کرج راپل
زمان مطالعه: 4 دقیقه
Rate this post

راپل در کرج

راپل در کرج جهت رفاه حال شهروندانی میباشد که میخواهند برای نمای ساختمان خود کاری انجام بدهند. استان البرز شهر صنعتی با تعداد ساختمان های فراوانی است که تک تک انها یک روزی مشکلی برای نمای ساختمانش پیش می اید که نیاز به راپل پیدا میکنند. راپل بسیار سبک است و فضای کمی را اشغال میکند و همچنین سریعترین روش برای دست یافتن به اهدافهایتان میباشد. در بلندتری ارتفاعات کرج راپل به کمک شما می اید و در چند دقیقه میتوانید مشکل خود را حل و فصل کنید.

راپل کاری روی دیوار حیاط خلوت در کرج - هشتگرد
راپل کاری روی دیوار حیاط خلوت در کرج – هشتگرد

 

راپل کار در کرج

راپل کار در کرج به افرادی میگویند که به وسیله طناب و لوازم صنعتی در ارتفاعات کم و زیاد روی ساختمان معلق میشوند. راپل کار در کرج به صورت استخدامی میباشد و افراد به صورت تک و خصوصی سرکار کسی نمیروند. برای استخدام راپل کار برای خدمات نمای ساختمان در کرج کافی است با شرکت ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن خدمت شما عزیزان برسیم.

راپل کارها در کرج خدماتی نظیر:

را بدون داربست و هزینه های اضافی انجام میدهند.

 

راپل کاری در کرج برای انجام خدمات پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان
راپل کاری در کرج برای انجام خدمات پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان

 

قیمت راپل کار در کرج

هزینه راپل کار در کرج برای پروژه های کوچک بین 1500000  تا 2000000 تومان و برای پروژه هایی که یک روز طول میکشند بین 2500000 تا 4000000 تومان میباشد.

هزینه راپل برای خدمات مختلف نما به صورت کنترات و متری گفته میشود که با شرح دقیق خدمات خود پشت تلفن یا حضوری قیمت دقیق به شما اعلام میگردد.

نصب لوله هواکش با راپل در کرج - باغستان
نصب لوله هواکش با راپل در کرج – باغستان

 

راپل نمای ساختمان در کرج

امروزه راپل یکی از بهترین روش های ترمیم و تعمیر نمای ساختمان میباشد و جزو جدایی ناپذیر در صنعت ساختمان است. افرادی که روی نمای ساختمان راپل میزنند متخصصین تمام امور ترمیمی و تعمیری نما هستند و هر کاری که روی ساختمان داشته باشید را اجرا میکنند به قول معروف اچار فرانسه نمای ساختمان هستند.

راپل در کرج فقط به درد نمای ساختمان میخورد اما در شهرهای بزرگتر برای شستشو و رنگ امیزی دکل های نفتی و منابع اب از راپل استفاده های بهینه میکنند.

شستشوی نما با راپل در کرج - گوهردشت فاز دو
شستشوی نما با راپل در کرج – گوهردشت فاز دو

 

امنیت راپل کار در کرج

به هیچ عنوان افرادی که روی طناب کار میکنند امکان افتادن یا حادثه ندارند ولی حتما ابزار و بیمه راپلکاران را ابتدای کار چک کنید و بعد بگذارید روی ساختمان شما اویزان شوند. بعضی افراد با استفاده از ابزارهای قدیمی و پاره شکسته از روی فقر اقدام به فرود میکنند که بسیار خطرناک میباشد. درست است که شغل بسیار ایمنی میباشد اما در صورتی که راپل کار از ابزار حرفه ای و روز دنیا و سالم استفاده کند.

 

راپل کاران در کرج
راپل کاران در کرج

 

حقوق راپل در کرج

حقوق روزانه: بین 1میلیون تا 3 میلیون تومان بستگی به کار کردن نیرو و تخصص وی دارد.

  • با ابزار   2میلیون تا 3 میلیون
  • بدون ابزار    800هزارتومان تا 1میلیون دویست هزارتومان

حقوق ماهانه: حقوق ماهانه به صورت داعمی از 10 تا 18 میلیون تومان میباشد.

  • با ابزار    حقوق ماهانه با ابزار 30 میلیون به بالا
  • بدون ابزار    بدون ابزار 10 تا 18 میلیون

حقوق پروژه ای:

پروژه ای به صورت کنترات اجرا میشود که پول مار به صورت کلی به شما کفته میشود و پس از اتمام کار مدیر شرکت راپل کل پول را تسویه میکند.

 

اجاره راپل در کرج

امروزه به دلیل گران بودن ابزار راپل در کرج کسی این وسایل را اجاره نمیدهد. ولی اگر کسی بخواهد قیمت اجاره راپل در کرج را بداند بین 500 تا 1500 میباشد که بسته به نو بودن و بروز بودن وسایل دارد.

One thought on “راپل کار در کرج – راپل نمای ساختمان کرج و استان البرز”

  1. اقا درسته که جهان فرود با قیمت فوق العاده و کم ترین زمان کار رو انجام میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *