زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

آب بندی پشت بام نانو تهران و کرج

یکی از محصولات قابل اطمینان برای جایگزینی عایق های قدیمی، نانو می باشد. در دنیای امروز، با پیشرفتهای تکنولوژی استفاده از این ماده، با استقبال فراوانی روبرو شده است. استفاده از نانو به عنوان ماده ی قوی برای پشت بام، نمای ساختمان، سرویس بهداشتی، استخر، آبنما موثر می باشد. امروزه آب بندی پشت بام با مواد و مصالح مختلف و با روش های متفاوت جدید و شکل سنتی انجام می پذیرد. البته در بین همه ی روش ها، استفاده از طناب، بدون داربست دارای مزیت فراوانی می باشد زیرا در این روش به نوعی با صرفه جویی در هزینه ها، افزایش سرعت عملکرد کاری و کیفیت بالا مواجه خواهید شد. درضمن در تلف شدن انرژی و زمان صرفه جویی لازم صورت خواهد گرفت. در ادامه ی مطالب با ما همراه شوید.

 

عایق رطوبتی نانو

نانو هم مانند عسل غلیظ و به رنگ سفید می باشد و طریقه ی استفاده ی آن توسط ابزار قلم مو یا توسط کنیتکس پاش قابل پاشیدن بر روی سطح بام می باشد که البته پس از خشک شدن خیلی نرم باقی می ماند. اما در 2 دست، دست اول جهت پر نمودن خلل و فرج سیمان زیر کار و دست دوم به کمک توری پلی پروپیلن بر روی بام برای آب بندی صورت می گیرد.
عایق نانو به کمک ابزار قلم مو، غلطک، کاردک و حتی دستگاه پاشش توسط نیروی با تجربه و دارای مهارت به آسانی قابل اجرا خواهد بود. البته انجام این کار توسط کارگران عادی آسان نخواهد بود و کارگران دارای مهارت از پیش آموزش های لازم را دیده اند. درنتیجه انجام کارآب بندی تنها توسط کارگران متخصص صورت خواهد گرفت. زیرا کارگران متخصص به دانش بالا رفتن از ارتفاعات و استفاده از مواد و ابزار و مصالح مختلف آشنا هستند و از کار در ارتفاع ترس و واهمی ندارند.
نکته: سطح زیر کار، پشت بام باید تمیز و سالم باشد. در ضمن اگر سطوح بتنی و یا سیمانی باشد پیش از اجرای کار باید حتما مرطوب شود .
میزان مصرف عایق نانو برای پشت بام بین 800تا 1000گرم در هر متر مربع می باشد.در ضمن استفاده از این عایق هر 6 ساعت در 2 مرحله صورت می پذیرد.
استفاده از نانو برای پشت بام،مزیت ویژه از جمله مقاومت در برابر دما از منفی 20 درجه تا 300 درجه سانتی گراد می باشد.
استفاده از مواد نانو دارای قابلیت اجرای سریع و تحمل فشار بالا خواهد بود.
استفاده از مواد نانو برای آب بندی پشت بام با قابلیت اجرای سریع و مقاومت در برابر انواع حلال ها همراه خواهد بود.

پر کردن سوراخ نما و بقل کار

نحوه آب بندی با مواد نانو تهران و کرج

در دنیای امروز به کار گرفتن از محصولات جدید ساختمانی در بازار صنعت ساختمانی در همه ی کشورهای جهان به خصوص کشورهای پیشرفته و صنعتی بیشتر از هر چیز رونق و پیشرفت فراوانی داشته است. امروزه محصولاتی به بازار جهانی در امر ساخت و ساز وارد شده که بر طبق تکنولوژی نانو تولید شده است و در نتیجه جز محصولات سبز خوانده خواهند شد.
با تحقیقات و انجام کارهایی که طی سالهای اخیر بر روی پشت بام به عنوان ماده قوی درجهت آب بندی انجام شده نشان می دهد که مواد نانو ،طی مصرف و بعد از مصرف تاثیر سویی بر روی محیط زیست و بر روی پیکره ی جانداران زنده نداشته اند. اما متاسفانه بیشتر کارفرمایان با توجه به اطلاعات کمی که در خصوص این ماده دارند طریقه ی استفاده آسان از این ماده را نمی دانند.
وجود آب به عنوان ماده حیاتی برای عملیات ساختمان سازی ضرورت دارد اما بعد از پایان کار این ماده باید از سایر قسمت های ساختمان پاک شود تا باعث بروز خسارت در بیرون و داخل ساختمان نشود تنها راه مقابله با این موارد استفاده از آب بندی مناسب است که در سایر بخشهای ساختمان مانند پشت بام، دیوار ،و..انجام می گردد.

 

قیمت عایق نانو برای پشت بام در تهران و کرج چقدر است؟

اگر برای رفع نم و رطوبت دنبال عایق ارزان هستید استفاده از عایق و چسب نانو پیشنهاد مناسبی می باشد گه البته قیمت عایق رطوبتی برای پشت بام با استفاده از رزین آب بندی پشت بام به مقدار لایه هایی که اجرا می گردد و میزان مصرف این مایع آب بندی پشت بام بستگی دارد و با توجه به قیمت هر کیلو عایق نانو که در نمایندگی فروش عایق نانو عرضه می شود با صرف هزینه ای در حدود چند هزار تومان در هر متر مربع می توانید پشت بام ساختمان خود را ضد آب نمایید.
جمع بندی
عایق پشت بام نانو یک سیستم جدید در بحث عایق بندی می باشد که برای عایق بندی پشت بام ،آب بندی ایزوگام، آب بندی پشت بام موزاییکی، سنگی، سرامیکی مورد کاربرد می باشد. با استفاده از مواد نانو، تاثیرات مخربی بر پیکره ی جانداران زنده و محیط زیست نخواهید دید. فناوری نانو جدیدترین و ارزان ترین علمی است که در دنیای امروز با آن مواجه خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *