زمان مطالعه: 3 دقیقه

کنیتکس نما بدون داربست در نور و رویان و سیسنگان و فریدون کنار

یکی از انتخابهای خوب سازندگان و صاحبان ساختمانی کنیتکس نما می باشد این پوشش علاوه بر مقاومت بالایی که در برابر شرایط محیطی مختلف از جمله آب و هوای بسیار گرم و سرد دارد نوعی عایق مناسب برای پوشاندن سطوح نمای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود. همان طور که می دانید در شهرهای شمالی کشور مثل نور، رویان، سیسنگان و فریدون کنار علاوه بر باران شدید، وجود رطوبت زیاد یکی از عوامل مهم در نم زدگی و تخریب سطوح نمای ساختمانی محسوب می شود. به همین دلیل شرکتهای معتبر خدمات نما از عایق کنیتکس هم برای زیبایی هر چه بیشتر نما و هم برای پوششی مقاوم در برابر عوامل مختلف محیطی از جمله باران و رطوبت زیاد استفاده می نمایند. کنیتکس مازندران دارای ویژگی های فیزیکی و شیمیایی می باشد که برتری خود را نسبت به رنگهای صنعتی نشان می دهد. در ادامه ی مطلب در این باره به بحث بیشتری خواهیم پرداخت .

 

قیمت کنیتکس نما در مازندران

ویژگی کنیتکس نما

کنیتکس از مدل رنگهایی است که در بین عموم مردم طرفداران بسیاری یافته است. کنیتکس نما اجازه تنفس به سطوح را می دهد. به صورتی که در هر متر مربع حدود 9.5 گرم بخار آب می تواند از سطح خارج شود و این میزان در جهت تنفس سطح کافی است. اما اکوستیک بودن و انعطاف پذیر بودن آن از دیگر ویژگی مهم این مورد است. کنیتکس نما دارای استقامت بالایی است به طوری که در لرزش های سازه ای، خصوصا بتن بسیار مقاوم است و به هیچ عنوان ترک نمی خورد. کنیتکس نما دارای چسبندگی زیاد به سطوح، ثبات رنگ، مقاومت بالا در برابر اسیدها، رطوبت بسیار خوب عمل می نماید. اما اجرای کنیتکس بر نماهای سیمانی، آجری، چوب، سنگ، شیشه، پلاستیک می باشد. ویژگی مهم دیگر کنیتکس نما شست و شوی نما در سال است که با این عمل همانند روز اول می گردد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما     –      اب بندی نمای ساختمان

نحوه ی اجرای کنیتکس نما بدون داربست در(نور، رویان، سیسنگان، فریدون کنار)

اجرای کنیتکس نما بدون داربست و به کمک طناب محکم توسط نیروهای کار در ارتفاع در شهرهای نور، رویان، سیسنگان، فریدون کنار بدون داربست و به کمک طناب محکم می باشد. در بیشتر مواقع کنیتکس نما بر روی نمای سیمانی انجام می شود. البته پیش از اجرا رعایت نکاتی مثل در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه که بارانی نباشد مد نظر قرار داده می شود. زیرا کار در ارتفاعات در چنین شرایطی میدان دید ارتفاع کار را کور می نماید و در عمل کار خطرناکی است. کنیتکس بیشتر با دستگاه های پمپ باد اجرا می گردد. برای چسبندگی بیشتر و جلوگیری از تبله شدن کنیتکس اول باید سطح را با واتر جت صنعتی نماشویی کنیم .درحالتی که بخش هایی از سطح کنیتکس قدیمی یا سیمان پوست کرده باید ترمیم شوند. یا به کمک ابزار کاردک برداشته و تمیز شوند. علاوه بر آن ترک ها باید به کمک چسب و یا سیمان به شکل عمقی پرگردد. بعد سطح باید به طور کامل خشک و پوشش کنیتکس اجرا نمود.

نصب توری مرغی

قیمت اجرای کنیتکس

قیمت اجرای کنیتکس به 2 صورت است. در بخش اول کارفرما اقدام به آماده سازی کنیتکس می نماید و پیمانکار اقدام به اجرای آن می کند که در این صورت فقط دستمزد به عنوان هزینه پیمانکار پرداخت می گردد.اما در بخش دوم قیمت اجرای کنیتکس بر اساس دستمزد اجرا و آماده سازی مواد به کمک پیمانکار می باشد.اما باید عنوان کنیم در 2 حالت هزینه ی کنیتکس بر اساس مترمربع محاسبه می گردد و جهت استعلام دقیق با توجه به عدم ثابت ماندن قیمت مواد کنیتکس با شرکت خدمات نمای معتبر در نور، رویان، سیسنگان، فریدون کنار تماس بگیرید تا به شما قیمت دقیق اعلام نمایند.

اب بندی نما در نور رویان و سیسنگان

کثیفی و خراب شدن کنیتکس قدیمی

اگر سطح دیوار را در قدیم کنیتکس کردید و پس از گذشت چند سال کثیف و خراب شده، بهتر است به جای اجرای کنیتکس جدید بر روی آن، اقدام به رنگ آمیزی نما بر روی آن صورت گیرد. این عمل باعث می شود تا سطوح رنگ آمیزی ضخامت پیدا نکند تا دچار تبله نشود. رنگ آمیزی نما باعث می شود کنیتکس نمای شما مانند روز اول تمیز شود. البته انجام این اعمال فقط توسط نیروی متخصص می باشد. زیرا کارگر عادی نمی تواند از عهده ی چنین اعمالی برآید. تخصص و توانایی لازم شرط اول موفقیت کاری در رنگ آمیزی کنیتکس نما است .

 

جمع بندی
امروزه شرکتهای معتبر خدمات نما در همه ی شهرهای ایران از جمله نور، رویان، سیسنگان، فریدون کنار به انجام خدمات مختلف در ارتفاعات ساختمانی می پردازند وکنیتکس یکی از مهمترین این خدمات است که با کمک آن سطوح نمای ساختمانی در برابر عوامل محیطی به طور کامل قوی و محکم خواهند شد. در نتیجه عمری طولانی و پایدار برای نمای ساختمانی به وجود خواهد آمد.