پیچ سنگ
زمان مطالعه: 5 دقیقه
Rate this post

پیچ سنگ نما با شرکت معتبر جهان فرود

جهان فرود متخصص در پیچ سنگ نما و پرچ سنگ نمای ساختمان به وسیله بلت و پیچ و رولپلاک میباشد. اگر نگران ریزش سنگ ها هستید با خیال راحت با ما تماس بگیرید تا جهان فرود در اولین وقت ممکن خدمات شما را انجام بدهد. با انجام پیچ سنگ دیگر نباید نگران ریزش سنگ نما باشید. برای استعلام قیمت لطفا با ما تماس بگیرید و یا ادامه مطلب را بخوانید.

پیچ سنگ تهران کرج
پیچ سنگ تهران کرج

پرچ و پیچ سنگ نما با طناب بدون داربست

پیچ نما یکی از کارهای بسیار ضروری در تهران و کرج  و شمال کشور میباشد.چون نماها را از سنگ میسازند احتمال ریزش بعد از یک مدتی زیاد است و باید انها را با پیچ پرچ کنیم تا ریزش نکنند. منظور از پرچ همان پیچ و رولپلاک سنگ نما امید میباشد که توسط شرکت جهان فرود انجام میشود.

 

اجرای سیستم راپل در بسیاری از کشورهای جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اما پرچ سنگ نما،پیچ سنگ، رول بولت سنگ نما،پیچ نما اجرای عملیاتی تمام موارد یاد شده در ارتفاعات ساختمان توسط گروه راپل کار به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن توسط این گروه متخصص در اسرع وقت انجام میشود.

امروزه یکی از مشکلات اصلی در ساختمان ها افتادن سنگ از نمای بیرونی ساختمان است برای جلوگیری از وقوع حادثه بخاطر ریزش سنگ به بیرون باید از گروه متخصص در زمینه ی پیچ کردن سنگ ها تماس حاصل کنید در این مقاله درباره ی پیچ سنگ با بهترین اکیپ، پرچ سنگ نما،رول بولت سنگ نما توضیح خواهیم داد.

 

پرچ سنگ نما با طناب
پرچ سنگ نما با طناب

 

پیچ  نما

گاهی اوقات زمانی که در منطقه ای از شهر در حال حرکت هستید حتما گروه های متخصص راپل کار که با طناب در حال حرکت و انجام تعمیرات و خدمات عملیاتی نمای بیرونی ساختمان هستند را دیده اید .زمانی که سنگ نماهای بیرونی بعضی از ساختمان ها شل شده است و یا به پایین در حال ریزش و پرتاب میباشد یکی از صحنه های دلهره انگیز و خطرناکی است که ممکنه با آن ها مواجه شوید.

پیچ  سنگ نما را با استفاده از سیستم های داربست و راپل میتوان انجام داد .

اما بهترین روش استفاده از سیستم راپل است .

زیرا با هزینه ی کم و زمان کم خدماتی به بهترین کیفیت مناسب را برای شما عزیزان به ارمغان میآورد.

چه مواقعی بیشتر سنگ از نمای ساختمان جدا میشود.

در فصل سرد زمستان و تغییر فصل از سرما به گرما، پدیده زلزله، طوفان شدید بیشترین میزان ریزش و پرتاب سنگ از نمای بیرونی ساختمان به پایین را خواهیم داشت.

امروزه با در نظر گرفتن شکل طراحی ساختمان ها و بیشتر شدن بزرگی سنگ ها در نمای بیرونی ساختمان کار پرچ کردن سنگ نما، پرچ سنگ نما،پیچ سنگ، رول بولت سنگ نما، پیچ نما امری مهم و حیاتی میباشد .زیرا یک لحظه غفلت باعث ایجاد خطری جبران ناپذیر میگردد .

اما زمانی که در حال چرخیدن در فضای شهر بزرگی مثل تهران هستید حتما خانه هایی را خواهید دید که دارای بافت های فرسوده و قدیمی میباشند.

سنگهایی که در نمای ساختمان این منازل بکار برده شدند دارای سایزهای کوچک و بزرگی هستند که به علت فرسایش تدریجی سنگ و ملات پشت سنگ در حال ریزش و پرتاب به بیرون هستند برای جلوگیری از هر گونه حادثه و خطری باید از سیستم پیچ رولپلاک کردن نما استفاده نمایید.

برای انجام عملیات پرچ سنگ نما، پیچ سنگ، رول بولت سنگ نما، پیچ نما از پیمانکار اصلی استفاده نمایید تا در نحوه ی اجرای صحیح کار دچار تردید نشوید.

اندازه مناسب پیچ برای ثابت کردن سنگ امید

جهت ثابت نمودن سنگ نما از پیچ سنگ با اندازه های مختلف استفاده میشود .اما طول و میزان ضخامت پبچ بستگی به میزان ضخیم بودن سنگ و ملات پشت آن دارد. اما همزمان با زیاد شدن اندازه پیچ ،اندازه مته برای کار سوراخ کاری هم افزایش میابد.

در نظر داشته باشید طول پیچ باید با ضخامت سنگ و ملات پشت سنگ برابر باشد. اما اندازه رول بولت سنگ نما باید به ضخامت ملات سنگ باشد.

جنس پیچ برای پرچ سنگ نما

تنوع پیچ نما در بخش اجرای نمای بیرونی ساختمان زیاد میباشد.اما پیچ نما برای عملیات ساختمانی باید دارای مشخصات و ویژگی های خاصی باشند.

1-اگردر محیط بیرونی استفاده میشوند باید مجهز به روکش گالوانیزه گرم باشد.

2-دارای مقاومت کافی در مقابل عمل چکش خواری باشند.

3-دارای ویژگی منحصر به فرد چهارسوباشدتا درزمان بستن از سرپیچ بند آزادنشودو به راحتی سفت شود.

3-سرپیچ در پیچ نما به مقداری باشد که در خزینه سنگ واقع گردد.

4-استقامت زیادی در مقابل تحمل سنگ داشته باشد.

5-تمام رزوه باشد تا در زمان بستن در میزان ضخامتهای متفاوت سنگ، تا پایان بسته شود.

 

میزان تحمل بار پیچ

اما زمانی که سنگها عملیات پیچ ورولپلاک جهان فرود ، پرچ سنگ نما، پیچ سنگ رول بولت سنگ نما، پیچ نما برایش انجام میشود انگار به نوعی سنگ ها اسکوپ میشوند.

یعنی جلوگیری از حرکت سنگ به سمت جلو اتفاق میافتد. اما وزن سنگ ها به طور معمول بر روی هم میباشد و در آخر به زمین انتقال پیدا میکند.

اما در عین حال پایداری و استقامت پیچ نما، پیچ سنگ در آزمایشگاه های معتبر تست کششی میشود و مزیت آن در زمان جدا شدن سنگ به راحتی وزن سنگ تحمل مینماید و پیشگیری از جدا شدن سنگ و پرتاب و ریزش آن به بیرون از نمای ساختمان را به همراه دارد.

توجه به این نکته مهم است که پیچ و رولپلاک سنگ نما  امید و عملیات پرچ سنگ نما، پیچ سنگ، رول بولت سنگ نما، پیچ نما حتما باید توسط افراد ماهر و متخصص راپل کار انجام شود که تجربه و مهارت و دانش کافی در زمینه ی انجام این مهارت ها را داشته باشند.

زیرا آنها تجربه لازم در زمینه ی کنترل سنگ، توانایی لازم در مواقع جدا شدن سنگ، را با استفاده از دانش درباره ی جنس سنگ، نوع سوراخ کاری انواع سنگ، اطلاعات سنگ را با بکارگیری ابزار مناسب دارا میباشند. آنها میدانند که هیچ سنگی را تا زمان محکم نشدن آن در ساختمان رها نکنند.

فاصله ی پیچ ها از یکدیگر چقدر باشد؟

اگر سوراخ کاری سنگ توسط دریل افزایش پیدا کند باعث ضعیف شدن سنگ خواهد شد.در نظر داشته باشید تعداد سوراخ کاری و فاصله ی بین هر سوراخ باید کاملا استاندارد باشد.اما با ذکر مثالی نحوه ی اجرای پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت را توضیح خواهیم داد.

نحوه ی عملیات اجرایی پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت
1-عمل دریل کاری سنگ و گذاشتن پیچ ها درون سوراخ
2-کوبیدن رولپلاک ها به درون سوراخ ها
3-بستن پیچ ها توسط دریل پیچ بند
4-رنگ یا بتونه بر روی پیچ

 

تثبیت سنگ نما با پیچ

پیشنهاد کارشناسان شرکت ما براساس سالها تجربه این است که با وجود اسکوپ داشتن سنگها باز هم کل نما را پیچ و رولپلاک، پرچ سنگ نما،پیچ سنگ، رول بولت سنگ نما، پیچ نما کنید.

زیرا سیمهای پشت سنگها بعد از مدت بین 5تا 7 سال زنگ زده و از بین خواهند رفت .و درآن زمان شاهد سقوط و پرتاب سنگها و ریزش به بیرون خواهیم بود.

 

جمع بندی

برای جلوگیری از خطر سقوط و پرتاب سنگهای نما ساختمان به بیرون که این ریزش به علت عوامل مختلف بافت فرسوده قدیمی، زلزله، شل شدن سنگ ساختمان ،عوامل گرم و سرد میتواند باشد از عملیات پیچ رو لپلاک توسط راپل کاران جهان فرود انجام میشود و این کار بهترین راه برای رفع نگرانی از سقوط سنگ نما برروی ساکنین محل توسط عمل اسکوپ کردن سنگ نما میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *