عایق کاری پشت بام بدون تخریب
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
Rate this post

عایق کاری پشت بام بدون تخریب

پشت بام به دلیل زیر کاری ضعیف دچار نم میشود و همین نم به صورت رطوبت به سقف طبقه اخر نفوذ میکند که پس از چندی باعث تخریب و ریزش سقف میگردد. برای جلوگیری از تخریب باید حتما سطح روی پشت بام را عایق کاری کنید. برای اینکار به یک کتخصص عایق کاری نیاز دارید که روش کار و مواد عایق کردن پشت بام بدون تخریب را بلد باشد.

امروزه نیازی به تخریب و کندن سطح روی پشت بام ندارید و با استفاده از فناوری نانو به راحتی میتوانید تا 20 سال از شر نم و نفوذ اب به سقف خانه راحت باشید.

درزگیری سنگ و موزاییک پشت بام قبل از اجرای عایق باید انجام شود.

عایق کاری پشت بام سرامیکی بدون تخریب

عایق کاری پشت بام بدون تخریب بسیار ساده میباشد و با ساخت دوغاب مرغوب و مایع میتوانید اینکار را انجام بدهید. پس از ساخت دوغاب کل انرا روی پشت بام سرامیکی میریزیم و با تی مخصوص انرا در تمام سطح پخش میکنیم. پس از 24 ساعت میتوانید انرا تمیز کنید و بشورید.

عایق کاری پشت بام سنگی بدون تخریب

عایق کاری پشت بام سنگی هم بدون تخریب اجرا میشود و روش کار ان هم مانند سرامیک میباشد.  سنگ به دلیل ترک وخلل فرجی که داخل ان است باید دوغاب را روی کل سطح ان ریخت تا راه نفوذ اب بسته شود.

عایق کاری پشت بام ایزوگام بدون تخریب

ایزوگام تنها عایقی است که پس از تخریب باید لاشه انها دور بریزید تا ایزوگام تازه روی ان زده شود. اب بندی پشت بام ایزوگام با روش شعله انجام میشود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *