رنگ کاری چوب ترموود نمای ساختمان
زمان مطالعه: 5 دقیقه
Rate this post

رنگ کاری و رزین کاری چوب ترموود

چوب ترموود یکی از نماهای گران قیمت است که نیاز به نگهداری مداوم دارد. رنگ پریدگی و کثیف شدن نمای ترموود بر اثر هوا و باران های اسیدی به رنگ کاری نیاز خواهند داشت. برای انجام رنگ کاری نمای پوب ترموود شما نیاز به یک راپل کار خواهید داشت. هزینه رنگ و رزین نمای چوب ارزان میباشد چون با طناب اجرا خواهد شد.

رنگ کاری نمای ترموود با رنگ های خارجی اجرا میشود چون اگر مواد مصرفی را اشتباه انتخاب کنید موجب پوسته شدن و خرابی چوب میگردد.

مواد مصرفی برای رنگ کاری چوب و رزین کاری ترموود اکریلیکی هستند و حتما باید قبل از اجرا نماشویی روی ان صورت بگیرد تا خاک و مواد های قبلی از روی سطح ان پاک شوند.

رنگ کاری چوب ترموود
رنگ کاری چوب ترموود با طناب در تهران و کرج

 

قیمت اجرای رنگ کاری و رزین کاری چوب ترموود در تهران و کرج

قیمت اجرای رزین کاری چوب ترموود که روی نمای ساختمان وصل شده است از متری 80 تا 140 هزارتمان میباشد. برای نماهایی این قیمت اعلام میشود که بالای 100 متری باشند و اگر نمای ساختمان زیر صد متر چوب داشته باشد به صورت کنترات از 6 تا 18 میلیون قیمت گذاری خواهد شد.

 

جنس مورد استفاده برای رنگ کاری نمای چوب ترموود

همانطور که گفته شد ترموود دارای حساسیت بالایی است و قیمت بسیار بالایی هم دارد. برای ماندگاری بالای چوب تروود باید به ان رسیدگی کرد و مواد رنگی و رزینی مرغوبی به ان زد. یکی از برندهای خوب برای رنگ کاری ترموود مارک وورتکس میباشد که هر لیتر ان 2میلیون تومان میباشد.

پس گول قیمت های ارزان را نخورید چون هرکسی جنس مناسب چوب و روش اجرای ان را نمیداند و به صورت قدیمی اجرا میکنند که باعث پوسته شدن و زرد شدن چوب پس از مدتی میشود.

همچنین استفاده از مواد نامرغوب باعث رنگ پریدگی مجدد چوب میشود.

 

شرکت جهان فرود مجری رزین کاری چوب های ترموود 

چوب های نمای ساختمان خود را به ما بسپارید و با بهترین شکل ممکن تحویل بگیرید. جهان فرود از رزین و رنگ های خارجی اصلی استفاده میکند تا سالهای طولانی رنگ چوب ها عوض نشود. یک بار هزینه درست میکنید ولی یک عمر از چوبهای خود مراقبت میکنید. لطفا از روغن جلا برای رنگ کاری چوب های خود استفاده نکنید چون به سرعت پوشت چوشت میشود و نمای چوب را خراب میکند. نمونه ای از رنگ کاری چوب نمای ترمووود را در عکس زیر مشاهده میکنید.

 

رزین کاری چوب ترموود نمای ساختمان
رزین کاری چوب ترموود نمای ساختمان

 

خدمات رنگ چوب ترموودرنگ کاری چوب ترمووود

خدمات رنگ چوب به وسیله طناب انجام میشود. بهترین روش برای کم کردن هزینه های داربست و سرعت بخشیدن به کارهای نما میباشد. رنگ کاری با راپل بسیار تمیز و زیبا انجام میشود و میتوانید با تماس تلفنی از ما درخواست کنید تا نمونه کارهای رزین کاری چوب ترمو را برایتان بفرستیم.

رزینکاری ترموود چوب ساختمان

رزین و رنگ باهم متفاوت هستند. رزین براق میکند و رنگ به چوب جلا میبخشد. باید در نظر داشته باشید که برای چه هدفی چوب خود را ترمیم میکنید. اگر برای حفظ زیبایی باشد از رنگ استفاده میشود ولی اگر برای نگهداری چوب باشد از رزین  استفاده میشود. در نظر داشته باشید اگر میخواهید رزین کاری کنید حتما باید سطح چوب شسته و سمباده بخورد.

 

رنگ امیزی چوب ترموود با طناب بدون داربست
رنگ امیزی چوب ترموود با طناب یا بدون داربست

خدمات رنگ چوب ترموود

خدمات رنگ چوب ترموود در واقع خدمتی است که به شما عزیزان در راستای زیباسازی و ارتقا نمای ساختمان و یا حتی کف ساختمان از طریق چوب به شما عزیزان ارائه میگردد.خدمات رنگ چوب ترموود شامل انواع به کارگیری انواع رنگ های با کیفیت و همچنین رزینکاری چوب در راستای افزایش دوام چوب در مقابل رطوبت و دما انجام می گردد البته این تنها یکی از مزیت های رنگ کاری چوب ترموود محسوب میگردد.نقاشی چوب ترموود براساس به کارگیری اصول هارمونی های رنگ چوب انجام میگردد که از این حیث نما را به طرز بسیار طبیعی به انواع رنگ های روشن،مات و کدر چوب تبدیل میکند.

 

 

خدمات پیشنهادی ما    پیچ و رولپلاک نما  –  اب بندی نما

 

خدمات نمای ساختمان چوب ترموود

ارائه کار با کیفیت در کمترین زمان با خدمات چوب ترموود

با بکارگیری نقاشان ماهر و باتجربه در خدمات رنگ چوب ترموود مفتخریم که انواع نماسازی های ساختمان و مدل های متنوع بنا به درخواست و سلیقه شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن انجام و تحویل دهیم.نمای ساختمان به لحاظ شرایط آماده سازی مانند بستن داربست گاهی برای مدت طولانی برخی از فعالیت های ساختمان را دستخوش تاخیر میکند ما در خدمات رنگ چوب ترموود در زمان کوتاه این نوید را به شما می دهیم که در بازه دو تا سه روزه کار را به بهترین و بالاترین شرایط کیفیت و استحکام خدمت شما عزیزان تحویل دهیم.

 

رنگ کاری چوب ترموود در خدمات رنگ چوب ترموود

نما و جلوه ای چوب نمایی است که زیبایی،شیک و دلنشین بودن خود را حتی با آمدن مدل ها و سبک های متفاوت نمای ساختمان همواره شکوه خود را حفظ خواهد کرد.چوب های به کار رفته در نمای ساختمان اندکی با نمونه خام الوارهای چوب مقاوم تر است در واقع با به با رنگ کاری چوب و هم چنین فرایند رزین کاری درخشندگی نمای چوب،خاصیت ضد آب بودن و دوام بالا در مقابل به اصطلاح باد کردن در تماس با باران را به دست می آورد.اگر این رنگ آمیزی و رزینکاری چوب به طرز صحیح ،هنرمندانه و اصولی انجام نگردد به نما حالت مصنوعی و غیر طبیعی می دهد که در واقع تاثیر مخربی در نما می گذارد.ما مفتخریم با استفاده از بهترین رنگ های اکریلیک و مواد رزین،حتی جزئیات یک نمای چوب را در نماسازی ساختمان حفظ کنیم.

 

رزینکاری چوب ترموود نمای ساختمان
رزینکاری چوب ترموود نمای ساختمان

 

 

پیچ و رولاک نما در صادقیه

نقاشی چوب با ظرافت با در خدمات رنگ چوب ترموود

هرگاه صحبت از طراحی دکوراسیون نمای بیرونی ساختمان به میان می آید شاید در نگاه اول از این غافل شویم که این کار علاوه بر سخت کاری و زیرسازی ،یک اثر هنری محسوب گردد.ما معتقدیم که هر نمای ساختمان باید به مانند یک اثر هنری مانند یک تابلو باید به لحاظ ترکیب رنگ در درجه بالایی از هماهنگی قرار داشته باشد ما در خدمات رنگ چوب ترموود براساس کلیات و وسعت و همچنین شرایط محیطی نقاشی چوب را مطابق با در نظر گرفتن حفظ زیبایی های طبیعی چوب انجام می دهیم.

 

 با خدمات رنگ چوب ترموود نمای مغازه را حرفه ای کنید

حتما دکور یک فروشگاه،مغازه و یا به طور مرسوم تر یک فست فود که به وسیله چوب طراحی و ساخته شده است توجه شما را جلب کرده است.جذابیت، زیبایی و سادگی ذات چوب است و این دقیقا همان چیزی است که مشتریان شما را ترغیب خواهد کرد که با علاقه بیشتری به سمت شما و خدماتی که به آنها ارائه می دهید واکنش نشان دهند .پس پیشنهاد ما این است که هم اکنون با گرفتن مشاوره و نوع خدمات رنگ چوب ترموود از مزایا بالا روش نماسازی و دکوراسیون با چوب ترموود استفاده کنید.کارشناسان ما شما را پیش از انتخاب راهنمایی و با ارائه نمونه کارهای مشابه شما را در انتخابتان همراه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *