لیست قیمت شستشوی نما

مجری شستشوی نمای ساختمان با طناب

جهان فرود مجری شستشوی نمای ساختمان با طناب و بدون داربست به صورت تضمینی خدمات تمیزکاری نمای ساختمان را انجام میدهد. تمیز کردن نما به وسیله اب گذینه اول برای شستشوی نما میباشد که در جهان فرود با واترجت انجام میگیرد. جهان فرود دارای واترجت بنزینی و برقی میباشد که در هر شرایطی نمای شما شسته خواهد شد. اجرای شستشوی نمای ساختمان توسط گروه بسیار متخصص در تهران و کرج و کل ایران انجام میشود. در این مقاله شما را با موادهای شستشو و طریقه شستن نما اشنا میکنیم.

 

شستشوی نما با طناب
شستشوی نما بدون داربست

 

انواع شستشوی نمای ساختمان با راپل

شستشوی نمای سندبلاست: این نوع نماشویی با واترجت و ماده ای مانند ماسه میباشد که به ان سیلیس میگویند. سندبلاست نقش شستشوی نماهایی که بسیار کثیف شده اند را ایفا میکند. مانند نماهای اجری که در اطراف و خیابان ها میبینید که اکثرا قدیمی هستند. یا شستشوی سنگ های تیشه ای و سمیرم که به صورت لایه لایه هستند و رسوب به سرعت در انها به وجود می اید.

شستشوی نمای دستی: نوع دیگر شستشوی نما است که به صورت دستی انجام میشود و واترجت اصلا در ان به کار نمیرود. شستشوی دستی با دستمال ابرو طی انجام میگیرد و زمان زیادتری نسبت به واترجت صرف میکند. شستشوی دستی برای نماهای شیشه ای و کامپوزیتی و جاهایی که کارفرما نمیخواهد اب به کار برود انجام میگیرد.

شستشوی نما با واترجت: شستشوی نمای ساختمان با واترجت تمام نماها بکار میرود. منظور بنده شستشو با واترجت بدون زدن مواد میباشد. مثلا بعضی نماهای سنگی و سیمانی و اجری را میتوان بدون مواد تمیز کرد. که این روش بیشتر رایج هستند تا روشهای دیگر. کثیفیهایی که در حد خاک و گل و دوده هستند با این روش شستشو میشوند.

شستشوی نما

 

شستشوی نمای ساختمان با طناب
شستشوی نمای ساختمان با راپل

 

قیمت شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

قیمت شستشوی نما بدون داربست بسیار ارزان است. کافی است تماس بگیرید تا شما را دقیقا با قیمت شستشوی نمای ساختمان اگاه کنیم. ولی به صورت حدودی قیمت شست و شوی نما به صورت متری و کنتراتی داده میشود که کمی برای شما توضیح خواهم داد. شستشوی نما به صورت متری

 

 

مواد شستشوی نما

 

شستشوی انواع نما ها با مواد و غیر مواد

چرا لیست قیمت شستشوی نما اهمیت دارد؟

لیست قیمت شستوی نما در شرکت جهان فرود با تمام گروه های راپل در تهران و کرج متفاوت است. شستشوی نما با هزینه ای بسیار مناسب با طناب و بدون داربست انجام میگیرد. با وجود آلودگی و آلاینده هایی که در هوا و اطراف ما وجود دارد و نمای ساختمان ها را کثیف کرده وجود یک لیست قیمت شستشوی نما و همچنین خدمات و دانستن انواع شستشویی که برای یک نما به کار میرود اهمیت پیدا میکند. در سطح شهر اگر دقت کنید ما نماهای بسیار زیبا جذاب و جالبی داریم اما همین نماها اگر به مرور زمان مورد حمله گرد و غبار همچنین آلودگی هوا، سیاهی ها و کثیفی ها قرار بگیرد و همچنین بارش باران موجب کثیف و آلوده شدن نمای ساختمان ها میگردد. بنابراین تمیز کردن و شستشوی آن‌ها نیازمند افراد متخصص و آموزش دیده و ماهری میباشد که بدانند چه نمایی باید توسط چه افرادی شستشو شود.  مراکز نماشویی این لیست قیمت شستشوی نما را با توجه به نوع شستشوی نما همچنین امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز می باشد مشخص نموده و در آت قیمتهای متفاوت و گوناگونی وجود دارد. همچنین افرادی که برای شستشوی نمای شما تشریف می‌آورند افراد می باشند که متخصص و کارآزموده بوده و آموزش‌های لازم در جهت شستشوی نما و …. را دیده و آزموده شده اند. بعضی از این افراد به وسیله داربست شستشوی نمای شما می پردازند.

 

روش های شستشو در لیست قیمت شستشوی نما

اینکه چگونه به شستشوی نمای یک ساختمان بپردازند و در لیست قیمت شستشوی نما چه قیمتی به ان تعلق میگیرد با توجه به نوع نما و معماری ساختمان انجام میگردد.

که با توجه به نوع نما با استفاده از طناب و یا روش‌های دیگر این کار را انجام می‌دهند.

تمامی این روش ها بسته به این باشد که لیست قیمت شستشوی نما برای شما در چه حدودی بوده و یا اینکه ساختمان و یا نمای ساختمان شما چه نمای ساختمانی می باشد.

اگر نمای ساختمان شما به عنوان سیستمی باشد سعی میکنند از بالابرها یا طناب استفاده کنند و سطح ساختمان را شستشو دهند.

اما اگر آجر نما می باشد و نیاز به ریزه کاری های بسیار زیادی داشته باشد بهتر است که از داربست های فلزی و داربست های که برای این کار شرکت‌های شستشوی نما دارند استفاده شود.

شستشوی نما به درد پاک سازی سطح نما برای نقاشی نما و اب بندی نمای ساختمان میخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *