پیچ و رولپلاک سنگ روشویی

پیچ و رولپلاک سنگ نما روشویی در تهران و کرج

در خدماتی همچون پیچ و رولپلاک سنگ نما  به دلیل اینکه دریل و سیمان باهم در برخورد هستند خاکی ایجاد میشود که باعث الودگی نمای ساختمان میشود. به این دلیل شرکت جهان فرود برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما روشویی انرا نیست انجام میدهد تا نمایی زیبا و تمیز تحویل شما بدهد.این روشویی پس از انجام کامل پیچ رولپلاک انجام میگردد و در اکثر نماها به صورت رایگان انجام میگیرد. شرکت جهان فرود این خدمات پیچ و رولپلاک سنگ روشویی را به صورت تخصصی بعد از انجام کار روی ساختمان اجرا میکند. اگر هزینه ای هم داشته باشد اندک خواهد بود و ما اینکار را برای باکفیت تر شدن کار انجام میدهیم پس ما عزیزان کارفرما هم با ما همراهی کنید.

 

روشویی پس از پیچ و رولپلاک سنگ با واترجت

روشویی با دستگاه واترجت تک فاز انجام میشود. روشویی با شیلنگ انجام نمیشود و به این دلیل واترجت استفاده میکنیم تا تمام گل و لای قبلی و هنگام پیچ رولپلاک از بین برود.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ روشویی بعد از کار

قسمت بالا هم عرض کردم هزینه ای ندارد و اگر ساختمان بزرگ باشد یک هزینه اندک اگر کارفرما تشخیص داد پرداخت شود ان هم به صورت دل خواه.

 

پیچ و رولپلاک سنگ روشویی در تهران و کرج چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های انجام پیچ و رولپلاک سنگ به همراه روشویی با تمیزی زیادی همراه است و ساختمان شما زیبا میشود. تهران و کرج بخاطر کثیفی و دود و گرد و غبار فراوانی که دارد ساختمان ها را به سرعت کثیف میکند و به همین دلیل هر چند سال یک بار نیاز به نماشویی و روشویی پیدا میکنید. شرکت فنی مهندسی جهان فرود متخصص در انجام خدمات نمای ساختمان میباشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *