پیچ و رولپلاک نما بدون داربست و با طناب

شستشوی نما

وقتی لغت شستشوی را می اوریم میتواند در هر ضمینه ای بخواهیم هرچیزی را بشوییم.اما ما هنرمان شستشوی نما است که به وسیله ی طناب و با قیمتی ارزان و بارنکردنی انجام میدهیم.شستشوی نما در کرج و شهرهای اطراف ان به صورت دستی و واترجت انجام میشود.برای شستشوی نما کامپوزیت از چند اصل باید پیروی کنیم.کامپوزیت راحتما باید با کف و ابرو طی شستشو کرد.برای نظافت کردن نما از جنس سنگ ما واترجت سه فاز داریم که تمام چرک توی سنگ رابا فشار زیاد میکند و از بین میبرد.فشار دستگاه در حدی است که به راحتی انسان را سوراخ میکند پس ببینید با سنگ چیکار میکند.شستشوی نما در کرج را از گروه ما بخواهید که با طناب انجام میدهیم.نماشویی نباید با داربست انجام بگیرد چون ارزش هزینه کردن را ندارد.بهترن و راحت ترین راه تمیز کردن نما طناب است.با اندکی وقت به راحتی نما را تمیز کنید.نظر بنده این است مثلا اگرکسی در کرج کاسبی و ویترینی دارد باید به طور داعم یکی را برای تمیز کردن شیشه ی خود تعیین کند تا همیشه کلاس کاری خود را حفظ کند.

در قسمت هایی از بعضی نماها نقش و نگار رنگی مانند مشاهده میشود که بیشتر بر روی قسمت ۳متر پایین نما مشاهده میشود.یا ترقه هایی در بعضی مناسبت های ملی بر روی دیوار خانه ها میززند که باعث ذوذه و رنگی شده نما میشود.برای شستشوی چنین نماهایی باید از سند بلاست استفاده کرد.

شستشوی نما با طناب در کرج
شستشوی نما بدون داربست در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ نما

مراکز پیچ و رولپلاک در کرج بسیار زیاد هستند.در هر ابزارفروشی که بایستید میتوانید پیچ و رولپلاک را خریداری کنید.
اما چه جنسی و برای کجا:
بنده پیچ و رولپلاک کار هستم و برای مای ساختمان ها کار میکنم و سنگ های نما را محکم سازی میکنم.میانجاده ی کرج از جمله مراکز پیچ و رولپلاک در البرز میباشد که توضیح پیچ رولپلاک را به صورت تقریبا انجام میدهد.درتهران نیز برای خرید پیچ رولپلاک و لوازم کار باید به حسن اباد مرجعه بکنید.
خرید این نوع ابزار که برای طول عمر یک سنگ که ازلقی ان مدتها گذشته است بسیار مهم است.تابحال با خود گفته اید که چطوری یک پیچ سنگ را نگه میدارد.پیچ زمانی که با رولپلاک مخلوط میشود و به داخل سنگ و سیمان میرود رولپلاک به سیمان گیر میکند و با سفت کردن پیچ سنگ از پشت کیپ میشود و دیگر تکانی احساس نمیشود.قدرت این کاربسیار زیاد است و سنگ را بیمه خواهد کرد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما کرج - شهریار
پیچ و رولپلاک سنگ نما کرج – شهریار

پیچ رولپلاک نما برای محکم سازی سنگ

چرا پیچ و رولپلاک نما نما را انجام میدهیم؟
اینکار را برای محکم سازی سنگ های نمای ساختمان انجام میدهیم تا ریزش نکند.
اگر ریزش کند چه اتفاقی میوفتد؟
سنگ های نما بسیار خطرناک میباشند.در صورت ریزش ممکن است جان انسانی توی خطر باشد و حتی جسم با ارزشی زیر ساختمان باشد و با ریختن سنگ ممکن است زندگی یک نفر را مختل کند.در صورت بروز عواقب مادی نیز شخص حادثه دیده کل اموال خود را از دست بدهد.البته ساکنین ساختمان باید هزینه ی حادثه را بپردازند.این یک قانون است در جموری اسلامی ایران.شما میتوانید با پیچ و رولپلاک نما ازین خطرات جلوگیری کنید و تا پشیمان نشدید باما تماس بگیرید
۰۹۳۵۳۱۹۲۲۴۰

پیچ و رولپلاک نما در کرج هشتگرد
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان کرج البرز

شستشوی نما با طناب

شستشوی نمای ساختمان در کرج به دلیل داشتن راه های بزرگ و حیاطی مانند جاده ی چالوس و اتوبان و عبور مرور زیاد به دلیل شاه راه ایران هوای بسیار کثیف و الوده ای از نظر تنفس و نمای سطح شهر دارد.
انشالا روزی بشود که از شر اینگونه الایندههای شهری مانند ماشین،کارخانجات،ماشین های سنگین،و تمامی تجهیزات صنعتی خلاص شویم.
شستشوی نمای ساختمان در کرج با دستگاه واتر جت تک فاز و س فاز صورت میگیرد.دستگاه شستشوی نما را روی زمین کار گذاری میکنیم و با شلنگ بلندی که دارد انرا به دست طناب کار میرسانیم تا به راحتی نماشویی شیشه،کامپوزیت،سنگ،سیمان را انجام دهد.
نماشویی معنی شستن نمایی است که وکثیف شده باشد.سطح کاری ما در هنگام شستشوی نمای ساختمان در کرج بسیار بروز است.
شستشوی نمای ساختمان مزیت مهمی که دارد این است که میتوانیم جاهایی که بر اثر نشتن طولانی ساختمان خراب شده است رابازسازی کنیم.
تمامی خدمات ما در شهر کرج و شستشوی تمامی نماهای ساختمان را میپذیریم.

شسنشوی نما و نماشوی
نماشویی با راپل

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست که طبق کارشناسان خبره دنیا تایید شده است و میتوان تمام کارهای نما را بدون معطلی بدون داربست انجام داد.
داربست به دلیل گیر بودن درون محوطه انجام کار توصیه نمیشود.پیچ و رولپلاک نما بدون داربست برای سنگ های گرانیت،سرامیک،مرمر،سمیرم،تراورتن انجام میشود.برای محکم سازی سنگ هایی نظیر انتیک باید از چسب استفاده کرد.در بعضی موارد دیدیم که در بین درزهای سنگ انتیک پیچ و رولپلاک نیز استفاده میکنند که این کا بسیار غلط و پیش پا افتاده است.برای مقاوم کردن چنین سنگ هایی باید از رزین استفاده کرد.سنگ های لق را کنده و پشت انرا با دوقاب یا مواد محکم کننده اغشته کرده سنگ را میچسبانیم.
سنگ گرانیت به دلیل سفت و سخت بودن چنین سنگ هایی نمیتوان روی پیچ را بتونه کار کرد و رنگ جایگزین بتونه میشود که در سنگ مشکی رنگ مشکی و سایر موارد هم همرنگ همان جنس تهیه شود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در هشتگرد کرج
پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

زمان پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما را در چه زمانی انجام دهید؟
۱٫اگر ساختمان نشست کرده باشد باید نقاط حساس نما را بررسی کنید تا در این مواقع سنگی از نما ریزش نکند یا اینکه در کمترین احتمال لق نشده باشد. اگر کل نما را نمیخواهید پیچ و رولپلاک کنید حتما نقاط حساس را بازسازی و پیچ و رولپلاک نما را انجام بدهید.
۲٫زمانی که زلزله های خفیف بیاید سنگ های نما به طور طبیعی جابه جا میکند که و باعث لقی کل نما میشود که در این زمان لقی بسیار خطرناک میباشد تنها را محکم کردن ان پیچ و رولپلاک نما است.
۳٫هر زمانی که برفی یا بارانی بارید ک اب به نمای ساختمان شما برخورد کرد مطمعا باشید که سنگ ها در زودترین زمان ممکن ریزش خواهد کرد.بعد از پیچ و رولپلاک نما حتما اببندی را روی درزهای باز شده انجام دهید.
پیچ و رولپلاک نما به روش با طناب و بدون داربست در کرج انجام میشود.در این روش بسیار مدرن که به راپل شهرت دارد میتوان در کمترین زمان و بدون در نظر گرفتن نصب لوازم خدمات نما را انجام بدهیم.
۴٫نریختن دوقاب پشت سنگ که در این کارناپسند نوعی دزدی صورت میگیرد.پشت سنگ را نباید ماسه یا نخاله ریخت چون سنگ با این کار به طور ناگهانی و بدون جدا شدن و نشان دادن ریزش میکند.خطرناکترین نوع ریزش سنگ همینی است که عرض کردم.با پیچ و رولپلاک نما از تمام ۴گذینه ی بالا جلوگیری کنید تا ضرر مالی نبینید.البته ضرر جانی را نمیتوان با پول جبران کرد.

خدمات راپل
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نما در کرج

پیچ و رولپلاک نما در کرج و شهرهای اطراف کرج با طناب و بدون داربست به صورت تضمینی انجام میشود.
نماها برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما متفاوت هستند و هرکدام نوعی روش و سبک دارند که برای هر راپل کاری دشوار است.
این نوع کار که بدون صرف هزینه ی زیادی و وقت زیادی در کرج انجام میشود محکم سازی سنگ های شما را تضمین میکند.
نمایی که رومی باشد شکنندگی ان زیاد است.
نمایی که سرامیک باشد باریکترو شکننده تر است.
نمای گرانیت بسیار سخت و محکم است و میتوانبا دریل هیلتی به راحتی انرا سوراخ کرد.
نمای تراورتن که بسیار نرم و استاندارد است.
دلیل لقی سنگ ها روی نما بعد از مدتی که ساختن تمام شود:
دلیل بسیار مهم ان نریختن سیمان خالص پشت سنگ است.سیمان باید با اب و دوغاب مناسب چفت شود و سنگکار با ریختن ماسه خشک پشت سنگ باعث میشود که کار او سرعت بگیرد و نما را زودتر تمام بکند.
دلیل دوم ان نیز اب و باران و برف و باد است که این دلیل یکم زمان میبرد تا اب اثر حود را بگذارد.
دلیل بعدی ریزش سنگ نشست ساختمان است و زلزله که هرچند سال یکبار اتفاق میوفتد و حتی خفیف هم باشد میتواند سنگ های نما را حداقل تکان دهد و باعث ریزش و لقی سنگ های ساختمان میشود.

پیچ کردن سنگ نما
پیچ کردن نما در تهران اسلامشهر

راپل

راپل rappel کلمه لاتین است که انجام امور نمای ساختمان با طناب را در یک کلمه خلاصه میکند.کرج یا استان البرز بعد از تهران بیشترین شرکت ها را در این ضمینه دارند.راپل در کرج کاربرد فراوانی در ضمینه ساختمان و تعمیرات ان دارد.از جمله این کاربردها را میتوان نام برد:
پیچ و رولپلاک سنگ نما،نماشویی،نصب بنر،نصب تابلو،نورپردازی نما،نقاشی،سیمانکاری،نصب لوله بخاری،نصب داکت روی نما،بستن درز انقطاع بین ساختمان،نصب توری و فنس روی نورگیر،شستشوی نمای ساختمان و تمام کارهای ک روی نما و در ارتفاع باشد را با طناب انجام میدهیم.مشتریان ما خداروشکر از ما راضی هستند و ما میتوانیم تمامی نمونه کارها را در هرجای کرج ک باشد به شما نشان دهیم.

خدمات با طناب و بدون داربست
پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما کرج

نماشویی در کرج

شهر کرج بسیار بزرگ است و در کنار این بزرگی و وسعت باید پیشرفته نیز باشد.شهر های پیشرفته جهان را ببینید همه ی انها با مشکلات الودگی هوا گرفتار هستند و این الودگی به ساختمان ها و فضاهایی ک زیبا هستند و شهر را قشنگتر میکنند لطمه وارد میکند.

در مراکز شهرها به عنوان مثال کرج رو عرض میکنم برجی وجود داشته باشد نمیتوان هر ساله یک متراژ بزرگی از انرا داربست ببندیم و به شستشوی نما بپردازیم.ما اینکار را در هر ارتفاعی با طناب انجام میدهیم.کار ما یک نوع زیباسازی شهر به شمار می اید.ساختمان های چندین سال ساخت که عمر زیادی از انها گذشته است را بازسازی میکنیم و نماهایی که بر اثر گردو غبار و دود فراوان کثیف میشوند را نماشویی میکنیم.نماشویی در کرج با بزرگترین اکیپ انجام میشود.انجام اینکار با ابزار های مانند واترجت تک فاز و سه فاز صورت میگیرد.

نماشویی بدون داربست کرج
نماشویی در البرز کرج

خصوصیاته واتر جت این است هر نمایی را برای شستشوی در هرجهتی تمام لاشه های کثیفی را بیرون میکشد.فشار بالای واترجت که باد و اب باهم از درون تفنگی بیرون می اید میتواند بسیار قدرتمند باشد.

در هنگام شستشوی نمای خود باید چند نکته را خاطر نشان بکنم:

قبل زا شروع نماشویی در کرج باید از داخل خانه پشت منافظ دور پنجره که احتمال نفوذ اب دارد را بست تا گل و لای به داخل خانه نفوذ نکند.این موضوع چندین بار برای ما پیش امده که از داخل تمام فرش و زندگی کارفرما خیس و گل و لای درون خانه نفوذ کرد.

ابندی کردن نمای سنگ کامپوزیت با طناب در کرج

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *