آب بندی نما در ایلام و زاهدان

آب بندی نما ،نوعی فرآیند تخصصی می باشد که از عهده ی هر کارگر عادی بر نخواهد آمد.فرآیند آب بندی نمای ساختمانی با توجه به نوع مصالح ساختمانی به کار رفته در نماهای مختلف متفاوت می باشد. اگر فرآیند آب بندی نما ،عایق کاری و ضدآب سازی نما توسط افراد متخصص و با مهارت صحیح انجام شود باعث می شود هیچ درز یا شکافی روی نما باقی نماند و در نتیجه هیچ گونه آب و رطوبتی وارد ساختمان نگردد. این کارها را شرکت پیچ و رولپلاک نما جهان فرود با طناب انجام میدهد.

این عمل باعث می شود نمای ظاهری ساختمان تا مدت ها پاکیزه و تمیز باقی بماند در نتیجه تاثیر مهمی در افزایش عمر ساختمان خواهد گذاشت. امروزه برای انجام خدمات بهتر نمای ساختمانی افرادی با تجربه و دوره دیده از سوی شرکتهای معتبر خدمات نما به محل اعزام می شوند این افراد پیش از اجرای کار در ارتفاعات ،شرایط مختلف آب و هوایی منطقه را مورد بررسی قرار داده و بعد اقدام به انجام کار می نمایند. در ادامه ی مطالب درباره آب بندی نما در ایلام و زاهدان به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.

 

ضدآب سازی نمای ساختمان در ایلام و زاهدان به کمک چه افرادی انجام می گردد؟

این عملیات به شکل حرفه ای توسط تیم فنی ضد آب سازی نما برای پروژه های مختلف در زمینه های مختلف نماهای سنگی، سیمانی در شهرهای ایلام و زاهدان انجام می گردد.
عملیات ضد آب سازی نما، بدون داربست و با طناب به شکل حرفه ای در کوتاهترین زمان ممکن و با حذف هزینه ی مجدد نصب داربست و با کیفیت بی نظیر و امنیت کامل توسط تیم ویژه صورت می گیرد. برای کار ضد آب سازی نمای سنگی در ایلام ما از یک ماده ی موثر استفاده می نماییم. مزیت استفاده از این ماده عدم تغییر در ظاهر و زیبایی نمای ساختمان آن را آب بند و مقاوم می سازد. در اصل استفاده از مواد نانو، به عنوان نوعی عایق قوی سنگ را در برابر تغییر رنگ، پوسیدگی، شل شدن سنگ در برابر نفوذ آب مقاوم می سازد. مزیت استفاده از این نوع عایق زیاد است در برابر حرارت و گرمای شدید، سر و صدای بیجا از بیرون به داخل، ساختمان را به محیطی امن تبدیل می نماید.مزیت بعدی استفاده از مواد نانو ،نما را تمیز نگه می دارد و قابل شستشو می باشد.

 

واترپروف سازی در ایلام و زاهدان به چه شکلی می باشد؟

نم و رطوبت 2 عامل بسیار مهم در تخریب نمای بیرونی و داخلی ساختمان خواهد بود. دیده شده با ورود آب به بنای ساختمان، رطوبت به سطح درونی دیوار بنا نفوذ کرده و باعث پدید آمدن خسارت مالی هنگفتی برای صاحبان ساختمانی شده است. وجود رطوبت آن قدر مضر است که گچ دیوار داخلی ساختمان و رنگ دیوار را از بین خواهد برد و با افزایش رطوبت هر لحظه امکان ریزش پایه های بنای ساختمانی خواهد بود. واترپروف یا محافظ کننده ی نمای ساختمانی برروی انواع مصالح و سطوح ساختمانی اعم از بتنی، آجری، گرانیت، سنگهای مصنوعی قابل اجرا می باشد. درضمن استفاده از واترپروف در ایلام و زاهدان هیچ گونه براقیت یا پوشش روی سطح ایجاد نخواهد کرد. محافظ نما یا واترپروف نما سطوح و نمای ساختمان را در مقابل شوره زدن، رشد قارچ، کپک و دیگر عوامل تخریب بار حفظ می نماید. البته انجام واترپروف سازی سطوح نما ،توسط نیروی متخصص آموزش دیده از سوی شرکتهای معتبر خدمات نما در زاهدان و ایلام با در نظر گرفتن شرایط جوی منطقه و روزی که قرار است کار در آن انجام شود بستگی دارد.

 

نکته: ضد آب سازی یا عایق کاری یا واترپروف سازی سطوح مختلف نمای ساختمانی در شهرهای مختلف کشور از جمله زاهدان و ایلام با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه در آن روز صورت می گیرد. به طور

مثال: در روزهای بارانی و یا برفی یا روزهایی که وزش باد شدید صورت می گیرد برای کار ضد آب سازی نما به کمک مواد ویژه مناسب نخواهد بود. زیرا این نیرو برای کار در ارتفاعات با طناب و بدون داربست با مشکل مواجه خواهند شد. امنیت کاری در ارتفاعات از بین خواهد رفت و ممکن است هر لحظه نیروی ارتفاع کار با خطر ریزش و پرتاب مصالح ساختمانی بر روی سر مواجه شوند و یا خطر پاره شدن طناب ویژه کار و سقوط کارگر به پایین ارتفاع و فوت ناگهانی انجام گردد. در نتیجه در نظر داشتن شرایط جوی و پیش بینی فردای کاری از طریق اخبار روز جز موارد ضروری و امنیتی برای کارگران خواهد بود.

 

آب بندی نمای ساختمانی در ایلام و زاهدان با چسب های مخصوص به چه شکل می باشد؟

بهتر است بدانید آب بندی نمای ساختمانی کار هر کسی نیست و لازمه اجرا صحیح آن داشتن تجربه و دانش بالا در سطح وسیع می باشد. داشتن معلومات و دانستنی بالا از انواع و اقسام چسب های مختلف ضد آب و نحوه ی استفاده هر یک از آن ها برای انواع سطوح کار هر کارگری نیست. به همین منظور شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور از جمله زاهدان و ایلام، اقدام به تربیت و آموزش نیروهای ماهر در این زمینه کرده اند.
عملیات آب بندی نمای ساختمان بسیار متغییر است و بستگی به جنس سنگ و مصالح نمای ساختمانی و شرایط قرار گرفتن ساختمان در منطقه و شرایط جوی آب و هوایی شهر مورد نظر خواهد داشت. لذا افراد با تجربه در هر شهری که در زمینه ی کار در ارتفاع فعالیت دارند پیش زمینه ای از شرایط جوی آن را خواهند داشت.

 

نکته: نیروی ماهر در زمینه ی آب بندی و عایق کاری نمای ساختمان با مخلوط کردن انواع چسب های مخصوص برای پوشاندن درز یا شکاف سطوح ساختمانی نوعی چسب قوی را تولید کرده که در ضد آب سازی نما بسیار موثر خواهد بود.این افراد می دانند که با این نوع چسب قدرتمند لابه لای درزهای باز سطوح نما و حتی پنجره نما را می پوشانند تا از ورود آب و رطوبت، باد، گرد و غبار، گرما، سرما و صداهای ناهنجار به درون ساختمان جلوگیری گردد.

 

قیمت آب بندی نمای ساختمانی درایلام و زاهدان

گاهی اوقات با توجه به نوع مصالح ساختمانی از مواد مختلف برای کار آب بندی نما استفاده می شود به طور مثال از انواع چسب یا رزین برای نماهای مختلف استفاده می شود که هر کدام قیمت خاص خود را خواهند داشت. البته این قیمت آب بندی نما بسته به نوع نما و مقدار ماده یی که قرار است برای سطوح آب بندی نمای مختلف ساختمانی به کار برده شود متفاوت خواهد بود. درضمن متراژ سطوح کاری نما از نظر افزایش یا کاهش قیمت، در انجام آب بندی، عایق کاری، ضدآب سازی نمای ساختمانی بسیار موثر می باشد. البته لوازم و تجهیزاتی که نیروی کاری برای بالا رفتن از ارتفاع استفاده می کنند. طول مسافتی که کارگر قرار است به محل برسد و مدت زمانی که در ارتفاع برای کار کردن تایم می گذارد در روند افزایشی قیمت بی تاثیر نخواهد بود.

نکته: افرادی که به دنبال قیمت نهایی آب بندی نمای ساختمانی هستند می توانند عکسی از نمای ساختمانی خود برای شرکت معتبر خدمات نما ارسال کنند تا قیمت قطعی کار آب بندی نمای ساختمانی توسط شرکت برایتان ارسال شود. شرکت با محاسبه و برآورد نهایی قیمت آخر را برای مشتری مورد نظر اعلام می نماید.

 

آب بندی نمای ساختمانی با چه موادی انجام می شود؟

چسب آکلرولیک، سیلیکونی، رزین نما، پلی اورتان، عایق دو جزیی و از همه مهم تر مواد نانو برای کار آب بندی نما توسط نیروی کار در ارتفاع متخصص و خبره انجام می شود.
نکات ویژه در اجرای صحیح عایق کاری در ایلام و زاهدان
کار عایق کاری توسط افراد دوره دیده به کمک طناب و بدون داربست انجام می شود. این افراد پیش از اجرای کار باید از سطح زیر کار اطمینان پیدا کنند. این سطح نباید لق بزند باید محکم باشد.
سطح مورد نظر باید از هر گونه آلودگی پاک شود.
سطح مورد نظر نباید دارای یخ زدگی در خود باشد.
قطرات رطوبت و آب نباید زمان اجرای کار روی سطوح نما وجود داشته باشد.
اگر نمای ساختمانی نیاز به ترمیم داشته حداکثر تا 3 روز قبل از کار عایق کاری باید کار ترمیم نما انجام شده باشد.
اگر نمای ساختمانی دارای حفره و سوراخ است باید به طور کامل پوشانده شود و هیچ جای خالی برای ورود آب و رطوبت به درون سنگ وجود نداشته باشد.
توجه به این نکته که نور مستقیم آفتاب نباید بتابد بسیار مهم است.

چراعایق رطوبتی نما در زاهدان و ایلام ضروری است؟

زیرا زمانی که درز یا شکافی از نمای ساختمانی باز بماند، زمینه ی ورود حشرات، گرد و غبار، آب و رطوبت به درون ساختمان باز می شود که باعث می شود رطوبت به درون بافت سنگ نفوذ نماید و در نتیجه ساختمان مقاومت خود را از دست خواهد داد. اگر آب بندی نما هم انجام نشود درباره ی ساختمان های قدیمی و جدید با مشکل روبرو خواهیم شد.

جمع بندی
کار آب بندی و عایق کاری نما را به متخصص دوره دیده در این زمینه بسپارید و تنها از شرکتهای معتبر خدمات نما بخواهید. در هر شهری که هستید مانند ایلام و زاهدان تنها با تماس با شرکتهای معتبر در این راستا اقدام کنید. زیرا اگر کار به دست کارگر ساده سپرده شود با ضرر جبران ناپذیری مواجه خواهید شد که جبران آن غیر ممکن است .امروزه در نظر گرفتن شرایط جوی هر شهر کمک بسیاری برای انجام کار آببندی نما می نماید. استفاده از طناب، بدون داربست ساده ترین و ارزانترین و معتبرترین روش انتخابی برای کار در ارتفاع خواهد بود.