نماشویی و نانوکاری

نانوکاری نما پس از نماشویی  با جهان فرود

شرکت جهان فرود متخصص درنماشویی با طناب و نانوکاری نمای ساختمان پس از نماشویی میباشد. نانو کاری را برای دیرتر کثیف شدن ساختمان بکار میبزند. پس باما چند خط همراه باشید تا دلیل نانو کاری نمای ساختمان و انئاع نانو را برایتان توضیح بدهم.

 

نانوکاری به همراه نماشویی

نماشویی با طناب

نماشویی با طتاب قیمت پایینتری نسبت به داربست دارد و شما نیازی نیست هزینه زیادتری پرداخت کنید. نماشویی با طناب توسط جهان فرود در تمام نقاط تهران و کرج انجام میشود. نماشوی باطناب زمان کمتری را برای شما به ارمغان می اورد و در کمترین زمان میتوانید خدمات شستشوی ساختمان را انجام بدهید.

دلیل نماشویی و نانوکاری بدون داربست

دلیل نماشویی را خب همه ما میدانیم که برای نطافت نمای ساختمان انجام میشود. به دلیل هوای الوده تهران و کرج نمای ساختمان ها هم تحت تاثیر این هوا قرار میگیرند و به سرعت کثیف و الوده میشوند. اکثر مردم به دلیل حساس بودن زیاد به کثیفی نمای ساختمان تند تند ساختمان را نماشویی میکنند که بسیار عالی میباشد. 

چرا نانوکاری روی نما پس از نماشویی اجرا میشود؟

به دلیل زود کثیف شدن نمای ساختمان نانوکاری را اجرا میکنند تا نمای ساختمان دیرتر کثیف گردد. پس از نماشویی مواد نانو روی نما زده میشود تا دیرتر الوده شود.

چه نماهایی را میتوان نماشویی و نانوکاری کرد؟

انواع نماها را میتوان به وسیله نانو تمیزکاری کرد. تمام نماها اعم از سنگ و سیمان و شیشه هرکدام یک نوع نانو دارند که میتوان پس از نماشویی انرا روی سطح مورد نظر مالید تا اب باران و الودگی و کثیفی روی سطح سر بخورد و روی زمین بریزد.

نانوکاری و نماشویی با سندبلاست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *