زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما در پاسداران – فرمانیه – هروی – دروس – اقدسیه با طناب و بدون داربست

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در شهرهای کوچک اقدسیه و پاسداران و فرمانیه و هروی و دروس به دلیل بالا بودن تقاضای انجام کار یک نمایندگی دایر کردیم تا هم استانی های تهرانی مان در هر نقطه از پایتخت قشنگ به راحتی دسترسسی به پیچ رولپلاک کار داشته باشند.

در این مناطق اجرای کار با طناب یا بدون داربست انجام میشود. روبه روز با پیشرفت علم ساختمان و صنعت انجام خدماتی همچون پیچ رولپلاک سنگ نما راحتر خواهد شد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در پاسداران

پاسداران نام جدید سلطنت اباد از محله های قدیمی تهران و کرج به حساب می اید که امروز میبینید ساختمان های بسیار بلندی در ان ساخته شده است. پاسداران در شمال شرق تهران واقع شده است و امروزه جزو شهرهای پر جمعیت تهران به حساب می اید. پیچ و رولپلاک نما در پاسداران جهت جلوگیری از برخورد سنگ به عابر و ماشین انجام میشود که انجام دادنش هم باید توسط شرکت قدیمی و باتجربه باشد. قیمت پیچ کردن سنگ نما در منطقه پاسداران به صورت عددی از 6 تا 12 هزارتومان است و به صورت متری هم از 25 تا 40 هزارتومان.

 

قدسیه و دروس و هروی و فرمانیه و پاسداران
قدسیه و دروس و هروی و فرمانیه و پاسداران

پیچ و رولپلاک نما در فرمانیه

فرمانیه یکی از شهرهای پولدار نشین تهران به حساب می اید که بیشتر از هرچیز کیفت و تمیزی کار برایشان مهم میباشد. پیچ و رولپلاک سنگ نما در منطقه فرمانیه باید توسط افراد متخصص انجام شود چون مردمان این منطقه وسواس بسیار زیادی دارند و اگر پول بیشتری خرج میکنند کار تمیز و 100درصد مطمعنی میخواهند. البته برای شرکت جهان فرود منطقه مهم نیست و قیمت کار با همان عرف در تمام مناطق اعلام میشود. هزینه پیچ کردن نمای ساختمان در فرمانیه به صورت کنترات محاسبه میشود و کارشناسان ما حضوری و یا غیر حضوری توسط عکس قیمت اعلام میکنند.

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در هروی و دروس

هروی و دروس از محله های با صفا و سرسبز تهران محسوب میشوند که به دلیل جمعیت بالایی که دارند ساختمان سازی زیادی هم در انجا انجام میشود. این ساختمان سازی های فروان به دلیل نماهای سنگی که کار میکنند به پیچ و رولپلاک نیاز دارند. پیچ و رولپلاک نما در هروی و دروس با راپل اجرا میشود که 50 درصد از قیمت ان نسبت به داربست کمتر است. هروی و دروس جزو محله هایی هستند که بنده شخصا از اب و هوای این مناطق لذت میبرم. اجرت پیچ کردن سنگ نما در هروی و دروس به صورت کنترات اعلام میشود. هزینه نماها اگر بر حسب عددی باشد از 6 تا 12 هزارتومان میباشد و اگر متری باشد 30 تا 60 هزارتومان.

پیچ و رولپلاک کار نما در اقدسیه

اقدسیه یکی دیگر از مناطق بالاشهر نشین تهران به حساب می اید که همسایه فرمانیه نیز میباشد. نماها با طبقات بالا در این مناطق کار شده اند و میتوان گفت بیشترین برج های تهران در اقدسیه ساخته شده اند. از این روی اگر نماها سنگی باشد خطرناک هستند و باید حتما توسط راپل پیچ و رولپلاک بشوند. قیمت پیچ و رولپلاک نما در قدسیه از 6 هزارتومان تا 12 هزارتومان درون قرارداد قید میشود که برای هر نمایی قیمت متغییر میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *