زمان مطالعه: 2 دقیقه

سیمانکاری در مازندران – ساری بابل امل نوشهر چالوس تنکابن

 

سیمانکاری نما در مازندران امروزه در انواع متفاوتی چون نمای رومی، نمای چکشی و … مشاهده می شود.

سیمان به نسبت سایر مصالح همچون فلز، سنگ و آجر مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد لذا برای ساختمان هایی که در محیط های مرطوب ساخته می شوند، سیمانکاری نما از اهمیت خاصی برخوردار است.

امروزه عناوین مختلفی همچون سیمانکاری در مازندران، سیمانکاری در امل بابل، سیمانکاری در نوشهر چالوس و سیمانکاری در ساری در بین سایت های اینترنتی و یا بین پیمانکار ها شنیده می شود.

دلیل این امر نیز به این خاطر است که نوه سیمانکاری نما در محیط هایی که رطوبت دارد از اهمیت خاصی برخوردار بود و نیاز به مهارت خاص دارد.

 

قیمت سیمانکاری در مازندران و بخش های شهرستانی این استان بزرگ در لینک قرمز زیر

قیمی متری در مازندران از 25 هزار تومان تا 35 هزار تومان میباشد که این قیمت فقط دستمزد انجام کار میباشد.

 

قیمت سیمانکاری نمای ساختمان

دانستنی های سیمانکاری نما در محیط های مرطوب مازندران :

برای سیمانکاری نما در نوشهر چالوس در شرایط آب و هوایی که نم بالایی دارد و به صورت مستقیم با باران و برف در ارتباط است همانند سیمانکاری در مازندران، سیمانکاری در امل بابل، سیمانکاری در نوشهر چالوس و سیمانکاری در ساری پیشنهاد می شود قبل از انجام سیمانکاری حتما سطح مد نظر را مرطوب نمود همچنین پس از پایان عملیات، سطح مذکور را تا یک هفته با سیکل دو بار در روز آب داده تا سیمان مرطوب باقی بماند.

سیمانکاری نما در بخش هایی به مانند سیمانکاری در مازندران، سیمانکاری در امل بابل، سیمانکاری در نوشهر چالوس و سیمانکاری در ساری، که شرایط منطقه به گونه ای می باشد که سوز و سرما ممکن است مدت ها در بطن کار نفوذ نموده و از گرما و تابش نور خورشید خبری نباشد، پیشنهاد می شود در ملات سیمان از ماسه های دانه ریز استفاده شود. ماسه با دانه های درشت ممکن است منجر به ملات بی کیفیت و جدا شدن و شکستگی نما در طول زمان شود.

سیمانکاری نما در محیط های مرطوب بابل و امل

در نظر داشته باشید که برای سیمانکاری نما که به صورت سیمان سفید است و قرار است تا در اقلیم های نمناک همچون سیمانکاری در مازندران، سیمانکاری در امل بابل، سیمانکاری در نوشهر چالوس و سیمانکاری در ساری، مورد استفاده قرار گیرد، پس از تهیه ملات خمیری، به وسیله ماله پلاستیکی روی دیوار بکشید و پس از آن حتما از یک ماله نرم و اسفنجی استفاده کنید تا سطحی مسطح را مشاهده نمایید.

 

سیمان کاری کردن در تنکابن

سیمانکاری با طناب و بدون داربست در تنکابن

همچنین غیر از سیمانکاری در مازندران خدمات پیچ رولپلاک را نیز انجام میدهیم.