جلوگیری از ورود آب باران از پنجره
زمان مطالعه: 20 دقیقه
Rate this post

خدمات نما با تیم جهان فرود بدون داربست در تمام نقاط تهران و کرج و ایران

شرکت جهان فرود متخصص در خدمات نما بدون داربست میباشد که با افراد بسیار متبهر کار خدمات نمای ساختمان را بدون داربست انجام میدهد. جهان فرود با داشتن 100 نفر نیروی اموزش دیده تمام خدمات نمای ساختمان را انجام میدهد. از سیمانکاری تا پیچ و رولپلاک و اب بندی نما را بدون داربست انجام میدهد و هرکاری که شما داشته باشید به راحتی قابل انجام است.

 

خدمات نمای ساختمان بدون داربست
خدمات نمای ساختمان بدون داربست

 

خدمات نما و خدمات نمای ساختمان با طناب بدون داربست با تضمین کتبی

شرکت‌های زیادی هستند که خدمات نمای ساختمان در تهران و کرج را ارائه می‌دهند.

به همین دلیل کاربرانی که می‌خواهند این خدمات را دریافت کنند، برای انتخاب یک شرکت تعمیرات نما و ترمیم ساختمانی مناسب دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌توانند به تردیدهایی که ذهن آن‌ها را مشغول کرده غلبه کنند و در نهایت کارشان را به یک تیم خاص بسپارند.

شماره تماس برای دریافت خدمات

09308877798
 

توضیحات تکمیلی خدمات نمای ساختمان بدون داربستنمای هر ساختمان مهمترین قسمت هر ساختمانی می باشد که می تواند تاثیر بسیاری در ذهن بیننده یا خریدار ساختمان داشته باشد. اگر نمای ساختمانی زیبا و تمیز باشد به زیباسازی و پاکی شهر کمک بسیاری می نماید.

امروزه دیده شده که بیشتر نماهای ساختمانی تهران، کرج با سنگ ساخته شدند نمای هر ساختمانی خارجی ترین بخش ساختمان است. این بخش از ساختمان بیشتر از سایر بخش های آن تحت عوامل محیطی مختلف مثل: باد، باران، زلزله، رطوبت و ..قرار می گیرد.

در واقع قسمت پوسته ی خارجی یک ساختمان نمای آن ساختمان می باشد. اگر ساختمانی در همان مراحل اولیه ی ساخت اصولی ساخته نشود پس از مدتی از زمان ساخت آن با مشکلات مختلفی مثل ریزش سنگ نما در بخش نمای ساختمانی مواجه خواهیم شد که در پاره ای از مواقع به جز خسارت مالی شاهد خسارت های جانی هم برای همسایگان مجاور ساختمان یا افراد در حال تردد در پایین ساختمان خواهیم شد.

انتخاب درست مصالح مورد احتیاج برای ساخت نمای ساختمان باید به عوامل متفاوتی بستگی داشته باشد به طور مثال موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی منطقه ی ساخت و ساز، تعداد طبقات، سلیقه و بودجه سازنده ساختمان نیز اثر بسیاری در انتخاب سبک و نوع مصالح دارد. امروزه کلیه ی عملیات خدمات نمای ساختمان در تهران و کرج به کمک طناب محکم و بدون داربست انجام می شود که در ادامه ی مطالب در این باره به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.


خدمات نمای ساختمان، خدمات نما در تهران


امروزه شکل به کارگیری از سیستم داربست در شهرهای بزرگی مثل تهران به علت افزایش ازدحام جمعیت ،ترافیک بالا کمرنگ شده است. نصب داربست بر روی ساختمان های مختلف با هزینه ی بالایی روبرو است. استفاده از داربست دسترسی به بخش های دیگر ساختمانی در بخش ارتفاعات را محدود می سازد. از طرفی برای کارگران در حین انجام کار بر روی داربست مشکل امنیتی جانی را به وجود خواهد آورد. به طوری که کوچکترین لغزش، اشتباه، بی احتیاطی از سمت کارگر باعث سقوط مرگبارش از ارتفاعات و نتیجه مرگ حتمی را به دنبال خواهد داشت. امروزه برای خدمات نمای ساختمان، خدمات نما در تهران در بیشتر مناطق آن به جای استفاده از داربست از طناب محکم و بدون داربست برای عملیات مختلف خدمات نما در ساختمان های مختلف در بخش ارتفاعات استفاده می شود.


خدمات نما بدون داربست


اگر به شهرهای بزرگی مثل تهران و کرج سفر کرده باشید در نقاط مختلف این دو شهر ساختمان هایی با ارتفاعات مختلف مشاهده خواهید کرد که بسیار زیبا طراحی و ساخته شدند اما متاسفانه از نظر شکل مقاوم سازی اصولی بنا نشدند. به طوری که به جرات می توان گفت بر اثر یک زلزله نسبتا شدید این ساختمان ها ممکن است با ریزش شدید مصالح، آوار و تخریب شدید همراه باشند. در این دو شهر یاد شده و سایر شهرهای کشور شرکتهای معتبری در زمینه ی خدمات نمای ساختمانی مشغول فعالیت می باشند. این شرکتها برای انجام عملیات مختلف ساختمانی از نیروهایی متخصص و ماهر که با گذراندن دوره های آموزشی موفق به کسب گواهینامه ی معتبر کار در ارتفاعات شدند برای بخش های مختلف ساختمانی به شکل کار در ارتفاع به کمک طناب محکم و بدون داربست استفاده می نمایند. امروزه استفاده از خدمات نمای ساختمان بدون داربست یکی از رایج ترین نوع بکارگیری از تجهیزات و لوازم مورد احتیاج برای کار در ارتفاعات به شمار می رود.


انواع خدمات نما


یکی از مشاغل بسیار سخت در دنیا کار در ارتفاعات است. کار در ارتفاع اگر به کمک وسایل و تجهیزات ایمنی و استاندارد نباشد می تواند بسیار پرخطر باشد. پس لازمه ی انجام کار صحیح در هر ارتفاعی داشتن تجهیزات، رعایت اصول و قوانین مختص به خود می باشد. خدمات نما تهران و خدمات نما کرج با تکنیک ها و روشهای نوین امروزی مثل شکل استفاده از طناب و بدون داربست انجام می شود. همچنین خدمات نما با طناب در تهران و کرج برای منازل شهرک نشین به علت همسانی ساختمان ها باید با دقت و تخصص انجام شود تا با ساختمان های اطراف همخوانی خود را از دست ندهد.

اما برای منازل یا ساختمان هایی که در بین خانه های لوکس قرار دارند کار حساس است .خدمات نما با طناب در تهران و کرج برای ساختمان های تجاری برای تبلیغ بیشتر باید نماهای تمیز ،خاص، منحصربه فرد ایجاد نماید. با استفاده از روش استفاده از طناب و بدون داربست کار برج های بلند و فضاهای کاری غیرقابل دسترس در انواع خدمات نمای ضریب اطمینان بسیار بیشتری صورت می گیرد و در مقایسه با روش های قدیمی سنتی و پرهزینه استفاده از داربست و بالابر برخوردار است.


خدمات نمای ساخمان نور پردازی نما


برای زیباتر شدن و جلوه ی بیشتر ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری از نور پردازی نما استفاده می شود زیرا نورپردازی نما باعث روشنایی نما و بهتر جلوه دادن نما در شب می گردد. نورپردازی نما یکی از انواع خدمات نما در ساختمان می باشد. خدمات نما با طناب در تهران و کرج به شکل حرفه ای توسط نیروهای ماهر آموزش دیده بدون داربست انجام می شود. از چراغ، وال واشر، لامپ و ..برای تامین برق و نور روشنایی نمای ساختمانی های مختلف، حتی محوطه ی باز باغ و ویلا، پارک استفاده می شود. این روشنایی ها به گونه ای ساخته می شوند که در مقابل عوامل محیطی طبیعی مثل بارش باران، برف و.. مقاومت بالایی داشته باشند. نور پردازی نما امروزه در بین ساکنین ساختمان ها و مردم توانسته جایگاه بالای خود را با رعایت قوانین و مقررات و استانداردهای خاص خود حفظ نماید و از آن در جهت روشنایی بیشتر محیط و زیباتر شدن فضا استفاده گردد.


 خدمات نمای ساخمان برای آب بندی و درزبندی نما


یکی دیگر از موارد مهمی که در بخش خدمات نما مورد توجه بسیاری قرار می گیرد آب بندی و درزبندی نما می باشد. که بستن درز یا شکاف بر روی نمای ساختمانی موجب طول عمر نما می شود. گاهی اوقات در ساختمان های قدیمی و نوساز بر اثر گذشت زمان و یا رعایت نکردن اصول استاندارد و درست استفاده از مصالح ساختمانی در نما درزهایی ایجاد می شود که وجود این درزها باعث ورود عوامل محیطی مختلف مثل آب باران، برف، طوفان، آلودگی به درون ساختمان می شود و باعث خرابی و حوادث مختلف برای ساکنین درون ساختمان و عابرین پیاده خواهد شد. زیرا وجود رطوبت و آب می تواند باعث نشست ساختمان، نفوذ آب به دیوار داخلی ساختمان و ایجاد فضای مخرب برای افراد به وجود آورد. همچنین اگر لابه لای سنگهای نما شکاف و درزی ایجاد شود آب و رطوبت به مرور باعث شل شدن سنگ و پرتاب آن به پایین ارتفاعات ساختمان و بروز حوادث مالی و جانی برای همسایگان مجاور ساختمان و افراد در حال تردد خواهد شد. ورود سرمای شدید یا گرمای زیاد از طریق همین درزها برای ساکنین داخل ساختمان مزاحمتهایی به وجود خواهد آورد. ورود گرد و غبار ناشی از باد، طوفان، ورود فزولات پرندگان و دیگر موارد به درون ساختمان مشکلاتی را به همراه خواهد آورد که برای ساکنین درون ساختمان ،وپاره ای از مواقع خارج ساختمان بسیار آزاردهنده می باشد.


خدمات آب بندی و درزبندی نما


خدمات نما با طناب در تهران و کرج درباره ی نماهای ساختمان هایی که درز یا شکاف لابه لای سنگ نما بنابه دلایل مختلفی باز مانده است شامل آبندی و درزبندی نما می باشد به این صورت که نیروهای متخصص کار در ارتفاعات ساختمان به کمک طناب محکم بدون داربست عملیات زیر را بر روی مصالح مختلف ساختمانی به شکل زیر انجام می دهند.

خدمات بندکشی نمای ساختمان


در این گونه از عملیات ما بین سنگها به کمک ملات همرنگ جهت جلوگیری از ورود آب به سطح نما پر می شود. این باعث می شود که سنگها در مقابل هر گونه از عوامل محیطی محکم و مقاوم شوند.
تعویض شیشه، درزبندی و آب بندی نمای شیشه ای
به این صورت که این عملیات به کمک چسب های سوپر سیلیکون، پلی اورتان و ..مقاوم در برابر uv توسط نیروی ماهر خدمات نما با طناب در تهران و کرج با بالا رفتن از ارتفاعات به بهترین شکل ممکن انجام می شود.


خدمات عایق بندی نما


در این بخش نیروی با تجربه و ماهر برای انجام خدمات نماتهران و کرج از روش استفاده از طناب محکم و بدون داربست برای ترمیم درزهای باز شده ی سنگ نما یا دیگر مصالح در بخشهای مختلف ساختمانی به کمک روش عایق بندی نما عملیات را انجام می دهند. از عایق بندی نما درجهت جلوگیری از رطوبت، صوت، کاهش هزینه های انرژی استفاده می شود.
آب بندی نمای سنگی، آب بندی نمای آجری، سطوح سیمانی، کامپوزیت، رومی و ..توسط شرکتهای معتبر خدمات نما تهران و کرج به شکل کار در ارتفاعات بدون داربست به کمک طناب محکم انجام می شود.


خدمات نمای ساخمان پوشاندن درز انقطاع ساختمان


این نیروی ماهر در شهرهای تهران و کرج به کمک طناب محکم و بدون داربست از ارتفاعات ساختمانی بالا رفته و هر بخش از درز نمای ساختمانی مختلف را که نیاز به پوشاندن داشته باشد به کمک ورق گالوانیزه، یونولیت، اسپری فوم و …می پوشانند. امروزه شرکتهای معتبر یرای انجام خدمات نماتهران و کرج از نیروهای متخصص و آموزش دیده استفاده می نمایند. بهترین ماده برای پوشاندن سطوح نمای ساختمانی استفاده از نانو می باشد. اگر سطوح مختلف ساختمانی به کمک نانو پوشانده نشود در برابر زطوبت و آب سطوح کپک می زند یا شوره و پوسته پوسته می شود. نانو حکم ماده ایی مقاوم در برابر عوامل مختلف محیطی است. اگر پوشش سطوح ساختمانی نانوکاری نشود در نتیجه مصالح مختلف ساختمانی بر اثر واکنش های قلیایی دچار یخ زدگی و ذوب شدگی شدید خواهد شد. در نتیجه سطوح دچار شکاف خواهند شد.


خدما نما نماشویی


به طور معمول در شهرهای بزرگی مثل تهران و کرج اگر رفته باشید به علت تردد در رفت و آمد، دود و آلودگی ترافیک های سنگین و.. به مرور زمان سطح نماهای ساختمانی مختلف دچار آلودگی، جرم ،کثیفی شدید خواهد شد که تنها راه حل این مشکل توسط شرکتهای معتبر خدمات نما تهران و کرج می باشد. این شرکتها سیستم سنتی و قدیمی استفاده از داربست را حذف و به جای آن برای انجام خدمات نما از طریق نوعی طناب محکم مخصوص و بدون استفاده از سیستم داربست نیروهای ماهر را برای کار به بخشهای مختلف ارتفاعات ساختمانی اعزام می نمایند. انجام عملیات شست و شوی نمای ساختمانی برای انواع نماهای سنگی، آجری، کامپوزیت، شیشه ای، سیمانی و ..در کوتاهترین زمان ممکن با صرفه جویی در هزینه ها وسرعت عملکرد بالا توسط این نیروهای متخصص صورت می گیرد. استفاده از سیستم طناب محکم و بدون داربست امنیت کاری و جانی لازم برای کارگران متخصص در بخش ارتفاعات را فراهم می کند. این نیروها به کمک تجهیزات استانداردی که شرکت در اختیارشان قرار می دهد به دورترین نقاطی ازساختمان که کارگران معمولی قادر به دسترسی به آنها نیستند دسترسی پیدا می نمایند. هزینه ی نماشویی در سطوح مختلف ساختمانی تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل آلودگی، جرم نمای ساختمان، نوع آلودگی متراژ سطح کار ،جنس نما، میزان زمانی که صرف شست و شوی نمای ساختمانی می شود کاملا متفاوت می باشد. توجه کنید برای ساختمان های کوچک با متراژ کار پایین قیمت نماشویی به صورت کنترات برآورد می شود.


خدمات نما ساختمان نماشویی ساختمان و شستشوی نما با طناب


خدمات نما با طناب در تهران و کرج برای شست و شوی نماهای مختلف ساختمانی به این صورت است که فرد بدون داربست تسلط کامل بر روی طناب و اشراف کامل به همه ی نقاط ساختمان حتی دورترین نقطه را دارا می باشد.روش دسترسی به طناب دارای ایمنی و کاربرد بیشتری به نسبت استفاده از داربست می باشد.

نماشویی ساختمان با بالابر
استفاده از این روش برای خدمات نما تهران و کرج در ساختمان های مختلف برای مواقعی که به کمک داربست یا طناب محکم امکان دسترسی به نقاط دور ساختمانی وجود ندارد پیشنهاد میشود که پرهزینه تر می باشد.

نماشویی ساختمان با واترجت
استفاده از دستگاه واترجت برای سطوح مختلف ساختمانی سنگی، آجری، سیمانی، کامپوزیتی و ..که بر اثر گذشت زمان تا حدودی دچار آلودگی و جرم می باشند پبشنهاد می گردد.این دستگاه دارای فشار بالای آب می باشد که توانایی نظافت و پاکی این سطوح را دارا می باشد.

نماشویی ساختمان با واتر سندبلاست
زمانی که آنقدرجرم و آلودگی برروی سطوح ساختمانی انباشته شده که حتی با دستگاه واتر جت تمیز نمی شوند این دستگاه با مکانیزم قوی همه ی لایه هایی که دچار چربی، جرم بیشتر و عمیق ،آلودگی هستند را به خوبی پاک می نماید.

نماشویی ساختمان با دیسکلر
یکی از بهترین روش و سریعترین روش برای پاکسازی بخش سطوح نما از هر گونه آلودگی وچربی و حذف آنها استفاده از دستگاه دیسکلر است. در این روش همزمان با انجام پاشش آب به کمک واترجت ،کمی دیسکلر هم به سطح مورد نظر اعمال می گردد.

نماشویی ساختمان با تی، ابر، موادشوینده
این گونه از نماشویی برای سطوح صاف ،صیقلی کاربردارد مثل نمای شیشه ای، کامپوزیتی، سنگی .در این نوع از نماشویی اول مواد شوینده به کمک ابر اسفنجی مخصوص بر روی سطوح مختلف نما انجام می شودبعد به کمک تی مخصوص شیشه، مواد شوینده به کمک آلودگی ها از روی سطوح برداشته می شود. در انتها برای کامل شدن کار نماشویی ساختمان و شستشوی نما از دستمال های نانوفایبراستفاده می شود.

نقاشی نما با طناب، بدون داربست
یکی از عملیات مهم دیگر نیروی کارآمد و توانمند در شرکتهای معتبر خدمات نما در تهران، کرج نقاشی نما بدون داربست و به کمک طناب محکم می باشد که هزینه ی کمتر و سرعت عملکردی بالاتری به نسبت به روش قدیمی سنتی استفاده از داربست دارد. در این روش یک طنابکار به کمک سطل رنگ نقاشی نما را از قسمت بالای ساختمان آغاز و به انتهای آن به پایان می رساند. این روش به 2 نفر احتیاج دارد. به این صورت که یک نفر در قسمت بالای پشت بام برای حفظ و نگهداری طناب مسئول باشد و فرد دوم از طناب به قسمت پایینه روانه گردد.


استفاده از بالابر برای خدمات نما


در این روش شرکتهای معتبر در زمینه ی خدمات نما تهران و کرج برای نقاشی ساختمان های 3 طبقه از این وسیله استفاده می کنند. در نظر داشته باشید بالابر برای نمای ساختمان های ارتفاع کم استفاده می شود اما برای ساختمان هایی که دارای ارتفاع بیشتری هستند از همون روش استفاده از طناب محکم و بدون داربست استفاده می شود. نقاشی نما بدون داربست دارای مزایای مختلفی است از جمله دیگر نیاز به ایجاد داربست با هزینه ی بالا و زمان زیاد نیست. حتی زمانی برای جمع کردن داربست باید باشد که همه ی این موارد کلی وقت بر است. خدمات نما با طناب درتهران و کرج به کمک نیروهای متخصص با استفاده از طناب بدون داربست به کمک تجهیزاتی مثل قلتک، قلمو، پیسولت و ..در ارتفاعات به همه ی بخشهای مختلف که افراد عادی قدرت دسترسی ندارند آنها به کمک این ابزار رنگ آمیزی می نمایند.این کار توسط این نیرو با سرعت قابل ملاحظه ای صورت می پذیرد.


خدمات نصب توری پاسیو، بستن حیاط خلوت، بالکن


یکی دیگر از عملیات شرکتهای معتبر خدمات نما در تهران و کرج نصب توری برای پاسیو، حیاط خلوت و حتی بالکن ساختمان های مسکونی می باشد. گاهی اوقات پرندگان در پاسیو یا حتی بالکن ساختمان های مسکونی لانه گذاری می کنند. که این امر باعث ایجاد مزاحمتهای شدید برای ساکنین این ساختمان ها و همسایگان پایینی و مجاور ساختمان خواهد شد. زیرا لانه گذاری پرندگان با ایجاد سر و صدا از جهت رفت و آمد پرنده، آلودگی بخاطر فزولات پرندگان و دیگر موارد بر روی سطوح لبه ی پنجره ها، پاسیو، بالکن خواهد شد. بیشتر مالکان ساختمان برای رفع این گونه مشکلات به شرکتهای معتبر خدمات نما رجوع می کنند و چاره ای برای حل مشکل می طلبند.شرکتهای معتبر از مالکان درخواست می کنند ساعتی را برای مشاوره و بازدید رایگان از محل مذکور اعلام کنند.این شرکتها پس از بازدید استفاده از توری مرغی را برای پوشاندن و نصب در محل پاسیو، بالکن پیشنهاد می کنند و این که در این مرحله نصب داربست به علت عدم امکان نصب در محل های یاد شده حذف می گردد. و در نتیجه کار در ارتفاع به کمک طناب محکم و بدون داربست در سریعترین شکل ممکن انجام می شود.


خدمات نما توری مرغی


توری مرغی یک نمونه از توری می باشد که به وسیله ی سیم مفتول به هم ساخته می شود که گاهی اوقات به صورت دستی و گاه با دستگاه ساخته می شود. از توری مرغی برای بستن نورگیرها ،بالکن، حیاط خلوت استفاده می شود. گاهی از توری مرغی برای نگهداری پرنده، دام، جوجه استفاده می شود. گاهی از آن برای بستن دیوارهای گچی ،دور ستون ساختمانی استفاده می شود.

مناسب ترین نوع توری برای پوشاندن پاسیو


مناسبترین نوع توری برای پوشاندن پاسیو، بالکن، حیاط خلوت باید ضخیم با چشمه کوچک باشد تا پرندگان به آسانی نتوانند وارد شوند اما برای عبور نور مناسب باشد. بیشتر از توری مرغی فلزی به علت مقاومت و استحکام بالایش در مقابل توری پلاستیکی استفاده می شود. زیرا توری پلاستیکی زود خشک شده و می پوسد. یکی از مواردی که در نصب توری مرغی باید به آن توجه کافی نمود بافته شدن توری ها می باشد زیرا اگر به درستی به هم بافته نشوند و جایی از توری باز بماند پرندگان به راحتی می توانند به داخل پاسیو یا بالکن وارد شوند.پیچ هایی که برای محکم کاری توری به کار برده می شوند باید به صورت اصولی نصب شوند نباید فاصله ی بین پیچ ها طوری باشد که توری به راحتی خودش را ول نماید و بین توری ها و پیچ ها فاصله باز بماند.درباره ی برآورد هزینه ی نصب توری مرغی برای پاسیو، حیاط خلوت، بالکن با گرفتن عکس برای شرکتهای معتبر خدمات نما در این راستا امکان پذیر می باشد.

تعمیر، تعویض شیشه، کولر، تهویه در ارتفاعات


یکی از خدمات نما در تهران و کرج تعمیر و تعویض شیشه، کولر، تهویه توسط شرکتهای معتبر در این راستا می باشد. اعزام نیروی توانمند و ماهر در ارتفاعات ساختمانهای مختلف بدون داربست و به کمک طناب محکم انجام می شود. نمای هر ساختمانی به غیر از زیبایی خاصی که دارند باید هر چند وقت 1 بار مورد بازرسی قرار بگیرند. و هر بخش از ساختمان را که نیاز به تعمیر دارد یا تعویض دارد به سرعت قابل ملاحظه ای انجام شود. گاهی در ارتفاعات ساختمانی شیشه ای شکسته است یا کولری خراب شده نیاز به تعمیر یا تعویض و نصب مجدد دارد. یا تهویه ای از کار افتاده است و باید از محل جایگاهش در نمای ساختمان برداشته و حالا تهویه ای نو جایگزین شود. همه ی این موارد باید از جانب این نیروهای کارآمد و شجاع در ارتفاعات انجام شود آنها با تسلط کافی بر روی طناب بدون داربست بالا رفته و کار را به راحتی و سرعت بالا انجام می دهند. استفاده از داربست در ارتفاعات با سختی زیادی همراه است زیرا در پاره ای از مواقع به علت شرایط مختلف موفق به نصب داربست در ساختمان نخواهیم شد یا همسایه اجازه ی نصب داربست نخواهد داد. نصب داربست با هزینه ی بالایی روبرو است. حتی درپایان جمع آوری داربست هم با هزینه های بالایی روبرو است و سرعت عملکردی و امنیتی پایین برای کارگران مواجه است. برای همین منظور پیشنهاد ما استفاده از طناب مخصوص با تکنیک های خاص کار در ارتفاعات و بدون داربست می باشد. توجه داشته باشید هر فردی کار در ارتفاع بر روی طناب را نمی تواند انجام دهد. تنها نیروهایی که شیفته ی این کار هستند و ترسی از بالا رفتن در ارتفاعات ندارند می توانند به این حرفه ی مهم وارد شوند.


خدمات نما پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و روش کار


خدمات نما با طناب در تهران و کرج برای ساختمان هایی که دارای نماهای مختلف سنگی، آجری و ..هستند و گاهی دچار ریزش سنگ نما می شوند به این صورت است که اعزام نیروی متخصص حرفه ای برای کار در ارتفاعات معین بدون داربست به بهترین شکل ممکن و سرعت عملکردی بالا انجام می گیرد.

گاهی اوقات ممکن است از یک کوچه یا خیابانی در حال عبور باشید ناگهان با ریزش سنگ ریزه ها یا سقوط مصالح سنگین تر از ارتفاعات ساختمانی مواجه خواهید شد.

این ساختمان ها یا بر اثرگذشت زمان دچار فرسایش شدند و یا نفوذ عوامل محیطی مثل آب، باد، باران، طوفان، رطوبت به داخل سنگها باعث شل شدن آنها و پرتاب و سقوط سنگهای مختلف از ارتفاعات به پایین خواهند شد که ممکن است به خسارت مالی و حتی جانی منجر شود.

گاهی اوقات ملات سیمان به پشت سنگ و محل اتصال به جایگاه نمای ساختمانی به خوبی چسبیده نشده است و همین امر سبب جدا شدن سنگها از نما و سقوط به پایین ارتفاعات خواهد شد. سازندگان ساختمان باید قبل از به وجود آمدن چنین مشکلاتی راه حلی برای ثبات و سفت شدن مصالح به خصوص سنگ در نمای ساختمانی در نظر بگیرند.


هزینه و قیمت خدمات نمای ساختمان برای پیچ و رولپلاک


باید گفت که هزینه و قیمت پیچ و رولپلاک در سنگ نمای ساختمان های مختلف در شهرهای تهران و کرج بسته به شرایط و عوامل مختلف متفاوت می باشد.

این که در نمای ساختمان از چه نوع مصالح و سنگی استفاده شده است، متراژ سنگ نما یا مصالح دیگر در ساختمان های مختلف چقدر است ،مرغوبیت و کیفیت در سنگ نما، نوع دریل و مته یی که برای سوراخ کردن سنگ مورد نظر جهت محکم کاری و ثبات بکار برده می شود و ابزاری که در این بخش استفاده می شود و بسیاری از موارد دیگر متفاوت می باشد.

برای محکم کاری و مقاوم سازی سنگ نما و جلوگیری از خطرات سقوط سنگ نما از پیچ و رولپلاک استفاده می شود.

در نظر داشته باشید هزینه ی پیچ و رولپلاک برای نقاطی از ساختمان که نقطه ی کور ندارند و قابل دسترسی و دست و پا گیر نیستند این عملیات راحتر انجام می شود.

در نتیجه هزینه ی کمتری برای مشتری در نظر گرفته می شود اما برای برای ساختمانهایی که دارای نقاط کور و دسترسی به بخشهای مورد نظر ساختمانی برای عملیات پیچ و رولپلاک سختر است هزینه هم برای مشتری مورد نظر بیشتر اعلام خواهد شد.


برای عمر بیشتر ساختمان و ماندگاری آن از عملیات پیچ و رولپلاک استفاده می شود.

رولپلاک ها در اصل بر روی دیوار نصب می شوند. آنها از نوع پلاستیکی و به شکل مخروطی مانند می باشند. پیچ های گالوانیزه برای محکم سازی سنگ نمای ساختمانی بکار میروند.

خاصیت بسیار مهمی که این مدل از پیچ ها دارند ضد آب هستند و به آسانی در سنگ اسکوپ می شوند و در برابر شرایط و عوامل مختلف محیطی بسیار پایدارند.

بعضی از افراد فکر می کنند با انجام عملیات پیچ و رولپلاک ساختمان به بافت نمای ساختمانی آسیب وارد می شود در صورتی که چنین چیزی وجود ندارد این کار سبب محکم شدن سنگ نما در ساختمان در برابر هر گونه عامل خارجی خواهد شد.

رولپلاک ساختمان یکی از دشوارترین کارهایی است که نیاز به تخصص کافی دارد و هر کارگر عادی قدرت انجام آن را ندارد.

طریقه ی انجام خدمات پیچ و رولپلاک


توجه داشته باشید نحوه ی اجرای عملیات مختلف پیچ و رولپلاک برای سنگهای مختلفی مثل سرامیک، رومی، تراورتن، گرانیت، مرمر، سمیرم و ..متفاوت می باشد. اگر سنگی توانایی رولپلاک شدن را نداشته باشد توسط چسبهای با کیفیتی مثل پلی یورتان، اپوکسی، مگامکس چسبانده می شود به نمای ساختمان طوری که از ریزش سنگ جلوگیری می شود.
مراحل انجام عملیات پیچ و رولپلاک سفت و محکم ساختن سنگ نمای ساختمانی به این صورت است که اول طنابها را محکم به دور ستون یا جایی که از آن اطمینان خاطر دارید می پیچند بعد گره می زنند.

بعد از آن برای اعتماد کامل از امنیت طناب و گره های آن کارگزار بر روی طناب مستقر شده و به کمک آن بر کل نمای ساختمان مسلط می شود و در هیچ کدام از مراحل یاد شده برای انجام پیچ و رولپلاک از داربست استفاده نمی شود. در مرحله ی بعدی به کمک دریل مخصوص داخل سنگها را سوراخ و پیچ می بندیم و سپس جای پیچ ها رابتونه می نماییم.

 

 

قیمت خدمات نمای ساختمان با طناب

 

قیمت خدمات نما بر حسب نوع کاری که قرار است انجام بدهید تعیین میشود.

مثلا خدمات بدون داربست برای پیچ و رولپلاک سنگ نما قیمت متفاوتی با نماشویی دارد.

برای قیمت گرفتن لطفا تماس بگیرید و یا برایتان کارشناس میفرستیم یا از طریق عکس قیمت نهایی را میدهیم.

 

خدمات نمای ساختمان
خدمات نما با طناب

 

نمای بیرونی ساختمان‌های ساخته شده در یک شهر یا یک منطقه خاص مانند یک تابلو نقاشی مصور است که فرهنگ آن منطقه را به نمایش می‌گذارد.

این موضوع  بیشتر برای مناطقی که بافتی سنتی دارند صدق می‌کند. زیرا محله‌هایی که با مدرنیته در آمیخته‌اند خانه‌هایی با نمای ظاهری مدرن و امروزی دارند و خیلی به نرت دچار خرابی و ریزش سنگ میشوند.

نکاتی که برای طراحی نمای ساختمان وجود دارد برای تمام ساختمان‌های مدرن و امروزی یا سنتی باید رعایت شود و شرکتی که خدمات نما را برای ساختمان ارائه می‌کند باید این اصول تعمیرات و مواد شناسی را رعایت کند.

مواد شناسی برای انجام خدمات نمای ساختمان و ترمیم نمای ساختمان استفاده میشود.

قیمت خدمات نما با طناب

با کلیک بر روی خدمات زیر قیمت انها را هم ببینید.

 

قیمت رولپلاک نمای ساختمان و خدمات دیگر

 

مجری پیچ و رولپلاک نما

 

قیمت راپل

 

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

 

ارائه خدمات نمای ساختمان و نمای ساختمان­های لوکس در تهران و کرج

یکی از مهم‌ترین مواردی که شرکت‌ها ارائه دهنده خدمات نمای ساختمان باید به آن توجه داشته باشند، چگونگی انجام کار با توجه به نوع کاربری می‌باشد که برای آن بنا در نظر گرفته شده است.

یک خانه مسکونی که در یک منطقه خوش آب و هوا قرار دارد و دور تا دور آن را خانه‌های لوکس در بر گرفته‌اند، بهتر است مواظب انجام ان باشیم و افراد متخصص را بیاورید.

نمای این خانه را می‌تواند با توجه به اصول تعمیرات چه از نظر شستشوی نما و چه از نظر پیچ رولپلاک انجام داد؛ اما با توجه به متفاوت بودن ظاهر بنا باید هرکدام را با توجه به روش ان ترمیم کرد.

خدمات نما
خدمات نما در تهران و کرج بدون داربست

 

ارائه خدمات نمای ساختمان  و نمای ساختمان­های تجاری در کرج و تهران

بنایی که قرار است در آینده به یک مجتمع تجاری بزرگ تبدیل شود نیز نمای ظاهری متفاوتی باید داشته باشد.

مجتمع‌های تجاری با توجه به اندازه‌ای که دارند و محلی که در آن واقع شده‌اند، ممکن است نمای ظاهری شیک و امروزی داشته باشند یا این که سبک‌های معماری خاص مانند معماری کلاسیک یا معماری پست مدرن برای آن‌ها انتخاب شود.

 

ارائه خدمات نمای ساختمان  برای رستوران­ها و کافی شاپ ها در تهران کرج

خدمات نمای ساختمان برای بنایی که برای یک رستوران یا کافی شاپ در نظر گرفته شده باید به نحوی متفاوت با دو نمونه قبلی ارائه شود. یک رستوران باید نورگیر باشد و این موضوع باید حتماً هنگام طراحی نما در نظر گرفته شود.

همچنین نوع ساختار ظاهری رستوران و کافی شاپ با توجه به این که غذاها و نوشیدنی‌های سنتی یا مدرن ارائه می‌کنند متفاوت خواهد بود.

رستوران‌های سنتی نمای ظاهری کاملاً باستانی دارند و گوشه‌هایی از تاریخ را حتی در ظاهرشان به نمایش می‌گذارند.

به نحوی که هر فردی از فاصله چند متری نیز می‌تواند تشخیص دهد در این رستوران یا کافی شاپ چه نوع خوراکی‌هایی در انتظارش است.

طراحان رستوران‌های مدرن برخلاف رستوران‌های سنتی هیچ ایده‌ای از گذشته را در سبک طراحی خود استفاده نمی‌کنند و از نمای ساختمان تا داخل آن تماماً طبق طرح‌های به روز دنیا انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید خدمات نمای ساختمان را برای ساختمان‌های مدرن دریافت کنید، حتماً هنگام تماس با شرکت خدمات نما در تهران یا خدمات نما در کرج این موضوع را با مشاوران شرکت در میان بگذارید.

تا هنگام معرفی طرح‌های نمای ساختمان تنها طراحی‌های مدرن و امروزی به شما معرفی شوند.

 

خدمات بدون داربست
خدمات بدون داربست در تهران

 

ارائه خدمات نمای ساختمان برای خانه‌های شهرکی

همان گونه که خانه‌های ویلایی با خانه‌های دوبلکس دارای نمای ظاهری متفاوتی هستند، خانه‌هایی که در شهرک ساخته می‌شوند با تمام خانه‌های دیگر نمای متفاوتی دارند.

خانه‌های ساخته شده در برخی از شهرک‌ها الزاماً باید نمای ظاهری نزدیک به هم داشته باشند. این خلاقیت طراح است که خدمات نمای ساختمان را به چه نحوی ارائه کند که خانه‌های یک شهرک هم دارای طراحی‌های کاملاً مشابه با هم نباشند و هم وجه تشابهاتی برای آن‌ها در نظر گرفته شده باشد که کل خانه‌ها مانند یک مجموعه یکپارچه به نظر برسد

 

ارائه خدمات نمای ساختمان و توجه به نوع مصالح ساختمانی

پس از این که نوع نمای ساختمان را انتخاب کردید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت ارائه دهنده خدمات نمای ساختمان از چه مصالحی برای طراحی نما استفاده می‌کند. در صورتی که مصالح استفاده شده دارای کیفیت مطلوبی باشند، به مرور زمان نمای ساختمان مانند پوسته‌ای از روی بنا جدا می‌شود.

نوع آجرها و سنگ‌ها و متریالی که برای زیبا سازی بنا استفاده می‌شود و کیفیت این مصالح بسیار مهم است.

برخی از شرکت‌ها نماهای زیبا را در کاتالوگ به شما نشان می‌دهند و قیمت تمام شده را بسیار کمتر از سایرین اعلام می‌کنند.

با توجه به این که هیچ ارزانی بی‌علت نیست، افرادی که طراحی نمای ساختمان را به این افراد واگذار می‌کنند باید ریسک این را بپذیرند که نمای خانه در اثر باد و باران یا تابش مستقیم نور خورشید دستخوش تغییر خواهد شد.

برای این که بتوانید نمای ساختمان را یک‌بار برای همیشه طراحی کنید و از زیبایی خیره کننده آن لذت ببرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم خدمات طراحی نمای ساختمان را از افرادی که در این زمینه متخصص هستند بخواهید.

اگر می­خواهید کیفیت کارهای یک شرکت که خدمات طراحی نمای ساختمان را ارائه می‌کند بررسی کنید، کافی است پروژه‌هایی که توسط طراحان شرکت مد نظر اجرایی شده است را ببینید و سپس نسبت به واگذاری خدمات نمای ساختمان به شرکت مربوطه تصمیم گیری کنید.

 

خدمات نما پیچ رولپلاک
خدمات نمای ساختمان پیچ رولپلاک سنگ

 

 

اهمیت نورپردازی و پویانمایی در طراحی نمای ساختمان

شرکتی که از آن خدمات نمای ساختمان را دریافت می‌کنید باید از بین گزینه‌هایی انتخاب شود که به پویانمایی و نورپردازی ساختمان توجه نشان می‌دهد.

ترکیب متریالی که برای نمای ساختمان انتخاب می‌شوند باید همخوانی مناسبی با هم داشته باشد. محلی که برای قرار دادن درب و پنجره‌ها و سایر اجزا انتخاب می‌گردد با توجه به ابعاد ساختمان تنظیم می‌شود

. این اجزا باید به گونه‌ای روی ظاهر بنا قرار بگیرند که زیبایی آن جلب توجه کننده باشد و ساختمان مانند نگینی روی انگشتر بدرخشد و با ساختمان‌های مجاورش متمایز باشد.

همان اندازه که چیدمان درست اجزای ساختمان و انتخاب متریال مناسب در زیبایی بنا در روز تأثیرگذار است، نورپرداز ساختمان نیز برای جذابیت آن در هنگام شب و تاریکی هوا باید مناسب باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه طراحی نما و چگونگی انتخاب متریال و نورپردازی ساختمان می‌توانید با شرکت ما تماس حاصل نمایید و درباره نحوه دریافت خدمات نمای ساختمان اطلاعات بیشتری کسب کنید

 


خدمات نما در تهران


خدمات نما در تهران توسط شرکتهای معتبر انجام میگیرد. این خدمات گسترة وسیعی از فعالیتها را در بر میگیرد که در شهرهای بزرگی مانند تهران شامل موارد بسیاری مانند نماشویی و تمیزکردن سازههای بیرونی ساختمان، ایمن سازی و پیچ و رولپلاک کردن سنگها و سازههای آسیب دیده نما و موارد مربوط به نورپردازی نما میگردد.

یکی از مهمترین خدمات نما در تهران مربوط به ایمن سازی سازههای نما میباشد. به دلایل متعددی مانند نشست ساختمان، آلودگیهای زیست محیطی و استفاده از مصالح نامرغوب، سنگها و مصالح مورد استفاده در نما دچار آسیب میشوند و باید ترمیم شوند که این کار توسط شرکتهای خدمات نما صورت میپذیرد.

خدمات با طناب
خدمات بدون داربست با طناب

ابزارهای مورد استفاده در خدمات نما 


تمامی خدمات نما مانند نماشویی در گذشته با استفاده از ابزارهایی مانند داربستهای فلزی و یا ماشین آلات بالابر صورت میگرفت، اما در سالهای اخیر، افراد ماهر و زبده و با استفاده از بهترین تجهیزات مانند انواع طنابهای تخصصی و مقاوم صورت میپذیرد.

کار خدمات نما در تهران عموماً توسط شرکتهایی انجام میگیرد که تمامی نکات ایمنی مربوطه را رعایت میکنند.

از آنجا که ریسک کار در ارتفاع بالاست لازم است که مراکز فعال در حوزه خدمات مربوط به نما، ارتفاع کاران ماهر که دورههای تخصصی و حرفهای این شغل را پشت سر گذاشته است استخدام نمایند و همچنین برای مدیریت خطرات ناشی از کار در ارتفاع، از اصول ایمنی پیشیگیری از خطر پیروی کنند.

 

استفاده از وسائل کار مناسب و پیشرفته و ابزارهایی پیشگیری از آسیب مانند کیسه هوا، مهمترین اقداماتی است که شرکتها آن را در دستور کار قرار دادهاند و با این تدابیر خطرات احتمالی را به حداقل ممکن میرسانند و همچنین تمامی امور خدماتی را به نحو احسن به پایان میرسانند.


شرکت های فعال در حوزه خدمات نما در تهران در صدد هستند با استخدام بهترین ارتفاع کاران کارآزموده، به کارگیری بهترین ابزارها و لوازم مورد نیاز در حوزه نماشویی، رنگ آمیزی نماهای مختلف و پیچ و رولپلاک و ایمن سازی و همگام با فناوریهای روز دنیا در این بخش خدماتی، بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه نمایند و نقش کلیدی خود را در زیباسازی ساختمانها و مکانهای مختلف به خوبی ایفا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *