کنیتکس نما در نوشهر و چالوس با طناب بدون داربست

انجام کنیتکس نما  در مازندران و در شهرهای نوشهر و چالوس به صورت راپل با شرکت جهان فرود انجام میشود.

در زندگی امروزی همان طور که زیبایی و کارآمدی برای هر محصول قابل توجه است درصنعت ساختمان سازی هم زیبایی نمای ساختمان و به کاربردن رنگ و موادی برای ماندگاری بیشتر امری ضروری و مهم تلقی می شود.اما در شهرهای شمالی کشور مانند نوشهر و چالوس به علت شرایط آب و هوایی پر بارش و بارندگی های زیاد شرکتهای معتبر خدمات نما برای پوشش دادن نمای کل ساختمان برای جلوگیری از ورود نم و رطوبت طی بارش های مکرر به صاحبان ساختمانی رنگ کنیتکس را پیشنهاد می نمایند. زیرا علاوه بر زیباسازی نمای ساختمان به نوعی عایق و پوشش دهنده ی محکم و مقاوم برای نمای ساختمان در بین افراد شناخته شده است. از آنجا که زیبایی نمای ساختمان در بهتر جلوه دادن فضای شهر اهمیت دارد در نتیجه این نوع عایق ضد آب توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده شرکتهای معتبر خدمات نما در محل نمای ساختمان گزارش شده طی مراحل اجرایی خاص به کمک ابزار ،طناب محکم و بدون داربست انجام می شود در ادامه به توضیحات بیشتر می پردازیم.

کنیتکس چیست؟

در بین نماسازان و معماران به دلیل ویژگی خوبی که عایق کنیتکس برای پوشش دادن نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از شهرت و معروفیت ویژه ای برخوردار است. کنیتکس در اصل نوعی رنگ آمیزی ساختمان است که دارای بافتی زبر می باشد. این نوع رنگ دارای مواد اولیه ی آمونیاک، پودر تالک، ضدکپک، ضدیخ، الیاف مصنوعی و …است. نمای کنیتکس در مازندران دارای انواع مختلف رنگ روغنی، پلاستیک، اکرولیک می باشد که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند و در عمل مقرون به صرفه هستند.

ویژگی نمای کنیتکس درنوشهر و چالوس

از آنجا که شرکتهای معتبر خدمات نما پس از بررسی شرایط آب و هوایی منطقه نوع رنگ و پوشش دهنده برای نمای ساختمان را تعیین می کنند. لذا برای جلوگیری از ورود آب باران در شهرهای پر بارش مانند نوشهر و چالوس از نوعی پوشش دهنده ی قوی کنیتکس برای پوشش کل نما جهت ممانعت از ورود آب، آلودگی به داخل ساختمان و تخریب و نشست ساختمان و جلوگیری از ریزش سنگ و مصالح از نمای ساختمان استفاده می کنند. کنیتکس به دلیل قدرت چسبندگی زیاد روی هر سطحی قابلیت اجرا دارد. کنیتکس قابلیت شستشو دارد. ضد حساسیت و با محیط سازگاری کامل دارد. مشکلات، ایرادات و نواقص لایه های زیرین کار را با قدرت پوشانندگی خود می پوشاند. کنیتکس سبک وزن است و امنیت بالا را پدید می آورد.برای صاحبان ساختمانی که به دنبال صرفه جویی و هزینه ی کم هستند کنیتکس مناسبترین گزینه است. کنیتکس تنوع رنگ بالایی دارد. کنیتکس به علت مزیت خوب خشک شدن سریع ،عدم تولید گاز مضر، نداشتن بو گزینه ی بسیار مناسبی برای نمای خارجی و داخلی ساختمان های مسکونی می باشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

معایب کنیتکس چیست؟

کنیتکس در مقابل همه ی مزایایی که دارد معایب کمی هم داراست به این صورت که عدم عایق صوتی و حرارتی، نداشتن تنوع طرح در اجرا و جرم پذیر بودن می باشد.

اجرای نمای کنیتکس درنوشهر و چالوس با طناب، بدون داربست

کنیتکس نما به هیچ عنوان در زمان شروع بارندگی نباید انجام شود و این نکته ای است که شرکتهای معتبر خدمات نما به آن بسیار توجه دارند. درشهرهای بارانی و آب و هوای مرطوب شمال کشور مانند نوشهر و چالوس که در بیشتر ایام هفته بارندگی وجود دارد این شرکتها روزهایی را برای کنیتکس نمای ساختمان انتخاب می کنند که پیش بینی وضعیت آب و هوایی صورت گرفته و باران در آن روز نمی بارد. رعایت این موارد پیش از اجرای عملیات کنیتکس نما توسط نیروهای توانمند مهم است. زیرا عدم رعایت این موارد آب و رطوبت کار را تبله خواهد کرد. بهترین زمان برای اجرای کنیتکس نما بهار و اواخر تابستان است. توجه کنید کنیتکس نما در روزهای گرم که دما بالای 40 درجه و روزهای سرد سال که دما زیر صفر درجه باشد به علت به وجود آمدن پاره ای از مشکلات نباید انجام شود.

مراحل اجرای کنیتکس

پیش از اجرای عملیات کنیتکس توسط نیروی متخصص سطح کار از هر گونه آلودگی باید پاک شود و اگر قسمتی از سطح ترک دارد ترمیم شود. سپس کار رنگ آمیزی با استفاده از پیستوله شروع خواهد شد و روی سطوح مورد نظر ساختمانی بدون داربست و به کمک طناب محکم در ارتفاع انجام می شود. برای اجرای بهتر کنیتکس نما فقط از افراد متخصص کار بلد در این حوزه استفاده نمایید .شرکتهای معتبر خدمات نما در نوشهر و چالوس آماده ی ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات دهی به مشتریان عزیز خواهند بود.

 

جمع بندی
کنیتکس نوعی پوشش و عایق قوی و مقاوم است که بیشتر شرکتهای خدمات نما آن را برای شهرهای پربارش گزینه ی مناسب و موثری می دانند به طوری که استفاده از این نوع عایق قوی باعث می شود سطوح نمای ساختمانی تا سالها مقاوم در برابر شرایط جوی باقی بماند. از آنجا که نمای ساختمان هر شهر هویت واقعی بافت شهر را نشان می دهد در نتیجه برای زیبایی هر چه بیشتر آن و از همه مهمتر حفظ و پایداری سطوح نما در برابر شرایط جوی باید تلاش نمود.