نماشویی ساختمان

نماشویی از طریق شرکت جهان فرود

جهان فرود متخصص در نماشویی ساختمان در انواع روش های مدرن میباشد. تمام نماها به یک شکل نماشویی نمیشوند و باید در نظر داشته باشید تا اسیب جدی به نمای ساختمان وارد نشود. چون ممکن است فرد ناوارد باشد و از موادی استفاده کند که دیوار ساختمان از بین برود و شما را متحمل خسارت و تعمیر مجدد بکند. شرکت نماشویی جهان فرود متخصص در نماشوی به روش بدون داربست است تا هزینه و وقت شما را صرفه جویی کند.  نماشویی تمام نماها را با وجود جهان فرود تجربه کنید. هرسطحی و نمایی از ساختمان را قبل از عملیات باید پاک سازی کرد و این با عمل نماشویی با واترجت انجام میشود.

 

نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان در تهران – ولیعصر

 

ویدیو نماشویی ساختمان بدون داربست

 

 

از چه موادی برای نماشویی استفاده میکنید؟

در دو موقع باید مواد بکار برد یکی قبل از اب زدن به نما و بعدی پس از نماشویی نمای ساختمان. قبل از شروع کار اکیپ شستشوی نما مواد کف مانند را روی شیشه یا سنگ یا هر سطحی از نما میمالند تا چرک موجود در بدنه خود را اشکار سازند و پس از ان با واترجت ابکشی انجام میشود. این نوع مواد میتواند ریکا تاید و یا هر مایع ضد عفونی کننده ای باشد که توی خانه ها موجود میباشد. مواد پس از نماشویی برای زمانی زده میشود که ساختمان دیرتر از وقت مقرر کثیف شود. یعنی مواد نانو روی سطح با قلمو یا هرچیز دیگری مالیده میشود تا اب دیرتر محیط مورد نظر را کثیف کند.

 

نماشویی با واترجت
نماشویی با واترجت در تهران – ازادی

 

ویدیو نماشویی دیوار

 

 

قیمت نماشویی با طناب و بدون داربست چقدر است؟

قیمت نماشویی ساختمان با توجه به نمای ساختمان و محل مورد نظر گفته میشود. بیشتر نماها با یک دیگر فرق دارند و این باعث میشود تا قیمت های نماشویی یکسان نباشند و با هم فرق کنند. به همین خاطر یک روش ساده و سریع برای دریافت قیمت نماشوی وجود دارد و ان هم ارسال عکس از طریق واتساپ میباشد. برای اتعلام قیمت ابتدا یک عکس تمام کادر از نمای ساختمان بگیرید و برای ما بفرستید تا همان لحظه و به صورت انلاین قیمت نماشویی ساختمان اعلام گردد. یک نوع نماشویی دیگر داریم که به ان سندبلاست گفته میشود و قیمت این نوع نماشویی ها از 60 هزارتومان شروع میشود و حداکثر تا 100 هزارتومان ادامه دارد. 

 

 

نماشویی کردن نما
نماشویی ساختمان

 

ویدیو نماشویی دیوار سنگی

 

 

هزینه نماشویی ساختمان به صورت دستی و واترجت

امروزه ما برای ارائه خدمات بهتر نماشویی با طناب با شستشوی نما  مواد نانو را ارائه می دهیم، که  خدمات  ماندگاری نظافت نما  را با بهترین کیفیت ارائه داده باشیم. قیمت نماشویی با طناب یا بدون داربست به صورت متری و کنتراتی انجام میپذیرد که بستگی به نمای شما دارد. شستشوی نانو و واترجت به صورت راپل بدون هزینه های اضافی انجام میگیرد. در ادامه فیلم نماشویی از تیم پیچ و رولپلاک نما را مشاهده کنید . اگر نمای شما نماشویی با واترجت نیاز داشته باشد هزینه شما بسیار کمتر از نماهایی میباشد که نیاز به سندبلاست و یا ابرو طی دارد. 

نماشویی بدون داربست
نماشویی بدون داربست در کرج عظیمیه

 

 

ویدیو نماشویی با طناب

 

نماشویی با مواد نانو

نماشویی با نانو به این جهت انجام میشود که کثیفی را به تعویق می اندازد و دیرتر کثیف میشود. نانو یک ماده ابگریز است که اب و کثیفی را مانند دو اهن ربای مثت از هم دور میکند. مواد نانو بیشتر برای گریز کثیفی ها استفاده میشود. در بیشتر مواقع روی شیشه ها زده میشود. مدت ماندگاری نانو بین 6 ماه تا یک سال میباشد. 

نماشویی در تهران
نماشویی با اکیپ قوی در تهران کرج

 

 

نماشویی با سندبلاست برای نماهای احری و به شدت کثیف

نوع دیگر نماشویی که برای نماهای بسیار کثیف استفاده میشود سندبلاست است که شرکت جهان فرود این کار را با واترجت های بسیار گران قیمت و سنگین انجام میدهد. کافی است عکس نمای اجری و سنگی خود را توی واتساپ برای ما بفرستید تا قیمت اعلام گردد. سیلیس که درون کیسه وجود دارد از طریق شیلنگ به داخل شیلنگ اب متصل میشود و به صورت یکجا روی نما پاشیده میشود.  این روش برای نماهای بسیار کثیف و غیر قابل تمیز شدن استفاده میشود.

 

ایا موقع نماشویی واترجت به نما اسیب میزند؟

در هنگام نماشویی ساختمان ما به هیچ عنوان سطح ساختمان تغییر و یا خراب نمیشود و شرکت جهان فرود این تضمین را به شما میدهد که هیچ اتفاقی برای نمای ما نمیوفتد. واترجت دستگاه اب فشار قوی است که از نازل به بیرون پرتاب میشود و تمام سطح ها را تمیز میکند. ما از دو نوع واترجت استفاده میکنیم یکی دو فاز و یکی تک فاز که بنا به تشخیص و نوع نمای ساختمان از انها استفاده میشود.

 

ایا واترجت و مواد شوینده نمای ساختمان را تمیز میکند؟

واترجت و مواد شوینده صدرصد نمای ساختمان را تمیز میکنند. تضمین نماشویی جهان فرود قرارداد است و تمام ضمانت های ما درون قرارداد قید میشود. مواد شوینده برای نمای ساختمان خیلی به ندرت مصرف میشود. مثلا در نماهایی که سنگی باشد و ظریف باشد باید از مواد استفاده کرد چون سندبلاست ممکن است انرا از بین ببرد. 

 

 

 

نماشویی دیوار ساختمان
اکیپ نماشویی دیوار ساختمان در تهران

 

نماشویی با طناب یا بدون داربست در تهران و کرج

در گذشته برای نماشویی ساختمان هیچ راهی جز داربست بستن وجود نداشت و بیشتر افراد از شستن نمای خود صرف نظر میکردن و نماها کثیف میماند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست وقت و هزینه زیادی صرف نماشویی نمای ساختمان کنید و به راحتی از طریق طناب نمای ساختمان را نماشویی کنید. شرکت جهان فرود از ان دسته از گروه ها میباشد که به وسیله ابزارها و واترجت های پیشرفته هرنمایی که نیاز به شستشو باشد را تمیز میکند.

 

انواع نماها برای نماشویی

 • نمای کامپوزیت
 • نمای سنگی
 • نمای شیشه ای
 • نمای سیمانی
 • نمای اجری
 • نمای چوبی

 

انواع نماشویی و روش های نماشویی ساختمان 

برای هرکدام از نماهای بالا با توجه به شرایط کثیفی سطح یک نوع روش نماشویی وجود دارد که میتوان انها را تمیز کنیم. نمای کامپوزیتی را میتوان ابتدا با اب شستشو داد و در ادامه با ابر و طی و مواد شوینده تمیز کرد. برای نمای سنگی از واترجت سه فاز استفاده میکنند و در صورت لزوم نقاط شورابه شده و بسیار کثیف از  واترسندبلاست  استفاده میشود. نمای شیشه ای اگر بسیار کثیف باشد ابتدا خاک گیری با واترجت یا شیلنگ اب انجام میگیرد و در ادامه با ابر و طی تمیز میگردد. نمای اجری و که اگر کثیفی دیوار به درجه ای رسیده باشد که نیاز به واترجت داشته باشد کار راحت پیش میرود ولی اگر خیلی قدیمی و کثیف باشد باید انرا با سندبلاست نماشویی کرد. نمای چوبی هم با اب واترجت تک فاز و سمباده تمیز میگردد.

 

 

نماشویی دیوار نما
نماشویی دیوار نما

نماشویی به وسیله طناب در تهران و کرج

انجام خدمات شستشوی نما به وسیله طناب و بدون داربست با کیفیت عالی و قیمت ارزان در شرکت جهان فرود انجام میشود. نماشویی انواع نماهای سیمانی سنگی و شیشه ای و حتی کامپوزیت با دستگاه واترجت انجام میشود که به دلیل داشتن فشار اب بالا تمام قسمت های ریز و درشت ساختمان را لایروبی میکند. به وسیله طناب میتوان در هر نقطه ای از سطح نما نماشویی را انجام داد.  واترجت یک شیلنگ بسیار بلند دارد که میتوان با طناب در بالاترین ارتفاعات نماشوی را انجام داد.

 

نماشویی ساختمان
نماشویی کامپوزیت

نماشویی با طناب و بدون داربست را هر چند مدت یک بار انجام دهیم

برای نماشویی، برنامه زمانی خاصی مد نظر نیست. و مدت زمان بین شستشوی نما به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، اندازه ساختمان و محل مورد نظر، میزان آلودگی و کثیفی و نحوه نماشویی قبلی. در کل می‌توان گفت هر زمان که کثیفی و آلودگی زیاد شد وقت را تلف نکنید و با تیم نماشویی جهان فرود تماس بگیرید.

 

نماشویی ارزان

نماشویی جزو راحت ترین کارهای طناب کارهاست  که با پیچ و رولپلاک و وسایل فنی طرف نیستند. بیشترین سختی در نماشویی گرفتن اب روی نما و ابرو طی بعد از ان است. نماشویی به این دلیل ارزان است که لوازم مصرفی در ان بیشتر به عهده کارفرما است. مصلا برق و اب که روی ساختمان نصب است و میتوان برای نماشوی از ان استفاده کرد. ارزانترین نماشویی با واترجت میباشد که هیچ موادی در کار مصرف نخواهد شد. این نوع نماشویی با واترجت و اب خالی انجام میشود و فقط جهت رفع گردو غبار و گل و لای روی سطح نما انجام میشود.

نماشویی با واترجت سه فاز
نماشویی با واترجت سه فاز

 

نماشویی با راپل

داربست هزینه زیادی دارد ولی راپل هزینه ی خاصی ندارد. نماشویی با راپل در دنیای امروز بسیار بسیار مورد توجه واقع شده است و در تمام دنیا از راپل برای نماشویی برج ها و ساختمان های شهر استفاده میکنند. اگر راپل نبود خیلی از مالکین هیچوقت نمیتوانستند ساختمان های خود را بشورند. نماشویی با راپل جزو ارزانترین کارهای روی طناب به حساب می اید.

نماشویی در تهران

الوده ترین شهر دنیا باید حتما راپل کار داسته باشد تا نماهای ساختمان های کثیف را نماشویی کند. نماشویی در تهران بسیار مرد استفاده قرار میگیرد چون انقدر ساختمان سازی شده است که هروجب به وجب تهران را ساختمان های بزرگ تشکیل داده است. بارش باران های کم باعث شده است خاک و دود بسیار زیاد شود و ساختمان ها به سرعت کثیف شوند. دلیل دیگر اینکه تهران ساختمان هایش زود کثیف میشود باران های اسیدی است که به یک باره روی تهران میبارد.

 

نماشویی سیمان نمای ساختمان
نماشویی سیمان نمای ساختمان

 

نماشویی ساختمان با واترجت

در تمام نماشویی ها واترجت در اولین گام قرار دارد. در تمام نماها ابتدا باید واترجت زده شود تا گل و لای موجود در لابه لای پنجره و قاب ها و سطح مورد نظر از بین بروند و در ادامه کارهای دیگر را انجام بدهیم. در نماهای مثلا اجری و سنگی که شورابه وجود دارد هیچ چیزی جز واترجت نمیتواند انها را تمیز کند. 

 

نماشویی نمای ساختمان با مواد 

پس از اتمام واترجت اولیه روی نما و بدنه مورد نطر مواد ریخته میشود تا به صورت کامل تمام الودگی های چسبیده روی سطح کنده شود. مواد مورد نظر ممکن است اسید یا شوینده های اسیدی باشد و یا برای بعضی از نماها از اب و کف استفاده میشود.

 

اب بندی نقاط نفوذ در برابر نماشویی

نماشویی کردن سنگ نما به دلیل بالا بودن فشار اب در هنگام شستن ممکن است باعث شود که بندکشی بین سنگ ها از بین برود و بعد از انجام کار باعث نفود اب باران به داخل ساختمان شود. پس از اجرای نماشویی خیلی خوب است که تمام نقاط نما را چک کنید و بندکشی لازم را انجام بدهید تا اب نفوذ نکند. اب بندی نمای ساختمان جزو کارهای تخصصی شرکت جهان فرود در تمام نقاط تهران  و کرج میباشد.

 

نماشویی سنگ نمای ساختمان تهران و کرج

بیشتر نماشویی هایی که جهان فرود در تهران و کرج در حال انجام است نما سنگی هستند. دلیل ان هم این است که نماهای سنگی بسیار زیاد است. دیوارهای سنگی به دلیل خاکی شدن در شهر تهران دچار کثیفی میشوند که باید شسته شوند. برای نماشویی نماهای سنگ از مواد شوینده استفاده میکنیم که باعث براق شدن نما میشود. 

 

نماشویی نمای سیمانی در تهران و کرج

نماهای سیمانی پس از بارندگی های زیاد دچار شورابه و کثیفی های عمقی میشود و این شورابه ها باید با واترجت شسته بشوند. در بسیاری از نماهای سیمانی قبل از رنگ امیزی کردن نما را شستشو میکنند تا خاک روی سیمان گرفته شود.

 

نماشویی دیوار اجری در تهران و کرج

دیوار های اجری برای نماشویی کردن باید حتما از سندبلاست استفاده شود. اجر نما ها کثیفی را جذب میکنند و به خورد اجر میرود. این کثیفی ها با اب فشار قوی پاک نخواهد شد و باید از سندبلاست استفاده شود.

نماشویی کردن دیوار سیمانی قبل از نقاشی نما

نماشویی در تمام مراحل کارهای نما بدرد بخور است و باید در هرکاری زیرسازی را تمیزکنیم و این را حتما باید با واترجت انجام بدهیم. سطح نماها به دلیل وجود خاک و گل و لای زیاد حتما باید عمل نماشویی روی انها انجام بشود. در بعضی مواقع نماشویی انجام نمیشود و رنگ به تنهایی دیوار را پوشش میدهد.

نماشویی کرج و نماشویی ساختمان در تهران با راپل

نماشویی در کرج و نماشویی در تهران با راپل با قیمت های متفاوتی از طرف شرکت های کار در ارتفاع ارائه میشود. شما میتوانید در تهران و کرج و هرکجای ایران که هستید ارزانترین قیمت را از ما بخواهید. با توجه به اینکه دارست نیاز ندارید هزینه های شما بسیار کاسته میشود و همچنین بر سرعت کار نماشوی افزوده میشود. خدمات نماشویی با واترجت های بنزینی و تک فاز انجام میشود.

 

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت و نماشوی سنگ

نماشویی ساختمان با طناب در تهران و کرج

نماشویی ساختمان از اوایل دهه 80 شکل صنعتی به خود گرفت. امروزه به دلیل گسترش و پیشرفت تکنولوژی، ازدحام جمعیت در شهرهای بزرگ از جمله تهران و کرج، افزایش تقاضاها، استفاده از عملیات نماشویی امری واجب خواهد بود. به شکلی که زیبایی و تمیز شدن سطوح ساختمانی در دستور کار بسیاری از صاحبان ساختمانی به خصوص برج های مرتفع خواهد بود. تعداد شرکت های بزرگ خدمات نمای ساختمانی در سراسرایران بسیار است. اما آن چه برای همه صاحبان ساختمانی دارای اهمیت است، میزان کارایی این شرکت ها و استفاده آن از فنون و ابزار و تجهیزات استاندارد جدید برای کار ساختمانی می باشد. در دنیای امروز، زیبایی هر محیطی بستگی به تمیزی نمای ساختمان های آن شهر خواهد داشت. بعضی از مردم بر این باورند که نماشویی تنها پاک سازی ساده از روی سطح نما است. در صورتی که این باور کاملا غلط و اشتباه است. زیرا نماشویی با راپل تغییر یک ساختار ناپسند و ایجاد تازگی و شفافیت حداکثری در سطح بیرونی ساختمان ها و برج های چند طبقه می باشد. نماشویی ساختمان دارای مراحل ومواد و دستگاه های پیشرفته متعددی است. که متناسب با نظر کارشناسان و همچنین میزان کثیفی، جنس، بودجه پروژه نماشویی در ساختمان شهرهای مختلف از جمله تهران و کرج تعیین می گردد. همچنین نماشویی ساختمان در تهران و کرج بازار گسترده ای دارد. به طوری که تیم ها و شرکت های زیادی پابه عرصه گذاشته اند. در ادامه مطالب دراین باره به توضیح بیشتری خواهیم پرداخت.

 

نماشویی ساختمان چیست و چگونه انجام می شود؟

نماشویی انجام کلیه فعالیت ها برای پاکیزگی نمای ساختمان می باشد که البته امروزه این عملیات با طناب و بدون داربست با سرعت قابل ملاحظه و هزینه پایین انجام می گردد.
نماشویی در تهران و کرج به علت وجود ساختمان های مرتفع با طناب و بدون داربست انجام می شود که البته انجام آن نیازمند کارگران ماهر و حرفه ای کار در ارتفاع می باشد.
افرادی که برای انجام عملیات نماشویی در ارتفاعات انتخاب شده اند. از پیش توسط شرکت های معتبر خدمات نما آموزش های لازم را دیده اند.
کار با طناب دارای مزایای ویژه ای می باشد که باعث شده استفاده از داربست را کمرنگ نماید. در زیر به پاره ای از موارد اشاره خواهیم کرد.

1_با استفاده از طناب و بدون داربست به سایر بخش هایی از ساختمان که امکان دسترسی به آن ها کمتر است. عملیات نماشویی، کار در ارتفاع آسان تر خواهد شد. زیرا سرعت بالا رفتن از ارتفاع افزایش یافته و امکان شست و شوی قسمت هایی از نما که خارج از دسترسی کارگر عادی است افزایش می یابد.
اگر به شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج سفر کرده باشید. حتما خواهید دید که نمای بسیاری از ساختمان ها کثیف، آلوده و جرم گرفته است.
این رویداد آلوده و کثیف شدن نمای ساختمان به علت افزایش آلودگی های محیطی، دود، ترافیک های گسترده، کارخانجات صنعتی و ماشین آلات سنگین می باشد.
استفاده از طناب محکم در عملیات نماشویی ساختمان در تهران و کرج باعث کاهش هزینه ها ،افزایش سرعت عملکرد در انجام کارها، افزایش کیفیت کاری و کاهش زمان اتلاف شده، برای مالکان ساختمان خواهد شد.
کارگران متخصصی که دروره های کار در ارتفاع را دیده اند.توانایی استفاده از طناب و بالا رفتن از ارتفاعات ساختمانی را پیدا کرده اند. آن ها استفاده از انواع وسایل و ابزار استاندارد را با توجه به نوع و جنس نمای ساختمان را می دانند و برای هر نمایی با توجه به ویژگی هایی که دارد، مواد و مصالح مورد نیاز را تامین می کنند و به جای استفاده از داربست از طناب محکم برای انجام عملیات مختلف ساختمانی از جمله شست و شوی نما بهره می برند.
داشتن استقامت، علاقه به کار در ارتفاع و شجاعت لازم، شرط موفقیت کارگران در ارتفاعات با طناب خواهد بود.
تایید صلاحیت جسمانی و عقلی از سوی شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی شرط ورود به حرفه کار در ارتفاع با طناب خواهد بود.

 

 

در قدیم بیشتر کارهای ساختمانی با داربست انجام می شد که البته مشکلات زیادی به همراه داشت از جمله:

افزایش هزینه ها، کاهش سرعت عملکردی کارگران در بخش ارتفاعات، افزایش زمان تلف شده ،افزایش خسارت مالی و جانی می توان نام برد.
به این شکل، کارگران با احداث داربست مزاحمت و سر صداهایی برای ساکنین کنار ساختمان و یا پایین ساختمان به وجود می آوردند.
2-نصب و احداث و جمع آوری داربست نیازمند گذراندن وقت زیادی بوده است.
3_کارگر با خطرات سقوط از بالای داربست به پایین ساختمان مواجه بوده است.
4_عدم رعایت نکات ایمنی از سوی کارگران در استفاده از داربست، خسارت های مالی و جانی برای کارگران فراهم می کرده است.
5_استفاده از داربست، باعث ایجاد ترافیک های گسترده در مسیر راه برای عابرین پیاده، ماشین آلات و منجر به بسته شدن راه میشده است.

 

شستشوی نمای سنگی در تهران و کرج

نمای سنگی یکی از محبوبترین نماها در تهران و کرج می باشد. این مدل از نما با توجه به ویژگی خاصی که دارد بیشتر از سایر نماها مورد توجه قرار می گیرد.
نماشویی در تهران و کرج به عنوان نظافت بیرون ساختمان طلقی می شود. اما سنگ به دلیل خاصیت ذاتی خود رطوبت و آب را به سرعت جذب می کند. با توجه به کوهستانی بودن و شرایط جوی تهران و کرج، ریزش آب باران باعث کثیفی سطوح سنگی نما ساختمانی می شود در نتیجه صاحبان ساختمانی از شرکت های معتبر خدمات نما برای شست و شوی سطوح ساختمانی درخواست کمک می نمایند.

 

نکته: عملیات اجرایی نانو و ضدآب کردن نمای سنگی بهترین راه حل برای صرفه جویی در نماشویی سنگی محسوب می گردد.
نماشویی ساختمان یکی از پرتقاضاترین خدماتی است که در زیباسازی و بازسازی نمای ساختمان مورد کاربرد قرار می گیرد.
در این فعالیت پرتقاضا که بیشتر در شهرهای پرجمعیت کشور مانند تهران و کرج اتفاق میافتد. از دستگاهای نماشویی مانند: واترجت، واترسندبلاست، مواد نانو،جرم گیر، رسوب زدا و .. برای نماشویی سطوح مختلف سنگی استفاده می گردد.

نکته: در اصل استفاده از نماشویی در ساختمان برای لایه برداری صحیح سطوح سنگی نمای ساختمان و از بین بردن کثیفی و جرم گرفتگی استفاده می شود.

 

نرخ نماشویی با توجه به مکان جغرافیایی به چه صورت می باشد؟

شرکت های معتبر خدمات نما در شهرهای مختلف با توجه به میزان فاصله مسافتی شهرها به نصبت نزدیکی یا دوری از یکدیگر نرخ را تعیین می کنند.
به طور مثال: میزان نرخ نماشویی در تهران و کرج در مقایسه با هم و دوری مسافت کمی متفاوت می باشد. اما تعیین نرخ نماشویی در شمال تهران با شرق تهران یکی می باشد. پس نتیجه گیری درباره تعیین نرخ نماشویی میزان دوری مسافت ها و حتی اندازه و ظاهر نمای سنگی در تعیین نرخ نماشویی ساختمان ها در شهرهای مختلف کشور و نقاط مختلف اثرگذار خواهد بود.

 

راه کارهای مختلف نماشویی ساختمان در تهران و کرج

نماشویی ساختمان در تهران و کرج جز کارهای با اهمیت و زمان بر و در عین حال خطرناک است. بهتر است مشتریان شست و شوی به موقع نمای ساختمانی را جز واجبات بدانند. زیرا تاخیر در نماشویی ساختمان ها عواقب بد و خطرناکی مانند ریزش مصالح ساختمانی از نما و پرتاب آن به پایین ارتفاع را به همراه می آورد.
درصورت عدم تعمیر و نگه داری نامناسب از سطوح نمای ساختمانی، وضعیت بدتر خواهد شد، به شکلی که میزان آلودگی و کثیفی حاصل از عوامل مختلف خارجی مانند: آلودگی سطوح در اثر ترافیک های بالا، کثیفی سطوح در اثر هوای آلوده شهر تهران یا کرج در دراز مدت به بالاترین میزان خواهد رسید.
نکته: اگر نمای ساختمان شما کمی کثیف شده بلافاصله اقدامات لازم را برای شست و شوی سطوح انجام دهید تا دیرتر نشده عجله کنید تا از بروز خسارت های مالی و جانی پس از این کثیفی جلوگیری کرده باشید .برای این کار با تیم های ویژه نماشویی سطوح ساختمانی در تهران و کرج در ارتباط باشید. ظاهر پاک و تمیز نمای هر ساختمان هویت واقعی آن را به دیگران نشان خواهد داد. کار را به بعد نسپارید .زمان با ارزششتر از آن است که فکرش را بکنید. پس کوشا باشید و عجله کنید.

 

 

تاثیر باران های اسیدی در نمای ساختمان در تهران و کرج

از آن جا که باران و آلودگی در سطح شهر تهران و کرج به اوج خود رسیده است. در نتیجه کارگران متخصص در امر نماشویی ساختمان از مواد نانو، پولیش، به شکل دوره ای و در پایان عملیات نماشویی سطوح ساختمانی برای دوام و محکم شدن سطح استفاده می کنند. تا سطوح در برابر باران اسیدی، دچار کثیفی و جرم گرفتگی نشود.
نماشویی به کمک مواد نانو به ساختمان کمک می کند تا در برابر باران اسیدی مقاومت لازم را پیدا نماید و از مضررات باران اسیدی به شکل قابل ملاحظه ای در امان بماند.
مواد نانو یک لایه پوشش ضخیم روی سطح نما به وجود می آورد که در زمان برخورد قطرات باران با سطح سنگ مانع نفوذ می شود و مقاومت بالایی را سبب خواهد شد.
نکته: نماشویی ساختمان امری تخصصی و حساس است. لازم است در ابتدا تمام سطوح نما ،مصالحی که در نما به کار برده شده، استقامت و مقاومت مصالح مثل: سنگ مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد و سپس متناسب با آن کار نماشویی آغاز گردد.
در تهران و کرج شرکت، ماشین آلات سنگین، کارخانجات، کامیون ها و وسایلی وجود دارند که دارای دودکش می باشند. این ها از سوخت فسیلی مثل زغال، مواد نفتی استفاده می کنند.
سوخت این دو نوع ماده موادی مثل اکسید گوگرد، اکسید نیتروژن را وارد هوا می نماید.
در فضا این اکسیدها تغییر و به گرد و غبار و باران اسیدی تبدیل می شوند. سپس به شکل بارش های خشک یا تر به سطح زمین بر می گردند.
گازها و بخارهایی که از دستگاه های دارای سوخت فسیلی وارد هوا می شوند، در هوا زیاد به بالا نمی روند. درصورت عدم ترکیب با آب، به شکل گرد و غبار اسیدی درمی آیند.
گرد و غبار اسیدی ضمن فرود آمدن بر زمین به نمای ساختمان و بنای سنگی می چسبد. در نتجه موجب فرسایش آن ها و کاهش عمر مفید آن ها می گردد.
نکته: شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی در تهران و کرج، تنها راه چاره اندیشی برای از بین بردن اثرات باران های اسیدی را نماشویی ساختمان می دانند. که اگر از مواد نانو استفاده شود در نتیجه یک لایه محافظ در سطح سنگ ایجاد خواهد شد. که سنگ در برابر عوامل طبیعی مقاوم خواهد ساخت.

 

 

روش های شست و شو نما

1_شست و شو نما با آب
زمانی که از آب برای شست و شوی نما استفاده می کنید هر چه جرم، آلودگی، کثیفی در سطح نما باشد از بین میرود. دوباره نمای ساختمان شکل ظاهری و زیبایی خود را به دست می آورد.

2_شست و شو نما باآب و سیلیس
شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی بر اساس تجربیاتی که سالهای کاری کسب نمودند می دانند برای برطرف کردن لکه و جرم سر سخت بر روی سطوح نما باید از آب و سیلیس کمک بگیرید. از این جهت نیروی ماهر و متخصص پس از بالا رفتن از ارتفاعات با طناب از مواد یاد شده برای شست و شوی نمای ساختمان استفاده می کنند.

3_اسیدشویی
روشی دیگر برای شست و شوی نمای سنگی گرانیتی است که شرکت های معتبر خدمات نما برای نماشویی از اسید استفاده می کنند.

نکته: نماشویی ساختمان برای انواع سنگ های ساختمان و مصالح استفاده شده در طراحی و ساخت نمای ساختمانی ،متفاوت می باشد. در نتیجه روش شستشو هر کدام از این نماها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
نماشویی ساختمان برای انواع سنگ ها، نماهای آجری، شیشه ای، ویلایی به کار می رود. اما شست و شوی هر کدام بر اساس شرایط ذکر شده متفاوت خواهد بود.

 

قیمت نماشویی در تهران و کرج

نوع نما، ابعاد، طبقات ساختمان، مسافت در افزایش یا کاهش قیمت نماشویی در شهرهای مختلف اثرگزار است. به طور مثال: قیمت نماشویی در تهران و کرج بیشتر از شهرستان ها می باشد. البته جنس نما تاثیر مستقیم بر قیمت نماشویی در ساختمان می گذارد.

نکته: ساده ترین راه به دست آوردن قیمت نماشویی در تهران و کرج و یا هر شهر دیگری که در آن ساکن هستید ثبت درخواست تان برای نماشویی ساختمان دراپلیکیشن و یا وب سایت خدمت از ما است. پس از ثبت درخواستتان به فاصله چند دقیقه چندین متخصص نماشویی با طناب به شما پیشنهاد قیمت می دهند.

 

نماشویی ساختمان سیمانی

براساس تجربیات شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی بعضی از نماها مثل سیمان از همه بیشتر احتیاج به شست و شو و رسیدگی دارند. زیرا با بارش باران بلافاصله زنگ خواهند زد. با این که پس از سیمان کاری با یک لایه آستر پوشانده می شوند. اما باید آن ها را با مواد نماشویی شست و شو داد تا این اتفاق نیافتد. امروزه کار شست و شو با طناب و تجهیزات استاندارد در ارتفاعات ساختمانی به کمک نیروی ماهر آموزش دیده انجام می شود.

 

 

نماشویی نمای آجری

یکی از قدیمی ترین نما می باشد که هم اکنون در بین معماران و مردم رواج دارد. شست و شوی نمای آجری با مواد شوینده مخصوص آجر ،آب و سیلیس می باشد. البته سند بلاست و سیلیس برای شست و شوی نمای آجری بسیار رایج هستند. همان طور که از قبل گفتیم برای شست و شوی نماهای مختلف ساختمانی از مواد، تجهیزات و روش های خاصی منطبق بر نوع مصالح به کار رفته در نما استفاده می شود. البته تشخیص و استفاده هر کدام از آن ها تنها توسط نیروهای متخصص در امر نماشویی انجام می شود.

 

پیچ رولپلاک در نماشویی نمای سنگی در تهران و کرج

توجه داشته باشیدنمای سنگی ساختمان در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج، به علت شرایط آب و هوایی که دارند و میزان بارش های سنگین باران در فصول پر بارش سال، در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی و جذب رطوبت می گردند.نفوذ آب به درون سنگ باعث خوردگی و ریزش آن به پایین ساختمان خواهد شد. در نتیجه برای نماشویی سنگی، اگر نیاز به عملیات پیچ و رولپلاک (محکم کاری سنگ )باشد، پیش از شست و شوی نماسنگی باید اجرا شود.
نکته :عملیات پیچ و رولپلاک سنگ توسط نیروی متخصص و با تجربه صورت خواهد گرفت.

 

رنگ نمای ساختمان در نماشویی

گاهی نمای ساختمان آن قدر جرم گرفته و کثیف است که حتما باید پس از نماشویی مجدد رنگ آمیزی شود. دلیل این کار هم زشت دیده شدن نمای ساختمان بر اثر کثیفی بیش از اندازه می باشد. بسیاری از ساختمان های قدیمی در اثر گذشت زمان دچار کثیفی و جرم گرفتگی بیش از اندازه خواهند شد که پس از عملیات شست و شو با مواد خاص نیازمند رنگ آمیزی مجدد برای به دست آوردن ظاهر زیبای خود می شوند. که البته این کار توسط نیروی ماهر نقاش با طناب و بدون داربست در ارتفاعات انجام خواهد گرفت.

 

شستشوی نمای ساختمانی با واترجت

شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی در تهران و کرج از دستگاه واترجت برای شست و شوی گرد و غبار بر روی نماهای مختلف سنگی، آجری، سیمانی استفاده می کنند.
اما در این بین دستگاهی پر قدرت وجود دارد که از آن برای شست و شوی نماهای جرم گرفته و سخت استفاده می کنند نام این دستگاه سندبلاست است.
این دستگاه دارای مدل ها و قدرت زیادی است و به کمک آن آب و سایر مواد نماشویی و شوینده را روی سطح پخش و آن را پاکسازی می نماید.

نکته: تشخیص آن که از چه نوع دستگاهی برای شست و شوی نما استفاده شود تنها توسط شرکت های ساختمانی ی شیشه با واترجت ابر و تی شویه توسط نیروی متخصص در امر نماشویی شیشه صورت می گیرد.
برای شست و شوی شیشه نمای ساختمان از گرفتن فشار آب قوی بر روی شیشه باید جلوگیری کرد.
به کارگیری ابر و تی روشی اصولی برای نمای شیشه ای و نماشویی کامپوزیتی می باشد. که از آن برای پاک کردن و تمیز کردن انواع لکه ها، رسوبات، خشک کردن نمای ساختمان استفاده می شود. برای کار با ابروتی شویی ساختمان از مایع ظرفشویی و درصد پایین الکل برای کاهش لکه آب و رد دستمال استفاده می شود. با استفاده از تی در پایان کار همه لکه ها از بین می رود.
البته این کار با دقت و ظرافت خاص توسط نیروی ماهر با طناب و بدون داربست انجام می گردد. دسترسی به شیشه از درون ساختمان برای عملیات شست و شو کار آسانی است.اما دسترسی به شیشه از بیرون ساختمان کار ساده ای نیست. زیرا برای دستیابی به نقاط دور دست شیشه باید از حرفه کار در ارتفاع و با طناب محکم استفاده شود.

 

هشدار مهم برای تمیز کردن شیشه پنجره

در مورد نماهای نوساز ساختمانی، استفاده از مواد شوینده و شست و شوی پنجرها باعث زیبا جلوه شدن هر چه بیشتر نمای ساختمانی می گردد.
بهتر است از گروه نماشو بخواهید تا پس از شست و شوی نما، از مواد نانو برای پوشش شیشه ها استفاده کنند تا گرد و غبار برروی شیشه ها نشست نکند و تمیز بمانند.
زمانی که نمای شییشه ای ساختمان توسط نیروی کار در ارتفاع شست و شو داده می شود عیب و نقصی که در سایر بخش های نما وجود دارد معلوم می شود. در نتیجه به آسانی می توان از اشکالات و خرابی های نما مطلع شد و در جهت تعمیر آن ها تلاش نمود.
یادتان باشد در زمانی که آفتاب داغ بر روی سطح شیشه ها می تابد آن ها را تمیز نکنید زیرا خطوط مختلف روی سطح شیشه خواهد افتاد. که باعث زشت شدن نمای شیشه می گردد.

برای براق کردن سطح شیشه از شوینده مناسب و روزنامه استفاده کنید.
برای شست و شوی سطح بیرونی شیشه پنجره ها از مواد شوینده قوی استفاده کنید به این خاطر که در زمان گرما و سرما ،لکه های آب بر روی شیشه نقش خواهد بست. که توسط این مواد پاک خواهند شد.

همیشه در فضایی کار کنید که جریان هوا در آن برقرار باشد.
کار شست و شوی نمای شیشه ای را خودسرانه و بدون در نظر گرفتن عواقب آن ادامه ندهید. زیرا دچار مشکل خواهید شد و علاوه بر آن مواد شوینده را با هم بی اختیار ترکیب نکنید. کار را به دست کاربلد بسپرید. تنها شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی به این کار وارد هستند و به آسانی از عهده آن برخواهند آمد.
نیروی کار در ارتفاع با طناب محکم، مواد و تجهیزات استاندارد از بهترین روش برای تمیز کردن شیشه پنجره در نقاط مرتفع ساختمانی استفاده می کنند.

 

شستشوی دستی نما به چه شکلی می باشد؟

برای شست و شوی انواع نما مانند: نمای شیشه ای، نمای کامپوزیت، نمای فریم لس، نمای کرتین وال، نمای اچ پی ال و ..که دارای سطح براق و صیقلی هستند از شست و شوی دستی استفاده می کنند.
اما برای انجام نماشویی موارد بالا به روش دستی: در این روش که به شست و شوی دستی با ابرو تی مشهور است. مواد شوینده با آب ترکیب شده و نانو را به آن آغشته و با تی مخصوص از سطح کار جمع آوری می شود.

 

شستشوی نماهای صیقلی و شیشه ای به چه شکلی انجام می گردد؟

به طور معمول به شکل دوره ای صورت می گیرد. اگر مدت زمان زیادی از نماشویی قبلی گذشته باشد و ساختمان تحت تاثیر باران اسیدی آلوده شده باشد در نتیجه ابتدا نما باید اسیدشویی شود و سپس با ابر و تی و شوینده شستشو داده و لکه گیری شود.

آیا نماشویی ساختمان ها با هم متفاوت است؟

بنابر تجربیاتی که شرکت های معتبر خدمات نما کسب نمودند. شست و شوی نما بر اساس نوع جنس آن متفاوت و با روش خاص خود انجام می شود.

 

مواد نانو چیست و چه میزان نما را بیشتر از حد معمولی تمیز نگاه می دارد؟

در پاسخ به سوال بالا بنابر تجربیات شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی، موادنانو دارای کاربرد بسیار است.
اما برای این که نمای ساختمان در طولانی مدت با مواد نانو در برابر کثیفی مقاومت کند کار اشتباهی است. زیرا اگر نما با نانو هم پوشانده نشود فاصله پوشاندن نما با نانو با نزدن آن به علت کوتاهی مدت زمان 1یا 2ماه ارزشی نخواهد داشت.

 

عوامل موثر در قیمت نماشویی ساختمان در تهران و کرج

در تهران و کرج برای تعیین و ارزیابی قیمت نماشویی در مرحله اول ابتدا توسط کارشناسان شرکت های معتبر خدمات نما بررسی و سپس با توجه به وضعیت نمای ساختمان و جنس مصالح مصرفی در نمای ساختمان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
برای تعیین قیمت نماشویی در تهران و کرج، متراژ نمای ساختمان ،موقعیت مکان جغرافیایی ،نحوه شست و شو و میزان آلودگی نمای ساختمان اثرگذار می باشد.
نکته: قیمت نماشویی با توجه به نوع جنس نمای ساختمان شما متفاوت است. اگر نمای ساختمان آجری یا سنگی باشد با قیمت نماشویی نمای شیشه ای متفاوت خواهد بود.
مثال: مالکان ساختمانی در تهران یا کرج برای محاسبه و کسب اطلاع دقیق از قیمت نماشویی نمای خود از شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی درخواست کمک می نمایند. این شرکتها از صاحبان ساختمان می خواهند که از نمای ساختمان خود عکسها و تصاویری را برایشان ارسال نمایند.
با دیدن عکسها و تصاویر نما این افراد قیمت نماشویی ساختمان به شکل حدودی به مشتریان داده می شود که البته مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای مشتریان معمولا به شکل رایگان انجام می گردد.
در شهرهای پرترافیک و پرجمعیت مانند تهران و کرج به علت ازدحام و شلوغی جمعیت و ترافیک های زیاد و آلودگی های بیش از اندازه در سطح هوا، به عملیات نماشویی بیش از سایر شهرها اهمیت داده می شود.

 

چه عواملی باعث نماشویی و شستشوی نمای ساختمان می شود؟

عوامل خارجی بسیاری باعث می شود صاحبان ساختمانی را وادار به نماشویی نماید. ذرات معلق در هوا، وجود آلودگی ،دود، و نشستن آن ها بر روی نمای ساختمان، گرما و سرمای بیش از اندازه بر سنگ، زلزله، طوفان، آتش سوزی و جمع شدن دوده حاصل از آتش بر روی سنگ، اثرات مخرب باران اسیدی بر روی سنگ، کثیف و سیاه شدن سطح سنگ در اثرگذر زمان، نحوه اتصالات سنگ نما و نوع قطعات آن، نشست دود ماشین روی سطح نما ،ریخته شدن مصالح ساختمانی مانند: رنگ، سیمان بر روی سطح نمای ساختمانی و سنگ نما، چسباندن پوسترهای تبلیغاتی

نکته: نماشویی در شهرهایی مانند تهران و کرج که درصد آلودگی بالایی دارند باید به شکل دوره ای انجام شود.

 

نحوه نماشویی نماهای قدیمی

در تهران و کرج در برخی از مناطق بافت ساختمان های قدیمی 30 تا 35 سال بیشتر به چشم می خورد.هر ساختمانی بر اساس کیفیت مصالح و معماری و اصول ساخت دارای یک طول عمر معین می باشد.
بازسازی و تعمیر ساختمان صرفا مربوط به درون ساختمان نیست .بلکه بخش خارجی احتیاج به ترمیم دارد.
در بخش نماهای قدیمی آجری و سنگی بیشترین کاربرد را دارند. متاسفانه یکی از مشکلات اصلی در بخش نماشویی، دانش و اطلاعات پایین نیروی انسانی فعال در حوزه شست و شوی نما می باشد.زیرا بدون کارشناسی ،کار خود را شروع می کنند.
نداشتن تجربه و دوره آموزشی لازم، باعث آسیب رساندن به مصالح و نما خواهد شد.در پاره ای از موارد شل شدن سنگ و سقوط آن به پایین ارتفاع باعث بروز حوادث ناگوار جانی و مالی برای افراد پایین ساختمان می شده است.
همان طور که می دانید واترجت دستگاهی با فشار آب قوی برای شست و شو نمای ساختمان است .اما در بعضی از نماهای قدیمی به علت افزایش رسوبات در اثر گذشت زمان در سطح سنگ، لازم است از دستگاه سند بلاست استفاده شود.از این دستگاه در صورتی که از مقاومت نما اطمینان حاصل شد می توان استفاده نمود.
اگر نمای ساختمان دارای بافت قدیمی است و تاکنون شستشو داده نشده است. باید توجه داشته باشید که به احتمال زیاد حجم بالایی از کدری و رسوب در لایه های رویی و زیرین سنگ و آجر نهفته است. برای از بین بردن این آلاینده های محیطی نیاز است تا شستشو به بهترین حالت ممکن انجام شود.
اما اگر در قدیم نماشویی نما انجام شده است باید میزان مواد مصرفی برای شست و شو را کاهش دهید تا در بخش هزینه ها صرفه جویی شود.
نکته: فریب قیمت های پایین برای انجام نماشویی ساختمان را نخورید. زیرا نمکی و آهکی شدن سطح نما به علت کم کاری و صحیح انجام ندادن کار شست و شوی نما و استفاده از مواد بی کیفیت بوده است و در نتیجه پس از مدتی صاحبان ساختمان متوجه شوره زدن سطح نما یا آهکی شدن آن می شوند.
نکته: به هیچ عنوان از افراد غیر فنی و غیر متخصص استفاده نکنید. اگر از سیلیس برای از بین بردن لکه قدیمی استفاده می کنید توجه داشته باشید مصرف بیش از اندازه آن به مصالحی از ساختمان که مقاومت پایین دارد ضربه وارد خواهد کرد و باعث ریزش مصالح ساختمانی به پایین ارتفاع می گردد.

 

جمع بندی
نماشویی یا شست و شوی نمای ساختمانی، سهم عمده ای در زیبایی نمای ساختمان خواهد داشت. نماشویی ساختمان با طناب یکی از ساده ترین و در عین حال تخصصی ترین حالت برای انجام شست و شوی نمای ساختمان در ارتفاعات می باشد. دورترین نقطه از ساختمان، حتی به کمک طناب محکم قابل دسترسی خواهد بود.امروزه شرکت های معتبر خدمات نما از بهترین مواد و مجهزترین ابزار استاندارد برای نماشویی ساختمان استفاده می کنند. تعداد نیروهای متخصص و با تجربه آموزش دیده از سمت این شرکت ها زیاد است. این افراد پس از تایید صلاحیت از سوی شرکت به استخدام برای انجام خدمات کار در ارتفاع درآمدند. همان طور که در بالا توضیح دادیم برای شست و شوی انواع نماهای ساختمانی باید افراد دانش لازم را داشته باشند و از مواد شوینده و ابزار متفاوت استفاده کنند. همیشه سعی کنید از افراد کارآمد برای اجرای عملیات شست و شوی نمای ساختمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و تنها راه چاره آن کمک از شرکت های معتبر خدمات نمای ساختمانی می باشد.

2 thoughts on “نماشویی ساختمان با قیمت ارزان در تهران و کرج – قیمت1401”

 1. نماشویی بهترین فرصته که ۴۰ درصد تخفیف گذاشتن.
  نماشویی ساختمان مارو قراره انجام بدن و من از اخلاق بسیار خوب این گروه بسیار راضی بودم و سواد کار در ارتفاع رو دارن با مدرک.
  حتما برای انجام نماشویی سنگ و سیمان این چیزا با این شرکت اماهنگ کنید در ضمن توی کرج و تهران نماشویی انجام میدن.

  1. بله ما توی کلیه فصول تخفیفهای چندین درصدی داریم که میتونید استفاده کنید. نماشویی توی شرکت ما با واترجت های بسیار بزرگ انجام میشه و سرعت کارمون بالاست. پس قیمت هایی که میدیم نصف شرکت های دیگست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *