شستشوی نما در کرج

بستن درز انقطاع با طناب و بدون داربست تهران و کرج

وای بحال کبوترهای مزاحم.حتما با خود گفته اید که این همه کبوتر را چگونه از پاسیو یا درز انقطاع ساختمان خود بیرون کنید.

جواب سوال شما را ما میدانیم چون فقط شما نیستید که با چنین مشکلاتی مواجه هستید.

فضله ی کبوتر بسیار کثیف و باعث انتشار بیماری و حشرات بسیار خطرناکی است.

این حشرات از تمام درزهای بسیار کوچک نیز عبور میکنند.برای جلوگیری از ورود پرندگان و مشکلات از این قبیل باید با توری تمامی راه های ورود پرندگان را ببندیم.

البته این کار نیز مانند پیچ گالوانیزه باید از توری گالوانیزه و زد زنگ و پوسیدگی استفاده کرد.

چگونگی نصب توری و بستن درز انقطاع در کرج و تهران

ابتدا اندازه گیری میکنیم و متراژ توری را به شما اعلام میکنیم و ما تا بخواهیم ابزار و کارگاه فرود را درست کنیم شما توری را خریداری کرده و برای ما می اورید.

محکم سازی توری با پیچ رولپلاک

برای نصب توری باید راپل کار داخل پاسیو یا جایی که کبوتر در ان وجود دارد را با اب شستشو دهد و بعد از تمیزی کامل انجا را با سم زد عفونی بکند تا عامل بیماری همانجا تجزیه نشود.

ازاین رو با ورق های گالوانیزه نیز میتوان درزهای انقطاع را پوشاند تا از ورود جانوران و باد و باران جلوگیری کرد.

در ضمن برای مقاوم کردن توری یا هرچیز دیگه ای که برای درزانقطاع و بستن پاسیو استفاده میشود باید حتما از پیچ و رولپلاک استفاده شود.همچنین روی طوری را نیز میتوان با ۳عدد نبشی محکم کرد تا باد از پشت انرا حول ندهد.

درز انقطاع و بستن ان

بستن درز انقطاع به عواملی غیر کبوتر نیز مربوط میشود.درز انقطاع باعث زشتی نمای ساختمان میشود و برای زیبا سازی یک ساختمانی ک چسبیده به ساختمان بقل است بسیار ضرور میباشد.همچنین کبوتر ها انجا را محلی مناسب برای زادو ولد و خانه خودمیدانند.

کبوترها با خرابکاری و کثیفکاری در این مناطق که راه پس و پیش ندارد بعد مدتی انجا را به محلی برای بیماری تبدیل میکنند و برای جلوگیری از بیماری حتما اصولی ترمیم کنید.

نورگیر و پایسو و درز انقطاع چرا به وجود می ایند؟؟

در هنگام ساخت اولیه ساختمان های امروز قانون این است که فاصله بین دو ساختمان به اندازه ۲۰سانت باشد.این به این دلیل است که وقتی ساختمانی به چسبیده باشند یکدیگر را حول میدهند و این موجب کج و راستی و رانش ساختمان میگردد.به همین دلیل تمامی ساختمان ها درز انقطاع خود را رعایت میکنند.

حال باید ببینیم چگونه این فاصله را که نمارا زشت کرده ترمیم میکنند.با تجربه ای که ما داریم سه روش دارد.

ابتدا و بیشتری روشی که استفاده میشود چسباندن ورق گالوانیزه میباشد.دومین روش زدن توری مرغی میباشد.سومین روش پر کردن یونولیت و سیمان روی ان است که هرکدام در قیمت دادن تقریبا یکسان هستند.

قیمت بستن درز انقطاع

قیمت بستن درز انقطاع در ساختمان های ۳ تا ۷طبقه بین ۴۰۰تا ۵۰۰هزار تومان فقط اجرت میشود.از این متراژ به بالا و پایین را تماس بگیرید تا توضیحات کامل را بدهیم.در ضمن خرید لوازم با هزینه جدا پای خودتان میباشد.

پاسیو یا نورگیر چیست؟ و چگونه بوجود میاید؟

نورگیر همانطور ک از اسمش پیداست یعنی جایی که نور از انجا عبور میکند و به داخل ساختمان ها وارد میکند.پاسیو را از ابتدای ساخت اپارتمان روی نقشه بارگذاری میکنند و طبعا در تمام ساختمان ها یکی دو تا را میسازند.

برای جلوگیری از ورود پرندگان به داخل نورگیر باید تمام محفظه های ورود را بست تا از نفوذ تمامی پرندگان جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *