استحکام سنگ نما
زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

جهان فرود متخصص در پیچ و رولپلاک نما جهان مستحکم سازی نمای ساختمان

استحکام بخشیدن سنگ نما با پیچ و رولپلاک

شرکت جهان فرود  مجری استحکام بخشیدن به سنگ نما با طناب و بدون داربست میباشد. سنگ ها به دلیل مستحکم نبودن پس از مدتی ریزش میکنند که این بسیار نگران کننده است. سازنده ها بدانند که خطر در کمین است و باید از ریزش سنگ نما بترسند چون اگر اتفاقی بیوفتد سازنده باید جواب بدهد و تمام خسارت را بپردازد. کسی که ساختمان را میسازد باید بداند که پس از فروش هنوز مسعول بسیار از نقاط ساحتمان میباشد و باید انرا با ضمانت تحویل بدهد.

 

مستحکم سازی سنگ نما با پیچ و رولپلاک
مستحکم سازی سنگ نما با پیچ و رولپلاک

 

قیمت مستحکم سازی سنگ نمای ساختمان با طناب و بدون داربست

قیمت خدمات مستحکم سازی سنگ نما بستگی به ساختمان شما دارد. این کار به وسیله طناب قابل انجام است. میتوانید برای استعلام قیمت استحکام سنگ نمای ساختمان به سایت میهن راپل مراجعه کنید تا قیمت دقیق برای پیچ و رولپلاک را بخوانید. این روش بهترین و کامل ترین روش مستحکم سازی سنگ نمای ساختمان میباشد که توسط جهان فرود انجام میگیرد.

 

ایا سنگ های لق شده یا شل شده نما نیاز به مستحکم سازی دارد؟

جواب سوال بله است چون در ایران ب دلیل داشتن نماهای سنگی ریزش بسیاری در سال های اخیر شاهد بوده ایم. این ریزش ها اعث مرگ و میر هم شده است. پس تا اتفاق ناگواری نیوفتاده سنگ نما را مستحکم کنید.

 

تحکیم سازی سنگ نما توسط پیچ رولپلاک
تحکیم سازی سنگ نما توسط پیچ رولپلاک

 

حال سنگ نما را چگونه استحکام ببخشیم؟

استحکام سنگ نما به موارد زیادی بستگی دارد که یکی از انها لق بودن بسیار زیاد سنگ میباشد که دردسر بسیار زیادی دارد. قالبا سنگ های نما را پیچ و رولپلاک میکنند ولی باید پرسید سنگ های مثل انتیک و سنگ های رومی زیر 10 سانت را چگونه باید استحکام انرا بالا برد. باید بدانید که سنگ های ده سانتی پیچ نمیشوند.

مستحکم سازی سنگ های نما به وسیله چسب های ترکیبی

سنگ های باریکی روی نمای ساختمان کار میکنند که به دلیل باریک بودن بیش از حد انها نمیتوان انها را با پیچ مستحکم کرد.

پس باید چه کرد؟ شرکت راپل جهان فرود از چسب های دست سازی که خودشان درست میکنند برای محستحکم سازی سنگ های باریک استفاده میکنند. روش کار به این صورت است که دوطرف کناری سنگ های باریک را به وسیله چسب از دو طرف پر میکنیم به صورتی که هیچ تغییر رنگی روی نما پدید نمی اید و این کار را هزاران جا تست کرذیم. برای استعلام قیمت ابتدا عکس کار را ارسال کنید تا قیمت حدودی بدهیم.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

استحکام سنگ نمای چهل سانتی

این نوع سنگ ها به راحتی میتوان انرا مستحکم ساخت که یک روش پیچ و رولپلاک را میتوان روی ان انجام داد. برای پیچ کردن سنگ چهل سانتی از دریل نیم هیلتی استفاده میشود.

 

استحکام سازی سنگ انتیک

سنگ انتیک یکی از خطر ناک ترین و ریزشی ترین سنگ های نما میباشد.

سنگ انتیک را میتوان با چسب های قوی مستحکم کرد که میتوانید در مقاله قرمز زیر قیمت و توضیحات را ببینید.

نصب رولپلاک بدون دریل

هیچ رولپلاکی را نمیتوان بدون دریل نصب کرد و حتما باید محل مورد نظر با دریل سوراخ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *