زمان مطالعه: 2 دقیقه
Rate this post

اب بندی پشت بام در شمال کشور

شمال کشور در گذشته اکثرا شیروانی بود و هیچ راهی به پشت بام نمیگذاشتند. امروزه افرادی که ساختمان میسازند از پشت بام هم استفاده میکنند. واقعیت این است که شیروانی یک اشتباه است . شیروانی به دلیل باران های شدید اجرا میشد و امروزه پشت بام های نوین روی ساختمان ها و ویلاها اجرا میشود و افراد میتوانند از پشت بام استفاده های بهینه بکنند. برای اب بندی پشت بام در شمال کشور چه شیروانی چه موزاییکی و چه سنگی و چه ایزوگام راه حلی داریم که دیگر اب به سقف شما نفوذ نکند.

 

ویدیو عایق کاری پشت بام در شمال کشور

 

 

اب بندی پشم بام موزاییکی در مازندران و گیلان

پشت بام های موزایکی به دلیل بندکشی نامناسب اب از درون انها رد میشود و کف پشت با پخش میگردد و راه نفوذی به سقف طبقه اخر پیدا میکند. برای اجرای عایق کاری پشت بام از جنس موزایک ابتدا باید کف پشت بام شسته شود و از هرگونه خاک و گل و لای پاک شود. مواد مخصوص که نامش سوباش است با پودر مخصوص پشت بام ترکیب میشود و روی کف پشت بام ریخته میشود. در اخر به همراه طی دسته دار تمام انرا روی سطح پخش میکنیم تا در تمام نقاط پشت بام نفوذ کند. پش از این کار پشت بام را به مدت 24 ساعت به حال خود رها میکنیم تا خشک شود. پس از 24 ساعت شما یک پشت بام عایق شده دارید و باران های شمال کشور هم تاثیری روی ان نخواهند داشت.

 

عایق کاری پشت بام ایزوگام شده در شال(مازندران گیلان)

برای عایق کار پشت بام از جنس ایزوگام در مازندران و گیلان ابتدا محل مورد نظر را تشخیص میدهیم. اگر ایزوگام متورم شده بود انرا جدا میکنیم و با ایزوگام جدید جای انرا پر میکنیم. اگر ایزوگام سالم بود و لبه ان باز شده بود توسط شعله گرما انرا مجدد میچسبانیم. در مواقع ضروری میتوان از چسب قیری برای رفع ترک های روی ایزوگام استفاده کرد.

 

عایق کاری پشت بام های سنگی در مازندران و گیلان(رشت)

پشت بام سنگی هم مثل موزاییک دچار نفوذ اب میشوند و دلیل ان هم بندکشی نامناسب میباشد. لای سنگ بندهای زیادی وجود دارد و باران های مازندران و رشت انقدر شدید هستند که اب را به پشت سنگ هدایت میکنند. ابلته فرق بین سنگ و موزاییک این است که سنگ ها ترک میخورند و همین ترک باعث نفود اب میشود.

 

عایق کار یپشت بام سرامیکی در شمال کشور

اب بندی پشت بام سرامیکی در شمال کشور به این صورت است که مواد ساخته میشود و فقط روی بندها زده میشود. در تمام عایق کاری های پشت بام ابتدا کف شسته میشود و از هرگونه الودگی تمیز میگردد. این تمیزکاری برای این است که مواد روی سطح کف تاثیر مستقیم بگذارد.

ضمانت عایق کاری پشت بام در شمال

شرکت جهان فرود برای عایق کاری پشت بام در شمال کشور ضمانت نامه کتبی به شما میدهد و اگر تا 15 سال مشکلی برای پشت بام شما از نظر رطوبت و نفوذ اب پیش بیایید هزینه تعمیرات مجدد بر عهده شرکت میباشد.

عایق کاری پشت بام در شمال کشور اجرا میشود و تمام شهرهای استان مازندران و گیلان را در بر میگیرد. نوشهر-چالوس-امل-بابل-بابلسر-محمود اباد-متلقو یا سلمان شهر-عباس اباد-کتالم سادات-رامسر-رودسر-کلاچای-کلاراباد-بهشهر-ساری-رویان-نور-مرزن اباد-رشت-لنگرود-لاهیجان-فریدون کنار-سیسنگان-چمستان

 

کبوتر پران

نصب درپوش هواکش

راپل کار در اراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *