پیچ و رولپلاک نما در تهرانسر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

شرکت پیچ و رولپلاک نمای سنگ در تهرانسر – ورداورد – یافت اباد – گرمدره

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما در شهرهای کوچک تهرانسر و ورداورد و گرمدره و یافت اباد نیاز به داشتن چندین گروه و اکیپ مجزا است که جهان فرود این اکیپ های فعال را در اختیار دارد. پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان یک اقدام الزامی و موثر برای جلوگیری از حوادث غیر منتظره میباشد.

پیچ کردن سنگ های گرانیت و سرامیک و سمیرم و نیریز در گرمدره و یافت اباد و تهرانسر و ورداورد که بافت قدیمی دارند باید بدون داربست اجرا شود تا هم هزینه کمتر باشد و هم تراکم وسایل مصرفی در ان جلوی عبور و مرور را نگیرد و باعث ترافیک و سد معابر نشود.

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در گرمدره و ورداورد و یافت اباد
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در گرمدره و ورداورد و یافت اباد

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهرانسر

پیچ و رولپلاک کردن نمای سنگی در تهرانسر که یکی از محله های نزدیک به اکباتان میباشد الزامی است چون محله ی بسیار شلوغ و پر رفت و امدی میباشد و اگر سنگی ریزش کند صدرصد یا ماشین یا ادم را له میکند. پس به ما زنگ بزنید تا سریعا اقدام به محکم سازی سنگ ها بکنیم.

تهرانسر به دلیل اینکه ابتدای ورودی به تهران میباشد از قدیمن اسم انرا تهران سر نامیدند و با ساختمان سازی فراوان کم کم بزرگ و بزرگتر شد و امروزه میبینید که دارای فروشگاه ها و مراکز تجازی بزرگی است. شرکت جهان فرود هم به دلیل ریزش سنگ نما در تهرانسر عمل پیچ رولپلاک سنگ نما را اجرا میکند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در ورداورد

ورداورد شهری در وسط تهران و کرج واقع شده است که برج های بزرگی در ان ساخته شده. این برج های سنگی و مسکونی به دلیل ریزش سنگ از ارتفاعات بلند به پیچ و رولپلاک کردن نیاز دارند که شرکت جهان فرود میتواند این کار را برای شهروندان ورداوردی انجام بدهد. قیمت پیچ نما در وردراورد را میتوانید در انتهای صفحه ملاحظه بفرماید.

پیچ کردن سنگ نما در یافت اباد

یافت اباد در جنوب استان تهران واقع شده و از نظر قدمت یکی از قدیمی ترین محله های تهران نامیده میشود و دارای نماهای سنگی فراروان و فرسوده میباشد. اگر کوچه پس کوچه های یافت اباد را قدم بزنید متوجه نماهایی میشوید که سنگ های انها ریزش کرده اند و نیاز به پیچ و رولپلاک دارند ولی مالکین هیچ اقدامی نمیکنند. باید مواظب این گونه حوادث باشید تا خسارات سنگین گریبان گیر شما نشود. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان که از جنس سنگ میباشد یکی از الزامی ترین کارهایی است که باید در قبال یک ساختمان انجام داد.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در گرمدره

گرمدره یک شهر نزدیک به کرج میباشد که در حال پیشرفت است. ساختمان سازی در این شهر رو به جلو میرود و امروزه تمام بناهای ویلایی تبدیل به برج و ساختمان های بزرگ شده اند. این شهر در حال پیشرفت هم سنگ هایی روی نمای ساختمان دارد که به پیچ شدن نیاز دارند. پیچ و رولپلاک سنگ نما در گرمدره به صورت راپل و یا بدون داربست انجام میشود چون اصلا دیگر امروزه کسی از داربست استفاده اینچنینی نمیکند. برای پیچ و رولپلاک نما در گرمدره کافی است به ما پیام یا تماس بگیرید و ما در سریعترین زمان ممکن کار را اجرا خواهیم کرد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما یافت اباد
پیچ و رولپلاک سنگ نما یافت اباد

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در  تهرانسر – ورداورد – یافت اباد – گرمدره

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در محله های ورداورد و یافت اباد و گرمدره و تهرانسر را میتوان به صورت کنترات گفت.

به دلیل نزدیک بودن شرکت ما به این گونه محله ها میتوانیم به صورت حضوری خدمت شما برسیم و قیمت بگوییم ولی اگر شما عزیزان بخواهید قیمت حدودی و پشت تلفنی بگیرید به این صورت ایست.

قیمت:

نمای تراورتن متری از 40 تا 60  –  دونه ای از 5 تا 10

نمای نیریز از 45 تا 65    –   دونه ای از 4 تا 8

نمای گرانیت از 30 تا 50   – دونه ای هم از 4 تا 8

نمای سرامیک از متری 35 تا 55   –  دونه ای هم از 6 تا 12

نمای بادبر و غیره هم باید از نزدیک بازدید شود تا قیمت به شما گفته شود.

 

گرمدره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *