رزین کاری نمای جری

رزینکاری نما با طناب با شرکت جهان فرود

شرکت جهان فرود متخصص رزین نمای ساختمان با طناب و بدون داربست میباشد. رزین برندها متخلف دارد که اکثر گروه ها از برندهای ضعیف استفاده میکنند که هم موندگاری کمی دارد و هم اینکه بعد از مدتی زرد میشود.پس در انتخاب شرکت و برند رزین دقت کنید.

 

رزین کاری نما به دلیل نم زدگی نمای ساختمان:

در بعضی نماها به دلیل وضعیت بندکشی نامناسب نمای ساختمان داخل اتاق دچار نم میشود که کم کم تخریب میگردد و نیاز به تعمیر خواهد داشت. در بعضی مواقع به دلیل ندانستن کارفرما اب بندی نما را رزینکاری مینامند. برای جلوگیری از نم هیچوقت رزین مناسب نمیباشد و باید انرا با مواد ضد اب عایق کاری کرد. پس رزین فقط برای زیبایی است.

 

 

رزینکاری نمای ساختمان به جهات زیبایی:

رزین کاری در اصل برای زیبایی میباشد. رزین برای نماهای چوبی و اجری و سنگی استفاده میشود و برای براق کردن استفاده میشود.

قیمت رزینکاری نمای ساختمان از جنس سنگ و اجر و چوب

قیمت رزینکاری نمای ساختمان بر حسب متراژی و کنتراتی محاسبه میشود. به دلیل استفاده شرکت جهان فرود از جنس بسیار مرغوب قیمت ها به صورت کنترات انجام میشود. پس از ارسال عکس و بازدید حضوری میتوان قیمت دقیق اعلام گردد.

ویدیو رزین کاری اجر و پاک سازی اجر اما ما خدماتمان را با طناب یا بدون داربست و راپل انجام میدهیم.

 

رزین کاری سنگ نما در  تهران و کرج:

رزین کاری سنگ نما در سطح کشور توسط شرکت های متعددی صورت می گیرد رزین یک محصول مایع شفاف اکریلیک مانند از جنس نانو می باشد این محصول یک محافظ بسیار قوی برای ساختمان های بوده است.

که می توان جهت رزین کاری سنگ نما از ان استفاده نمود.

نکته: وقتی سنگ را پیچ رولپلاک با طناب انجام میدهید حتما بعد چند سال روی نما را اب بندی کنید.

البته ناگفته نماند که این ترکیب بعد از استفاده شدن باید مدتن زمانی به حال خود بماند تا خشک شود. و پس از خشک شدن نیز براق و شفاف خواهد شد.

رزین برای عایق کاری سازه های متنوع در سطح کشور به کار برده می شود. کار کرد رزین کاری سنگ نما به این صورت است که به صورت لایه نازکی بر روی سطح مورد نظر نشسته و سطح مورد نظر را ضد آب می کند.

البته رنگ سطح مورد نظر را هیچ وقت تغییر نمی دهد. این ترکیب به ساختمان شفافیت و درخشندگی نیز می دهد. همچنین رزین کاری سنگ نما را در برابر اشعه ناشی از نور خورشید محافظت می کند.

 و این کار نیز باعث می شود که طول عمر نمای ساختما طولانی گردد.

رزین کاری سنگ نما در سطح کشور توسط شرکت هایی متعددی می باشد این شرکت ها متخصصانی را جهت انجام رزین کاری سنگ نما دارند که به صورت داوم با طناب کار می کنند که این نشان از تجربه زیاد در این زمینه بوده است.

رزین کاری سنگ نما یک روش پس از شست و شوی نمای ساختمان صورت گیرد.

زیرا جهت انجام رزین کاری سنگ نما سطح مورد نظر باید به طور کامل خشک بوده باشد.

چون رزین و حلا دهنده این مواد شیمیایی حالت چسبناکی دارند و در صورت خشک نبودن سطح مورد نظر امکان دارد به خوبی عمل نکند و یا برفک بزند.

رزین کاری سنگ نما و جلا دهنده جهت براق نمودن سنگ نما ساختمان ها به کار می روند.

نمای ساختمان هایی که قدیمی هستند و یا از بین رفته اند را می‌توان با رزین کاری و جلا دهنده نما ساختمان‌ها به همان حالت اول برگرداند.

 

نانو نمای اجر

 

 

رزین کاری نمای اجر در سطح تهران و کرج:

رزین کاری نمای اجر در سطح کشور نیز توسط نمایندگیهای مربوطه صورت می گیرد.

در شهر های بزرگ به دلیل زیاد بودن میزان الودگی و گرد و غبار نماهای ساختمانی در کم ترین زمان کثیف شده و نیاز به یک سری اقدامات پیدا می کنند.

برای جلوگیری از این کثیفی در این شهر ها باید سطح آجر ها را با رزین کاری سنگ نما از تمیز کردن عایق نمود.

شرکت هایی که در این زمینه در کشور فعالیت می کنند برای شستن نما از واتر و یا سند پلاست استفاده می کنند رزین کاری نما با استفاده رزین در نما های آجری باعث براق شدن نمای آجری خواهد شد چون که رزین باعث این براق شدن می شود.

البته درز های موجود در بین خلل و فرج آجر نیز باید با استفاده از مواد مورد نظر پر شود. که تمامی این کارها نیز با استفاده از نانو غلیظ برطرف می گردد.

دست مزد رزین کاری نمای آجر به این صورت است که بدون وسایل و تجهیزات هر 10 متر عرض برای یک ساختمان 5 طبقه حدود 1200 هزینه بر می دارد این وقت هزینه رزین کاری ساختمان می باشد تمیز کردن نما هم جدا می باشد.

ساختمان هایی که بالاتر از این متراژ می باشند باید به صورت مذاکره با تماس گرفتن و راه های دیگر سر قیمت به تفاهم برسند. برای حفاظت از نمای های آجر باید همیشه از رزین کاری سنگ نما استفاده گردد.

رزین کاری سنگ نما برای ساختمان هایی که از سنگ می باشند نیز به این صورت بوده است برای رزین کاری این ساختمان ها میتوان از ابپوکسی ترکیه ای نیز استفاده نمود.

نصب لوله بخاری سیمانی

رزین کاری چوب در تهران و کرج:

رزین کاری چوب با روش های متعددی در سطح کشور اجرا می شود که همه آن ها را در این مقاله شرح خواهیم داد.

برای رزین کاری چوب ر ابتدا یک قالب مناسب باید انتخاب شود. چوبی که جهت رزین کاری نما انتخاب می کنید باید کاملا خشک بوده باشد اگر در این زمینه تجربه کافی ندارید می توانید از دستگاه های رطوبت سنج چوب کمک بگیرید برای انجام رزین کاری اسلوب های چوبی گزینه های خوبی می‌توانند بوده باشند که به راحتی می توان ان را به چند تکه مساوی تقسیم نمود البته دقت داشته باشید که قبل از استفاده از این چوب ها باید پوست این چوب ها را با مغار گرفته باشید.

برای رزین کاری می توان از نانو چوب نیز استفاده کرد. نانو چوب یک محصول شفافی بوده است که نانو در سطح و رنگ چوب تغییری ایجاد نمی کند با به کارگیری این محصول می توان چوب را در مقابل آب و رطوبت عایق نمود و به نوعی چوب را رزین کاری کرد.

این کارها باعث می شود که طول عمر چوب به چندین سال افزایش پیدا کند و در برابر عوامل خارجی به راحتی پوسیده نشود.

این فرایند از رشد قارچ ها بر روی چوب نیز ممانعت می کند و رنگ و طرح چوب به راحتی تغییر نمی کند دفع کردن آب به این صورت از روی چوب باعث می شود که چوب چروک نشده و باد نیز نکند و در نهایت از ترک برداشتن و پوسیده شدن چوب جلوگیری به عمل اید.

رزین کاری سنگ نما کمی با رزین کاری چوب فرق می کند همان طوری که گفتیم جنس چوب با سنگ فرق دارد و نمی توان برای عایق کردن چوب مثل سنگ رفتار کرد. نانو چوب باعث می شود که به راحتی چوب را شست و شود داد و الودگی های ان را به راحتی از بین برد.

موجودات زنده نیز در صورت عایق کردن چوب نمی توانند رشد کنند ذرات نانو چوب در مقابل سایش اشعه ماورا بنفش و حرارت مقاوم بوده و به راحتی نیز از بین نمی رود.

رزین کاری نما در تهران و کرج

قیمت رزین نمای ساختمان در سطح بازار:

قیمت رزین نمای ساختمان در سطح مراکز فروش این محصولات موجود می باشد البته این مواد در بسته های متعددی تولید شده و به بازار عرضه می گردد.

از رزین کاری نما ساختمان جهت موارد متعددی می توان استفاده کرد که به همه ان‌ها در این مقاله می پردازیم. رزین کاری سنگ نما برای هر مصرف کننده ای یک سری هزینه هایی را شامل می شود که باید پرداخت تا در اسایش رفاه بتوان زندگی کرد.

رزین نمای ساختمان برای حفاظت از انواع سنگ های گران قیمت و اشیاع تزیینی کاشی و سنگ مرمر، آجر، و چوب به کار برده می شود. رزین کاری سنگ نما به طور معمول جهت بالا بردن دوام ساختمان خود فرد بوده است و یک هزینه اضافی نمی تواند باشد.

این محصول در برابر فشارهای مکانیکی آب و هوا نسبت به آب و روغن مقاوم بوده و عمر بیشتری را برای ساختمان به ارمغان می آورد.

قیمت رزین کاری سنگ نما در سطح بازار به نوع سطحی که قرار است این محصول در ان جا به کار گرفته شود در بازار متنوع می باشد که رزین کاری سنگ نما ها دارای یک قیمت و عایق های آجر نما نیز هم چنین قیمت خاص خود را دارا می باشند قیمت رزین نمای ساختمان بر اساس عوامل زیر بوده است یکی از این عوامل چسبندگی عالی به سطح مورد نظر که هر چقدر خوب باشد از کیفیت بالایی برخوردار بوده است و مصرف کننده نیز از خرید خود راضی بوده است.

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت مقاومت شیمیایی رزین در برابر اسید ها بوده است که هر چه قدر این فاکتور خوب باشد مشتریان را راضی خواهد کرد. عایق رزین هر چه قدر در برابر عوامل خارجی و مکانیکی مقاوم بوده باشد از کیفیت خوبی برخوردار بوده است.

این فراورده در برابر جریان الکتریکی نیز عایق هستند و جریان را از خود عبور نمی دهند. که این عامل نیز می تواند نقش خود را در تایین قیمت محصول داشته باشد.

رزین کاری سنگ نما ساختمان ها:

رزین کاری سنگ نما ساختمان از هر لحاظی که بررسی می شود به نفع خود مصرف کننده می باشد.

و طول عمر ساختمان ها را به چندین سال افزایش می دهد. در صورت به کاربردن رزین کاری سنگ نما می توان نمای ساختمان را از انواع الودگی ها به راحتی تمیز کرد و نما ساختمان را براق و درخشنده نمود.

یکی دیگر از مزیت های به کارگیری رزین کاری نمای ساختمان این است که این ترکیبات آتش‌زا نیستند و به راحتی آتش نمی گیرند که این عامل به تنهایی می تواند تاثیر بیشتری در حفظ ساختمان از این حوادث داشته باشد. رزین کاری سنگ نما در هر صورتی به نفع خودمان بوده است و بهتر است که ساختمان خود را به این پوشش ها مجهز کرده باشیم.

رزین کاری کردن نما باید به صورت اصولی با به کارگیری یک سری تجهیزات صورت گیرد مخصوصا در ساختمان هایی که دارای ارتفاع زیادی می باشند. برای رزین کاری سنگ نما ساختمان های مرتفع بسیاری از شرکت های با تجربه در این زمینه از طناب های خاصی استفاده می کنند.

رزین کاری سنگ نما از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار می باشند و به راحتی می توان ساختمان را به رنگ محیط در آورد.

رزین کاری ساختمان

استفاده و اجرای رزین و نانو روی اجر

اجر ها نماها که به ان اجر سه سانتی نیز گفته میشود بسیار محکم میباشند ولی همیشه اینطور نیست.

هرچیزی که در مجاورت هوا و در شهر تهران قرار بگیرد به مدت کمی کثیف و سیاه میشود.

برای جلوگیری ازین کثیفی روی اجر ها باید بعد از شستشو بلا فاصله روی انها را رزین و مواد نانو بزنیم تا مدت تمیزی اجر بالا برود.

برای محکم کاری نمای سنگی از رزین استفاده نکنید و نگذارید کسانی که کار بلد نیستند نمای شما را خراب کنند.

برای مهار سنگ های نما ار پیچ رولپلاک استفاده کنید.چه کوچک چه بزرگ.

ادامه بحث اجر

فرض کنید نمایی دارید 10 سال تمیز نکرده اید و بسیار کثیف و قدیمی شده است.

این نماها را ما با استفاده از واترجت و واتر سندبلاست نماشویی میکنیم و بعد از انجام شستشو بنا به درخواست کارفرما روی انها را نیز رزین و به اصطلاح مردم نانو انجام میدهیم.

نانو مایه ای شیشه ای است که روی نماها میزنند تا خاک اب و عوامل خارجی به انها نفوذ نکند.

رزین جلا دهنده اجر میباشد و باعث نو شدن و تازه شدن اجر نما میشود.

پوشش نمای اجری

قیمت رزین و نانو اجر نما و پوشش نانو بر روی اجر(اجرت و هزینه)

اجرت انجام رزین اجر روی نما به این صورت است که بدون لوازم هر 10 ممتر عرض در 5طبقه حدودا 1200 هزینه میشود.

این هزینه رزین نمای اجری است و شستشو و نظافت هزینه اش فرق میکند.

نماهایی که بالای این متراژ باشند باید تماس گرفته شود و عکس و ادرس داده شود تا قیمت نهایی اعلام گردد.

برای حفاظت موثر و داعمی اجرهای خود حتما ار رزین استفاده شود.

از ایپوکسی های ترکیه ای که جنس بسیار خوبی دارند استفاده شود.

از جنس ایرانی رویان هم میتوانید جایگزین ایپوکسی باشد.

نحوه براق کردن اجر نسوز

پاک کردن شوره اجر

براق کردن اجر نما

اجرا کردن خدمات رزین اجر بر روی طناب تخصص ماست و برای اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *