دلیل گاها نمای تعمیر شده ممکن است زیبایی قبلی را نداشته باشد. مثلا ممکن است رنگ قسمت تعمیر شده با قسمت های دیگر ساختمان متفاوت باشد و یا ممکن است حتی برخی از نوع دیگری از مواد و مصالح برای تعمیر نمای ساختمان خود استفاده کنند.

گاهی تعمیرات نمای ساختمان واژه عام تری پیدا می کند در این حالت ممکن است نما شامل مواردی مانند پنجره، درب، حفاظ و … هم باشد.

گاهی تعمیرات واژه عمیق تری دارد که در این حالت به غیر از نمای ظاهری ساختمان سازه زیرین نما هم دچار مشکلاتی شده که باید تعمیر شود.

مثلا ترک های عمیقی که به غیر از نمای بیرونی خود دیواره ساختمان را هم شامل شده و درگیر کرده است.

در تعمیرات نمای ساختمان کارشناسان ما در ابتدا یک دیدار کلی و تخصصی از نما خواهند داشت و میزان خسارت و آسیب وارد شده را بررسی و بعدا با توجه به میزان و نوع تعمیرات کار را شروع می کنند.

بنابراین واژه تعمیرات نمای ساختمان را می توان یک تعریف عام و کلی از تمامی معیارهای اساسی نمای بیرونی ساختمان دانست.

بیشتر بدانید قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما

تعمیر سنگ نمای ساختمان نیز شامل همین موارد می شود. عموما نمای سنگی ساختمان بیشتر به دلیل ترک، شکستن و پوک شدن نیاز به تعمیر پیدا می کند.

برای تعمیر نمای سنگی ساختمان عموما نیاز است کار تخصصی تری انجام شود.

حجم و اندازه سنگ ها زیاد است و گاها به منظور تعمیر سنگ نما باید کار برش و چسباندن سنگ در ارتفاع انجام شود.

ضمن اینکه برخی مواقع سنگ ها را نمی توان دقیقا مشابه سنگ های قبلی تامین کرد و در زمان تعمیر سنگ معمولا تغییر رنگ هم به وجود می آید به همین دلیل توصیه ما این است که در این حالت اقدام به ترمیم نمای سنگی بکنید.

نمای انواع ساختمان های نوین و قدیمی خود را با تخصص و دانش کارشناسان ما می توانید تعمیر کنید.

تعمیر نمای ساختمان در تهران و کرج در سریع ترین زمان تنها با یک تماس از سمت شما با بالاترین کیفیت توسط شرکت نما راپل انجام خواهد شد.

 

تعمیر کردن سنگ نما
ترمیم نمای پاسیو

ترمیم سنگ نما با راپل

موضوع ترمیم نما با تعمیر نما تفاوت دارد. در معنای عامیانه می توان ترمیم را اینگونه تعریف کرد که اصلاح یک موضوع خاص به روش قبلی و باید در واقع ترمیم را مساوی معنی مرمت دانست.

در این حالت در واقع نما به شکلی تعمیر می شود که نما کاملا با قبل مشابهت دارد .

در قالب کلی می توان ترمیم را به شکل دیگری هم مورد نظر قرار داد. گاها در زمان ترمیم نمای ساختمان می توان تمامی نمای ساختمان را ترمیم کرد.
مثلا نمایی که قسمت هایی از آن ریزش کرده، برخی مکان ها ترک خورده، برخی خرد شده و … پروژه ترمیم نما انجام می شود که به این منظور نمای ساختمان را می توان با استفاده از تجهیزات و امکانات نوین مانند پیچ و رولپلاک نما و یا چسب های مختلف و … نما را کلا ترمیم کرد.
در چنین شرایطی تمامی سنگ ها جایگزین می شود، ترک ها پر می شوند و با استفاده از دلیرهای مخصوص نما سوراخکاری و پیچ و رولپلاک می شود.

نها یتا در انتها تمامی نما سفت و کاملا مقاوم سازی می شود و در پایان کار با استفاده از رنگ و مواد مخصوص نمای ساختمان از نظر رنگ و لعاب کاملا بازسازی می شود تا همه جای نما به یک شکل و ظاهر تبدیل شوند.

در زمان ترمیم کردن نما حتی صاحب خانه می تواند درخواست نماید تا نما با سیلر و کیلر و یا رنگ های روغنی روزنه های موجود گرفته شود.

در این حالت دیگر رسوبات، آلایندگی ، رطوبت و … نمی تواند وارد بدنه نما شود و طول عمر نما به شکل فوق العاده ای افزایش پیدا می کند.
در اصل ترمیم نمای ساختمان شامل همه انواع منای ساختمان می شود.

در زمان ترمیم مشتریان می توانند درخواست دهند تغییرانی در نما ایجاد شود.

مثلا می تواند درخواست دهد که قسمتی از نمای سنگی با نمای آجری جایگزین شود و یا با استفاده از نمای کامپوزیت برخی از تغییرات در نما ایجاد شود.
در این تعریف مشخص شد که نمای ساختمان را در همه زمان می توان انجام داد ولی تعمیر نما زمانی انجام می شود که ساختمان با مشکلی مواجه شده باشد.

ترمیم شامل تغییرات در ظاهر نما، تعمیرات و … هم می شود در حالی که تعمیر تنها شامل اصلاح مشکلات نمای ساختمان می شود.
برای ترمیم نمای ساختمان در تهران و کرج و دادن جان دوباره به نمای ساختمان خود می توانید روی تخصص و حرفه ای بودن کارشناسان ما حساب کنید.

 

روش ترمیم سنگ نما
روش ترمیم سنگ نما با طناب

بازسازی نمای ساختمان در تهران و کرج

بازسازی نمای ساختمان را شاید بتوان به عنوان زیر مجموعه ای از ترمیم هم دانست اما در حالت کلی بازسازی نما زمانی اتفاق می افتد که بخواهید نما را از ابتدا و به شکلی دیگر ایجاد کنید.

فرض کنید نمای اولیه ساختمان آجری بوده و اکنون به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی در نما قصد دارید کل نما را از ابتدا ایجاد کند.
در این حالت قصد بر اجرای نمای مجدد است. از این رو باید ابتدا نمای قبلی تخریب و دوباره نمای جدید به جای آن ایجاد شود. از این رو بازسازی نما را به عنوان مفهومی جداگانه در نظر می گیریم.

البته بازسازی فقط تخریب نمای قبلی و ایجاد نمای جدید نیست. برخی مواقع روی نمای قبلی را با نمای جدید پر می کنند و کار دوباره نما کردن نما انجام می شود.

بازسازی نما گاها به دلیل زیر سازی بد، کهنه شدن نمای قبلی، کثیف شدن بیش از اندازه نمای قبلی ، فرسوده شدن نما، آسیب های جدی به نمای ساختمان و گاها هم به دلیل تنوع و سازگاری بهتر با محیط انجام می شود.

بازسازی نما در تهران و کرج تخصص ما در شرکت نما راپل است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر نمای ساختمان بدون داربست
تعمیر نمای ساختمان بدون داربست

تعویض نمای ساختمان در تهران کرج

در زمان بازسازی نما در واقع نما به صورت کلی ممکن است تخریب و دوباره ایجاد شود و گاها شاید نیاز نباشد همه نما دوباره از نو اجرا شود و در برخی از مواقع هم نما بر روی نمای قبلی ایجاد می شود.

اما در تعویض نما کاملا نمای قبلی تخریب می شود و نمای جدید به جای آن با شکل و طراحی جدید ایجاد می شود.

شاید در بازسازی نیازی به طراحی وجود نداشته باشد ولی در تعویض نما عمدتا موضوع طراحی نما هم مطرح می شود.

به همین دلیل کار تعویض نمای ساختمان یکپروسه کلی است.

در این حالت دو موضوع مطرح است .

ابتدا خراب کردن نمای قبلی و بعدا ایجاد نمای جدید با سبک و طراحی معمولا جدید هر چند برخی از افراد در زمان تعویض کردن نما هم به دنبال همان طرح قبلی هستند.

در موضوع تعویض حتی گاها ساختار زیرین نما هم نیاز به تغییر دارد.

در این حالت باید ابتدا طرح نمای جدید در نظر گرفته شود و بعدا اگر نیاز به اضافه کردن و یا تغییر و کم کردن بخشی از زیر ساخت های نما وجود دارد این نکات ابتدا انجام شود.

به عنوان مثال اگر نمای قبلی شما نمای آجری است و قصد دارید نمای خود را شیشه ای کنید و نور ساختمان خود را به این بهانه تامین کنید باید برخی از سازه ها هم تخریب شوند و به جای آن گاها آهن کشی یا زیر ساخت سازی شود تا شیشه ها را بتوان با قابلیت اطمینان نصب کرد.

تعویض نمای ساختمان معمولا به متخصصینی نیاز دارد که در کنار کار خدمات نما بتوانند سایر مهارت ها را نیز به کار گیرند و از توانایی های دیگری نیز بهره مند باشند.

اگر هنوز هم برای بازسازی نمای در تهران و کرج هنوز هم شک دارید همین الان با کارشناسان ما در شرکت نما راپل تماس بگیرید.

13 thoughts on “تعمیرات نمای ساختمان رولپلاک تهران و کرج – ترمیم نمای ساختمان”

 1. بسیار زیبا بسیار عالی واضح رساندن مفهوم رشته کاری و افراد با وجدان وکاربلد با اخلاق
  بنده با این افراد کار کرده ام و خیلی از مرام ومعرفت مردم داری وادب وحرفه ایشان لذت بردم
  شما بعداز خدا امیدتون به این گروه باشه تا شاهد ایمنی کردن نمای ساختمان خودتون باشید
  ارزوی موفقیت وبهترین ها رو در تمام عرصه های زندگی برای ایشان و گروه شان دارم

 2. ممنئنم اقای رضا…انشالا که پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما سالیان سال سنگ ها رو از خطر ریزش نجات بده.

 3. سلام ببخشید شما تو گیلان هم کار ترمیم و پیچ رواپلاک نما رو انجام میدید ؟

 4. برای جلوگیری از ورود آب از نما به داخل ساختمان چه کنیم؟آب از نما وارد شده و سقف واحدهارو که از گچ هستن سوراخ کرده.پیشنهاد شما چیه

  1. سلام اقا. برای جلوگیری از ورود اب و رطوبت به داخل ساختمان باید حتما از مواد عایق و اب بندی استفاده کنید که جنس اون خیلی مهمه. اگر مواد نامرغوب بزنید صدرصد سال بعد مجدد این اتفاق برایتان میوفتد. پس باید از شرکت اب بندی معتبر مثل جهان فرود کمک بگیرید.

 5. سلام خسته نباشید روی خرک ما به سمت خیابان چند تا سنگ سفید گذاشتیم که خیلی سنگین هستن و رو در چین پشت بام هم گذاشته بودیم که تازگیا شل شده بودن و من اونارو برداشتم ولی جرعت نمیکنم برم رو خرک اون سنگ های خرو رو هم بردارم و به دلیل بازار بودن خیابان خیلی میترسم که بیفته رو کسی میخواستم ببینم شرکت شما این این کارو انجام میده اگه انجام میده تماس بگیرم

  1. بله انجام میدیم.شما زحمت بکشید عکس از کار برام بفرستید بهتون قیمت اعلام میکنیم. با تشکر

 6. بهترین شرکتی که برای خدمات تعمیر نمای ساختمان میتونید ازش کمک بگیرید همین جهان فرود هستش که با طناب و بدون داربست با داشتن مدارک جهانی کارتون رو توی سریعترین زمان ممکن انجام میدهن.

  ما که ازشون راضی هستیم و اکیپ پیچ رولپلاکشون خیلی با اخلاق بودن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *