تعمیر و ترمیم نما در کرج

ترمیم سنگ نما در کرج چیست و به چه علت صورت می گیرد؟

ترمیم سنگ نما در کرج عبارت است از بازسازی، تعمیر و ترمیم سنگ های بیرونی و نمای ساختمان که به دلایل گوناگون دچار ریزش و آسیب می شوند و جذابیت و زیبایی نمای ساختمان را از بین می برد.

امروزه ساختمان ها به خصوص در شهر کرج دچار ریزش و فرو ریختن سنگ نما می شوند.

علت این تخریب و ریزش بنا عمدتا این است که فشار بسیار زیادی بر ساختمان وارد می شود و این فشار به سمت دیواره های بنا هدایت می گردد و آن را دچار آسیب می کند.

یکی دیگر از دلایل ترمیم سنگ نما در کرج این است که خاک این شهر دچار نشست می شود و به مرور زمان موجب فرو ریختن و آسیب به نمای ساختمان ها می شود.

علاوه بر آن نحوه ی قرار دادن سنگ ها و ریختن ملات بر روی آن در بسیاری از ساختمان ها به صورت اصولی صورت نگرفته است و در آن از سیمان خشک استفاده کرده اند که این یکی دیگر از دلایل نیاز به ترمیم سنگ نما در کرج می باشد.

تیم ما در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی فعالیت می کند.

 

تثبیت سنگ نما در کرج
تثبیت سنگ نما در کرج

 

ترمیم نما توسط تیم جهان فرود

تیم ما در زمینه ی ترمیم سنگ های لق شده به وسیله ی پیچ و رولپلاک، تمیز کردن نما های قدیمی به وسیله ی واتر جت و تمامی فعالیت های نوسازی، زیبایی و جذابیت بنای بیرونی ساختمان، نورپردازی و غیره مهارت و تخصص دارد. و در زمینه ی تثبیت سنگ نما در کرج با بهره گیری از جدیدترین متریال ها، ابزارآلات و حرفه ای ترین افراد مشغول به فعالیت می باشد و در این زمینه توانسته است رضایت خاطر همشهریان عزیز را کسب کند.

چگونگی عملکرد تیم ما در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج

ترمیم سنگ نما در کرج یکی از مهارت ها و تخصص های تیم ماست. متخصصان ما در زمینه ی ترمیم و بازسازی انواع سنگ های گرانیتی، سنگ مرمر،تراورتن، تثبیت نماهای اسکوپ دار، ترمیم و نوسازی نما های قدیمی و غیره فعالیت می کنند.

در واقع ترمیم سنگ های ساختمان از جمله کارهایی است که نباید به دست افراد غیر متخصص و نابلد سپرده شود.

 

ایزوگام با طناب در تهران و کرج

تعمیر نما در کرج

تیم ما در زمینه ی تعمیر سنگ نما در کرج، در بنا هایی که از جنس سنگ گرانیت هستند، به وسیله ی دریل هیلتی عمل سوراخ کردن را انجام می دهد و سرپیچ ها را با اسپری مشکی یا طوسی رنگ می پوشاند به طوری که هیچ گونه آسیبی به سنگ ها نمی رسد. اعضای گروه ما در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج، در بناهایی که از جنس گرانیت هستند، هرگز از دریل معمولی بهره نمی گیرند؛ زیرا سنگ گرانیت توسط دریل های معمولی سوراخ نمی شود و این کار به بافت آن آسیب می رساند.

تیم ما در حیطه ی ترمیم سنگ نما در کرج در ساختمان هایی که نمای آن از جنس سنگ تراورتن است، به صورت تخصصی عمل می کند.

به این شکل که این سنگ یکی از پرکاربرد ترین نوع سنگ هاست و بسیاری از افراد، در هنگام ساختمان سازی به دلیل زیبایی و تنوع رنگ این سنگ، از آن استفاده می کنند.

اما این سنگ به دلیل حساسیت های بیشتر به ترمیم و نگهداری بیشتری احتیاج دارد.

تیم ما به صورت حرفه ای در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج ساختمان هایی که از جنس تراورتن هستند را با ابزار آلات مخصوص به خود تعمیر و بازسازی می کند. اگر این کار به افراد غیر متخصص سپرده شود ممکن است سنگ تراورتن از نمای ساختمان ریزش کند.

اما تیم ما در خصوص تعمیر سنگ نما در کرج در سنگ هایی که از جنس تراورتن هستند، به صورت کاملا حرفه ای پس از بند کشی مخصوص، در سنگ های زیر 15 سانتی متری از دریل معمولی و در سنگ های بالای 15 سانتی متری از دریل هیلتی مخصوص بهره می گیرد.

ترمیم سنگ نما در کرج توسط طناب و بدون داربست

 

چسباندن سنگ نما با طناب

فعالیت های تیم ما در خصوص ترمیم سنگ نما در کرج

شرکت ما در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج، در ساختمان هایی که از جنس سنگ مرمر می باشند، به روش مخصوص به خود عمل می کند. در این خصوص تیم ما به جای بهره گیری از دریل هیلتی که به سنگ آسیب می زند، از دریل معمولی گیربکسی استفاده می کند.

این ابزار برای این نوع از سنگ مناسب و کاربردی می باشد.لازم به ذکر است که انجام تمامی فعالیت های ذکر شده توسط تیم ما با طناب و بدون داربست صورت می گیرد.

از مزیت های این روش افزایش سرعت عمل در ترمیم سنگ ها، عدم مزاحمت برای رفت و آمد دیگران و عدم خسارت و آسیب دیدگی نمای ساختمان می باشد.

یکی دیگر از فعالیت های تیم ما در خصوص ترمیم سنگ نما در کرج، در رابطه با ساختمان ها و بنا های قدیمی می باشد.

در واقع ساختمان های قدیمی به دلیل عمر زیاد معمولا بند کشی بین سنگ های آن از بین می رود.

در این موارد باید به سرعت بند کشی آن ترمیم شود و ترک های روی سنگ ها گرفته شود.

در غیر این صورت ممکن است آب و رطوبت به داخل دیوار های خانه نفوذ کند.

تیم ما با بهره گیری از روش های کاملا نوین و تخصصی در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج و تعمیر ساختمان های قدیمی عمل می کند.

تیم ما در زمینه ی ترمیم سنگ نما در کرج به گونه ای فعالیت می کند که برای ساختمان های مختلف روش ها و متریال های مخصوص به خود را به کار می گیرد.

در واقع موضوع ترمیم بنا ابزار آلات و مهارت های مخصوص به خود را می طلبد و هر کسی نمی تواند در آن ورود پیدا کند.

موضوع تعمیر سنگ نما در کرج اگر به دست افراد نابلد سپرده شود، ممکن است موجب ایجاد خسارت و آسیب به بنای ساختمان بشود.

یکی از امکاناتی که شرکت کرج نما در خصوص ترمیم سنگ نما در کرج، برای مشتریان عزیز فراهم نموده است، بهره مندی از مشاوره ی رایگان می باشد.

اگر ساختمان شما نیز به ترمیم، بازسازی، بند کشی یا هرگونه تعمیراتی احتیاج دارد، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از نحوه ی خدمات ما در خصوص ترمیم سنگ نما در کرج اطلاع کسب نمایید. تیم ما این اطمینان را به شما می دهد که چشم انداز ساختمان شما را همچون روز های اول زیبا و جذاب نماید.

کار در ارتفاع در مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *