پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان در شمیرانات و لواسان و ابسرد و کهریزک
زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان در شمیرانات و لواسان و ابسرد و کهریزک

جهان فرود با مدیریت علی استوارپور در شهرهای شمیرانات و لواسان و ابسرد و کهریزک پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان انجام میدهد.این گروه و شرکت دارای نمایندگی در این شهرها میباشند که پس از تماس در کمترین زمان ممکن خدمات شما را اجرا خواهند کرد.

برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما با راپل در شهرهای شمیرانات و ابسرد و لواسان و کهریزک با شماره تلفن 09308877798 تماس بگیرید تا قیمت به شما اعلام شود.

پیچ و رولپلاک نما با طناب در شمیرانات + هزینه اجرا

شمیرانات جزو شهرهای اصلی تهران میباشد که از شمال به مازندران و از جنوب به تهران نزدیک است ولی به طور کلی جزو شهرهای اصلی استان تهران میباشد که به دلیل نماهای سنگی متعدد  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در این شهر رواج زیادی دارد.

قیمت اجرای پیچ  رولپلاک سنگ نما در شمیرانات برای هر روز کار 4میلیون اجرت میگیریم. یعنی برای یک نمایی که 3 روز کار داشته باشد 12 میلیونه اجرت میگیریم.

شهرهای اطراف شمیرانات میتوان به مرکز ان تجریش اشاره کرد و شهرهای و روستاهای اطراف میتوان به سوهانک، ازگل، اراج، دارآباد، میرداماد، اقدسیه، آجودانیه، صاحبقرانیه، نیاوران، جماران، جمشیدیه، منظریه، کامرانیه، حصاربوعلی، فرمانیه، اختیاریه، احتشامیه، دروس، قلهک، لویزان ،حسن‌آباد و زرگنده، پاسداران، داودیه، قیطریه، چیذر، دزاشیب، تجریش، گلاب‌دره، امامزاده قاسم، دربند، زعفرانیه، ولنجک، مینی سیتی، محمودیه، الهیه، پل رومی، هروی، جردن، اوین ، محله قبا و درکه. اشاره کرد که در تمام این محله ها خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از جنس سنگی را داریم.خدمات پیچ کردن نمای ساختمان با طناب یا بدون داربست انجام میشود و چون بیشتر نماهای شمیرانات ویلایی هستند ممکن است سقف انها شیروانی باشد ولی با این حال کار شما انجام خواهد شد.

انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما در شمیرانات با قیمت روزی 6 میلیون اجرا خواهد شد.برای استعلام دقیق عکس نما را ارسال کنید.

پیچ کردن نما در لواسان + قیمت کار

لواسان جزو بالا شهرهای تهران میباشد که در قسمت کوهستانی قرار دارد. اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما در لواسان باید با افراد با تجربه انجام شود چون سرمای زمستان و باد های بسیار سنگینی که در این مناطق میوزد ممکن است سنگ را مجدد از سر جای خودش بلند کند.

قیمت کار در لواسان توسط راپل کار روزی 2500 میباشد که به صورت روزانه تسویه میگردد.

 

پیچ و رولپلاک کردن سنگ ساختمان در ابسرد + قیمت اجرا

ابسرد مرکز شهر لواسانات می‌باشد که به سمت کوه میباشند. بخش لواسانات دارای مناطق بسیار زیادی میباشد و اما بدنهٔ شهر لواسان را از باختر به خاور محله‌های لشگرک، باغ سرهنگ قریب، نوشانی، اصطلک، توک مزرعه، اصطلک پایین (کشفیا)، چناربن، احمدآباد، باستی، شورکاب، جائیج (جاج)، گلندوک (گلهم دو رودک)، نجارکلا (شامل سیدپیاز)، دستگرد، قاضی‌آباد، ناران، کلاک، باغ دره، سبو کوچک، تیمورآباد، ناظم آباد و سبو بزرگ تشکیل می‌دهند که میتوانید در تمام این مناطق خدمات پیچ کردن سنگ نما را با طناب اجرا کنید.اما شاید در کل سال یک بار هم شرکت جهان فرود از این مناطق سفارش نداشته باشد اما این بزرگ بودن یک شرکت را نشان میدهد که در مناطق کوچک هم خدمات پیچ سنگ نما را اجرا خواهیم کرد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در ابسرد به صورت کنترات گفته میشود پس با شماره 09308877798 تماس بگیرید.

 

پیچ نمای ساختمان در کهریزک + اجرت کار

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر بزرگی مثل کهریزک که دارای شهرهای بسیار زیادی میباشد کار بسیار دشواری است.تمام این شهرهای که در زیر ذکر میشود دارای اپارتمان های بسیار زیادی هستند که یک روز نیاز به محکم سازی پیدا میکنند.

برای پیچ و رولپلاک کردن نما در شهر های ، میگون، شمشک، چهاردانگه، اسلام‌شهر، رباط‌کریم، پرند، ری، پردیس، لواسان، ورامین، پیشوا، جوادآباد، حسن‌آباد، قرچک، فرون آباد و پاکدشت به صورت راپل با شماره 09308877798 تماس بگیرید که قیمت را به صورت متری و دانه ای و کنترات میگوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *