شستن نمای سیمان و سنگ نما

شستن نمای سنگ و سیمان و شیشه نمای ساختمان با طناب بدون داربست توسط شرکت جهان فرود

جهان فرود متخصص در شستن نمای ساختمان با طناب و بدون داربست و با راپل میباشد که با واترجت های سه فاز و تک فاز و یا به صورت دستی انجام میشود. روش های انجام کار و قیمت شستن نما را در این مطلب برایتان توضیح میدهم و یا با تماس به شرکت جهان فرود از قیمت دقیق شستن نمای ساختمان اگاه شوید.

شستن نمای ساختمان
شستن نمای ساختمان

فرایند شستن نمای ساختمان در تهران و کرج

نظافت نما موضوعی است که باعث نگرانی بسیاری از ساکنان ساختمان می شود. زیرا می تواند مشکلات جدی را به دنبال داشته باشد و به همین دلیل باید توسط افراد متخصص انجام شود.

 

 

شستن نمای ساختمان

با توجه به این زمینه، وقتی با این نوع خدمات سروکار داریم، به طور خودکار به رویه‌های لازم برای انجام این فعالیت ارجاع می‌شویم.
اولاً، شستن نمای ساختمان توسط خادمین داخلی قابل انجام نیست. بنابراین مجبور هستید از افراد حرفه ای برای این کار کمک بگیرید.
استخدام شرکت های تخصصی، با تیمی از متخصصان واجد شرایط، علاوه بر استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مناسب ضروری است.
این شرکت ها هستند که با توجه به جنس نما، مواد مناسب را برای شستن نمای ساختمان تعیین می کنند و مناسب ترین تکنیک را با توجه به نوع ساختمان به شما پیشنهاد می دهند.
خدمات نظافت نما ممکن است با توجه به انواع سطوح مانند شیشه، سرامیک (مرمر و گرانیت)، پوشش آجر و غیره متفاوت باشد.

شستن نمای شیشه ای و اجر با طناب
شستن نمای شیشه ای و اجر با طناب

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

علاوه بر این، درجه کثیفی نشان می دهد که کدام نوع محصول مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه فاصله زمانی مشخصی برای شستشوی نما وجود ندارد، اما این دوره به نوع پوشش ساختمان بستگی دارد.
در روش سنتی شستشو از داربست استفاده می شود. با این حال، یک روش نوآورانه تر، ایمن و پایدار با نام راپل در حال حاضر در بازار وجود دارد.
شستن نما با راپل یک فکر و ایده کاملا خلاقانه و صحیح است، زیرا هم سرعت شستشو را بالا می برد و هم قیمت ها را کاهش می دهد.
از طرفی شستن نما با طناب و بدون داربست باعث بالا رفتن ایمنی می شود. در روش های قدیمی کارگران هنگام شستن نمای ساختمان ممکن بود از ارتفاع سقوط کنند. اما در روش شستن نما با راپل کاملا این مشکل حل شده است

 

ایمن ترین فناوری دسترسی برای شستن نما چیست؟

دسترسی با طناب برای شستن نمای ساختمان، سابقه ای در حدود ۲۰ تا ۳۰ سال دارد. البته عمر این صنعت در کشور ما بسیار کمتر است.
هنوز افراد زیادی هستند که تصور می کنند دسترسی با طناب برای شستن نما خطرناک است. اما باید گفت جزو ایمن‌ترین فناوری دسترسی سریع و راحت و بدون خطر تلقی می شود.
البته برای این کار بهتر است از خدمات شرکت های معتبر استفاده کنید. افراد مبتدی نمی توانند بدون آموزش و تجربه از سیستم راپل برای شستن نما استفاده کنند.
هر کدام از شرکت ها خدمات نسبتاً متفاوتی برای شستن نمای ساختمان ارائه می دهند. اما شرکت جهان فرود با تجربه خوب و سابقه درخشان در این کار توانسته به صورت کاملا مدرن خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد.

 

 

قیمت شستن نما

شرکت جهان فرود فرآیند شستشوی نمای آجری را با محصولات سازگار با محیط زیست آغاز می کند که شامل مرطوب کردن سطح، آغشته کردن محصول و شستشو برای از بین بردن انواع کثیفی، دوده، قارچ، کپک، چربی و آلودگی است.
رایج ترین مواد شوینده برای شستن نمای ساختمان، مواد قلیایی زیست تخریب پذیر است که برای سطوح شیشه ای و برای از بین بردن چربی، چسبندگی گرد و غبار و لکه های سطح شیشه و آلومینیوم بسیار موثر است.
این شرکت برای جلوگیری از آسیب به نما از برس های مویی و همچنین واترجت استفاده می کند. شستشوی نمای ساختمان با واترجت می تواند سرعت کار را افزایش دهد و همچنین کیفیت تمیزی را تضمین کند.

شستن نما با راپل بدون داربست

 

نماشویی با راپل
سریع تر، ارزان تر و ایمن تر

از آنجایی که نماها جزء لاینفک کلیتی هستند که مشخصه یک ساختمان هستند، متولیان امر باید از توصیه ها و الزامات شستن نمای ساختمان آگاه باشند.
استاندارد های موجود، اقدامات ایمنی و بهداشتی را در در ساخت و سازهای عمرانی به نوعی الزامی می کند تا در خدمات نظافت، نگهداری و ترمیم نما مورد استفاده قرار گیرد.
شرکت هایی که در شستشوی نما از راپل بهره می برند می توانند از طریق آن حتی به غیرمنتظره ترین فضاهای ساختمان دسترسی داشته باشند.
در برخی از مکان‌هایی که شرکت ها کارهای نظافتی را انجام می دهند، هیچ نوع دسترسی به مناطق کار در ساخت ساختمان پیش‌بینی نشده است.
بنابراین بهتر است که برای دسترسی بهتر و راحت تر از طناب استفاده کرد. این روش را می توان سریع ترین، ارزان ترین و ایمن ترین روش شستن نمای ساختمان در تهران و کرج دانست.
قیمت شستن نما در تهران و کرج با توجه به وجود متغیر هایی مانند، ارتفاع، مساحت، نوع مصالح و غیر می تواند متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *