نماشویی در تهرانپارس

نماشویی در تهرانپارس

امروزه به علت افزایش آلاینده های موجود در هوا، دود، گرد، غبار و گاهی کیفیت پایین موجود در مصالح ساختمانی نیاز به شست و شوی نمای ساختمانی یا نماشویی در شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران امری ضروری و حیاتی به شمار خواهد آمد. به طوری که در فواصل زمانی معین این کار باید به کمک تجهیزات استاندارد و لوازم مخصوص این کار توسط نیروهای معتبر کار در ارتفاع شرکتهای معتبر خدمات نما انجام پذیرد. در همه ی مناطق و نقاط مختلف شهر تهران از جمله منطقه ی تهرانپارس، شرکتهای معتبر خدمات نما آماده ی ارائه ی بهترین و بالاترین سطح کیفیت در زمینه های مختلف کار در ارتفاع ساختمانی از جمله نماشویی با روش به کارگیری متد جدید و به روز استفاده از طناب، بدون داربست خواهند بود.درادامه ی مطالب در زمینه ی نماشویی  در تهرانپارس به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.

 

نماشویی در ساختمان های قدیمی و نوساز امروزی به چه صورت انجام می شود؟

پس از پایان عملیات ساخت و ساز ساختمان به طور معمول نمای ساختمان با چهره یی کثیف و زشت ظاهر می شود و یک علت آن باقی ماندن سیمان در زمان سنگ کاری است. در این حالت بهترین کار استفاده از روشهای شست و شوی نما یا نماشویی ساختمان است تا نما زیبایی و جذابیت خود را به دست گیرد. اما گاهی اوقات بر اثر مرور زمان تاثیر عوامل مختلف محیطی از جمله باران های مکرر، برف، طوفان، آلودگی بر روی بافت نمای ساختمان سطوح را کثیف و جرم گرفته می نماید که تنها راه حل از بین بردن این کثیفی کمک گرفتن از نیروهای ماهر کار در ارتفاع شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر مناطق مختلف تهران از جمله منطقه ی تهرانپارس می باشد.

 

نکته: اگر نماشویی سطوح مختلف سنگهای ساختمان در فواصل زمانی معین و منظم انجام نشود باعث می شود جرم زیاد موجود در سنگ بیشتر شود و این امر به شل شدن سنگ از نما و نتیجه ی آن پرتاب و ریزش سنگ از نما و به وجود آمدن خسارتهای مالی و تا حدی جانی خواهد شد.

 

انواع نماشویی تهرانپارس و نارمک با جهان فرود

اما نماشویی ساختمان در شهرهای بزرگ مانند تهران و در منطقه ی تهرانپارس به کمک طناب محکم و بدون داربست مناسب ترین و کم هزینه ترین روش برای شست و شوی نمای ساختمان های مرتفع و مکان هایی است که دسترسی به آن مناطق دور دست و سخت می باشد. و از عهده ی کارگر معمولی بر نخواهد آمد این حرفه ی تخصصی به کمک نیروی ورزیده ی با تجربه و با استفاده از دستگاه های واترجت، واترسند بلاست و ..به شکل حرفه ای انجام می شود.

توجه به این نکته دارای اهمیت است که برای نماشویی نمای ساختمان هایی که در منطقه ی تهرانپارس که منطقه یی شلوغ و پرجمعیت است در ابتدا از واترجت استفاده می شود تا کثیفی ،گردو غبار از روی سطوح نما پاک شود.

در مرحله ی بعدی اگر سطوح نما به کمک دستگاه واترجت و آب پاک نشد و جرم و کثیفی به میزان زیاد درون سنگهای نما وجود داشت از دستگاهی پرقدرت تر وپرفشارتر مانند واتر سند بلاست استفاده می نماییم. تا جرم و کثیفی چندین ساله موجود در مصالح ساختمانی از بین برود. در ضمن استفاده از مواد حاوی آب و سیلیس لکه و جرم سخت را از بین خواهد برد.

مرحله ی بعدی شست و شوی گرانیت و سنگهای نما برای براق نمودن آن ها از سندبلاست استفاده می شود. همه ی اقدامات بالا تنها توسط نیروهای متخصص کار در ارتفاع در تهرانپارس در کوتاهترین زمان ممکن، با سرعت، دقت بالا، کیفیت بی نظیر انجام می شود.

جمع بندی

نماشویی سهم بسزایی در زیبایی هر چه بیشتر ساختمان خواهد داشت. ساختمانی که تمیز است بیشتر از پیش مورد استقبال افراد قرار می گیرد و باعث زیباتر شدن هویت شهر خواهد شد. در شهرهای بزرگ مانند تهران و مناطق پر ازدحام تهرانپارس باید دوره ها و فواصل زمانی معینی برای نماشویی ساختمان مد نظر قرار داده شود. دقت داشته باشید در کلان شهرها به خاطر شلوغی و ترافیک بالا درصد آلودگی زیاد است و همین باعث جرم گرفتگی سطوح نما خواهد شد که صاحبان ساختمانی برای رفع این مشکل باید تصمیماتی را اتخاذ نمایند.