شستشوی نمای شیشه این ساختمان

شستشوی نمای سنگی و سیمانی و شیشه ای و کامپوزیتی

شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان جهان فرود متخصص در شستشوی تمام نماها از جمله سنگو شیشه و سیمان و کامپوزیت میباشد. این شستشو را با واترجت سه فاز و تک فاز انجام میدهد. نحوه انجام و دسترسی با طناب و بدون داربست میباشد. قیمت انجام نماشویی با طناب را تماس بگیرید تا به شما توضیح داده شود و در صورت اگاهی میتوانید این مطلب را در ادامه بخوانید تا قیمت حدودی را بدانید.

شستشوی دیوارسنگی
شستشوی دیوارسنگی

 

آسان ترین روش شستشوی نمای ساختمان در تهران و کرج

شستشوی نمای ساختمان (بهسازی نما) نوعی عملیات نظافتی در ارتفاعات است و یک عملیات نظافتی بسیار  راحت و سریع و کم هزینه محسوب می شود. در شستشو نما با راپل در کسری از زمان میتوانید کار را شروع کنید و مانند داربست چند روز طول نمیکشد.

 

شستشوی نمای سنگی در تهران و کرج
شستشوی نمای سنگی در تهران و کرج

 

شستشوی نمای ساختمان

تکنسین هایی که این کار را انجام می دهند نه تنها باید اقداماتی را با مواد تمیز کننده در ارتفاع انجام دهند، بلکه ایمنی عملیات کار را نیز باید تضمین کنند.
البته باید گفت کارکنان حرفه ای این مجموعه در روش های شستشوی نمای ساختمان بسیار با تجربه و مجهز به تیم مدیریت حرفه ای و حفاظت های ایمنی عالی هستند.
قبل از تمیز کردن نما، باید با توجه به شرایط ساختمان و محیط اطراف آن، یک نقشه دقیق همراه با یک برنامه کامل تنظیم شود.
در واقع باید پیش نیازهای مورد نیاز برای شستشوی نمای ساختمان را رعایت کرد تا هیچ اتفاق ناخوشایند پیش نیاید.
زیرا نوع مصالح به کار رفته در ساخت نمای ساختمان می تواند تاثیر زیادی در شستشو ایجاد کند. در واقع متریال سیمان، شیشه، سنگ، کامپوزیت با یکدیگر متفاوت هستند و عملیات شستشوی هر کدام از آنها نیز با دیگری متفاوت است.
نمای ساختمان های بلند در طول سال در معرض آفتاب و باران و همچنین گازهای مضر و دودهای نفتی موجود در جو و خوردگی ناشی از واکنش های شیمیایی قرار دارد.
این عوامل همگی باعث تولید کثیفی نمای خارجی ساختمان ها می شوند که نه تنها بر روی ظاهر ساختمان ها و شهر تأثیر می گذارند، بلکه به ساختمان آسیب می رساند.
بنابراین شستشوی نمای ساختمان نه تنها باعث زیباسازی محیط می شود، بلکه در حفاظت از ساختمان نیز نقش دارد.

 

شستشوی نمای کامپوزیتی
شستشوی نمای کامپوزیتی

 

روش عملیات نظافت نما

برای کاهش هزینه های شستشو و نیز کاهش خطرات باید سراغ روش های جدید و کارآمد رفت مانند، راپل. در این سیستم، تکنسین ها با کمک طناب به سمت پایین و محل تعیین شده آویزان می شوند تا برای عملیات شستشو آماده شوند.
این روش شستشوی نمای ساختمان دارای ویژگی های راحتی، انعطاف پذیری و ضریب ایمنی بالا می باشد.
در عین حال، منابع کمتری را اشغال می کند که می تواند تأثیر آن را بر کار و زندگی روزمره مالک به حداقل برساند.
با کمک راپ می توان برای شستشوی نمای سیمانی، شستشوی نمای سنگی و غیره در تهران و کرج اقدام کرد و خطرات و هزینه ها را به شدت کاهش داد.
اگر برای شستشوی کامپوزیت نمای ساختمان و سایر نماها از طناب استفاده شود، دیگر نیازی به تجهیزات سکو مانند، داربست، جرثقیل و غیره نیست.

 

 

شستشوی نمای شیشه ای

در واقع برای انتقال کارگران به مکان های تعیین شده برای عملیات شستشوی شیشه نما، فقط به طناب و نیروی متخصص نیاز است.
بر خلاف سایر روش های شستشوی نمای ساختمان که محدودیت های نسبتا زیادی دارند و به طور کلی برای پروژه هایی با ارتفاع بالا دچار مشکل می شوند، در روش راپل هیچ محدودیتی وجود ندارد.
به دلیل هزینه بالا برای شستشوی سنگ نما و نماهای دیگر، به ندرت صاحب خانه ها و یا مدیران آپارتمان های بلند راضی می شوند نمای ساختمان ها را شستشو دهند.
اما با روش های جدید این مشکل نیز به طور کامل برطرف شده است. زیرا در روش راپل شما نیازی به اجاره داربست، پرداخت هزینه جرثقیل و غیره ندارید.
همین عامل باعث کاهش هزینه های شما در شستشوی نمای سیمانی می شود. البته انتخاب شرکت با تجربه نیز می تواند روی هزینه ها تاثیر بگذارد.

 

 

رویه های عملیاتی برای اپراتورهای نظافت نما

اکنون که می دانید چگونه نمای ساختمان از جنس سنگ و سیمان یا شیشه را تمیز کنید، وقت آن است که ببینید قبل از شروع این نوع کار چه جنبه هایی را باید در نظر بگیرید.

 

مساحت سطح نما:
اولین نکته این است که بررسی کنید چند متر نما را باید تمیز کنید. کل مساحت نما را از یک طرف اندازه گیری کنید تا میزان آن را بدانید. از طرف دیگر با توجه به مساحت به دست آمده می توانید مدت زمان انجام کار را تخمین بزنید.

استفاده از داربست یا طناب:
هنگامی که اندازه دقیق سطحی را که قرار است روی آن کار کنیم، دانستیم، همچنین لازم است سیستم هایی را که برای رسیدن به سطح کل نما مورد نیاز هستد را بررسی کنیم.
موثرترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه بین داربست، جرثقیل، راپل می تواند راپل کار باشد.

خطرات سقوط:
هنگام تمیز کردن نمای قدیمی یا سازه هایی با ضعف ساختاری خاص، ممکن است خطر جدا شدن بخشی از نما وجود داشته باشد. برای این کار وضعیت نما را بررسی کرده و با توجه به نتایج ارزیابی اقدامات امنیتی مورد نیاز را انجام بدهید.
در صورت مشاهده خطر جداشدگی نما، لازم است با شرکتی جهت مقاوم سازی ساختمان های قدیمی تماس بگیرید.
اما بهترین راه برای شستشوی نمای ساختمان، سپردن آن به یک شرکت معتبر و با سابقه است. پیدا کردن آن نیز زیاد سخت نیست، برای این که ما این کار را با تضمین برای شما انجام می دهیم.
ما به عنوان متخصصان شستشوی نمای ساختمان در تهران و کرج، وظایف خاص خود را داریم. پرسنل ما ملزم به رعایت کامل استانداردهای مختلف مورد توافق برای انجام عملیات شستشوی نمای هستند.
ما در طول عملیات شستشوی نما، عملیات ایمنی مختلف و استانداردهای کیفیت را به شدت اجرا می کنیم تا وظایف خود را با کیفیت و کمیت کامل کنیم.
البته باید گفت اپراتورهای ما هنگام برقراری ارتباط با مشتریان مؤدب، با ملاحظه هستند و با مشتریان مخالفت نمی کنند، بلکه از نظرات آنها نیز استفاده می کنند.
کار ما طوری انجام خواهد شد که تأثیری بر زندگی ساکنان ساختمان ها هنگام شستشوی نما نخواهد داشت. ما به جای استفاده از تجهیزات سنگین و پر هزینه از تجهیزات سبک مانند طناب برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می کنیم.
پرسنل ما دوست دارند تا همواره بر نحوه شستشوی آنها نظارت کنید و اگر ایرادی وجود دارد آنها را گوشزد کنید.
در طول عملیات کار، کلیه تجهیزات و امکانات کارفرما محافظت می شود و از سوی پرسنل ما هیچ آسیبی به آنها وارد نمی شود.

 

 

مزیت های شستشوی نمای ساختمان با طناب

مزیت های این نوع کار بسیار متنوع است، زیرا به ما این امکان را می دهد که به سرعت کار شستشوی نمای ساختمان را به روشی بسیار کارآمد در مدت زمان کوتاهی انجام دهیم.
فرقی نمی کند نمای ساختمان شما، شیشه ای، کامپوزیت، سیمان و یا سنگی باشد، پرسنل ما در کرج و تهران می توانند با قیمتی باور نکردنی این کار را انجام دهند.
اگر نمای ساختمان شما از سنگ طبیعی باشد نیاز به مراقبت ویژه و همچنین نگهداری دوره ای دارد. این نوع نماها همانطور که اشاره کردیم حساسیت بیشتری نسبت به محصولات ساینده به ویژه سطوح آهکی دارند.
شستشوی یکنواخت و استفاده از محصولاتی که مخصوص دیوارهای سنگی طبیعی طراحی شده است بدون شک ترکیبی عالی در این موارد است.
ما در این مجموعه از موادی برای شستشوی نمای سنگی، آجری و غیره استفاده می کنیم که، آسیبی به آن وارد نشود. از طرفی تمام آلودگی ها نیز از روی آن پاک شود.
این تنها وظیفه ما نیست و ما در شستشوی کامپوزیت نمای ساختمان نیز تجربه خوبی داریم. می توانید به ما اعتماد کنید و هزینه های خود را کاهش دهید.
در نهایت باید گفت این مجموعه یک متخصص واقعی در شستشوی نمای ساختمان از جنس سنگ، سیمان، شیشه و کامپوزیت در تهران و کرج است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *