ایمن سازی سنگ نمای ساختمان
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
Rate this post

شرکت ایمن سازی سنگ نمای ساختمان جهان فرود

شرکت ایمن سازی سنگ نما جهان فرود متخصص خدمات ایمن سازی نمای ساختمان به وسیله طناب و بدون داربست میباشد که میتوانید به صورت 24 ساعت  با این گروه تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارتان انجام شود.

ایمن سازی سنگ های لق شده با پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک قبلا هم کردیم بهترین و امنترین گذینه برای ایمن کردن سنگ ها میباشد که هم ضمانت دارد و هم اینکه اگر به یک گروه مناسب و قوی و حرفه ای کار سپرده شود دیگر ظاهر نمای سنگی هم تغییر نمیکند.

 

ایمن سازی سنگ نمای ساختمان با طناب و بدون داربست در تهران و کرج

ایمن سازی کردن نمای سنگی در شرکت جهان فرود به روش راپل یا بدون داربست انجام میشود که خیلی در تهران و کرج رواج یافته است و اکثر سازنده ها نقص های ساختمان خود را از این طریق بررسی میکنند و در سریعترین زمان رفع میکنند. شما از نطر قیمتی هم اگر بخواهید با روش داربست مقایسه کنید بسیار کمتر از ان میباشد.

 

ایا افرادی که ایمن سازی سنگ نمای ساختمان را روی طناب انجام میدهند دارای بیمه هستند؟

بله نیروهای جهان فرود که عملیات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را جهات ایمن سازی سنگ انجام میدهند دارای بیمه و مدرک کار در ارتفاع هستند. این شغل به دلیل سختی و دشوار بودنش باید بیمه حتما در جریان باشد تا اگر کوچکترین حادثه پیش امد پای کارفرمای محترم وسط نیاید. البته امروزه تمام کارفرماها بیمه و قرارداد را میدانند و از ان به اسانی عبور نمیکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *