شستشوی نما سنذبلاست

سندبلاست نوعی سنگ ریزه و تیکه های سنگ و شن و ماسه میباشد که برای پاکسازی نقاط کثیف و از بین رفته استفاده میشود.سندبلاست به همراه واترجت که برای نماشویی استفاده میشود انجام میگیرد.

سندبلاست با اینکه حالت تمیز کندده دارد میتواند نواحی مورد نظر را نیز تخریب کند.مثلا برای نماشویی نقاط اجری حتما احتیاط لازم را داشته باشید چون زیاده روی باعث خورده شدن سطح رویی نماهای اجری میشود.

سندبلاست برای شستشوی معادن فلزی که زنگ زده هستند مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین برای شستن کف زمین نیز استفاده میشود.

نماشویی با سندبلاست

نماشویی به وسلیه واترسندبلاست برای نواحی سیمانی و سنگی ، اجری ، و غیره مورد استفاده قرار میگیرد که کلیه لک و کثیفی را به راحتی تمیز میکند.کافی است به گروه پیچ و رولپلاک نما اعتماد کنید این گروه با بهترین افراد در ضمینه سندپلاست نما بهترین خدمات را برای شما انجام میدهند.

چرا از سندبلاست برای نظافت نما استفاده میکنیم؟

وقتی افراد بدون فکر می ایند و نمای شما را با برچسب های تبلیغاتی کثیف میکنند و بعضی دیگر با کشیدن کلمات روی نما باعث ازار مردم میشوند باید انرا تمیز کنید تا نمای زیبایی داشته باشید.

در بعضی دیگر باران ها در دراز مدت باعث کثیف شدن و شورابه شدن نما میشود که در بعضی بسیار شدید است و با اب خالی از بین نمیرود.در این مواقع شستشو با واترجت های سه فاز تمیزکاری انجام میشود.

سندبلاست را در کدام شهرها انجام میدهیم؟

خدمات سندبلاست نما که انجام ان با افراد متخصص است در شهرهای تهران و کرج انجام میگردد.نماشویی و شستشوی نما با سندبلاست با قیمتی ارزان انجام میگیرد.

کرج و تهران به دلیل دود و گرد و غبار فراوان زیاد دچار کثیفی میشود.

از نظر نما نیز از اجر بسیار تشکیل شده است.

رزین کردن نما بعد از سندبلاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *