پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب ونک سعادت اباد استاد معین
زمان مطالعه: 2 دقیقه
Rate this post

شرکت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در سعادت اباد – ونک و استادمعین و شهرک غرب

پیچ کردن سنگ نما در شهرهای ذکر شده دارای اهمیت بسزایی است چون این کار باعث محکم شدن دیوار و متوقف کردن ریزش سنگ ها از ارتفاعات میشود. سعادت اباد و ونک و استاد معین و شهرک غرب جزو مناطق اصلی استان تهران به حساب می ایند و دارای ساختمان های سنگی بسیار زیادی هستند. اکثر نماهای این شهرها از سنگ های رومی و تراورتن تشکیل شده اند. این نوع سنگ ها جدیدترین نوع طرح هستند و زیبایی بسیار زیادی روی ارتفاع دارند.

 

پیچ و رولپلاک نما در سعادت اباد

سعادت اباد از محله های شمالی پایتخت به حساب می اید که قشر مرفه نشین در انجا زندگی میکنند. این مناطق دارای خانه های ویلایی گران قیمتی است که قدمت زیادی دارند. در این بین نباید از ساختمان های بلند و برج های عظیم گذر کنیم که دارای نمای سنگی هستند. این سنگ ها خطرات زیادر دارند و میتواند با یک باد و باران از روی نما جدا شوند و حادثه ساز شوند. از این رو باید این نوع نماها حتما پیچ و رولپلاک شوند تا ریزش نکند. قیمت محکم سازی سنگ نما در سعادت اباد از متری 30 تا 60 هزارتومان میباشد که در نماهای مختلف هزینه ها فرق میکند.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در ونک

ونک جزو مناطق متوسط در تهران است که میدان ان نیز بسیار معروف میباشد. میدان ونک تقریبا در مرکز تهران قرار دارد و تردد بسیار زیادی در ان صورت میگیرد. ونک محله قدیمی میباشد که نماهای ان دارای سنگ های با قطر 4 سانت قدیمی میباشد. سیمان قدیم انقدر قوی و مرغوب بوده است که بعضی از ساختمان ها بعد از 40 سال هنوز سنگ ان ریزش نکرده است ولی امروزه میبینیم که ساختمان به یک هفته ساخت هم نمیرسد سنگ ان ریزش میکند. قیمت پیچ ور ولپلاک نمای سنگی در ونک از متری 25 تا 40 هزارتومان است و به صورت عددی هم بالای 1000 عدد از 6 تا 10 هزارتومان میباشد.

پیچ کردن نما در استاد معین

استاد معین محله بسیار کوچک در میدان ازادی میباشد که یک خیابان به نام طوس دارد و جزو محله های بسیار قدیمی در استان تهران محسوب میشود. اکثر نماها در استاد معین بین 2 تا 4 طبقه هستند که اکثر انها سنگی میباشد. قیمت پیچ و رولپلاک نما در استاد معین به صورت کنترات یک بر بین 5 تا 12 میلیون است و اگر دو بر باشد به صورت دوبل حساب میشود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهرک غرب

شهرک غرب همانطور که از اسمش معلوم است در غرب استان تهران قرار دارد. شهرک بسیار بزرگی که جزو مناطق پولدار نشین تهران به حساب می اید. این شهر در حال ساخت و سازهای بسیار زیادی است و هر روزه بناهای ویلایی بسیار زیادی در انجا تخریب میشود و تبدیل به ساختمان های چندین طبقه میگردد. هزینه پیچ کردن نمای ساختمان در شهرک غرب به صورت متری از 25 تا 45 هزارتومان است و به صورت دانه ای از 4 تا 12 تومان میباشد و اگر بنا زیر 200 متر بود برای قیمت کنتراتی باید با کارشناس شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *