نماشویی به وسیله طناب در تهران و کرج

انجام خدمات شستشوی نما به وسیله طناب و بدون داربست با کیفیت عالی و قیمت ارزان در شرکت جهان فرود انجام میشود. نماشویی انواع نماهای سیمانی سنگی و شیشه ای و حتی کامپوزیت با دستگاه واترجت انجام میشود که به دلیل داشتن فشار اب بالا تمام قسمت های ریز و درشت ساختمان را لایروبی میکند.

نماشویی با طناب و بدون داربست را هر چند مدت یک بار انجام دهیم

برای نماشویی، برنامه زمانی خاصی مد نظر نیست. و مدت زمان بین شستشوی نما به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به عنوان مثال، اندازه ساختمان و محل مورد نظر، میزان آلودگی و کثیفی و نحوه نماشویی قبلی.

در کل می‌توان گفت هر زمان که کثیفی و آلودگی زیاد شد وقت را تلف نکنید و با تیم شستشوی نما تماس بگیرید.

 

مطالب پیشنهادی ما      پیچ و رولپلاک سنگ نما

نماشویی دیوار 

نماشویی و شستشوی نما ساختمان

ما کثیفترین نما را برای شما تازه و نو میکنیم.

حتی نماهای سیمان گرفته و بسیار آلوده را نیز با واترجت های مخصوص تمیز میکنیم.

نمای آجر را هم با واترجت شستشو می دهیم .البته نظافت اجر با سندبلاست انجام میگیرد.

نماشویی و شستشوی نما در تهران و کرج
نماشویی و شستشوی نما در تهران و کرج

قیمت شستشوی نمای ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان به نسبت کاری که باید روی نمای ساختمان انجام شود متفاوت است ، اما شما می توانید اطلاع حدودی از قیمت ها داشته باشید .

بهتر است برای اطلاع بیشتر از قیمت شستشوی نمای ساختمان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس با کارشناسان ما ۰۹۳۷۰۳۴۰۲۳۲

خدمات پیشنهادی ما  اب بندی نما

چرا نما را شستشوی میدهیم؟

برای تمیزی و زیبا شدن نما و جلوگیری از خرابی بر اثر جمع شدن گرد و خاک باید نماشویی با طناب انجام دهند.

نماهای اجری که شورابه های سنگین دارد را با واتر سندبلاست میشوییم و نماهای معمولی به دلیل خراب شدن سطح رویی نما با اب خالی و تی میشوییم.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت در تهران و کرج

در این نوع شستشو دستگاه را به ساختمان می آوریم و با متصل کردن شیلنگ به شیر آب و نصب برق مورد نظر با فشار زیاد نما را شستشو میکنیم.

شستشوی در عکس زیر شیشه میباشد که ابتدا با واترجت آن را میشوییم تا خاک ها از بین برود و بعد با ابرو طی کاملا تمیز و براق میکنیم.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت و نماشوی سنگ
شستشوی سنگ نما با طناب

 

نماشویی دیوار ساختمان

نماشویی با بهترین خدمات و شستشو به صورت تضمینی برای ساختمان شما

جهان فرود راپل متخصص انجام خدمات نمای ساختمان با قیمتی ارزان میباشد.

خدمات نماشویی یا شستشوی نما از جمله کارهایی است که امروزه  با طناب رواج پیدا کرده است .

نماشویی یا شستشوی نما امروزه به صورت های مختلفی انجام می شود که با واترجت ابتدا شسته شده و با مواد و دستمال مخصوص پاک میشود.

تمامی نماها از جمله کامپوزیت،شیشه،سیمان،اجر جزو خدمات نماشویی ما میباشند.

نماشویی در تهران و کرج
نماشویی در تهران و کرج

قیمت نماشویی ساختمان

امروزه ما برای ارائه خدمات بهتر نماشویی با طناب با شستشوی نما  مواد نانو را ارائه می دهیم، که  خدمات  ماندگاری نظافت نما  را با بهترین کیفیت ارائه داده باشیم.

قیمت نماشویی با طناب یا بدون داربست به صورت متری و کنتراتی انجام میپذیرد که بستگی به نمای شما دارد.

شستشوی نانو و واترجت به صورت راپل بدون هزینه های اضافی انجام میگیرد.

در ادامه فیلم نماشویی از تیم پیچ و رولپلاک نما را مشاهده کنید .

نماشویی ارزان در کرج
نماشویی ارزان در کرج

با نماشویی، زیباتر زندگی کنیم

به پوشیدن لباس تمیز و زیبا تا چه اندازه اهمیت می‌دهید؟ زیبا دیده شدن ظاهرتان تا چه اندازه برای شما مهم است؟

به لحاظ طبیعی انسان به صورت فطری و درونی به دنبال زیبایی و پاکیزگی است.

پاکیزگی ظاهری اصلی از اصول اولیه یک انسان متمدن و با فرهنگ است.

اگر لباس شما کثیف باشد و یا لکه های چرک و آلودگی روی آن به جا مانده باشد اعتماد به نفس شما پایین می‌آید و در برخورد با دیگران خجالت زده می‌شوید حتی تلاش می‌کنید از خانه خارج نشوید و به صورت محل کثیفی را بشویید و آن را برطرف کنید. ساختمان ها و بنا های شهری، لباس های شهر ما هستند.

همانگونه که یک لباس کثیف اصلا جالب و دیدنی نیست و مایه خجالت زدگی می‌شود یک ساختمان کثیف نیز همین حس را به همه منتقل می‌کند. شستشو و تمیز کاری این لباس های شهری را نماشویی می‌گویند که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

شرکت های نماشویی در تهران
شرکت های نماشویی در تهران

تاثیر نماشویی در دیدگاه افراد

چشم ها مهمترین قسمت بدن انسان ها هستند که با دیدن هر چیزی پیام های مختلفی را به مغز مخابره می‌کنند.

با دیدن افراد در لباس های زیبا و پاکیزه به صورت خودکار برای آنها احترام قائل خواهیم شد و به آنها توجه خواهیم کرد.

با دیدن افرادی که به ظاهرشان اهمیتی نمی‌دهند و پاکیزه نیستند، احساس متفاوت و ناخوشایندی خواهیم داشت. ساختمان ها نیز در حکم لباس های افراد هستند.

تصور کنید شما یک ساختمان اداری یا یک مغازه یا فروشگاه دارید. اولین چیزی که افراد می‌بینند نمای ظاهری آن است. شیشه ها و نمای بیرونی نشان دهنده شانیت داخل ساختمان است.

اگر مشتری یا مراجعه کننده به ساختمان شما اولین چیزی که به مغزش مخابره می‌شود کثیف بودن نمای ساختمان باشد خود به خود دیدگاه ها متفاوت خواهد شد و انرژی های منفی به وجود خواهد آمد.

نماشویی یا شستشوی نما، وظیفه ی ایجاد حس مثبت در چشم ها و دیدگاه ها را خواهد داشت. مانند یک ماشین لباسشویی خوب که می‌تواند لباسی زیبا و تمیز برای ظاهر آراسته شما، آماده کند.

کسانی که وظیفه نماشویی را برعهده دارند در واقع در حکم آرایشگران و زیباسازان شهرها هستند که خیابان ها را برای چشم های ما جذاب تر می‌کنند.

یک ساختمان کثیف همچون یک لباس کثیف برازنده افراد با فرهنگ و کسانی که به زیبایی اطراف خود اهمیت می‌دهند نیست. شستشوی ساختمان می‌تواند دیدگاه مراجعه کنندگان به شما را از زمین تا آسمان تغییر دهد.

اگر باور نمی‌کنید خودتان قبل از ورود به یک ساختمان کثیف و قبل از ورود به یک ساختمان تمیز، احساستان را مقایسه کنید، خواهید دید یک ساختمان شسته شده و تمیز چگونه می‌تواند انرژی را به شما منتقل کند. ساختمان های زیبا، شهر زیبا در نتیجه زندگی زیبا، همه این ها به یکدیگر متصل هستند.

نماشویی با طناب در تهران و کرج
نماشویی با طناب در تهران و کرج

ظاهر ساختمان ها در دنیای امروز

در دنیای امروز همه چیز به ظاهر آن بستگی دارد. از چهره آدم ها و لباس های آنها گرفته تا محل کار یا زندگی آنها. نمای زیبای ساختمان آنقدر اهمیت دارد که افراد هزینه های زیادی را صرف جذابیت نما می‌کنند. سازه های کوچک و بزرگ میسازند تا چشم ها و ذهن های مردم را به خود مشغول کنند.

افرادی که دارای ساختمان های کاری هستند یا به عنوان مثال هلدینگ های تبلیغاتی دارد این مسئله را به خوبی درک می‌کنند.

پاساژ ها و فروشگاه ها نیز برای جلب مشتری و رونق کسب و کار ابتدا به مسئله زیبایی ظاهر رسیدگی می‌کنند.

حتی خانه های مسکونی نیز باید نمایی زیبا و جذاب داشته باشند تا علاوه بر نشان دادن شخصیت افراد خانه، انرژی مثبت و روحیه را به اهل خانه منتقل کند. پس متوجه شدید که ظاهر ساختمان بیشتر از باطن آن اهمیت دارد و این یک مسئله بدیهی و واضح است.

حال تصور کنید هزینه سنگینی را برای زیباسازی یک نما پرداخت کرده اید اما چیزی جز لایه های کثیفی و لکه های بد ترکیب چیزی مشاهده نمی‌کنید. نا امید خواهید شد. مطمئن باشید آلودگی و کثیفی زیباترین نماهای دنیا را غیرقابل تحمل می‌کند.

پس می‌توان گفت اهمیتی ندارد سازه و نمای ساختمان شما تا چه اندازه زیبا باشد تا زمانی کثیف باشد.

ساختمان هایی وجود دارند که بنا در آن ها بیش از نقاط دیگر اهمیت دارد مثل ساختمان های تجاری و تبلیغاتی، پاساژهای بزرگ و هلدینگ ها. این ساختمان ها اگر ظاهری آلوده و کثیف داشته باشند به شغل و بازخوردشان ضربه خواهد خورد.

نماشویی بدون داربست در تهران و کرج
نماشویی بدون داربست در تهران و کرج

آلودگی ها، بلای جان ساختمان ها

آلودگی، کثیفی، چرک، لکه، این کلمات اعصاب هرکس را به راحتی خراب می‌کند. همین که بگویند فلان شخص لباس کثیفی دارد یا فلان ساختمان بسیار ظاهر آلوده ای دارد خود به خود موجی از احساس های منفی را به ذهن افراد منتقل خواهد کرد. ساختمان های شهری نیز دردسرهای خودشان را دارند.

مطمئن باشید اگر زبان داشتند از این همه آلودگی شکایت می‌کردند. باران های اسیدی، آلودگی ناشی از دودها به مرور زمان و مسائل دیگر، به عمق جان ساختمان ها می‌نشیند و صورت آنها را غمگین می‌کند.

اگر این آلودگی ها مستمر و ماندگار باشند دیگر جدا نخواهند شد و تا همیشه یک ساختمانی با ظاهر دلخراش خواهید داشت.

پرندگان به خصوص کبوترها را می‌توان یکی از عوامل اصلی کثیفی ها دانست. فضولات این حیوانات به راحتی می‌تواند یک بنای چند میلیاردی را از چشم بیندازد.

 

حال چاره چیست؟ چگونه از شر این عوامل اعصاب خراب کن خلاص شویم؟

نماشویی را برای همین روزها گذاشته اند. نماشویی می‌تواند جان تازه ای به پیکر ساختمان شما بدهد. از شما میپرسیم، آیا علاقه ندارید مکانی را که هر روز مشاهده می‌کنید، ظاهری زیبا و تمیز داشته باشد؟

قطعا جواب شما بله است. متخصصین شستشوی نما تمام این احساس مثبت را به شما هدیه خواهند کرد.

نماشویی با سندبلاست در تهران و کرج
نماشویی با سندبلاست در تهران و کرج

نماشویی یک شغل بین المللی

ساختمان ها در تمام دنیا وجود دارند. پس لازم است متخصصین زیباسازی و پاکسازی نمای آن نیز در همه جای دنیا حضور داشته باشند. نماشویی یک شغل حرفه ای و تخصصی است که پیچ و خم ها و داستان های خودش را دارد. تصور نکنید با یک شلنگ آب، یک سطل آب و کف و یه اسفنج، می‌توانید نماشویی کنید.

 

این شغل نیازمند آموزش ها و متد های مختلف است. شاید برای شما سوال به وجود بیاید چرا تمیزکردن نمای یک ساختمان ،یک شغل حرفه ای است؟

اگر شستشوی نما به صورت غلط انجام بگیرد می‌تواند علاوه بر آسیب رساندن به سازه و تمیز نشدن به صورت کامل، موجب آسیب های جانی نیز باشد. به خصوص شستشوی نمای ساختمان های بلند که نیاز به تکنیک های خاصی دارد.

یک نماشو به خوبی می‌داند برای هر سازه و هر جنس ساختمان از چه ابزاری استفاده کند تا بهترین نتیجه را دریافت کند و تمام آلودگی را از بین ببرد.

اگر ساختمان شما بلند باشد یا دسترسی به سطح بیرونی آن سخت باشد، نماشو می‌داند که باید از چه تکنیکی استفاده کند تا به کور ترین نقاط دسترسی پیدا کند و در ضمن تمام این کار ها اصول اولیه‌ی ایمنی و سلامت جانی را رعایت کند.

امروز نماشویی به شیک شغل تخصصی تبدیل شده که تیم ها، شرکت ها و کمپانی های مختلفی این وظیفه را برعهده گرفتن و دیگر لازم نیست برای شستن نمای ساختمان اداره، محل کار و یا خانه خود آستین بالا بزنید که یک روز کامل را صرف آن کنید و با انجام یک شستشوی سخت و جان فرسا تا چند مدت خستگی را در بدن خود احساس کنید.

نماشویی شیشه نما در تهران و کرج
نماشویی شیشه نما در تهران و کرج

نماشویی شیشه ها

شیشه های یکی از اصلی ترین اجزای یک ساختمان هستند. سازه های ساختمان ها را به صورتی میسازند که بیشترین پنجره را داشته باشد تا علاوه بر ظاهر زیبا، نور را به محیط داخلی منتقل کند و فضا را از کسلی نجات دهد. باران ها به خصوص باران های اسیدی و آلودگی هایی نظیر دودماشین ها و یا حتی گرد و غبار و بادها، دشمن اصلی پنجره ها هستند.

کدر شدن پنجره ها به وسیله این عوامل باعث از بین رفتن کارایی آن می‌شود. یعنی پنجره ی کثیف مساوی است با عدم حضور نور و روشنایی طبیعی در اتاق و این یک مسئله مشکل ساز است.

پنجره های کثیف علاوه بر اینکه باعث کسلی اتاق می‌شوند و ظاهر ساختمان را بهم می‌زنند می‌توانند باعث ایجاد آلرژی های پوستی و بیماری های تنفسی نیز باشند. در اینجا نماشویی به داد شما می‌رسد.

در ساختمان هایی که دسترسی به پنجره ها دردسرساز و مشکل است یا به دلیل ارتفاع زیاد خطرناک است بهتر است کار را به کاردان آن بسپارید و از متخصصین شستشوی نما کمک بگیرید تا با روش های منحصر به فرد خود که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد به راحتی نور خورشید و زیبایی را مهمان اتاق و محل مورد نظر شما کنند.

 

شستشوی شیشه ها و پنجره ها در نماهای مختلفی قابل انجام است از جمله:
ویلاها؛
خانه های ییلاقی؛
آپارتمان ها
خانه های شهری
ساختمان ها و بناهای اداری
بناهای تجاری و تفریحی

نماشویی سنگ نما در تهران و کرج
نماشویی سنگ نما در تهران و کرج

نماشویی بنا

همانطور که شیشه ها آلودگی را به خود جذب می‌کنند بقیه اجسام نیز این چنین هستند.

آجر ها سرامیک ها کاشی و هرچیز دیگری که در یک بنا استفاده می‌شود در معرض کثیفی و آلودگی قرار دارد. آلودگی بنا دو نکته و بدی دارد که باید به آنها توجه کنید.

بدی اول، از بین رفتن جذابیت و زیبایی ظاهر ساختمان که می‌تواند ناخوشایند باشد و تاثیرات بدی روی دیدگاه ها داشته باشد.

بدوی دوم آن نیز این است که می‌تواند باعث فرسودگی بنا و از بین رفتن مصالح آن به مرور زمان شود که می‌تواند منجر به اتفاقات خطرناکی شود.

در صفحه حوادث بسیاری از روزنامه ها دیده شده که سقوط بناهای ساختمانی باعث تلفات جانی غم انگیزی شده است.

انواع روش های نماشویی

از آنجایی که نماشویی یک روش تخصصی است و انجام دهندگان آن نیز دوره های تخصصی و حرفه ای را گذرانده اند و برای هر قسمت از کار روشی را در نظر می‌گیرند.

می‌توان گفت روش های مختلفی برای شستشوی نما وجود دارد که بستگی به ابزار و امکانات و محل مورد نظر دارد. این روش ها عبارت اند از: نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی ساختمان با بالابر
نماشویی ساختمان با واترجت
نماشویی ساختمان با دیسکلر
نماشویی ساختمان با تجهیزات شوینده اولیه
نماشویی ساختمان به روش واترسندبلاست
در کشور عزیز ما ایران، حدودا ۱۰ الی ۱۵ سال است که نماشویی با طناب به صورت حرفه ای انجام می‌شود.

نماشویی نمای سیمان در تهران و کرج
نماشویی نمای سیمان در تهران و کرج

نماشویی با طناب

برای شستشوی ساختمان های بلند لازم نیست از داربست یا تجهیزات خطرناک استفاده شود.

تیم نماشو با استفاده از طناب و تکنیک های راپل و سقوط از ساختمان با حرکات مورب به تمیز کردن شیشه ها و نمای ساختمان به وسیله مواد شوینده و ابزار مخصوص مشغول می‌شوند.

در نگاه اول می‌توان فهمید که این کار بسیار خطرناک است پس ضروری است کار خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید که توانایی انجام دادن آن را داشته باشند تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

افراد حرفه ای و آموزش دیده به راحتی این روش را پیاده می‌کنند می‌توان از مزایای نماشویی با طناب به هزینه مناسب آن اشاره کرد که به نسبت دیگر روش ها، از هزینه اقتصادی پایین تری برخوردار است و شما می‌توانید هر چند مدت یک بار از این خدمات استفاده کنید.

همچنین اشغال نکردن فضای اضافی و دسترسی به تمام نقاط به خصوص نقاط کور از فواید خوب این روش است.

یک ساختمان بزرگ را در نظر بگیرید که شیشه ها و نمای آن به شدت غبار گرفته است و می‌توان لکه ها و چرک ها را از فاصله های دور نیز تشخیص داد. همین ساختمان به تنهایی کافی است تا وجهه و نمای یک خیابان و یک منطقه را بهم بریزید و موج های منفی ارسال کند.

نماشویی با طناب می‌تواند در عرض مدت کوتاهی بدون دردسر و تمهیدات فراوان، زیبایی را به آن ساختمان و آن منطقه بازگرداند.

در نتیجه می‌توان گفت شستشوی نما، اهمیت دادن به سبک زندگی و زیبایی محیط اطراف و همچنین بالا بودن فرهنگ شهری ما را نشان می‌دهد.

نماشویی نمای کامپوزیت در تهران و کرج
نماشویی نمای کامپوزیت در تهران و کرج

نشستشوی نما با مواد نانو

نماشویی با مواد نانو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است چون این کار باعث ماندگاری بیشتر تمیزی می شود .

ما شستشوی نما با مواد نانو را با دستگاه شستشوی نمای ساختمان انجام می دهیم با این کار ، خیلی اصولی و حرفه ای انجام می شود .

در بعضی موقع ها بعضی افراد نیاز به نانو بعد از شستشوی ساختمان خود دارند .

این نیاز ها طبیعی است چون بعد از نظافت نما به سرعت کثیفی مجدد رو سطح مینشیند .

قیمت نماشویی بدون داربست

شستشوی نما بدون داربست از کارهای مهم در زمینه جذب مشتری در برای کاسبان و مغازه دارها است.

از این رو میتوانید به صورت سالیانه نماشویی را بر روی نمای خود انجام بدهید.

به دلیل گرانی متوالی خدمات و لوازم مصرفی هزینه ها برای انجام باید با دیدن عکس و بازدید نما صورت بگیرد.

شستشوی اجر نما با طناب در کرج و تهران
نماشویی با طناب و بدون داربست در کرج

نماشویی آجر

شستشوی نمای آجری یا کوتاه تر آن نماشویی آجر از تخصص های ماست ، این کار باعث زیبایی نمای آجری ساختمان خواهد شد .

اجر های زرد رنگ که در قدیم هم این نوع سنگ ها را کار میکردند امروزه دچار کثیفی های شدیدی شده اند که با اب شیلنگ و مواد های دستی قابل تمیز شدن نیستند.

در این موقع ما با واتر جت و سند بلاست میتوانیم آجر نمای شما را پاک سازی کنیم و مثل روز اول به شما تحویل بدهیم.

برای نماشویی اجر ما یک نوع نازل داریم که با نصب ان اجر ها را با مواد می توایم با شدید ترین کثیفی بشوییم.

روش های نماشویی در کرج و تهران

دارای ابزار آلات خاص خود است و با استفاده از تجهیزات خاص خود قابل اجرا می باشد. نماشویی به سه روش

  • استفاده از طناب
  • با استفاده از داربست
  • استفاده از کمربند محافظ برای نماشویی قابل اجرا است.

در شستشوی نما رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات مخصوص آن را نباید نادیده گرفت.

قیمت شستشوی نمای ساختمان با واترجت شستشوی نما با طناب در البرز کرج
نماشویی و شستشوی نما در کرج

نماشویی با آب بدون داربست

شستشو با آب زمانی انجام می شود که نمای ساختمان زیاد آلوده نباشد و با شست و شو با آب نمای ساختمان بسیار زیبا و آراسته خواهد شد.

برای از بین بردن جرم و لکه از روی ساختمان و نماشویی، آب و سیلیس بسیار کاربردی است.

نماشویی با اسید جهت پاک کردن مصالح ساختمانی و ماسه پاشیده شده روی سنگ نمای ساختمان  و تمیز کردن سنگ نمای ساختمان  کاربرد دارد.

نکته مهمی که در شست و شوی نمای ساختمان مطرح است ، میزان تخصص افراد است.

از افراد متخصص برای انجام کارها در ارتفاع باید بهره گرفت و به قول خودمان کار را به کاردان باید سپرد.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب به تخصص و مهارت راپل و راپل کاری نیاز دارد و شستن نمای ساختمان با طناب کار سخت و خطرناکی است و باید از افراد با مهارت و پرتجربه در این زمینه استفاده کرد.

هم اکنون تعداد زیادی شرکت ایرانی قادر به فعالیت در زمینه شستشوی نما ساختمان و کار در ارتفاع هستند که از بین آنها تنها تعدادی به نماشویی با طناب تسلط دارند.

نماشویی با داربست

شستشوی نما با داربست و با طناب هر دو از تخصص های این گروه می باشند.

این گروه راپل کار خدمات شست و شوی نمای ساختمان شما را  با خیالی آسوده برایتان به انجام می رساند و نمایی زیبا و آراسته را به شما هدیه می دهد.

با شست و شوی نمای ساختمان و بناهای موجود ، نمایی زیبا برای خود و دیگران ایجاد کنید و از دیدن بناهای شهری و غیر شهری لذت ببرید.

برای شست و شوی نمای ساختمان خود کافی است از قسمت تماس با ما با این گروه ارتباط برقرار کنید.

نظافت کردن نمای ساختمان با شستشو کردن در تمامی شهرهای کرج و تهران انجام میشود.

از جمله این شهرها میتوان به شهر جدید هشتگرد اشاره کرد که در مقایسه با شهرهای مثل اندیشه فردیس و شهریار وسعت بیشتری دارد.

کرج و تهران با دشتن کارخانه جات بسیار بزرگ و صنعتی باعث میشوند تا ساختمان ها به سرعت کثیف بشوند.

نظافت کردن چنین جاهایی به دلیل بارندگی که به ندرت در طول سال میبارد بسیار سخت است.

تاثیرات نماشویی روی ساختمان

خب قطعا نماشویی بر روی ساختمان های کثیف و الوده از خاک خیلی موثر است و باعث زیبایی و طول عمر بالای ساختمان میشود.

با باریدن باران های اسیدی سطح نما در خطر از بین رفتن میباشد که شما و به یاری ما باید نما را شستشو بدهید.

لوازم نماشویی بدون داربست

برای انجام نماشویی ابتدا باید ببنیم که چه لوازمی مورد نیاز میباشد و چگونه باید نما را نظافت بکنیم.

برای انجام نماشویی به صورت دستی ابتدا باید با پارچه اب و مواد را روی سطح مورد نظر بکشیم و بعد از ان با تی دستی روی انرا بکشیم.

نوع دوم با واتر جت تک فاز و سه فاز میباشد که با وصل کردن برق میتواتیم به راحتی نما را شستشو کنیم.

در هر دو نوع بعد از شستشوی بدنه در اخر شیشه ها را نماشویی میکنیم.

نماشویی در تهران

نماشویی در تهران و شستشوی نمای ساختمان در تهران از جمله خدمات نماشویی است که شرکت ما ارائه می دهد .

نماشویی شیشه نیز از جمله خدمات ما در شهر های تهران و کرج و حومه می باشد .

نماشویی و شستشوی نما در تهران

خدمات نماشویی ما به صورت بدون داربست و با طناب ارائه می شود همچنین از نظر قیمت نماشویی قطعا بهترین یا به نوعی نماشویی ارزان را ارائه می دهیم .

نکته : لطفا برای اطلاع از قيمت نماشويي ساختمان از دسته خدمات نماشویی این مطلب را تا انتها مرور کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس ما جهت اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان – ۰۹۳۷۰۳۴۰۲۳۲

به طور کلی باید یا نماها را بازدید کنیم و یا عکس نما را برای استعلام قیمت برای ما بفرستید ولی ما میتوانیم با دادن متراژ از نمای شما قیمت حدودی را به شما بدهیم.

نوع قیمت دادن و نوع متراز دادن شما را میتوانید در ادامه توضیحات ببینید.

نماشویی در کرج شستشوی نمای ساختمان در تهران
شستشوی نمای ساختمان در تهران

نماشویی شیشه

نماشویی شیشه از جمله خدمات ما در تهران و کرج می باشد .

شستن شیشه های نما کمترین هزینه و شستشوی کامپوزیت و سنگ بیشترین هزینه ها را برای شستشوی نما با دستگاه واترجت دارند.

قیمت نماشویی به صورت متر مربع ارائه می شود یعنی شما متوجه این مورد خواهید شد چقدر برای نا هزینه می کنید .

خدمات نماشویی با طناب

نماشویی در شرکت ما با طناب راپل و یدون داربست انجام میگیرد.

قیمت شستشوی نما بر حسب نوع نمای موجود بررسی میشود و اعلام میگردد.

تمام این نماها هر کدام سختی قابل توجه خود را دارد.

نماها به چند دسته تقسیم میشوند

  1. نمای کامپوزیت
  2. نمای سنگ (سنگ گرانیت _ رومی _ تیشه ای _ بادبر _ سمیرم)
  3. نمای شیشه ای
  4. نمای چوبی
  5. نمای سیمانی یا کنتکس

هرکدام از این نوع طرح های ساختمان دارای قیمت ها و توضیحات خاص خود نیز میباشد.

 

نماشویی شیشه با طناب بدون داربست
نماشویی شیشه با طناب بدون داربست

قیمت شستشوی نمای چوبی

برای اطلاع از قیمت نماشویی چوب میتوانید با ارسال عکس به سادگی از قیمت آن آگاهی پیدا کنید.

نمای چوب به دلیل سبک بودن نسبت به سنگ و نماهای دیگر و ساده بودن ان زیبایی منحصر به فردی نیز دارد.

شستشوی نمای چوبی باعث تازه ماندن این نوع جنس میشود که طول عمر و ماندگاری انرا نیز افزایش میدهد.

اما به شرطی که بعد از شستشو روی آنرا نیز مواد نگه دارنده بزنیم.مثلا رزین یا روغن جلا.

قیمت نماشویی سنگ

قیمت نماشوی سنگ ها چندین نوع دارد که در عبارت های بالا به آنها اشاره کردیم.

نماشویی سنگ در تمام موارد یکسان است از نظر شستشو ولی اگر بخواهیم از نظر سختی کار آنها را مقایسه کنیم بسیار متفاوت میباشد.

در نماشویی سنگ میتوانید متراژ موجود را با تماس تلفنی یا تلگرام برای ما بفرستید و یا با ارسال عکس نیز میتوانیم قیمت دقیق شستشوی نما را به شما بگوییم.

شستشوی کامپوزیت

کامپوزیت جنسی دارد که خاک به راحتی به بدنه آن میچسبد و بهد از چند وقت همین خاک ها باعث میشود که لاشه روی آنها جمع گردد.

قیمت شستشوی نما کامپوزیت با اعلام کردن عرض و طول نما قابل قیمت اطلاع است .

نماشویی سیمان سنگ
نماشویی سیمان سنگ

شستشوی نما در تهران شهرستان

ما در شهر کرج و تهران شستشوی نما انجام میدهیم.

اکثر نماشویی در تهران سنگ و کامپوزیت میباشد و برای ما نیز بسیار کم پیش امده است تا بخواهیم نمای سیمانی و کنتکس بشوییم.

شرکت شستشوی نما و نماشویی ما خدمات را با ضمانت و تضمینی انجام میدهد.

قیمت نماشویی با طناب یا با راپل در تهران و کرج

نماشویی با طناب جزو ارزانترین کارهای ما با بدون داربست است.