مهار کردن سنگ نما جهت ایمن سازی ساختمان با پیچ

مهار کردن سنگ نمای ساختمان برای جلوگیری از حوادث غیر منتظره انجام میشود. سنگ روی ارتفاع است و شما هیچوقت از ریزش ان نمیتوانید اگاه شوید. پس چه بهتر است که انها را با پیچ و رولپلاک ایمن سازی کنید. مهار سنگ نما هزینه ی زیادی ندارد که بخواهید برایش ماتم بگیرید. پس برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی حتما قبل از ریزش نما را ایمن سازی کنید. شرکت جهان فرود متخصص در مهار سنگ های ساختمان به صورت راپل یا بدون داربست خدمات شما را انجام خواهد داد. قیمت ارزان و اخر را از ما بخواهید.

 

روشهای مهار سنگ های نما جهت ایمن سازی سنگ

ایمن سازی به روش پیچ و رولپلاک که برای سنگ های بالای 10 سانت میتوان انجام داد. 

مهار سنگ نمای زیر ده سانت از طریق چسب های نانو تکنولوژی انجام میشود. این نوع سنگ ها بیشتر رومی و انتیک هستند که به دلیل کم کاری سازنده و سنگ کار ریزش میکند.

 ایمن سازی سنگ نمای ساختمان با با طناب

محکم کاری سنگ نما به وسیله پیچ و رولپلاک یکی از بهترین و امنترین روش های ایمن سازی نمای ساختمان میباشد که با طناب توسط جهان فرود انجام میشود. ایمن سازی نمای ساختمان به وسیله طناب و بدون داربست انجام میشود که هم هزینه کمتری دارد و هم از نظر زمانی بسیار زودتر کار انجام میشود. جهان فرود متخصص ایمن سازی نمای ساختمان با روش های نوین روز دنیا میباشد.

قیمت مهار کردن سنگ نما

قیمت انجام ایمن سازی سنگ نما به شکلهای مختلفی به مشتری داده میشود. نوع سنگ و طریقه کار یکی از دلایل قیمت دهی ما است. دلیل بعدی هزینه مهار نما موقعیت جغرافیایی کار است که بسیار اهمیت دارد. طرح و نقشه نمای ساختمان از دلایل دیگر بالا پایین شدن قیمت مهار سنگ نما میباشد که شما پس از تماس تلفنی میتوانید توضیح دهید و ما قیمت به شما اعلام خواهیم کرد.

 

بهترین چسب سنگ نما در شرکت جهان فرود

برای مقاومت بالای سنگ های ریزش کرده باید قبل از نصب پشت انرا اغشته از چسب سنگ و یا چسب کاشی بکنید تا سنگ و سیمان بهم بچسبند. باید لای کمی از چسب را زیر سنگ بزنید چون سنگ از جای خود به سمت جلو پف میکند و روی نمای ساختمان پله ایجاد میکند. چسب ساروج و جلاسنج بهترین چسب برای نصب سنگ میباشد. برای ایمن سازی سنگ های متفرقه هم هر سطحی یک نوع چسب و مواد بتنی مناسبی داریم که میتوامید تماس بگیرید تا قیمت و مشخصات توضیح داده شود.

مهار کردن نمای سنگ تراورتن سرامیک گرانیت و غیره با جهان فرود

چندین روش برای مهار کردن سنگ های نما وجود دارد که ما تمام انها را تخصصی انجام میدهیم و هیچ جای نگرانی برای ریزش سنگ وجود نخواهد داشت.

 

مهار سنگ نما ابتدا باید محل ریزشس کرده و لق شده را بررسی کنید تا متوجه علت ریزش شوید.

جویا شدن علت ریزش سنگ نما باعث میشود که مهار کننده سنگ نما بهتر بتواند کار را انجام دهد.

برای مهار کردن سنگ های نمای ساختمان در 90 درصد ساختمان ها پیچ رولپلاک را به روش های دیگر ترجیح میدهند.

چون روش پیچ کردن سنگ نما بسیار مطمعا و دقیق میباشد و هیچ ابهامی را باقی نمیگذارید.

مقاوم سازی سنگ نما

 

 

برای استعلام قیمت وارد صفحه قرمز زیر بشوید

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

 

مهار کردن نمای انتیک و اجر

 

این نوع سنگ ها کوچک هستند و مهار با پیچ و رولپلاک امکانذیر نمیباشد.

برای مهار ردن و چسباندن سنگ انتیک از چسب استفاده میشود.

 

مهار کردن نما ساختمان در تمام شهرهای تهران کرج و قزوین انجام میگیرد.

 

مهار کردن نمای ساختمان

 

 

اجرای رزین نما

جهت مهار کردن نما چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 

روش های بسیار زیادی برای جلوگیری نمودن از ریزش سنگ نما های ساختمان وجود دارد که به این روش ها مهار کردن نما گفته می شود.

این موارد کار ها باید توسط یک متخصص و نصاب ماهر انجام شود نصاب با تشخیص دادن علت ریزش سنگ نما با مشورت کارشناسان ساختمان سازی و عمران و با تجربه ای که دارد بهترین راه حل را انتخاب می کند و از بهترین روش های پر کاربرد مهار کردن نما که توسط پیچ و رولپلاک ‍‍‍‍‍‍ انجام می شود عملیات مهار سنگ نما را اجرا می کند در واقع یک عمل پیشگیرانه محسوب می شود.

هیچ کدام از ما دوست نداریم با گذر از یک ساختمان شاهد نمای زشت آن باشیم یا این که خطر ریزش سنگ نما داشته باشد، بنابراین روش های مهار کردن نما بسیار کارساز است و امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

مجری پیچ و رولپلاک نما

 

نمای ساختمان و مهار کردن نما

 

همانطور که می دانید وقتی که یک بنایی ساخته شود مهمترین بخشی که به چشم می آید نمای زیبای ساختمان است چه بسا باید این نما علاوه بر زیبایی از ایمنی نیز برخوردار باشد، چون ممکن است مشکلاتی چون ریزش سنگ نما وجود داشته باشد.

بنابراین بهتر است از روش هایی چون مهار کردن نما استفاده شود که اکثر شرکت هایی که فعالیت احداث ساختمان را بر عهده دارند این عمل پیشگیرانه مهار سنگ نما را انجام می دهند.

در واقع مهار کردن نما زمانی صورت می گیرد که سنگ نما شل شده باشد.

از انواع روش های جلوگیری از ریزش سنگ نما می توان به این موارد اشاره کرد:

روش اجرا نمودن سنگ پلاک درون دیوار برای استحکام بخشیدن به بنای ساختمان

توسط چنگک اسکوپ برای مهار کردن نما ی ساختمان ها

به وسیله ی چسباندن سنگ به پشت سنگ پلاک ها جهت مهار کردن نما

روش اسکوپ کردن سنگ نما جهت مهار کردن نمای ساختمان

 

پیچ و رولپلاک نما در اندیشه شهریار

4 thoughts on “مهار سنگ نمای ساختمان و ایمن سازی سنگ نمای ساختمان با پیچ رولپلاک در تهران کرج”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *