اب بندی نما در نوشهر

آب بندی نمای ساختمان با مواد نانوی خارجی در مازندران نوشهر و چالوس با شرکت رسمی جهان فرود

برای ابندی نمای ساختمان درمازندران و نوشهر و چالوس دیگر نیاز به داربست ندارید.

شرکت جهان فرود به راحتی به وسیله طناب و بدون داربست اب بندی نمای شما را انجام میدهد و این کار با قیمتی پایینتر از داربست انجام میگیرد.

اگر در یک خیابان یا کوچه ای در حال تردد باشید گاهی اوقات با صحنه های عجیبی روبرو خواهید شد بطور مثال ساختمان هایی را مشاهده خواهید کرد که دچار ترک بر روی سطوح نما هستند و یا دچار نم و سیاهی روی نمای ساختمان شده اند که مرور زمان دچار کپک میشوند.

 

اب بندی نمای ساختمان در نوشهر شمال کشور
اب بندی نمای ساختمان در نوشهر شمال کشور

 

درز و رطوبت نمای ساختمان در مازندران نوشهر و چالوس جهان فرود

اما این درزها یا ترک ها بر روی سطوح مختلف نما باعث می شوند که آب و رطوبت پس از بارشهای باران ،برف به راحتی به داخل ساختمان نفوذ کنند. در نتیجه ورود آب از راه شکاف ساختمان یا درو پنجره باعث ایجاد خسارت شدید به صاحبان منازل و رطوبت دیوار داخلی ساختمان خواهد شد.

 

جلوگیری از نم و روطوبت به داخل ساختمان در  مازندران نوشهر و چالوس

برای جلوگیری از خطر نم زدگی ساختمان، شوره زدگی، انتقال زود به هنگام حرارت بین داخل و خارج ساختمان یکسری عملیاتی توسط شرکتهای معتبر خدمات نما در شهرهای مختلف کشور از جمله نوشهر و چالوس انجام می شود. این شرکتها با استفاده از نیروهای توانمند و آموزش دیده به کمک طناب و بدون داربست این خدمات را انجام می دهند.

انجام عملیات آب بندی نما در شهرهایی مثل مازندران نوشهر و چالوس که بارندگی و رطوبت به خاطر شرایط آب و هوایی و نزدیک به دریا زیاد است توسط این شرکتهای معتبر پیشنهاد می شود در این مطلب درباره ی آب بندی نما درنوشهر و چالوس بیشتر توضیح می دهیم پس با ما همراه شوید.

 

 

اب بندی نمای ساختمان در چالوس
اب بندی نمای ساختمان در چالوس

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما در مازندران    –     نماشوی در مازندران

آب بندی نمای سنگ، سیمان، آجر در جهان فرود

اگر بندکشی روی سطوحی مثل سنگ سیمان، آجر از بین رود در نتیجه باعث ایجاد ترک هایی بر روی سطح نما خواهد شد.

وجود این ترک یا درزها هر گونه آلودگی یا آب و رطوبتی را وارد ساختمان می کند به طوری که سطوح داخلی ساختمان خیس می گردد و فضای درون منزل بسیار مد منظره دیده خواهد شد.

در نتیجه برای آب بندی نما اول همه ی ترک روی سطح نما باید پر شود بعد همه ی بندکشی ها ترمیم شود .در آخر ماده ی آب بندی شده انتخاب روی سطح اعمال شود. برای سطوح سنگ، سیمان، آجر مواد آب بندی مثل نانو، رزین، مایع پلیمری شفاف، عایق دوجزیی موثر است.

آب بندی نمای ساختمانی سیمانی به کمک واتر سیل انجام می شود. در این گونه از نماها از آجر و سنگ هم به شکل ترکیبی استفاده می شود. به طور معمول در بین آجر و سنگ درزهایی وجود دارد که آب به راحتی وارد خانه می شود و به دیوار داخلی نفوذ کرده و باعث ایجاد رطوبت شدید، نم زدگی و تخریب دیوار داخلی خواهد شد.

اگر دیوار داخلی از جنس کاغذ دیواری یا گچ باشد منجر به ایجاد ترکی عمیق و باد کردن دیوار می شود. رطوبت باعث خسارت مالی سنگین بر روش صاحب خانه خواهد شد. سنگهای تراورتن و مرمریت درصد جذب آب و رطوبت بسیار بالایی دارند.

بهترین راه حل در این بخش استفاده از نانو ضد آب بر روی سنگ نما می باشد. درباره ی نماهای آجری پس از گذشت سالها این امر ممکن است که عملیات بندکشی بین آجرها از بین رفته باشد. یا در اثر ضربه و تخریب بندها آب بندی نمای ساختمان از بین رفته باشد.

که این خودش یک عامل بسیار مهم در ورود آب به داخل است. بهترین گزینه برای هر 3 مورد استفاده از چسبهای ترکیبی برای آب بندی و عملیات ضد آب کردن می باشد.

 

اب بندی نمای ساختمان در نوشهر
اب بندی نمای ساختمان در نوشهر

راپل در مازندران  –  عایق کاری نما در نوشهر

اب بندی نمای شیشه ای در نوشهر چالوس

به جرات می توان گفت یکی از جذابترین و زیباترین نماهای ساختمانی به شمار می رود. نیروهای توانمندی که از سوی شرکتهای خدمات نما در شهرهای نوشهر، چالوس برای عمل آب بندی نمای ساختمان های مختلف اعزام می شوند به کمک طناب محکم و بدون داربست در ارتفاعات مختلف درز و شکاف نمای شیشه ای را با چسب مخصوص پر می نمایند.

برای این که چسب در حین انجام کار بر روی شیشه نپاشد و باعث ایجاد خط و خشی بر روی سطح شیشه نگردد کنار دست از چسب کاغذی استفاده می شود.

اب بندی نمای کامپوزیت در مازندران چالوس نوشهر با جهان فرود

این نما به علت ارزان بودن و سرعت عملکرد اجرایی در بین مردم محبوب است و از ورق های فلزی ساخته می شود تا چند سال پبش از لاستیک خاص برای درزبندی نمای کامپوزیتی استفاده شده است اما نیروی متخصص و ماهر از سوی شرکت معتبر از چسب های پلی اورتان برای پر کردن درزها و شکاف ها استفاده می کنند.

این نیروی ماهر با کار بر طناب محکم و بدون داربست با سرعت قابل ملاحظه ای از این نوع چسب برای پر کردن فضای خالی درزها استفاده می نمایند. و مراقب هستند این چسب بر روی نمای کامپوزیت برخورد نکند زیرا برخورد چسب باعث آسیب زدن به نمای کامپوزیت خواهد شد.

زمانی که نمایی از ساختمان آب بندی می شود با اجرای این عمل از نفوذ رطوبت به نما و درون ساختمان و هدر رفتن انرژی جلوگیری به عمل می آید. ساختمان های قدیمی و جدید با اجرای عملیات آب بندی ایمن تر و با کیفیت تر خواهند شد.

اب بندی در چالوس و نوشهر

مزایای آبندی نما در شهر نوشهر و چالوس

آبندی در همه ی نماهای ساختمانی باید انجام شود اگر آبندی توسط نیروهای معتبر شرکت خدمات نما انجام شود از انجام عمل شوره زدن سطح نما جلوگیری خواهد شد. زیرا اقسام مصالحی که در نمای ساختمانی بکاربرده می شوند اگر سریع آبندی نشوند کم کم شوره میزنند و باعث تخریب ساختمان خواهند شد.

زمانی که نمای ساختمانی آبندی می شود باعث می شود جلوی درزو شکاف باز گرفته شود در نتیجه هیچ گونه آلودگی وارد ساختمان نخواهد شد. با انجام درست عملیات آبندی نمای ساختمانی در مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

اگر آبندی توسط این نیروهای ماهر و جوان در ارتفاعات ساختمان به کمک طناب انجام شود باعث می شود سنگ و مصالح در نما شل نشوند یعنی ملات سیمان که درپشت سنگ است با رطوبت باعث شل شدنش و جدا شدنش از سنگ و پرتاب به پایین نشود. آبندی سنگهای ساختمانی را در جایگاه و محل خود در نمای ساختمانی محکم می کند و از خسارت های جانی و مالی در اثر ریزش باران و برف جلوگیری به عمل خواهد آورد.

در شهرهایی که بارش باران ورطوبت زیاد است با عملیات آبندی نمامانع از رطوبت و آب به نما و داخل ساختمان خواهیم شد.

 

 

جمع بندی
امروزه برای عملیات آبندی نماهای مختلف در شهرهای مختلف با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه از مواد مختلفی برای نماهای ساختمانی متفاوت استفاده می شود در شهرهایی مثل نوشهر وچالوس که سطح بارندگی در فصول مختلف سال زیاد است برای آبندی نماهای ساختمانی از مواد خاصی استفاده می شود که این کار برای جلوگیری از ورود رطوبت و آب به درون ساختمان انجام می شود. شرکتهای معتبر خدمات نما در شهرهای نوشهر و چالوس برای انجام این عملیات به صورت حرفه ای بدون داربست و به کمک طناب محکم انجام می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *