زمان مطالعه: 6 دقیقه
Rate this post

دریل کاری سنگ نما جهت پیچ و رولپلاک کردن سنگ

سنگ های نمای ساختمان وقتی ریزش میکند نیاز به دریل کاری جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما دارد که باعث ثبیت سنگ میشود. دریل کاری سنگ نمای خود را به ما بسپارید تا بدون شکستگی و افتادن سنگ انرا تحویل بدهیم. دریل کاری با چندین نوع دریل انجام میشود و هر سنگی برای خودش نوعی دریل و تنظیم قدرت دارد تا سنگ تخریب نشود. این خصوصیات و تعهد فقط در جهان فرود میتوانید پیدا کنید. ما انتخاب اول و اخر هستیم.

دریل کاری سنگ نما
دریل کاری سنگ نما

دریل کاری سنگ نما جهت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

دریل کاری سنگ نما(پیچ و رولپلاک سنگ نما) یکی از خدمات بسیار مهم در شهرهای بزرگی مثل تهران و کرج به حساب می اید.

به همین دلیل شرکت جهان فرود خدمات دریل کاری سنگ نمای ساختمان را در هرنقطه از شهر و استان برای شما به وسیله طناب و بدون داربست انجام میدهد.

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در لینک قرمز

 

توضیحات دریل کاری نمای سنگی

همواره با پیشرفتهای تکنولوژی و افزایش خواسته و نیاز افراد به متد جدید شرکتهای راپل معتبری در سطح شهرهای بزرگی مثل تهران، کرج فعالیت های خود را بر مبنای بر آورده شدن نیاز افراد می گذارند.

این شرکتها از طریق بکارگیری تجهیزات جدید و نیروهای آموزش دیده حرفه ای در کوتاهترین زمان ممکن و صرفه جویی در هزینه ها با سرعت عملکرد بالایی بدون نیاز به داربست و با استفاده از طناب محکم کار در ارتفاع را برای ساختمان های مورد نظر انجام می دهند یکی از این عملیات، دریل کاری سنگ نما با طناب بدون داربست می باشد به این صورت که هر سنگی برای انجام عملیات سوراخکاری دارای روش اختصاصی مربوط به خودش است .

 

 

 

دریل کاری سنگ گرانیت

به این صورت که زمانی که سنگی از جنس گرانیت دریل می شود در نتیجه بر روی همه ی سنگها باید دریل هیلتی اعمال شود یا زمانی که سنگ مرمر عملیات سوراخکاری برایش انجام شود در این بین از نوع دریل معمولی باید استفاده شود. گاهی اوقات سنگهای نمای ساختمان بنابر دلایلی مثل: گذشت زمان، رطوبت، زلزله، گرمی و سردی شرایط آب و هوایی، باد،باران، برف شل می شوند و هر لحظه احتمال ریزش آنها و سقوط و پرتاب آنها به پایین ساختمان، آسیب و ضررجانی و مالی به هموطنان عزیز را سبب می شوند در این صورت مالکان ساختمانی به فکر چاره ای برای جلوگیری از حوادث ناگوار این چنینی هستند در نتیجه از شرکتهای معتبری که در این راستا فعالیت دارند تقاضای بر طرف کردن مشکل در نمای ساختمانی را خواستار می باشند.

این شرکتها با استفاده از تجهیزات لازم و نیروی با تجربه اقدام به عملیات دریل کاری سنگ نما و پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست با استفاده از طناب در کوتاهترین زمان ممکن اقدام می نمایند.در این مطلب درباره ی دریل کاری سنگ نما با طناب بدون داربست به بررسی خواهیم پرداخت.

 

دریل کاری سنگ نما

عبارت دریل کاری به معنای سوراخ نمودن سنگ های مختلف نما می باشد و البته برای سوراخ کردن هر سنگی از دریل مخصوص به سوراخ کردن آن سنگ استفاده می شود. نیروی متخصصی که از سوی شرکت برای کار عملیاتی با طناب به ساختمان مورد نظر در ارتفاعات اعزام می شود با بررسی های اولیه سنگهای نما در ساختمان نخست باید بررسی نماید که سنگ نما ساختمان شل است یا سفت.

در صورت شل بودن سنگ ساختمانی باید با دریل معمولی کار سوراخکاری سنگ را انجام دهد بعد از این که عملیات سوراخکاری سنگهای شل ساختمان انجام داد حالا برای محکم کاری سنگ و جلوگیری ازخطر ریزش و سقوط سنگ اقدام به پیچ و رولپلاک در بخش سوراخ شده سنگ می نماییم.

توجه کنید تمام پیچ ها باید داخل سوراخ کوبیده شوند تا کاملا محکم شوند بعد از این مرحله به وسیله ی پیچ بند(نوعی ابزار برای سفت کردن پیچ ها در جای خودشان)پیچ ها را محکم می بندیم .

در مرحله ی پایانی برای این که جای سوراخ دریل شده دیده نشود بتونه بریزید. اما نوع جنس بتونه برای سنگ نمای ساختمانی از سیمان،چسب ،مقداری پودر رنگ می باشد.

دریل سنگ سوراخ کن

شرکتهای معتبر در زمینه ی دریل کاری سنگ نما با طناب بدون داربست معمولا در شهرهای بزرگ که ساختمان سازی زیاد و تقاضای افراد هم به نسبت شهرهای کوچک بیشتر است وجود دارند این شرکتها با داشتن تجهیزات لازم اقدام به کار در ارتفاعات ساختمانی بدون داربست و با طناب محکم بصورت حرفه ای عمل می نمایند.

دریل هایی که این شرکتها برای سوراخ نمودن سنگ نمای ساختمان مورد استفاده قرار می دهند هیچ گونه آسیبی به سنگ نما وارد نمی کنند.

اما برای سوراخ نمودن هر سنگی در بخش نمای ساختمان با تجربه ای که این متخصصین دارند دریل سنگ سوراخ کن خاص خودش بکار برده می شود.اما 2 نوع دریل به نامهای دریل هیلتی و دریل سه نظام برای سوراخ نمودن سنگ وجود دارد.

 

دریل کاری با دریل سه نظام

دریل سنگ سوراخ کن سه نظام برای سوراخ نمودن سنگ کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اما از دریل هیلتی برای سوراخ کردن سنگهای پهن و سفت استفاده می شود.

در گذشته افراد برای انجام عملیاتی مثل به وجود آوردن حفره روی انواع سطوح وقت و زمان زیادی را سپری می نمودند و روند کاری بیشتر با مشکل روبرو می شد اما پس از گذشت سالها ابزاری به بازار آمد که نه تنها در انجام عملیات صنعتی بلکه در انجام کارهای خانگی و نیمه صنعتی هم مورد استفاده همگان قرار گرفت نام این ابزار دریل بود. دریل در کنار مته برای عملیات سوراخ کاری کاربرد فراوانی دارد.

در نظر داشته باشید مته انواع و اقسام مختلفی دارد در نتیجه برای به وجود آوردن حفره و سوراخ ابتدا اندازه سوراخ یا حفره را بدانید بعد متناسب با آن نوع مته را انتخاب نمایید.

در صنعت ساختمانی باید در نظر داشته باشید برای محکم سازی سنگهای نما از عملیات پیچ و رولپلاک استفاده نماییم تا خطر سقوط سنگ از ساختمان کاهش یابد که این عمل توسط نیروهای ورزیده شرکت با استفاده از تجهیزات و وسایلی مثل: دریل کاری سنگ نما، مته، طناب محکم و بدون داربست انجام می شود برای این کار توجه داشته باشید اگر اندازه ی سنگ نما بیشتر از 15 سانت باشد از نوع دریل هیلتی برای انجام کار سوراخکاری سنگ ساختمان استفاده نمایید.

البته باید قبل بررسی شود که کدام سنگ شل است بعد عملیات سوراخکاری انجام شود واین کار آسیبی به نما و سنگ وارد نخواهد کرد.

با بررسی که این نیروی متخصص در ارتفاعات درباره ی سنگ نما انجام می دهند اگر اندازه ی سنگ کمتر از 15 سانت باشد باید ابتدا از دریل معمولی برای انجام عملیات سوراخکاری استفاده کرد.

سپس پیچ را محکم ببندیم.

توجه کنید غیر از عمل گفته شده ضرربه سنگ وارد می شود و بلافاصله ترک می خورد.

توجه کنید اگر نمای ساختمان رابیتس باشد از دریل معمولی باید استفاده نمود.

اگر از دریل معمولی برای این کار استفاده نکنید ملاتی که در پشت سنگ بوده استقامت خود را به زودی از دست خواهد داد.

عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما با استفاده از پیچ هایی از نوع گالوانیزه و جنس مرغوب صورت می گیرد.

بتونه هم رنگ سنگ نما برای شکل مخفی کردن سر پیچ انجام می شود.

اما برای سرعت تنظیم در امر سوراخکاری سنگ نما از دریل هیلتی به همراه مته استفاده می شود.

دریل کاری در بازسازی نما

گاهی اوقات به عنوان مالک ساختمان تصمیم می گیرید نمای ساختمان را بازسازی کنید چون به نظر شما بافت فرسوده و قدیمی به نظر می رسد.

به ناچار به شرکتهای معتبر در این خصوص تماس می گیرید و از آنها در خواست اعزام نیروی با تجربه به ساختمان خود را دارید این شرکتها نیروهای با تجربه و آموزش دیده ی خود را برای بازدید از محل نمای ساختمان اعزام می نمایند اما بر طبق بررسی های صورت گرفته آنها قبل از عملیات دریل کاری با سنگهای شکسته ساختمان روبرو می شوند به همین علت به ناچار عملیات دریل کاری را کنار می گذارند و انجام نمی دهند.

زیرا انجام این عملیات باعث تخریب سنگ نما می گردد.

این تیم متخصص 2 راهکار را به شما پیشنهاد می دهند.

1-سنگهای شکسته را جداسازی نمایید و به جای آنها سنگ های جدید جایگرین نمایید.

2 -به جای انجام عملیات دریل کاری که منجر به ریزش تخریب سنگ نما می شود از چسب های مخصوص استفاده نمایید تا کار شما محکم شود و مانع از ریزش سنگ و سقوط آن به پایین و ایجاد حوادث ناگوار شود.

دستگاه سوراخ کن سنگ

دستگاه سوراخ کن سنگ دستگاهی است که برای سوراخ کردن سنگ هایی که بر روی آنها از قبل عملیات تراش خوردگی انجام شده است به اندازه ی زیاد مورد بهره بری قرار می گیرد. ویژگی که این دستگاه دارد قابلیت سوراخ نمودن در اندازه 05تا 22 میلی متر را داراست.

قطعه ی سوزن سوراخ کن این دستگاه به حالت لرزشی کار می نماید. ولتاژ ورودی این دستگاه 220 ولت تک فاز است.

دستگاه سوراخ کن سنگ ساخت کشور چین می باشد. برای اطلاع از قیمت، ولتاژ ورودی و این که دستگاه ساخت چه کشوری است به سایت معتبر شرکتهایی که در زمینه ی فروش دستگاه سوراخ کن سنگ فعالیت می کنند رجوع نمایید.

در داخل سایت راجع به محصول و ویژگی های آن توضیحاتی داده شده است.

این توضیحات دستگاه با چه نوع امواجی انجام می پذیرد 2- کار با دستگاه راحت ،دقیق با سرعت بالا انجام می شود بدون این که کمترین فشار به سنگ وارد شود 3-عملیات اجرایی سوراخکاری توسط این دستگاه ها به شکل سریع، دقیق، منظم، بدون لب پر شدن سنگ انجام می شود.4- این دستگاه دارای مته در اندازه های متفاوت، پودرهای خاص برای آسانتر شدن در امر سوراخکاری می باشد.

 

جمع بندی
بهتر است قبل از انجام عملیات دریل کاری در نمای ساختمان وضعیت سنگ ها سنجیده شود بعد آن دریل کاری به همراه پیچ و رولپلاک سنگها انجام شود. انجام عملیات دریل کاری، مته، پیچ ورولپلاک سنگ توسط شزکتهای معتبر ساختمانی انجام می شود.

شما مشتری محترم میتوانید، برای پیدا نمودن این شرکتها از طریق سرچ در گوگل نام شرکتهای ساختمانی معتبر که در این راستا عمل می نمایند را در کوتاهترین زمان ممکن پیذا نمایید.

مزیت این شرکتها بدون استفاده از داربست با استفاده از طناب به شکل حرفه ای از ارتفاعات ساختمان بالا می روند و به همه ی نقاطی که افراد عادی قادر به دستیابی به آنها نیستند این نیروی حرفه ای دسترسی پیدا می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *