پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران
زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران چگونه انجام میشود؟

شهر تهران به دلیل بزرگی و گستردگی که دارد دارای ساختمان های سنگی فراوانی میباشد که همیشه در معرض ریختن قرار دارند و ممکن است خسارت های زیادی به انسان ها و ماشین ها وارد بکنند.برای جلوگیری از افتادن سنگ ها به صورت ناگهانی باید انها را توسط پیچ و رولپلاک به سیمان چسباند تا از دیوار نمای ساختمان جدا نشوند.

برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران به داربست نیاز دارید تا پیچ رولپلاک کارها بتوانند به نمای ساختمان دسترسی داشته باشند.داربست دارای وزن سنگینی میباشد که خیابان ها را دچار سد معبر میکند.همچنین دزدها میتوانند شبانه وارد خانه شما بشوند.شرکت جهان فرود برای پیچ و رولپلاک نما در تهران راپل را به شما معرفی میکند که از نظر وزنی سبک و هیچ سد معبری برای خیابان ها ایجاد نمیکند.همچنین از نظر هزینه های اجرا هم تقریبا نصف داربست اجرت دارد. پس برای انجام مقاوم سازی سنگ نما در تهران از پیچ رولپلاک استفاده میشود که اجرای ان هم توسط طناب کارها انجام میشود.

 

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در تهرات
پیچ کردن سنگ نما در تهران موجب اسایش عابرین و ماشین ها میشود چون ممکن است ریزش کند و روی انها بریزد.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران

قیمت دادن پیچ و رولپلاک نما پشت تلفن موجب دوگانگی در صحبت ها میشود و به احتمال زیاد هزینه ها تغییر خواهد کرد.شرکت جهان فرود در تهران درحال فعالیت میباشد و در هر مکانی که باشید در سریعترین زمان نزد شما حاضر میشویم تا قیمت دقیق را به شما اعلام کنیم.قیمت دادن به صورت حضوری چه مزایایی دارد:

 • قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تغییری نمیکند.
 • کارفرما و پیمانکار باهم اشنا میشوند.
 • نمونه کارها از طریق تبلت به شما نشان داده میشود.
 • امکان دادن پیش فاکتور به کارفرما را داریم.
 • میتوانیم جزییات کار را به صورت حضوری توضیح بدهیم.
 • نوع جنس مصرفی(پیچ با رولپلاک) را میتوانیم به شما بدهیم.

اگر به صورت حضوری امکان بازدید را نداشتید یا مسافت راه بسیار زیاد باشد میتوانید از طریق تماس تلفنی قیمت بگیرید و اگر ان هم برایتان مقدور نبود ما اینجا به صورت حدودی برای شما توضیح داده ایم.این قیمت ها حدودی هستند.شما میتوانید با دیدن این قیمت ها به صورت حدودی هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران را در بیاورید.

 • پیچ و رولپلاک نما برای سنگ گرانیت در استان تهران متری 40هزارتومان و دانه ای 10هزارتومان میباشد.
 • پیچ رولپلاک سنگ نمای سرامیک در استان تهران متری 53هزارتومان و دانه ای 12 هزارتومان میباشد.
 • پیچ و رولپلاک کردن سنگ تراورتن در استان تهران متری 38هزارتومان و دانه ای 8 هزارتومان میباشد.
 • پیچ کردن سنگ نمای رومی در استان تهران متری 45هزارتومان و دانه ای 12 هزارتومان میباشد.
 • پیچ و رولپلاک کردن سنگ سمیرم و چینی در استان تهران متری 55هزارتومان و دانه ای 7هزارتومان میباشد.
 • پیچ و رولپلاک سنگ تیشه ای و لاشه در تهران متری 65هزارتومان و دانه ای 15هزارتومان میباشد.

این هزینه ها برای ساختمان هایی میباشد که نمایی به وسعت 200متر به بالا داشته باشند و زیر 200 متر به صورت کنترات محاسبه میشود و قیمت کنترات هم از 4میلیون تومان اغاز میشود.

پیچ و رولپلاک نما در تهران با چه روشی اجرا میشود؟

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان در تهران با دو روش انجام میشود که با داربست است و دیگری بدون داربست.در روش بدون داربست شما نیازی به پرداخت هزینه داربست و نصب ان ندارید و افراد به صورت بندباز خود را از ساختمان شما معلق میکنند و سریعا خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را انجام میدهند.اما روش با داربست که یک مدل قدیمی اجرای کار میباشد افراد باید هزینه داربست و جابه جایی ان را پرداخت کنند و وقت زیادی برای این کارها بگذارند.پس اجرای پیچ و رولپلاک نما در تهران توسط طناب کاران متخصص و باتجربه انجام میشود که نام ان با طناب یا با بدون داربست است.

دلیل اصلی ریزش سنگ نما در تهران

اگر سازنده فرد باتجربه ای را برای سنگکاری نمای ساختمان استخدام کند و ابزار و مصالح درجه یک برای اجرای کار در اختیار او قرار دهد و از سنگکار برای اجرای کار خود تضمین بخواهد عمر ریز سنگ بیشتر خواهد شد و کمتر شاهد ریزش سنگ نما روی عابرین و ماشین ها خواهیم بود.

دلیل اصلی ریزش سنگ نما در تهران سنگکاری غیر حرفه ای میباشد که هیچ نظارتی بالاسر انها وجود ندارد. اگر سیمان و ماسه بسیار خوب و سنگکار حرفه ای مورد استفاده قرار بگیرد این مشکلات و مرگ و میرها اتفاق نمیوفتد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *