پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شیراز
زمان مطالعه: 6 دقیقه

نحوه انجام پیچ و رولپلاک نما در شیراز

چندسالی است استفاده از پیچ و رولپلاک نما در شیراز برای نمای سنگی که در ساختمان استفاده می شود، مرسوم گردیده و جایگزین مناسبی نسبت به دیگر نماهای کلیشه ای همچون آجر، پروفیل و … استفاده می گردد

. روش پیچ و رولپلاک نما در شیراز به عنوان اولین ها انجام گردید و مورد توجه افرادی که در حال ساخت و ساز هستند قرار گرفت.

آنچه مشخص است، به نحوی چه از لحاظ استحکام و ماندگاری و چه از لحاظ زیبای دارای برتری نسبت به دیگر مصالح است و رفته رفته می توانید شاهد این موضوع در نما ساختمان های شیراز باشید.

از این سو استفاده از مصالح مناسب برای نگهداری سنگ در نما بسیار حائز اهمیت می باشد و برای نصب نمای سنگی از پیچ و رولپلاک های مخصوص استفاده می گردد.

پیچ های مخصوص نصب نمای سنگی شیراز

به عنوانی استفاده از پیچ و رولپلاک در نماهای سنگی ساختمان مطمئن ترین و کم هزینه ترین روش ممکن است که بسته به نوع سنگ مصرفی در نمای ساختمان می بایست نوع پیچ و رولپلاک منحصر به خود را استفاده نمود.

روال کار به این صورت است که بعد از اجرای ساخت در مرحله سفت کاری به صورت کامل نوبت به نازک کاری می رسد که یکی از مباحثی که در نازک کاری ساختمان مطرح می شود، نمای بیرونی ساختمان است.

اگر از نمای سنگ استفاده کنیم، مشخصا برای نصب و استحکام آن از پیچ و رولپلاک استفاده کنیم و با استفاده بتونه همرنگ سنگ محل پیچ پوشش داده می شود تا نمای کلی یک دست و زیباتر به نظر برسد.

 

هزینه پیچ و رولپلاک نما در شیراز

هزینه پیچ و رولپلاک نما در شیراز نسبت به دیگر روش های نصب سنگ در نما، بسیار مقرون به صرفه و همچنین مطمئن تر است.

اما مباحثی که ممکن است در قیمت تمام شده تاثیر گذار باشد:

فصل و شرایط آب و هوایی : مسلما با ورود به فصل سرما و وضعیت جوی نا مناسب، دستمزد ها افزایش خواهد یافت.

نوع، کیفیت، ضخامت و طول قطعه سنگ های مصرفی :

نکته ای است که در دیگر عنوان های این مقاله به آن اشاره شد و مستقیما در قیمت تمام شده ی نصب نمای ساختمان تاثیر گذار خواهد بود. مواردی از قبیل پیچ و رولپلاک مصرفی، جنس سنگ، ضخامت سنگ، کیفیت سنگ و … .
ایجاد ایمنی و بیمه کردن : شاید در دید ابتدایی مسئله مهم و حائز اهمیتی نباشد، مخصوصا برای کسانی که برای اولین بار و آخرین باری باشد که در نمای ساختمان خود بخواهند از پیچ و رولپلاک نما در شیراز استفاده نمایند، اما آنچه مهم است، ایجاد ایمنی حداکثری و انجام اموری که خیال شما از هرگونه خطر آسوده سازد بسیار اهمیت خواهد داشت.

ضخامت سنگ و نوع پیچ و رولپلاک نما در شیراز

انواع پیچ های گالوانیزه در شیراز

مشخصا نسبت به نوع و ضخامت سنگ می بایست پیچ و رولپلاک مخصوص به آن را استفاده کنیم. امر پیچ و رولپلاک نما در شیراز شاید از دید افرادی که در امور ساخت ساز ساختمانی هستند امری سهل و آسان باشد اما آنچه اثبات شده است، در عمل کاری بسیار سخت و نیاز به تجربه و دقت فراوان دارد.

اگر ضخامت سنگ مصرفی در نمای ساختمان 1.5 سانتی متر باشد از پیچ های گالوانیزه 6 سانتی متری استفاده می شود و در سنگ هایی با ضخامت 2.5 تا 5 سانت از پیچ های گالوانیزه 8 سانتی متری . نکته مهمی است که جنس و ضخامت سنگ بسیار تاثیر گذار بوده و در صورت استفاده نا مناسب از پیچ و رولپلاک باعث ترک و یا شل شدن و یا کنده شدن سنگ از سرجای خود خواهد شد.

پیچ و رولپلاک نمای ستگ در شیراز

برای پیچ و رولپلاک نما در شیراز علاوه بر این که می بایست در کاربرد مصالح دقت داشته باشیم، همچنین تجربه بسیار تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال اگر جنس سنگ از گرانیت و یا مرمر بود از چه پیچ و رولپلاک هایی استفاده شود و یا اگر طول سنگ بیش از 50 سانتی متر بود به چه تعداد پیچ نیاز است. فاصله بین سوراخ های بین سنگ و تعداد آن ها مبحث مهمی است که رعایت آن بسیار تاثیر گذار و در صورت عدم رعایت آن باعث شکستن سنگ بر اثر فشار های پتانسیلی از سمت ساختمان و تغییرات آب و هوایی خواهد شد. برای پیچ و رولپلاک نما در شیراز یکی از عواملی است که باعث می شود بر زمان و هزینه بسیار تاثیر گذار باشد.
استفاده از داربست یا کار با طناب ( راپل) برای پیچ و رولپلاک نما در شیراز

اجرای عملیات راپل برای نصب نما شیراز

کار کردن در ارتفاع امری بسیار مخاطره آمیز است و نیاز به داشتن تجربه کافی و تجهیزات مناسب است، اما آنچه مشخص می کند که کدام یک از روش های استفاده از داربست و یا کار با طناب (راپل) مناسب تر می باشد، بستگی به کارفرما و مجری پروژه دارد. در کار با داربست دارای تسلط و ایمنی بیشتری برای اجرای امور بر روی نما و پیچ کردن سنگ در نما در شیراز و نسبت آن به طناب خواهیم داشت اما در شرایط راپل کار سریع تر و نیازی به نصب و باز کردن داربست و هزینه بیشتر نمی باشد.

نکته ای که در زمان انتخاب یکی از روش های طناب و یا داربست برای پیچ کردن سنگ نما در شیراز باید به آن دقت داشته باشید انتخاب یک تیم و یا کارفرمای معتبر و با سابقه و تجربه است.

برای پیچ و رولپلاک نما در شیراز شما امکان استفاده از هر دو روش را خواهید داشت و این مسئله بسته به شرایط اقتصادی و موقعیت فعلی ملک شما می باشد.

اجرای داربست برای نصب نما
حرف آخر

در انتها، در تلاش بودیم در این مقاله راهنمایی لازم در مورد پیچ و رولپلاک نما در شیراز و هر آنچه در مورد آن باید بدانیم صحبت کنیم، تصمیم با شماست که در نمای ساختمان خود از چه مصالح و روشی برای پیاده سازی آن استفاده کنید. شما می توانید سوالات خود را در زمینه پیچ و رولپلاک نما در شیراز از ما جویا شوید و با کمال میل پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز خواهیم بود.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما در شیراز

شهروندان شیراز دریگر نبایند نگران ریزش سنگ و به دنبال ان پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در شیراز باشند.

شرکت جهان فرود امده تا برای انجام پیچ و رولپلاک نما در شیراز شما ارزانترین روش را انتخاب کنید.

 

روش پیچ کردن نما با طناب و بدون داربست در شیراز

شیراز شهری نوپا در خدمات نما با طناب میباشد.

افراد تازه کار امروزه زیاد شده اند و در شیراز نیز افرادی با ابزارهای فرسوده و خطرناک در حال انجام کار هستند.

ما برای انجام پیچ کردن سنگ نما باطناب و بدون داربست در شیراز با بهترین لوازم و ابزار امده ایم تا محکم سازی نمای شما را داعمی کنیم.

 

اهمیت دادن به ظاهرو نمای یک خانه ازابتدای خلق خانه های ابتدایی ،مورد توجه بوده است وبا گذشت زمان به ساختمان هایی که امروزه می بینیم تبدیل شده است.

ساختمان هایی که می توان گفت نما وزیبایی اکثرآن ها ازسنگ است، سنگ نما در زیبایی وجلوه ی ساختمان بسیار حائزاهمیت است اما همین سنگ نما که جلوه ی خاصی به ساختمان می دهد ممکن است باگذشت زمان یا براثر اتفاقات وحوادث طبیعی ویا عوامل انسانی استحکام خود را ازدست داده وسقوط کند وموجبات خطرات احتمالی جانی ومالی رافراهم کند.

سقوط سنگ نما چه درارتفاعات بالا وچه در ارتفاعات پایین ترمی تواند حادثه ساز وخطرآفرین باشد.

پیچ رولپلاک نما به عنوان بست یا بند عمل می کند وسنگ نما رادرجای خود نگه می دارد ومانع ازسقوط سنگ وایجاد مشکلات خطرآفرین می شود واستفاده ازپیچ رولپلاک نما بسیاراهمیت دارد.

 

پیچ و رولپلاک نما در شیراز
خدمات نما در شیراز

 

قیمت رولپلاک نمای ساختمان

استفاده ازپیچ رولپلاک نما مزیت هایی دارد واین مزایا عبارتند از:

1- دوام واستحکام بیشتر نما
2-زیبا نگه داشتن بنای ساختمان
3-افزایش ایمنی وجلوگیری ازخطرات احتمالی
4جلوگیری ازضررهای مالی درمرمت وبازسازی ساختمان

 

دوام واستحکام بیشترسنگ نما باپیچ رولپلاک نما در شیراز

انتخاب یک پیچ رولپلاک نمای مناسب برای مستحکم نگه داشتن سنگ نما بسیار اهمیت دارد چرا که مانع از سقوط سنگ وخطرات احتمالی می شود.

 

زیبا نگه داشتن نمای ساختمان باپیچ رولپلاک ساختمان نما در شیراز

زمانی که سنگ نمای ساختمان از استحکام کافی برخوردار باشند دراینصورت تاثیر زیادی بر حفظ زیبایی ساختمان می گذارند.

شرکت پیچ رولپلاک سنگ نما درشیراز با تبحر دراین زمینه ، باتولید رولپلاک سنگ نمای با کیفیت ، موجبات زیبایی واستحکام نمای ساختمان شمارا فراهم می کند.

 

ایمن سازی بیشتربا پیچ رولپلاک سنگ نما در شیراز

یک سنگ نمای ساختمانی براثرعواملی دچار فرسایش شده وسقوط می کند که این عوامل ممکن است طبیعی باشد : دراثر بارش برف و باران باعث فرسایش سنگ وسقوط آن شود.

*سرمای بیش ازحد وگذشت زمان می تواند در ازبین رفتن چسب وجداشدن سنگ نما موثر واقع شود.

 

پیچ کردن سنگ نما در شیراز
پیچ کردن نما در شیراز

 

جلوگیری ازضرر های مالی درمرمت وبازسازی ساختمان در شیراز

باپرداخت هزینه ی مناسب برای خرید پیچ رولپلاک نما علاوه براین که می توان ازخطرات احتمالی جلوگیری کرد، مانع ازضررهای مالی که باید در مرمت وبازسازی ساختمان انجام داد می شود ، زمانی که یک سنگ نما به هردلیلی ازساختمان جدا شود و سقوط کند باعث شکستگی درسنگ می شود ، برای جلوگیری ازاین اتفاق با پرداخت هزینه ای کمتر می توانیم ازپرداخت هزینه های گزافی که برای خرید سنگ جدید احتیاج است جلوگیری کنیم.