بستن نورگیر با توری

پوشاندن دیوار نورگیر و حیاط خلوت با شستشوی رایگان در تهران و کرج

پوشاندن و بستن نورگیر و حیاط با روش های مدرن و با توری گالوانیزه فرنگی که بسیار از توری مرغی قویتر میباشد توسط شرکت جهان فرود انجام میگیرد. پوشاندن حیاط خلوت و پاسیو حتما باید با توری فلزی و از نوع گالوانیزه انجام شود تا زمان زیادی مقاومت داشته باشد. گروه جهان فرود با داشتن قرارداد ثبتی بستن نورگیر را تا مدت ده سال ضمانت میکند. 

قیمت پوشاندن پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت در تهران و کرج

در ابتدا بگویم شستشوی پاسیو رایگان میباشد. قیمت پوشاندن حیاط خلوت در تهران و کرج به صورت کنترات میباشد. برای نورگیرها با دهنه زیر چهار متر در پنج طبقه هزینه 4500 تا 5500 اعلام میگردد. برای پاسیو های با دهنه چهار متر به بالا هزینه 5500 تا 7 میلیون داده میشود و این هزینه بستگی به نورگیر شما دارد. برای انجام خدمات نورگیر و پپاسیو شستشو به صورت رایگان انجام میشود و هیچ هزینه ای ندارد.

نحوه ی انجام بستن و پوشاندن توری مرغی روی بالکن پاسیو نورگیر

نحوه ی انجام کار برای پوشاندن و بستن حیاط خلوت، پاسیو، بالکن با استفاده از انواع تور به وسیله ی طناب محکم و مخصوص و بدون استفاده از داربست در کوتاهترین زمان ممکن، صرفه جویی در هزینه ها و با سرعت قابل توجهی توسط نیروهای متخصص شرکتهای معتبر در زمینه ی پوشاندن و بستن حیاط خلوت پاسیو نورگیر، بالکن با طناب و بدون داربست انجام می شود.

نحوه ی انجام کار این شرکتها به این صورت است که از نیروهای متخصص با تجربه، آموزش دیده برای اجرای عملیات ذکر شده استفاده می نمایند در ضمن همه ی نیروهای شرکت دارای بیمه نامه مسئولیت شرکت بیمه ایران می باشند.

اما این که از کدام توری برای اجرای عملیات مورد تقاضای شما استفاده شود نیاز به تجارب و تخصص نیروهای کارآمد شرکت می باشد که با مشورت با آنها در این خصوص به اطلاع مشتری گرامی خواهد رسید.

به طور مثال: گاهی اوقات نحوه ی اجرای توری مرغی دشوار است شما می توانید با مشورت با متخصصان شرکتهای معتبر در این خصوص و با راهنمایی آنان از راهکارهای ابتکاری بهره ببرید.

یا این که در حین انجام عملیات بستن و پوشاندن تور مورد احتیاج ممکن است عملیات شاسی کشی و جوشکاری نیاز باشد که شرکت مورد نظر شما در این باره و مواد اولیه مورد احتیاج برای اجرای این عملیات را به حضور شما عزیزان خواهند رساند.

 

پوشاندن پاسیو با توری
پوشاندن پاسیو با توری

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

 

نحوه ی اجرا و نصب توری مرغی برای پوشش پاسیو

گاهی اوقات پاسیو منزل شما بدون سقف یا لبه می باشد در نتیجه فضایی برای ورود پرندگان یا دیگر حیوانات به داخل پاسیو (حیاط خلوت) خانه باز می شود که این امر باعث بروز مشکلاتی برای ساکنین ساختمان خواهد شد.

ورود پرندگان به داخل پاسیو همراه با آلودگی و کثیفی فزولات پرندگان، لانه گذاری آنها و سلب آرامش همسایگان را به دنبال خواهد داشت همچنین باز ماندن سقف پاسیو ورود سرما، گرما، ریزش باران، برف و دیگر موارد به داخل فضای پاسیو را به همراه می آورد که در نتیجه این عمل موجب خسارت، ضرر، زیان به ساکنین خواهد شد.

برای جلوگیری از حوادث این چنینی شرکتهای معتبر در این راستا بدون داربست و با استفاده از طناب مخصوص با نیروی ورزیده و آموزش دیده تنها با یک تماس از سوی شما مشتری عزیز به مکان مورد نظر اعزام و در مرحله ی اول بازدید و توضیحاتی راجع به نحوه ی کار و استفاده از نوع توری مورد نظر و طریقه ی اجرا آن به حضور شما عزیزان خواهند رسانید.

به طور معمول برای نصب توری مرغی و محکم سازی آن از پیچ فولادی با روپلاک مخصوص آن به اضافه ی واشر استفاده می شود. اما اگر پاسیو سقف یا لبه نداشته باشد برای پایدار ماندن توری باید از شاسی کشی استفاده شود. عملیات اجرایی بستن و پوشاندن پاسیو با توری مرغی به بهترین شکل و با کیفیت بالا، سرعت انجام قابل ملاحظه، مقرون به صرفه توسط شزکتهای معتبر در این راستا انجام می پذیرد.

توجه داشته باشید به خاطر افزایش نیازها و خواسته های افراد امروزه برای نصب توری مرغی برای بستن و پوشاندن پاسیو، نماهای ساختمانی از داربست استفاده نمی شود.

چون استفاده از این سیستم قدیمی باعث ریزش سنگ نما، شکستن شیشه، سقوط سنگ از پاسیو می گردد.

لذا برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی از بهترین تکنسین ها و نیروهای آموزش دیده استفاده می گردد.

نصب توری مرغی با استفاده از بکارگیری از طناب باعث افزایش سرعت در نصب و بالا رفتن ضریب ایمنی در کارها می شود.

 

بستن نورگیر با طناب بندباز
بستن نورگیر با طناب بدون داربست

قیمت اب بندی نمای ساختمان

 

نوع جنس توری مرغی

توری مرغی یکی از انواع توری هایی است که در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد این توری علاوه بر کاربرد در حوزه ی دام پروری، پرورش مرغ وطیور در دیگر صنایع به خاطر ویژگی منحصر به فردی که دارد مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

در رابطه با نوع جنس توری مرغی اغلب از گالوانیزه گرم می باشد زیرا با رطوبت و محیط هایی که مرطوب به شمار می روند سازگاری حاصل می نماید.

گالوانیزه گرم در مقابل خوردگی، زنگ زدگی استقامت می کندبه همین دلیل سازندگان توری مرغی و سایر توری ها به بهره گرفتن از گالوانیزه گرم مبادرت می نمایند.

در نظر داشته باشید نوع ضخامت وایرها در توری مرغی ایرانی زیادتر می باشد به همین دلیل توری مرغی ایرانی از لحاظ حجم و وزن سنگین تر از نوع توری خارجی می باشد. در ضمن نوع جنس توری مرغی چینی از گالوانیزه سرد می باشد.

 

بستن بالکن با شیشه
بستن بالکن با شیشه با طناب

قیمت نصب توری مرغی

قیمت توری مرغی ایرانی به خاطر ضخامت در وایرها ارزانتر از توری مرغی چینی می باشد.

2 موضوع همواره بر روند قیمت گذاری بر روی توری مرغی اثرگذار می باشد یکی اندازه ی ضخامت وایرهاست و دیگری اندازه چشمه ها که باید در هنگام خرید و نصب مورد توجه قرار گیرند.

در نظر داشته باشید اگر ضخامت وایرها زیاد باشد به علت سنگین شدن وزن، قیمت هر متر مربع افزایش می یابد در نتیجه قیمت افزایش می یابد.

در رابطه با اندازه چشمه ها، هر اندازه چشمه کوچکتر باشد احتیاج به وایر بیشتری در هر متر مربع خواهید بود. در نتیجه وزن هر متر مربع افزایش بیشتری خواهد داشت و بر عکس هر اندازه چشمه ها کوچکتر باشد دارای وزن کمتر و مقدار مفتول استفاده شده کمتر خواهد بود.قیمت توری مرغی چینی به علت داشتن گالوانیزه سرد ارزان تر و دارای کیفیت پایین تری نسبت به محصولات مشابه داخلی خواهد بود.

البته در نظر داشته باشید قیمت نصب توری مرغی با توجه به نوع مواد و لوازمی که در حین انجام کار افزوده می شود و نوع جنس توری، نیروی متخصص، ساعات انجام کار در هر مرحله از نصب توری مرغی با یکدیگر متفاوت می باشند که شرکت به اطلاع مشتری عزیز قرار خواهد داد.

البته برای مشخص کردن قیمت دقیق نصب توری مرغی با طناب و بدون داربست بهتر است مشتری عکس یا فیلم دقیق از پاسیو را به شماره همراه واتساپ شرکت معتبر ارسال نماید تا متخصصین شرکت با دیدن عکس و فیلم ارسالی قیمت دقیق را نظر دهند.

راه حل دیگر اگر تعداد طبقات، عرض دیوار وسطی پاسیو به متر بیان شود بر پایه موارد گفته شده شرکت قیمت دقیق را به مشتری عزیز اعلام می نماید.

 

بستن بالکن با توری
بستن بالکن با توری

توری مرغی برای بالکن

فنس های فلزی با چشمه های متفاوت و گالبانیزه را توری مرغی می گویند. یکی از بخش های مهم ساختمان که به طور معمول پرندگان بیشتر باعث مزاحمت و کثیفی در آن محل را سبب می شوند بالکن می باشد خیلی از افراد از بالکن منازل خود جهت برخورداری از آب و هوای تمیز ،محلی برای تفریح، استراحت استفاده می نمایند.

در نتیجه زمانی که پرنده یی وارد بالکن می شود و منجر به کثیفی و بهم ریختگی فضای بالکن وحتی لانه سازی می شود شاکی می شوند.

به غیر از پرندگان حیوانات دیگری مثل گربه یا .. هم می توانند وارد محیط بالکن شوند که خود منجر به کثیفی، آلودگی ،بهم ریختگی، ایجاد سرو صدا برای صاحبان خانه و حتی همسایگان مجاور می شوند.

از این رو صاحبان منازل دارای بالکن برای پوشاندن و بستن بالکن خود به فکر چاره هستند که تنها از طریق شرکتهای معتبر که در این راستا فعالیت دارند با استفاده از طناب محکم و بدون داربست توسط نیروهای متخصص که در ارتفاعات بدون هیچ گونه ترس و دلهره کار می کنند کمک می گیرند تا از بروز حوادث این چنینی که سلب آرامش همسایگان و صاحبان منازل را به دنبال می آورد در کوتاهترین زمان ممکن، سرعت عملکرد بالا، حداقل قیمت توسط شرکت های معتبر صورت پذیرد.

شعار این شرکتها :هدف ما جلب رضایت مشتری محترم می باشد. توجه داشته باشید نصب توری مرغی فلزی یکی از خدمات پر طرفدار در شهرهای بزرگ به خصوص تهران ،کرج و.. می باشد.

 

پوشاندن تراس با توری
پوشاندن تراس با توری

پوشاندن بالکن با طلق

بعضی از مالکان ساختمان از طلق برای پوشاندن فضای دور بالکن استفاده می نمایند.

با شروع فصل سرما، ریزش باران، برف، یخ زدگی، گل ولای یا حتی گرمای شدید تابستان بر کف بالکن و دیواره های آن باعث ریزش ،تخریب سنگ بالکن، ترک خوردن کف ودیواره بالکن و منجر به خرابی زیاد و ضرر و زیان های دیگر می شود .

گاهی وجود طوفان شدید و باد باعث کثیف شدن کف بالکن و ریخته شدن گرد و غبار، سنگ و .. می شود که تنها راه چاره این مشکل تماس با شرکتهای معتبر و حرفه ای در این راستا می باشد که از طریق خدمات با طناب و بدون داربست در کوتاهترین زمان ممکن توسط نیروی با تجربه کار پوشاندن بالکن با طلق در ارتفاعات ساختمان انجام می پذیرد.

توجه کنید انجام هر کاری با توجه به نیاز می باشد. اما پوشاندن بالکن با طلق های شفاف نسبتا کم هزینه می باشد.

قیمت توری مرغی کرج

قیمت توری مرغی ایرانی در کرج به خاطر ضخامت بیش از اندازه وایرهای توری و افزایش وزن بالاتر از توری های مرغی چینی می باشد و حتی توری مرغی ایرانی دارای کیفیت بالاتری به نسبت توری مرغی چینی می باشد. توری مرغی چینی دارای وزن کمتر، کیفیت پایین تر، ضخامت وایرهای کمتر و در نتیجه قیمت کمتری به نسبت توری مرغی ایرانی می باشد.

اما مشتری عزیز با گرفتن فیلم یا عکس از بخش ارتفاع عرضی مکانی که قرار است توری مرغی مورد نظر در آن نصب شود با ارسال فیلم یا عکس به متخصصین شرکت معتبر معروف در این راستای شغلی قیمت قطعی نصب را به دست خواهد آورد.

قیمت توری مرغی کرج بستگی به نوع توری، جنس توری، بکار برده شده در مکان مورد نظر، دیگر مصالح، وسایل، نیروی متخصص و دیگر ابزاری که در این راستا مورد نیاز است از مرحله ی به مرحله دیگر متفاوت می باشد.

 

نصب توری مرغی با طناب
نصب توری مرغی با طناب

پوشاندن بالکن با حصیر

برای ساکنین منازلی که به دنبال آسانترین و کم هزینه ترین روش برای پوشاندن و بستن بالکن منازل خود هستند استفاده از حصیر بهترین انتخاب می باشد.

اگر نمای ساختمان شما روبرو خیابان یا کوچه می باشد بهترین گزینه استفاده از شکل حصیر است زیرا نمای ساختمان را به هم نمی ریزد و این که نمای زیبای ساختمان به بهترین شکل ممکن حفظ می شود.

برای نصب حصیر را از بخشی نزدیک سقف به شکل مستقیم تا بالای نرده ها کشیده و بر روی طناب یا میله ای که به دو طرف بالکن محکم شده، بیاندازید بعد آن را به بخش های پایینی نرده با بست های پلاستیکی یا طناب محکم نمایید.

نمای حصیری به بالکن یا تراس شما جلوه زیبایی خواهد داد طوری که درمقابل نور خورشید حالت سایه ای دل انگیز ایجاد می نماید و شما از تابش مستقیم نور خورشید و گرمای شدید در امان خواهید ماند.

بعضی از ساکنین منازلی که حصیر به بالکن خود می اندازند فضای دل انگیزی در بالکن ایجاد نمودند و با چیدمان گل و گلدان های زینتی،چراغ فانوس تزیینی ،میز صندلی برای پذیرایی یک وعده عصرانه، شام و..با دوستان گزینه ی مناسبی برای شکل گیری فضای بالکن با حصیر ایجاد می نمایند.

در رابطه با نحوه ی محاسبه قیمت حصیرها بر حسب مترمربع محاسبه می گردد یعنی قیمت یک پرده از حاصل ضرب عرض و طول آن درقیمت حصیر بدست می آید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر در شهرهای بزرگی مثل: تهران، کرج ساکن هستید حتما از حصیر استفاده نمایید .زیرا جنس حصیر طوری است که گردو غبار، دود موجود در هوا را به خود جذب و هوای پاک را عبور می دهد. کاربردهای دیگر حصیر به این صورت است که از حصیر به عنوان حفاظتی متحرک و ثابت بر روی پنجره، لبه تراس، روف گاردن استفاده می نمایند. اگر به دنبال این هستید که کسی از بیرون به داخل دید نداشته باشد از حصیر استفاده نمایید.

اگر بر روی حصیر آب بپاشید مثل کولر هوای خنک وارد فضای شما می شود. کاربرد دیگر حصیر برای جلوگیری از ورود هوای گرم و سرما به داخل منزل استفاده می شود.

مزایای استفاده از حصیر بسیار است که ما به مواردی از آنها اشاره نمودیم.

 

نصب توری حیاط خلوت
نصب توری حیاط خلوت

پوشاندن بالکن با نایلون

پوشاندن بالکن با نایلون دارای هزینه ی کم و روش اجرای آن ساده است. استفاده از روکش پلاستیکی یا نایلون از گذشته برای اماکنی که دارای رطوبت و دمای زیاد بودند استفاده فراوانی می شد این اماکن مثل: دستشویی، حمام، آشپزخانه، دیوارهای منازل، مراکز خرده فروشی مثل: کافه ها، غرفه ها که در محیط باز بودند برای پوشاندن از نایلون استفاده می نمودند.

مزایای استفاده از روکش پوشاندن بالکن با نایلون: در معرض پوسیدگی قرار نخواهد گرفت و به خاطر خاصیتی که دارد مقاوم در مقابل رطوبت، گرما ،سرماست و عدم نفوذپذیری زیادش نسبت به موارد گفته شده باعث کاربرد فراوان آن از سوی اشخاص مختلف می گردد.

در به کارگیری شکل استفاده از نایلون نیازی به پردازش وجود ندارد.آفات، حشرات، موارد قارچی باعث از بین رفتن ویژگی منحصر به فرد نایلون را نخواهد داشت.

استفاده از پوشش پلاستیک یا نایلون بر روی سقف بالکن یا دورتا دور محیط آن بر اثر تابش آفتاب هیچ گونه آسیبی نخواهد دید و رنگ آن تغییری پیدا نخواهد کرد و خیلی زود به نابودی کشیده نخواهد شد. برای نصب و پوشاندن بالکن با نایلون بهتر است محیطی جهت تهویه بین دیوار و پانل وجود داشته باشد.

در صورت لازم می توان این محیط را عایق کاری کرد ولی باید شکافهایی برای ورود هوا به داخل به وجود آوریم. از جایی که پلاستیک یا نایلون نفس نمی کشد نباید مجاورت گاز ،سقف اتاق خواب، اتاق نشیمن نصب گردد.

اما نصب نایلون یا پلاستیک برای پوشاندن بالکن به یک قاب وصل می گردد که بر روی یک دیوار یا سقف ثابت می باشد و آن را از تیرهای چوبی یا پروفایل های فلزی می سازد. در نظر داشته باشید پروفایل های فلزی گران می باشند ولی شما نصب پانل ها را به شکل کاملا یکنواخت انجام خواهید داد.

پوشاندن بالکن با پلی کربنات
پوشاندن بالکن با پلی کربنات

پوشاندن بالکن با پلی کربنات

به طور معمول ساختن محیط پاسیو و یا حیاط خلوت اکثر برای ساختمان هایی می باشد که از نور طبیعی کمی برخوردار هستند آماده شدن سازه ها به حیاط خلوت منجر می شود تا سازه ها در طول مدت روز از بیشترین میزان نور طبیعی برخوردار شوند و از محیط زیبای پاسیو در زندگی خود لذت ببرند.

به همین خاطر پوشش سقف حیات خلوت یا پاسیو به وسیله ی تجهیزات ضخیم ،تیره از رسیدن نور طبیعی به محیط جلوگیری می نماید. بخاطر این مسایل گفته شده بهره گرفتن از وسایل محکم، با دوام، توانایی نور دهی زیاد در این سازه ها زیاد مورد استقبال قرار می گیرد.

پوشاندن بالکن با پلی کربنات با روشی کاملا ایمن برپایه اصول و مقررات باعث می شود تا فضایی زیبا، دلنشین، برای حفظ ،نگهداری گل و گیاه بوجود آید علاوه بر آن باعث می شود تا ساختمان ها از نور خورشید به مقدار قابل توجهی در روز برخوردار شوند. برای نصب و اجرای سقف پلی کربنات باید ورق های پلی کربنات طوری قرار گیرند که در خلاف جهت وزش باد باشند.

عمل هم پوشانی در این ورق ها اهمیت دارد.در حالت رعایت نکردن موارد گفته شده رطوبت و آلودگی به آسانی وارد فضا می شوند.

اما برای انجام عملیات پوشاندن بالکن با پلی کربنات، از نیروهای متخصص شرکتهایی که در زمینه ی پوشاندن بالکن فعالیت دارند استفاده می شود آنها با استفاده از طناب و بدون داربست به صورت حرفه ای کار را در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب و صرفه جویی در هزینه ها انجام می دهند.

 

ایده برای بستن بالکن
ایده برای بستن بالکن

ایده برای بستن بالکن

ایده برای بستن بالکن زیاد می باشد معمولا همه ی ما از بالکن به عنوان نوعی انباری کوچک برای گذاشتن وسایل اضافی یا حتی خنک ماندن ترشی، شوری استفاده می کنیم.

اما در بیشتر اوقات برای حفظ محرمیت بالکن ها با شیشه یا طلق کدر پوشانده شده اند که این تیرگی باعث بد نما شدن فضای ساختمان می شود و همچنین با نصب این گونه شیشه ها برای بستن بالکن ممانعت از ورود نور خورشید به داخل ساختمان می شود در نتیجه همیشه فضای داخل اتاق تاریک و سرد می باشد اما اگر به دنبال ایده جدید و امروزی هستید از روش های کم هزینه برای بستن و پوشاندن بالکن خود استفاده نمایید تا راه دنیای بیرونی با داخلی خانه قطع نگردد.

بهره گرفتن از پارچه های تزیینی خاص بالکن یا پرده های حصیری می تواند بهترین روش برای پوشاندن و بستن بالکن باشد.

اگر جلوی بالکن نرده دارای حفاظ دارید بیایید روکش پارچه ای یا توری حصیری را از بخشی نزدیک سقف به شکل مستقیم تا بالای نرده ها بکشید و بر روی طناب یا میله ای که به دیوار دو طرف بالکن سفت شده بیاندازید و بعد آن را به بخش های پایینی نرده با بست های پلاستیکی یا طناب سفت نمایید.

البته اگر بالکن شما رو به خیابان یا کوچه است از پرده حصیری برای جلوگیری از به هم خوردگی نظم ساختمان استفاده نمایید.

گاهی اوقات بعضی از افراد برای این که بتوانند از گرمای نور خورشید به داخل بالکن استفاده کنند برای پوشاندن بالکن از طلق شفاف استفاده می کنند مزایای استفاده از این طلق علاوه بر ایجاد محرمیت به علت روشن و شفاف بودن سطح طلق فضای بالکن را بزرگتر، جادارتر و دلبازتر نمایش می دهد.

اما گاهی اوقات به ذهن ما این مساله خطور می کند که برای پوشاندن و بستن بالکن تا یک ارتفاع مشخص از شیشه کدر استفاده کنیم.

مزایای استفاده از شیشه کدر علاوه بر محرمیت باعث می شود هزینه کمتری نسبت به استفاده از شیشه برای پوشاندن کل بالکن شویم.

گاهی اوقات بعضی از افراد از گل و گیاهان طبیعی رونده برای پوشش بالکن در جهت زیباتر شدن شکل بالکن و نمای زیبای ساختمان استفاده می نمایند.

توجه کنید این کار با افزایش هزینه اضافی و زمان بالا مواجه است البته عطر و بوی گل و گیاه طبیعی رونده که پوششی زیبا تمام دیواره های بالکن و سقف در بر می گیرد در شادابی و نشاط افراد موثر می باشد ودر اصل نوعی زندگی به افراد می بخشد. این گیاهان سبز فضای بالکن را به نوعی به شکل دیواری پوشش می دهند.

ایده برای بستن و پوشاندن بالکن زیاد می باشد نصب نرده های فلزی به شکل محافظ دور تا دور محیط بالکن به طوری که این میله ها تا انتهای سقف بالکن نصب شوند که این کار توسط شرکتهای معتبر تهران، کرج که در این راستا فعالیت دارند بدون استفاده از سیستم داربست و با طناب محکم صورت می پذیرد.

این شرکتها با استفاده از تجهیزات لازم عمل محکم سازی این میله ها به بالکن را در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت مشخص انجام می دهند. سرعت و کیفیت بالا شعار اصلی این شرکتها می باشد.

 

نحوه بستن توری مرغی
نحوه بستن توری مرغی

پوشاندن بالکن با شیشه

با توجه به کسل شدن زندگی های آپارتمان نشینی، نیاز به داشتن بالکن به عنوان فضای راحتی برای استراحت افراد افزایش یافته به طوری که اغلب افراد خانه هایی را اجاره یا خرید می کنند که دارای بالکن باشد.

بالکن نمای ساختمان را جلوه بهتری می دهد و کاربردهای فراوانی بنابر سلیقه افراد می تواند داشته باشد. پوشاندن بالکن با شیشه به این صورت است که عمدتا با حرکت شیشه در ریل های آلومینیومی عمل می نماید و تمام پنجره ها در قسمت معینی از بالکن قرار می گیرد.

در قدیم فضای دور تا دور بالکن توسط آلومینیوم پوشانده و بسته می شد که در این صورت فضای بالکن تاریک و کاملا بسته می شد.

تاریک شدن فضای بالکن چهره تیره و تاری در داخل خانه فضای اتاق ها ،پذیرایی ایجاد می نمود که باعث به وجود آمدن فضای ناخوشایندی در ساختمان می گردید.حتی مانع از تابش نور خورشید به بالکن و فضای خانه می گشت.

این مشکلات پیش آمده کم کم وضعیتی ناگوار و خسته کننده ای برای صاحبان منازل ایجاد نمود تا این که پوشاندن و بستن بالکن با شیشه مرسوم گشت و جایگزینی مناسب برای شکل استفاده از آلومینیوم گشت.

نحوه ی استفاده از شیشه شفاف برای پوشاندن و بستن بالکن

استفاده از شیشه شفاف در تهران، کرج برای جلوگیری از ورود، آلودگی های ناشی از ترافیک های بالا، سرو صداهای شدید یکی از موارد مهم و ضروری است که به آنها باید توجه کافی انجام شود.

استفاده از پوشش شیشه ای برای بالکن در منازل و ساختمان دیگر باعث می شود سرمای شدید یا گرمای شدید وارد ساختمان نشود. برای سفارش شیشه های شفاف برای پوشاندن بالکن منازل یا دیگر ساختمان های مورد نظر می توان از طریق سایت های معتبر فروش شرکتهای معتبر در این راستا کمک گرفت.

اما اگر بالکن کوچکی دارید که فضای آن هم کوچک است و شما در تلاش برای استفاده از این فضای کوچک هستید باید از شیشه تاشو برای بستن و پوشاندن بالکن خود استفاده نمایید مزیت این شیشه تاشو این است که باز کردن شیشه یا بستن آن راحت است و در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است تا آنجا که توانسته طی مدت زمان کوتاهی بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص دهد. شرکتهای معتبر در زمینه ی نصب شیشه های تاشو از دوچرخ استفاده می نمایند تا به اندازه لازم جهت حمل پانلها استحکام باشد.

فواید استفاده از شیشه تاشو و شفاف برای بالکن

استفاده از شیشه شفاف تاشو برای بستن و پوشاندن فضای بالکن دارای فواید زیر می باشد.
1-بالکن های شیشه ای به خاطر ماهیت خود هر موقعی که بخواهید باز می شوند و هر زمان اراده نمایید بسته می شوند.
2-بالکن های شیشه ای با هماهنگی و تناسب با نما و طراحی معماری کل ساختمان جلوه ی قابل توجهی را ایجاد می نمایند.
3-به علت توانایی استفاده از خاصیت انعطاف پذیر این گونه از شیشه ها از محیط تاثیر نمی پذیرند و در شرایط ریزش برف، باران به راحتی از بالکن می توانید استفاده نمایید.

4-بالکن های شیشه ای نسبت به هر گونه سر و صدا از بیرون، سرما، گرما ،حشرات، گرد و غبار مقاوم می باشند و مانع از ورود موارد یاد شده بالا به داخل ساختمان هستند.

5-بالکن های شیشه ای به علت داشتن پروفیل های خاص باعث جداسازی هوای بیرون و هوای درون از یکدیگر می گردند. در نتیجه انرژی داخل محفوظ می ماند.
6-بالکن های شیشه ای به خاطر داشتن شیشه های ویژه و سیستم های مغناطیسی عایق صدا و حرارت می باشند.یعنی هر گونه صدایی از بیرون به داخل نخواهد آمد و بالعکس

7-یکی از جدیدترین نوع بالکن شیشه ای تاشو است که در بین مردم به علت جمع شدن شیشه ها در یک طرف و ممکن بودن استفاده از مکان هایی مثل: استخر،آلاچیق، بالکن و دیگر مکان ها در چهار فصل سال از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

8-استفاده از بالکن شیشه ای این مزیت را دارد که می توان آنجا را تبدیل به مکان مفیدتری از کل خانه نمود.

اما استفاده از شیشه تاشو برای پوشاندن و بستن بالکن تنها از طریق تماس با شرکتهای معتبری است که در این راستا خدمات ارائه می دهند این شرکتها که اغلب در شهرهای بزرگ مثل تهران،کرج فعالیت دارند با بکارگیری متد جدید و نیروهای آموزش دیده در کمترین زمان ممکن به بهترین و مطلوبترین شکل نیروهای آموزش دیده خود را با استفاده از بکارگیری طناب و بدون داربست در هر مکانی که لازم باشد برای پوشاندن و بستن بالکن، حیاط خلوت نور گیر اعزام می نمایند.

این نیروهای متخصص بدون ترس از ارتفاع و مسلط به کار و حرفه ی خود در کمترین زمان ممکن کاررا انجام می دهند.

پوشاندن بالکن با برزنت

در تراس می توانیم از انواع و اقسام پارچه های مقاوم و محکم برزنتی مثل: برزنت شمعی، برزنت کانتینری، برزنت سقفی استفاده نماییم.

این نوع از پوشش ها در مقابل انواع شرایط محیطی مثل: سرما، گرما ،باد، باران، برف، گردو غبار به داخل بالکن و ساختمان بسیار محکم و مقاوم می باشند.اما کاربرد استفاده از انواع پارچه برزنتی محکم برای ساعاتی از روز که تابش نورخورشید باعث می شود به راحتی نتوانیم از تراس استفاده نماییم با نصب و پوشش برزنت به بالکن این مشکل حل می گردد.

زیرا این پارچه مانع از ورود آفتاب داغ و سوزان فصل گرم تابستان به داخل بالکن و فضای داخل خانه می گردد.نصب برزنت باعث ایجاد فضای خنک و سایه دل انگیزی در محیط بالکن می شود. این پارچه های سفت و محکم از جنس برزنت به شکل دستی و اتوماتیک وجود دارند.

اما از نوع برزنت شمعی برای محافظت و پوشش به عنوان چادر محافظتی برای اتومبیل در مقابل گرما ،سرما، آلودگی،گردوغبار اتومبیل استفاده می شود.

همچنین از برزنت شمعی به عنوان پوششی برای ساخت سقف های موقت ضد باران و رطوبت، پوششی برای محافظت از کالاهای مختلف در انبار استفاده می گردد.

قیمت انواع پارچه های برزنتی با هم متفاوت است اما برای نصب هریک باید به شرکتهای معتبر در این خصوص تماس بگیرید این شرکتها با کاملترین تجهیزات لازم و کمترین زمان ممکن با اعزام نیروهای ورزیده به محل کار نصب برزنت را به عنوان پوششی برای بالکن انجام می دهند شما مشتری عزیز تنها با سرچ در اینترنت آدرس و شماره تماس شرکتهای معتبر در این زمینه را به دست خواهید آورد.

همه ی نیروهای شرکت کار با طناب و ارتفاع را به راحتی و بدون استفاده از داربست انجام می دهند.

پوشاندن تراس با گل

شرکتهایی وجود دارند که در کار طراحی و دکوراسیون فعالیت دارند میتوانید برای پوشاندن تراس با گل از ایده ها و نظرات متخصصین این شرکتها کمک بگیرید.

در دنیای امروز خانه هایی به شکل ویلا یا حیاط کمتر شده ولی در عوض آن وجود آپارتمان ها با فضای بالکن کوچک و بزرگ در سطح شهر به وفور به چشم می خورد.

گاهی اوقات بعضی افراد از زندگی در فضای آپارتمان آنقدر خسته می شوند که مجبور به زیباسازی فضای بالکن خود می شوند آنها برای گذراندن اوقات آرام بخش و شادی آور خود ایده ها و طرح هایی را در کف، دیواره، سقف و اطراف بالکن خود برای زیباتر شدن جلوه ی نمای ساختمان بکار می برند.

قبل از این که عملیات دکوراسیون فضای داخلی بالکن خود را انجام دهید بهتر است متراژ فضای بالکن را از نظر کوچکی و بزرگی اندازه بگیرید.

مثلا: برای بالکن با متراژ کوچک صندلی ،میز،گلدان کوچک انتخاب نمایید و برای متراژهای بزرگ متناسب میز و صندلی بزرگ با گلدان های گل بزرگ انتخاب نمایید. بهتر است برای پوشاندن کف بالکن از چمن مصنوعی استفاده نمایید.

گلدان های گل با رنگ و تنوع مختلف در کنار هم بچینید.دور تا دور بالکن را با گل های آویز پوشش دهید طناب آویز از جنس کنف استفاده نمایید.

یک مدل تزیین دیگر این که قفسه هایی چوبی در اطراف بالکن بچینید و داخل آنها را پر از گل نمایید. همه ی این موارد ایده های زیبایی برای پوشاندن تراس با گل می باشند.
این نحوه ی چیدمان و تزیین بالکن نوعی حس شادابی و احساس خوب به شما می دهد طوری که تصور می کنید وارد فضای حیاطی پر از گل و گیاه شده اید در ضمن محیطی مناسب با آب و هوا و عطر گل و گیاه برای نشستن و استراحت شما بر روی صندلی و خوردن چای و عصرانه ایجاد می نماید.

پوشاندن دید حیاط

بسته شدن کامل دید همیشه نظر خوبی نباشد تا جایی که ممکن است ما را از زیبایی های جذاب و قابل توجه محروم نماید. بخاطر همین بعضی از طراحان بازشو و پنجره هایی در بخش دیوار یا حفاظ حیاط انجام می دهند. یکی دیگر از راه های پوشاندن دید حیاط استفاده از تزیینات دیوار حیاط به شکل باغچه های آویز بر روی حفاظ دیوار می باشد که این خود جلوه ی زیبایی به همراه دارد.

اما یکی دیگر از راه های پوشاندن دید حیاط ،که راه حلی ارزان و مقرون به صرفه می باشد اضافه نمودن گیاهان گلدانی با ارتفاع معمولی در مقابل نرده های بالکن می باشد. برای پوشاندن دید حیاط خود باغچه هایی را در قسمت بالای دیوارهای آجری، بتنی اضافه نمایید تا بلکه بتوانید ارتفاع حریم حیاط یا بالکن خود را افزایش دهید.

روش دیگر در پوشاندن دید حیاط، اگر در حیاط خود آلاچیقی دارید و قصد دارید آن را به حریم خصوصی و خلوتی تبدیل نمایید از پرده استفاده نمایید مزیت این روش در این است که هر وقت نخواستید می توانید پرده ها رو بر دارید.

همچنین برای ایجاد حریم زیبا برای وان آب گرم در منزل خود از پنل اکریلیک می توان استفاده نمود. با افزودن پارتیشن چوبی به دیوار بتنی میتوانید حریم مورد احتیاج خود را در حیاط، تراس، بالکن ایجادنمایید.

از پنل های دکوراتیو هنری برای طراحی دیوار حیاط و حفظ حریم، دید همسایه ها را به این روش می بندید.

اگر مجبور هستید در حیاط خانه حصار یا دیواری داشته باشید از بامبو استفاده نمایید .زیرا علاوه بر زیبایی حس خوب حیاط را قوت می بخشند.

برای این که حیاط شما از دید همسایه قابل مشاهده نباشد و حریم خصوصی حیاط شما حفظ شود با نصب داربستهایی فلزی بر روی دیوار حیاط انواع گل و گیاه گل دار را روی آن پرورش دهید تا دیواری سبز و زیبا تولید نمایید.

طوری که هم حریم خصوصی شما حفظ شود و هم مبادرت به انجام منظره ای زیبا در پیش چشم دیگران شده باشید.

بستن توری مرغی دور ستون

بستن توری مرغی دور ستون یکی از موضوعات دارای اهمیت ویژه می باشد. در بخش پارکینگ بیشتر نیاز است تا روی ستون ها سنگ شود. در بیشتر موارد سازندگان سنگها را به طور مستقیم روی ستون می گذارند و دوغاب می ریزند. اما این سنگها می توانند به راحتی شل شده و از محل کنده شوند و سقوط نمایند.

زیرا سطح زیر آنها به طور کامل صاف و صیقلی است. و باید قبل از دوغاب ریزی روی ستون ها با رابیتس پوشش داده شود.

در زلزله کرمانشاه دوغاب سنگ به آسانی از ستون جدا و چسبندگی لازم بین دوغاب سنگ و ستون نبوده . اگر رابیتس بر روی ستون بسته شود این چسبندگی به وجود خواهد آمد. اما روی ستون های بتنی هم پیش از اجرای گچ و خاک و پیش از چیدن دیوار با رابیتس باید پوشانده شود.

اما امروزه به خاطر گران بودن قیمت رابیتس از توری مرغی برای پوشاندن ستون ها استفاده می شود. توری مرغی باید دارای کیفیت مطلوب با دانه های ریز باشد.در ضمن نوع ایرانی توری مرغی با کیفیت تر از نوع چینی می باشد.

زمانی که از توری مرغی استفاده می کنید حتما نوع آن برایتان مهم باشد چون اگر جنس خوب نباشد و مرغوبیت نداشته باشد احتمال پوسیدگی، خراب شدن، ایجاد رنگ نارنجی بر روی دیوارهای سفید شده گچکاری وجود دارد.

اما کاربرد مهم توری مرغی در گچ کاری و دور ستون ها در ساختمان مورد نظر، زمان گچ کاری باعث بالا رفتن مقاومت گچ شده، از ترک خوردن آن ممانعت به عمل می آورد. اما استفاده مناسب از توری مرغی به عنوان نگهدارنده و نوعی محافظ قوی در جهت عمل استحکام و مقاوم سازی ستون مورد کاربرد قرار می گیرد.

از توری مرغی به جای شکل چینی آن استفاده نمایید چون دارای طول عمر بالاتر ،کیفیت بیشتر، ضخامت بالاتر، وزن بیشتر نسبت به نوع چینی محسوب می شوند. توری مرغی از نظر قیمت بالاتر از شکل چینی می باشند.

شرکتهای معتبری که در راستای پوشاندن و بستن حیاط خلوت، پاسیونورگیر در تهران، کرج فعالیت دارند بدون استفاده از داربست و با طناب کار خود را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهند.

نصب فنس بالکن

فنسی که برای بستن و پوشاندن بالکن توسط نیروهای متخصص شرکتهای معتبر در این راستا مورد استفاده قرار می گیرد دارای قیمت پایین، دوام و استحکام بالا، امنیت مناسب در مقابل ورود حیوانات به داخل محوطه ی بالکن یا تراس ایجاد می نماید.

این کار در ارتفاعات ساختمان ها توسط افراد مجرب شرکت که از پیش آموزش های بالا رفتن از ارتفاعات را دیده اند در کمترین زمان ممکن با صرفه جویی در هزینه ها و با سرعت بالایی انجام می شود. استفاده از طناب محکم و بدون داربست از ویژگی و مزیت خوب این شرکتها می باشد.

زیرا با افزایش تقاضاها شکل به کارگیری از داربست به خاطر خطر ریزش مصالح، سقوط سنگ و پرتاب آن و عدم امنیت برای کارگر در روی داربست استفاده از این سیستم جز در بعضی از موارد ضروری نسبت به قدیم کمرنگ شده است.

اما فنس هایی که برای بستن و پوشاندن تراس مورد استفاده قرار می گیرند باید توسط این نیروهای متخصص روی پایه های فلزی با پیچ و مهره نصب شوند. این فنس pvc در بازار در رنگها و ارتفاعات گوناگونی وجود دارند.

در این میان فنس های وینیل دارای دوام ،ماندگاری و قیمت بالاتری هستند.

فنس های آهنی دارای خاصیت ویژه ای هستند آنها حفاظت قابل قبولی را فراهم می نمایند.

این نوع فنس بخاطر نوع جنس به نگهداری کمتری به خاطر بالا رفتن طول عمر و حفظ پایداری احتیاج دارد.

در این بین فنس آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به آهنی دارند و دارای وزن کمتر اما قدرت محافظت آنها کمتر می باشد. از بین فنس های موجود در بازار فنس فلزی و متداول تولید شده از مفتول گالوانیزه با روکش فلز روی در اماکن دارای رطوبت کم عمر بیشتر از 70 سال و در اماکن با رطوبت بالا عمر 50 سال را دارد.

اما دلیل اختلاف قیمت در انواع فنس به علت میزان فلزمصرفی در آن می باشد. هر اندازه چشمه کوچکتر و مفتول ضخیم تر باشد فلز استفاده شده در هر متر مربع بیشتر و قیمت بالاتر می رود.

توری فرنگی

توری فرنگی نوعی توری پر استفاده می باشد که از نظر شکل ظاهری شبیه توری مرغی و توری گابیون می باشد. شکل چشمه ها در این نوع توری شش ضلعی می باشد. از نظر ضخامت مفتول بزرگتر از توری مرغی و کوچکتر از توری گابیون می باشد.

از مشخصات ظاهری که برای این نوع از توری میتوان مد نظر قرار داد این است که به حالت رول یا طاقه ساخته می شود.بیشتر توری فرنگی ایرانی گالوانیزه گرم و بادوام می باشند.

این محصول دارای ظاهری زیبا می باشد. چشمه های توری فرنگی طوری ساخته شده است که ورود آب به راحتی انجام می شود و اگر زمانی آتش سوزی انجام شود از ورود آب جلوگیری نمی کند و جریان هوا به آسانی در آن حرکت می کند.

از توری فرنگی به خاطر ویژگی منحصر به فردی که دارد برای ساخت قفس حیواناتی مثل پرندگان استفاده می شود مزیتی که این نوع از توری دارد این است که از ورود حیوانات موذی به داخل قفس پرندگان جلوگیری می شود. این نوع توری از سیم مفتول تولید می شود. دارای استقامت بالا، دوام، پایداری در مقابل زنگ زدگی و رطوبت می باشد.

از این نوع توری در شرایط مختلف آب و هوایی می توان استفاده نمود.

انواع توری فرنگی

توری فرنگی بر اساس جنس مفتول به 2 نوع تبدیل می شوند.1-توری فرنگی گالوانیزه گرم 2-توری فرنگی گالوانیزه سرد
جنس توری فرنگی که در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد از نوع گالوانیزه گرم می باشد چون دارای مقاومت بیشتر و کیفیت بالاتر در برابر باران اسیدی و رطوبت می باشد.

اما توری فرنگی گالوانیزه سرد، مقاومت کمتر، قیمت پایین تر، طرفداران و محبوبیت کمتری نسبت به گالوانیزه گرم دارد. بیشترین حجم تولید شده گالوانیزه سرد است که از چین وارد کشور می شود که دارای کیفیت ،قیمت، وزن کمتری نسبت به نوع گالوانیزه گرم می باشد.

مزایای توری فرنگی

توری فرنگی دارای مزایای گوناگونی است که به آنها اشاره می کنیم.
1- ابعاد و حجم در ساخت توری فرنگی در اندازه های مختلف باید به شکل استاندارد رعایت شود.
2-توری فرنگی در مقابل آب و رطوبت باید مقاوت بالایی داشته باشد. یکی از ویژگی های مهم این توری حفظ خاصیت ضد زنگ بودن آن می باشد.
3-توری فرنگی دارای چشمه های کوچک و بزرگی هستند که هر کدام از آنها برای موارد خاصی کاربرد دارند.
4-توری فرنگی باید دارای مقاومت و استحکام بالایی باشد و از آن برای پوشاندن و بستن دیوارها ،ستون ها استفاده فراوانی می نمایند.
5-این توری علاوه بر خاصیت استحکام ،کیفیت ،مقاومت بالا باید دارای ظاهری مناسب باشد.

جمع بندی

برای پوشاندن و بستن حیاط خلوت پاسیو، نورگیر، بستن و پوشاندن بالکن راه و روشهای مختلفی وجود دارد که شما مشتری عزیز تنها با یک تماس به شرکتهای معتبری که در شهرهای بزرگی مثل تهران، کرج فعالیت دارند میتوانید بهترین و مناسبترین گزینه را به عنوان پیشنهاد کار دریافت نمایید. این شرکتها بدون استفاده از داربست و با استفاده از طناب محکم با داشتن نیروی متخصص آموزش دیده در بخش ارتفاعات ساختمان اقدام به انجام عملیات بستن و پوشاندن موارد یاد شده می نمایند. برای به دست آوردن شماره و آدرس هر یک از این شرکتها تنها با یک سرچ در گوگل نام بهترین شرکتهای معتبر در این حوزه را با سرعت قابل ملاحظه ای می توانید به دست آورید. اما انواع محصولات توری برای بستن و پوشاندن با ذکر قیمت به صورت کاتالوگ از طریق سایت معتبر فروش ارائه می گردد. کارشناسان ما در اسرع وقت منتظر پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *