نماشویی در کرج
زمان مطالعه: 7 دقیقه
Rate this post

نماشویی در کرج(البرز)

نماشویی در کرج جزو خدمات محبوب به حساب می اید که 100درصد با طناب اجرا میشود. نماشویی در کرج با واترجت سه فار و تک فاز انجام میشود. این روش باعث میشود تا خاک و گل موجود در عمق سطح نما خارج شود و زیبایی مجدد و مانند روز اول را به نمای ساختمان بدهد.

نماشویی در کرج و تهران برای تمیزکاری کلی نما اجرا میشود و پس از ان اگر نمای ساختمان دارای شیشه باشد با وسایل تنظیف انها را خشک و مجدد تمیز میکنیم تا لک اب و غیره روی شیشه باقی نماند.

 

نماشویی ساختمان در کرج
نماشویی در کرج با طناب – دهقان ویلا

 

توضیحات مقدماتی نماشویی در استان البرز

نماشویی در کرج برای زیبایی بخشیدن مجدد به ساختمان انجام میشود. اجرای نماشویی به وسیله طناب روی ارتفاع انجام میشود که از همه نظر به نفع مشتری میباشد. از لحاظ سرعت کار بسیار سریعتر از داربست است و از نظر هزینه های اجرا هم تقریبا نصب داربست برای شما خرج میتراشد.

سراسر استان البرز ساختمان های بلند جدید و قدیمی است که تمام انها نیاز به نظافت و تمیزی دارند تا هم ظاهر خوبی داشته باشند و هم مراقبت از سطح ساختمان انجام گیرد.

 

نماشویی دیوار سیمانی در کرج
نماشویی دیوار سیمانی در کرج – باغستان

 

کلیپ نماشویی ساختمان در کرج

 

 

دلیل نماشویی ساختمان در کرج چیست؟

ارائه خدمات نماشویی در کرج متنوع می باشد. قبل از ورود به این بحث خوب است اشاره کنیم؛ نماشویی این روزها از طرف مالکان ساختمان ها بسیار درخواست می شود. دلایل مختلفی برای نماشویی می توان برشمرد که یکی از آنها، وجود آلاینده های شهری است. آلودگی هوا، دود وسایل نقلیه، ریزگردها و … روی زیبایی نما اثرات منفی می گذارند.

پس از مدتی لای تمام درزها و سطوح ظاهری بنا، کثیفی و جرم جمع شده و ساختمان را زشت و چرک آلود می کنند. تکنسین های نماشویی با روش ها و مهارت هایی که در این زمینه دارند، از پس این مشکل بر می آیند. مهم نیست ساختمان شما از نظر ارتفاع چگونه است؛ تکنسین های نماشویی در ارتفاعات بلند نیز به خوبی کثیفی ها را لایه برداری می کنند.

یکی دیگر از دلایلی که می توان نماشویی ساختمان را توجیه کرد، مراقبت از کیفیت مصالحی است که در نمای ساختمان به کار گرفته شده اند. آلاینده ها، ریزگردها، جرم و کثیفی می توانند به مرور زمان بر کیفیت نمای ساختمان اثر بدی بگذارند. تمیز کردن نما اجازه نمی دهد تا کیفیت مصالح به کار رفته در ظاهر ساختمان آسیب ببینند.

 

تصویر فرق سطح کثیف و بعد از نماشویی
قبل و بعد از نماشویی ساختمان

 

نماشویی در کرج چه فایده هایی دارد؟

در حقیقت نماشویی بر عمر و کیفیت نمای ساختمان می افزاید. ضمن این که وقتی ساختمان ظاهری شیک و جذاب داشته باشد، مسلما ارزش افزوده آن نیز بیشتر می شود. مسلما این موضوع از نظر روانشناختی نیز قابل بررسی است. تماشای یک ساختمان کثیف و چرک به مرور زمان اثرات بدی بر روی روحیه افراد ساکن در ساختمان خواهد گذاشت. علاوه براین، زیبایی شهر نیز تحت تاثیر این پدیده، مخدوش خواهد شد.

قابل ذکر است، در نماشویی سنگ و سیمان در کرج می توان از دستگاه های مختلفی چون واترجت، واتر سندبلاست و … استفاده کرد. تکنسین های نماشویی از مواد نانو، جرم گیرها و رسوب زداهای ایمن و استاندارد، در از بین بردن جرم و کثیفی ساختمان کمک می گیرند. لایه برداری رسوبات و کثیفی ها با ایمن ترین مواد ممکن انجام می شود.

 

نماشویی دیوار اجری در کرج
تصویر قبل و بعد دیوار اجری

 

 

قیمت نماشویی در کرج تابع چه عواملی است؟

قیمت نماشویی در کرج به عواملی همچون متراژ و مقدار کثیف بودن نمای ساختمان بستگی دارد. ولی طور کلی اگر در استان البرز ساختمانی نماشویی نیاز داشته باشد قیمت به صورت متری از 20 تا 35 هزارتومان میباشد و به صورت کنترات هم کوچک ترین ساختمان با کثیفی متوسط از 5 میلیون شروع میشود تا بینهایت.

قیمت نماشویی در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد. حمل و نقل واترجت برای اجرای کار و نفرات اجرا کننده کار و همچنین هزینه مواد برای شستشوی ساختمان جزو عوامل تاثیر گذار در قیمت اجرای نماشویی میباشد.

 

خدمات نماشویی در کرج
خدمات نماشویی در کرج – گوهردشت

ویدیو شستن دیوار سیمانی در کرج

 

نماشویی در کرج از چه روش هایی استفاده می کند؟

نماشویی در کرج از روش های متنوعی برای این منظور استفاده می کند. برای نماشویی بنا می توان از 5 شیوه مختلف استفاده کرد. هر یک از این پنج روش را می توانید با توجه به مشخصات ظاهری ساختمان تان انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از نماشویی با طناب، نماشویی با داربست، نماشویی با کلایمر، نماشویی با جرثقیل و نماشویی با بالابر هیدرولیکی. یکی از پردرخواست ترین روش ها، روش نماشویی ساختمان با طناب است که در ادامه به آن می پردازیم.

نماشویی با واترجت در کرج
نماشویی با واترجت برای شستشوی دیوار اجری و سنگ در عظیمیه کرج

 

 

اجرای نماشویی در کرج با کمک طناب

یکی از خدماتی که این روزها در کلان شهرها بسیار مورد توجه قرار گرفته، نماشویی بنا با طناب می باشد. خوشبختانه نماشویی در کرج با کمک طناب مورد استقبال مردم این شهر و مالکان برج ها و ساختمان های مرتفع قرار گرفته است. نماشویی با طناب در کرج نیازمند استفاده از داربست نیست. شستن نما با طناب، یک روش ایمن و سریع است که بدون استفاده از دستگاه هایی مانند کلایمر، جرثقیل و … صورت می گیرد. با کمک طناب می توان ساختمان ها و برج های مرتفع را نیز تمیز کرد. موادی که در این سبک از نماشویی مورد استفاده قرار می گیرند، قدرت خوبی دارند. تمامی جرم گیرها و رسوب زداها، ایمن بوده و به جنس نما صدمه وارد نمی کنند. خوشبختانه هزینه نماشویی با طناب، بسیار منطقی است و از قیمت های خوب و عادلانه ای برخوردار است.
نماشویی در کرج به این دلیل از طناب یا راپل استفاده می کند، چون استفاده از داربست یک شیوه اجرایی زمانبر است. استفاده از داربست هزینه زیادی روی دست فرد سفارش دهنده می گذارد. در ضمن، این نوع شیوه از اجرا بسیار خطرناک نیز است. نماشویی بدون داربست در کرج یک روش کم هزینه، سریع و ایمن می باشد که بسیار طرفدار دارد.

 

نماشویی سنگ نما در کرج
نماشویی سنگ نما در کرج منظقه حصارک

نماشویی ساختمان های سیمانی

نماشویی در کرج برای ساختمان های سیمانی نیز خدماتی در نظر گرفته است. گاهی اوقات نمای ظاهری ساختمان از سیمان می باشد. پوشش سیمان به گونه ای است که تکنسین ها برای شستن آن از مواد شوینده خاصی کمک می گیرند. سیمان به دلیل سبک بودن و رنگ سفیدی که دارد، جلوه و زیبایی دلپذیری به نمای ساختمان می دهد. با این همه رنگ سفید زود چرک و کثیف می شود. برای تمیز کردن این نوع نماها از دستگاه های مخصوصی مانند واترجت استفاده می کنند. این که کار توسط طناب، داربست و …. انجام شود، بستگی به ارتفاع ساختمان و همچنین میل و نظر شخصی شما دارد.

نماشویی ارزان در کرج
نماشویی ارزان در کرج

 

نماشویی نمای شیشه ای

نماشویی در کرج شامل نماهای شیشه ای نیز می شود. شستن نمای شیشه ای امری خطیر و حساس است که نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. بیشتر ساختمان های مرتفع شهری دارای نمای شیشه ای هستند. از همین رو، تقاضا برای شستن نمای اینگونه ساختمان ها بسیار زیاد است. از آنجا که این بناها در معرض نگاه و توجه افراد قرار می گیرند، تامین زیبایی و تمیزی آن ها موضوعی مهم و غیرقابل انکار است. در بیشتر موارد، اینگونه نماها به وسیله طناب و بدون داربست نماشویی می شوند. توجه داشته باشید، تمیز کردن نمای ساختمان فارغ از نوع روش و سبک اجرایی، باید در فواصل کوتاه مدت انجام شود. تمیز کردن نما با فواصل کوتاه مدت قیمت ها را به شدت کاهش می دهد.در حقیقت، نماشویی شیشه نما در کرج به صورت متوالی از تجمع چرک و آلودگی بر روی سطوح جلوگیری کرده و تمیز کردن آن وقت کمی به خود اختصاص خواهد داد.

نماشویی شیشه نمای ساختمان در البرزکرج
نماشویی شیشه نمای ساختمان در البرزکرج

 

نماشویی نمای سنگی

نمای سنگی نیز مورد توجه کارشناسان نماشویی در کرج می باشد. در سرتاسر کلان شهرها نمای سنگی طرفداران بسیاری دارد. سنگ باعث استحکام ساختمان شده و به آن ظاهری جذاب، گیرا و قدرتمند می دهد. این پوشش، یک نوع عایق مناسب برای گرما و سرما نیز است. با این همه سنگ، استعداد ویژه ای در جذب آلاینده های موجود در هوا دارد. سرعت کثیف شدن سطح نماهای سنگی باعث می شود تا مالک به فکر تمیز کردن آن بیفتد. خوب است بدانید، تکنسین ها ضمن استفاده از مواد نانو، مواد رسوب زا و جرم گیرهای ایمن، می توانند از واترجت نیز استفاده کنند.

 

نماشویی با طناب بدون داربست در کرج منظقه خرمدشت
نماشویی با طناب بدون داربست در کرج منظقه خرمدشت

 

نوع دستگاه ها و ابزارهایی که در نماشویی استفاده می شوند، چیست؟

نماشویی در کرج از انواع مختلف دستگاه ها و ابزارهای مختلف بهره می گیرد. این که از چه دستگاه ها و ابزارهایی برای شستن نما کمک بگیریم، بستگی به جنس و متریال نما دارد. برای بنایی که جنس نمای آن سیمان و رنگ است، بهترین دستگاه واترجت است. نماهای آلومینیومی و کامپوزیت شده را نیز با واترجت و مواد شوینده نانو می شویند. اگر نمای ساختمان شما از جنس سنگ و از نوع تیشه ای می باشد، می توان از دستگاه سندبلاست برای زدودن آلاینده ها و جرم و کثیفی استفاده کرد. نماهای آجری را نیز با سندبلاست تمیز می کنند. حتی می توان برای نماهای آجری از دستگاه های واترجت نیز کمک گرفت.
در پایان مبحث نماشویی در کرج خوب است به این نکته نیز اشاره کنیم، کار در ارتفاعات زیاد نیاز به تخصص و تجربه کاری فراوان دارد. برای ایمنی کارکنان، از شیوه های اجرایی بسیار ایمن کمک گرفته می شود. یکی از ایمن ترین روش ها استفاده از طناب و راپل می باشد. این شیوه اجرایی در مقایسه با داربست، کلایمر، جرثقیل و … خطرات کمتری برای تکنسین دارد. آمار حوادث نیز در این روش بسیار پایین گزارش شده است.

 

نماشویی در هشتگرد

نماشویی در فردیس

نماشویی در اندیشه

نماشویی در شهریار

نماشویی در نظراباد

نماشویی در اشتهارد

نماشویی در عظیمیه

نماشویی در گوهردشت

نماشویی در مهرشهر و کیانمهر

نماشویی در ملارد و سراسیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *