نصب توری پاسیو و نورگیر
زمان مطالعه: 15 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

بستن نورگیر و پاسیو با توری مرغی

بستن نورگیر و پاسیو و حیاط خلوت با توری به یکی از معظل های مالکان ساختمان تبدیل شده است. وورد کبوتر به حریم حیاط خلوت باعث ازار و اذیت های فراوان ساکنین میشود و زیاد شدن فضله های کبوتر ها باعث مریضی و به وجود امدن حشرات بسیار خطرناک میشود.  توری به صورت افقی روی پاسیو به وسیله پیچ و رولپلاک نصب میشود و راه ورود کبوتر را به صورت همیشگی میبندد.

توجه: نماشویی و نظافت پاسیو رایگان میباشد.

 

بستن پاسیو با توری مرغی
بستن پاسیو با توری به صورت تضمینی

پوشاندن پاسیو و نورگیر با توری با طناب و بدون داربست

بستن و پوشاندن نورگیر پاسیو و حیاط خلوت را حتما با طناب یا بدون داربست اجرا کنیم. به دلیل اینکه راپل کارها به صورت شبانه روزی در حال نصب توری روی نورگیر هستند و میدانند چه نوع توری برای ان محیط مناسب میباشد. همچنین نورگیر شرایط بستن داربست را ندارد و باید حتما با طناب اجرا گردد. پاسیو در قلب ساختمان بنا شده است و هیچ داربستی نمیتواند انجا را داربست ببندد پس حتما به روش بدون داربست نیاز پیدا خواهید کرد.

 

پوشاندن پاسیو بلا توری مرغی
پوشاندن پاسیو بلا توری مرغی در تهران و کرج

نصب توری مرغی

نصب توری روی پاسیو و نورگیر برای بستن راه ورود کبوتر انجام میشود و باعث فراری دادن پرنده ها میگردد. کبوتر با دیدن توری دیگر به ان محل نزدیک نمیشود و برای پیدا کردن اشیانه جدید به نورگیرهای بدون توری میرود. نصب توری مرغی با طناب یا بدون داربست انجام میشود که هم میتواند در هزینه ها صرفه جویی شود و هم وقت کمتری از شما میگیرد. خرید و نصب و ساختن توری تماما بر عهده شرکت اجرا کننده کار است.

نصب توری مرغی نورگیر در تهران
نصب توری مرغی نورگیر در تهران

 

شستشوی پاسیو به صورت رایگان

نظافت پاسیو یکی از نکات مهم در نصب توری های مرغی و گالوانیزه میباشد.

در صورت اجرای کار توسط شرکت جهان فرود شستشوی درون پاسیو قبل از نصب توری ها به صورت رایگان اجرا میشود.
این اولین بار است که یک شرکت راپل برای اجرای خدمات خود یک اشانتیون در نظر گرفته است.

 

قیمت نصب توری مرغی حیاط خلوت

قیمت نصب توری مرغی روی پاسیو بر حسب عرض و ارتفاع نورگیر محاسبه میشود.

قیمت نصب توری روی حیاط خلوت هایی که دهنه انها 2 تا 3 متر هستند از 3 تا 4500 هزینه دارند.

نصب توری روی نورگیر هایی که از 3 تا 5 متری عرض دارند و ارتفاع انها 4 و 5 طبقه میباشد از 4500 تا 8 میلیون تومان هزینه نصب دارند.

نصب توری مرغی روی پاسیو هایی که دهنه ای به متراژ 5 تا 8 متر دارند از 8 تا 12 میلیون هزینه نصب دارند.

این هزینه ها با لوازم و نصب گفته شده است.

 

قیمت نصب توری مرغی پاسیو نورگیر
نصب توریپاسیو ارزان

نصب توری مرغی در کرج و تهران

تهران و کرج به دلیل ساخت و سازهای زیاد دارای پاسیو و نورگیرهای فراوانی هستند. واحد ها به نور نیاز دارند و این یک قانون در ساختمان سازی است. پس از ساخت و تحویل به مالک پاسیو ها محل زیست کبوترها و گنجیشک ها میشود که باید با توری انجا را ببندید. نصب توری مرغی در تهران و کرج به وسیله راپل به راحتی قابل اجرا است و برای این کار ضمانت کتبی درون قرارداد به شما داده میشود. جنس توری نصب شده گالوانیزه و ضد زنگ میباشد.

نصب توری مرغی در کرج بسیار زیاد است این به این دلیل است که کبوتر و پرنده در مناطق خوش اب و هوا بیشتر رویت میشوند. به دلیل کمبود درخت و مناطق امن به داخل نورگیر ها حجوم می اورند و لانه درست میکنند.

اجرای توری مرغی پاسیو و نورگیر به صورت راپل با بهترین قیمت و کیفیت با گروه جهان فرود

این خدمات را به اصطلاح نصب توری مرغی میگویند ولی در اصل از توری گالوانیزه گرم و زخیم برای بستن حیاط خلوت و پاسیو و نورگیر استفاده میشود و هیچ خبری از توریهای بی کیفیت و نازک برای پوشاندن حیاط خلوت نیست. به این دلیل از توریهای زخیم و باکیفیت استفاده میکنیم چون هدف اصلی ما ماندگاری طولانی مدت و جلوگیری از ورود کبوترهای مزاحم میباشد. قیمت نصب توری روی پاسیو بستگی به متراژ و میزان مصرف توری دارد که در ادامه میتوانید انرا بخوانید.

ویدیو نصب توری روی حیاط خلوت ساختمان با طناب و بدون داربست با راپل

 

 

شستشوی رایگان قبل از نصب توری روی حیاط خلوت و نورگیر و پاسیو 

به دلیل فضله های زیاد کبوترها داخل نورگیر و پاسیو و به وجود امدن کنه های بسیار عجیب و خون خوار قبل از نصب توری و بستن پاسیو شرکت ما برای شما عزیزان شستشوی کاملا رایگان را دارد تا دیگر اثاری از کثیفی داخل پنجره و دیوار پاسیو نماند.  این شستشو کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای برای مشتریان عزیز به دنبال ندارد.

 

توری گالوانیزه برای جلوگیری از پرنده
توری گالوانیزه برای جلوگیری از پرنده

 

نصب توری روی دیوار حیاط خلوت با طناب
نصب توری روی دیوار حیاط خلوت با طناب

 

     نماشویی با واترجت    –   قیمت کار در ارتفاع

 

جلوگیری از ورود کبوتر با توری گالوانیزه

توری مرغی جهت  جلوگیری از ورود پرندگان  به داخل نورگیر و پاسیو نصب میشود.  تمام ساختمان ها اکثرا دارای حیاط خلوت هستند که باید برای بستن انها از توری فنس استفاده کرد. روش دیگر استفاده از توری های پلاستیکی است که به مرور زمان بر اثر تابپ افتاب پوسیده شده و ریزش میکند.  نصب توری باعث جلوگیری از ورود کبوتر داخل نورگیر و پاسیو میشود. باید توری را حتما به وسیله پیچ رولپلاک به دیوار وصل کرد. جز این هر روشی به کار ببرید بعد از چند وقت باعث کنده شدن میشود. 

ویدیو نصب توری مرغی با طناب

نصب توری مرغی نورگیر
نصب توری مرغی پاسیو

نحوه اجرای توری مرغی روی نورگیر و پاسیو

اجرای توری مرغی : ابتدا محل مورد نظر بازدید حضوری میشود تا اندازه گیری و متراژ توری مرغی تعیین گردد.  برای انجام چنین کاری بهترین جنس را بخرید تا ماندگاری بالایی داشته باشد.  توری های ارزان قیمت به مرور زمان پوسیده میشوند و باید بعد از چند سال باید تعویض گردد.

متراژ توری ها 1متر و 1مترو نیمی است و ما برای نورگیرهایی که مثلا عرض 3 متر یا بالاتر دارند ما توری ها را به هم میبافیم و روی محل مورد نظر پیچ رولپلاک میکنیم.

توری زیر دارای ضخامت بالا و بسیار گرانتر از نوع نازک ان میباشد.

 

 

 

توری مرغی
توری مخصوص نورگیر

قیمت راپل

 

نوع دیگر توری
نوع دیگر توری مرغی برای حیاط خلوت

 –   قیمت اب بندی نمای ساختمان 

نصب توری فلزی بهتر است یا پلاستیکی؟

خب این سوال بسیار مشخص است که توری فلزی به دلیل مقاومت بالاتر بهتر از توری پلاستیکی است و وزن توری فلزی کمتری نسبت به توری پلاستیکی دارد. از نظر قیمت خرید هم توری گالوانیزه کمترین قیمت را نسبت به هم نوع پلاستیکی دارد. در قسمت بالا هم گفتم که توری پلاستیکی به دلیل مقاوم نبودن در مقابل گرمای خورشید خیلی زود پوسیده میشود و با یک باد از جای خود در میاید.

توری مرغی پلاستیکی
توری مرغی پلاستیکی برای نورگیر

شستشوی پاسیو قبل از نصب توری مرغی روی حیاط خلوت

برای جلوگیری از کنه زدن در محیط حیاط خلوت ابتدا داخل پاسیو را با واترجت شستشو نما کنید و بعد از تمیز شدن جلوی ورودی پرندگان را ببندید.

نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت:

در این مقاله می خواهیم مطالبی در مورد بستن فضاهایی مانند پاسیو آپارتمان ها، حیاط خلوت و محیط های دیگر ساختمانی با استفاده از توری های مرغی به منظور عوامل مختلفی مانند جلوگیری از ورود پرندگان و مزاحمت آنها، ایزوله کردن حیاط خلوت و ………. ارائه دهیم.

توری مرغی از جمله توری های مفتولی موجود در بازار هستند که در زمینه های مختلف از جمله صنعت ساختمانی از قبیل نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت کاربردهای فراوانی دارند.

در ابتدا به منظور آشنایی بیشتر با توری مرغی برای افرادی که اطلاعات کافی در مورد این محصول ندارند مطالبی گردآوری شده است که در این مقاله در مورد توری مرغی و کاربردهای آن و همچنین ویژگی های آن به طور مفصل پرداخته شده است.

عمدتا توری های مرغی به دو صورت پلاستیک و فلزی در بازار موجود می باشند که نوع پلاستیکی تور مرغی به دلیل دوام پایینی که دارد و همچنین به علت مقاومت کمی که در برابر آفتاب دارند، برای نصب پاسیو و حیاط خلوت پیشنهاد نمی شود و بهتر است در جهت پوشاندن حیاط خلوت و پاسیو با توری از توری مرغی های فلزی استفاده شود.

توری های فلزی به صورت شبکه های بافته شده ای تعریف می شوند که از سیم های مفتولی یا ورقه هایی از جنس فلز یا فولاد با ضخامت های مختلف تولید می شوند و بسته به ضخامت توری ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند از این رو کاربردهای بسیار متفاوتی پیدا می کنند.

 

توری گالوانیزه گرم
توری گالوانیزه گرم

 

به صورت کلی توری های فلزی به دو دسته ی

1-توری های فلزی ورقه ای (Metal expanded lath)

،2-توری های فلزی مفتولی (Metal chain link netting)دسته بندی می شوند.

با توجه به اینکه توری های مرغی زیر مجموعه ای از توری های فلزی مفتولی به شمار می آیند به طور مفصل تر به توضیح این توری های مفتولی می پردازیم.

توری های فلزی مفتولی:

توری های فلزی مفتولی همان طور که از اسم آنها مشخص است از سیم های مفتولی پر استقامت و محکم تهیه می شوند که معمولا این مفتول ها به دو صورت آجدار یا ساده هستند که برای اتصال این رشته های مفتولی از جوش دادن یا تکنیک بافتن آنها به هم استفاده می کنند.

از آنجایی که توری های مفتولی در برابر سایش از مقاومت خوبی برخوردار می باشند نسبت به سایر توری ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و همچنین کاربردهای فراوان تری دارند.

توری مفتولی بر اساس عوامل مختلفی از قبیل قطر مفتول یا همان ضخامت مفتول، اندازه چشمه، نوع چشمه (چشمه به شبکه های توری فلزی می گویند) و همچنین نوع بافته شدن رشته های مفتولی در یکدیگر، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.

همچنین با توجه با عوامل گفته شده کاربردهای متفاوت و گسترده ای در صنعت های مختلف به ویژه در صنعت ساختمانی در خصوص بستن پاسیو با توری، پوشاندن حیاط خلوت و …….. دارند.
انواع مختلف توری های فلزی مفتولی:

 

بستن سقف حیاط خلوت با توری
بستن سقف حیاط خلوت با توری

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما   شرکت جهان فرود

 

 

1-توری حصاری

این مدل توری ها به صورت شبکه هایی مفتولی با چشمه های لوزی تولید می شوند و توسط دستگاه های صنعتی به صورت قلاب رشته های مفتولی بهم بافته می شوند. در فنس و حصارکشی کاربرد فراوان و ویژه ای دارند. ابعاد چشمه های این نوع توری بین 5 تا 8 سانتی متر متغیر می باشد و همچنین قطر مفتول مورد استفاده در این توری‌ها بین دامنه 2 تا 3 میلی‌متر قرار دارد.

2-توری گابیون

توری گابیون شباهت بسیار زیادی به توری مرغی از نظر ساختار و شکل دارد. انما این توری دو تفاوت با توری مرغی دارد اول اینکه در توری گابیون مفتول های بر خلاف توری مرغی سه بار به دور یکدیگر تابیده می شوند و چشمه های توری را تشکیل می دهند. دوم اینکه این ضخامت مفتول ها ها در توری گابیون بیشتر از توری مرغی است.

3-توری پرسی

توری های پرسی از نوع توری های فلزی مفتولی هستند که به صورت شبکه های با چشمه های مربعی و مستطیلی شکل تولید می شوند.رشته های مفتولی در این نوع توری ها از طریق جوش دادن و پرس شدن به یکدیگر متصل می شوند. با استفاده از موج دادن سیم های مفتولی می توان توری های فلزی فولادی نیز تولید کرد. این مذل توری ها معمولا دارای ابعاد 2 تا 6 میلی متری هستند. این مدل توری های وزن بالای دارند و این جهت دارای دوام و طول عمر زیادتری هم می باشند.

 

4-توری جوشی

توری جوشی که به توری های مش نیز معروف هستند ار نوع دیگری از توری های فلزی مفتولی به شمار می آیند. این مدل از توری از رشته های مفتولی فولادی و از طریق جوش دادن آنها به یکدیگر تولید می شوند. در تولید توری های جوشی از مفتول های فولادی با قطر های متفاوت استفاده می شود که باعث اثر گذاشتن روی ضخامت آنها می شود از طرفی دیگر این مسئله موجب افزایش مقاومت و دوام آنها می شود و همچنین کاهش انعطاف پذیری آنها می شود.

5- توری مرغی

این نوع توری ها از مفتول های گالوانیزه نازک و انعطاف پذیر تولید می شوند از این رو جزو سبک‌ترین نوع توری های موجود در بازار به شمار می آیند. توری ها مرغی با چشمه‌های 1 و 3/4 اینچ معمولا به صورت شش ضلعی توسط دستگاه های صنعتی تولید می شوند که معمولا ضخامت یا قطر مفتول های گالوانیزه در آنها 20 تا 25 میکرون می باشد.
این مدل توری ها با توجه به نوع مفتول گالوانیزه به کار رفته به دو صورت سرد ( نوع خارجی) و گرم (نوع ایرانی) و همچنین سنگین و سبک تقسیم بندی و در بازار عرضه می شوند. که در ادامه به توضیح این دو نوع می پردازیم.

-تور مرغی گالوانیزه سرد:

این مدل توری از مفتول های گالوانیزه سرد برای تولید آن استفاده می شود که معمولا به صورت وارداتی از چین می باشند که در بازار عرضه می شود. این محصول در مقایسه با توری مرغی تولید ایران (توری مرغی گالوانیزه گرم) کیفیت پایین تری و قیمت مناسب تری دارد البته این به معنی بی کیفیت بودن این نوع مدل توری نمی باشد زیرا که توری های تولید شده با گالوانیزه سرد تحت شرایط خاصی می توانند تا مدت های طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

-تور مرغی گالوانیزه گرم:

همان طور که بیان شد این محصول جزو محصولات داخلی و تولید ایران می باشد که با توجه به جنس مفتول به کار رفته از نظر کیفیت بهتر از نوع خارجی آن در بازار شناخته می شود.

از شاخص ترین ویژگی های این محصول استفاده از مفتول گالوانیزه گرم در تولید آن است که دقیقا برخلاف نوع خارجی می باشد که تنها از گالوانیزه سرد استفاده می شود.

از این رو این شاخص باعث می شود که قیمت بالاتری نسبت به نوع گالوانیزه سرد داشته باشد زیرا که گالوانیزه گرم باعث جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی می شود بنابراین این نوع توری کیفیت بهتر، وزن بیشتر به دلیل ضخامت بیشتر مفتول ها همچنین مقاومت، دوام و طول عمر بالاتری نسبت به گالوانیزه سرد دارا می باشد.

برای همین در اکثر مواقع توصیه می شود که در پروژه های طولانی مدت از نوع گالوانیزه گرم استفاده شود و برعکس در پروژه هایی کوتاه مدت که طول عمر و کیفیت مطرح نمی باشد استفاده از گالوانیزه سرد به صرفه تر می باشد. به عنوان مثال در مناطق شمال کشور که بارندگی زیاد است و احتمال زنگ زدگی بیشتر، بهتر است برای نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت از گالوانیزه گرم استفاده شود.

 

به صورت کلی تفاوت ای این دو تور مرغی را می توان به صورت زیر بیان کرد:

توری مرغی گالوانیزه ایرانی در هر دو نوع سرد و گرم تولید می شوند اما توری مرغی گالوانیزه خارجی تنها به صورت سرد در بازار کشور موجود می باشد.

توری مرغی گالوانیزه گرم که در ایران تولید می شود از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به گالوانیزه سرد که از چین وارد می شود برخوردار می باشد.

توری مرغی گالوانیزه ایرانی دارای وزن بیشتری نسبت توری های گالوانیزه سرد (خارجی، چینی) می باشد که این هم به دلیل ضخامت بیشتر مفتول های گالوانیزه ایرانی است.
با توجه به مواد فوق قیمت توری های گالوانیزه ایرانی نسبت به گالوانیزه خارجی بیشتر است اما در عوض همان طور که گفته شد طول عمر و دوام بیشتر دارند.

کاربردهای مختلف توری مرغی:

توری های مرغی برخلاف سایر توری ها دارای موارد استفاده ی بسیار وسیعی می باشند که از جمله کاربرد های رایج آن می توان موارد زیر را نام برد:

این محصول در ساخت و ایجاد قفس برای حیواناتی نظیر اردک، مرغ و …. کاربرد زیادی دارد البته باید به این نکته هم توجه کرد که باعث حفاظت حیوانات از شکارچیان نمی شود.

توری های مرغی برای حصار کشی اطراف حیواناتی نظیر دام و طیور همچنین اطراف باغچه و گیاهان نیز استفاده می شوند.

شاید با توجه به کاربردهای گفته شده برداشت کنید که توری های مرغی متناسب با اسمی که دارند تنها برای حیوانات استفاده می شوند. البته که این چنین نیست با توجه به مزایای این توری ها و همچنین از همه مهم تر استقامت و دوامی که توری های مرغی ایرانی دارند در صنعت ساختمان سازی از جمله محصولاتی هستند که بسیار مورد توجه و پرکاربرد واقع شدند مثلا نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت، یکی از بیشترین موارد استفاده آن در ساختمان می باشد.

 

چند مورد از کاربردهای آنها در زیر مطرح شده است:

استفاده در پوشش سقف ها :

در اکثر مواقع برای سقف ها از پشم شیشه استفاده می شود که این کار جهت عایق کاری در برابر گرما و سرما و همچنین سر و صدا انجام می شود از آنجایی که نگه داشتن پشم شیشه در سقف کار مشکل و سختی است از توری مرغی برای نصب پشم شیشه استفاده می شود.

نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت:

یک دیگر از موارد بسیار پرکاربرد توری های مرغی، نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت است. که به منظور ساختاری که این توری ها دارند هم باعث گردش هوا و هم باعث رسیدن نور به پاسیو و حیاط خلوت می شوند بنابراین بستن پاسیو با توری و یا پوشاندن حیاط خلوت و پاسیو با توری گزینه ای بسیار مناسب به شمار می آید، مخصوصا در حیاط خلوت هایی که گیاهان یا حیوانات خانگی وجود دارند می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد.

 

نصب توری مرغی شرکت جهان فرود

از این محصول در اماکنی که دارای رطوبت زیاد هستند نیز بسیار استفاده می شود. همانطور پیش تر گفته شد توری های مرغی دارای ویژگی یا خاصیت ضد زنگ زدگی هستند. از این رو استفاده در محیط هایی که رطوبت یا نم شدید یا آبریزی فراوان و ..دارند می تواند کاربرد فراوانی داشته باشد با توجه به این نکته مثبتی هم که دارد از این جهت هم نصب توری های مرغی پاسیو و حیاط خلوت می تواند موردی مناسب جهت استفاده باشد.

استفاده در پوشش ستون ها: در صنعت ساختمان سازی توری مرغی جهت حفاظ ستون ها نیز کاربرد فراوانی دارد که نصب آنها در ستون ها باعث ایجاد پوششی به منظور جلوگیری از خراشیدگی و آسیب به ستون ها می شود.

در انجام گچ کاری ساختمان هم از این محصول استفاده های زیادی می شود به این صورت که در جاهایی که میزان گچ خوری زیاد است معمولا از فنس های مرغی استفاده می کنند تا مقاومت گچ را افزایش دهند و همچنین از ترک خوردگی گچ ممانعت کنند

توری های مرغی در کاشی کاری ساختمان هم استفاده می شود. اگر در زمان چسباندن کاشی و سرامیک ها زیرسازی آنها مناسب نباشد امکان نچسبیدن کاشی و سرامیک ها فراهم می شود در این شرایط از توری های مرغی برا افزایش چسبندگی سیمان و کاشی ها و سرامیک ها استفاده می شود. به عنوان مثال وقتی که زیرسازی کاشی و سرامیک ها ایزوگام باشد امکان چسبیدن کاشی و سرامیک وجود ندارد در این شرایط یا بابد ایزوگام را کاملا جدا نمود یا باید از توری های مرغی جهت چسباندن کاشی و سرامیک استفاده کرد.

یک ویژگی مثبت و جالب دیگری که این توری های مرغی دارند این است که در جهت تضعیف کردن امواج مغناطیسی و رادیویی از قبیل امواج موبایل یا گوشی، امواج وای فای و .. هم استفاده می شود بنابراین یک مزایت دیگری که نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت علاوه بر جلوگیری از ورود پرندگان و حیوانات دارد حفاظت از امواج خارجی هم می باشد.

با توجه به موارد گفته شد اکنون می توان بهتر درک کرد که این محصول به چه علت امروزه جزو دسته محصولات بسیار ارزشمند قرار گرفتند و دارای کاربردهای چشمگیر در صنعت ساختمان سازی به ویژه در نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت دارد.

مزایای توری ها مرغی:

توری های مرغی نسب به سایر انواع توری ها دارای یک سری مزایا می باشند که با توجه به ساختار و ویژگی هایی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

که صورت مختصر از میان مزایای مختلف آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1-قابلیت حمل و نقل آسان و سبک وزن بودن:

یکی از مهم ترین مزیت های این توری ها به شمار می آید که به سبب آن توری مرغی به صورت رول شده توسط تولید کننده عرضه و بسته بندی می شوند از این جهت می توان آنها را به آسانی به نقاط مختلف جابه جا و منتقل کرد.

2-مقاومت در برابر زنگ زدگی (ضد زنگ بودن):

به دلیل اینکه بر روی این مفتول های فولادی پوششی از روی قرار گرفته است به آنها خاصیت ضد زنگ زدگی بخشیده است.

که این ویژگی باعث افزایش مقاومت آنها در برابر ساییدگی شده است و همچنین از طرفی دیگر طول عمر این توری های را بهبود بخشیده است.

بنابراین افرادی می خواهند برای بستن پاسیو با توری، یا پوشاندن حیاط خلوت و پاسیو با توری داشته باشند می توانند با اطمینان بیشتری از آنها استفاده کنند.

3-نصب آسان و راحت و سرعت در اجرا

4- قیمت مناسب

5- مناسب جهت حصارکشی اطراف حیوانات، حیاط خلوت، باغچه و …

6-مناسب برای محیط های که نیاز به نور دارند مانند نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت

7-ایجاد گردش هوا و تهویه مناسب در نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت و محیط های دیگر

نصب توری های مرغی:

همان طور که گفته شد نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت به راحتی می تواند از ورود پرندگان و همچنین حیواناتی نظیر گربه به داخل پاسیو آپارتمان جلوگیری کند و همچنین آن را می توان به عنوان حفاظی برای حیاط خلوت و پاسیو در نظر گرفت.

اگرچه در این مورد کاربردها می توان از ورق های پلی کربنات برای کنترل پرندگان و حیوانات نیز بهره گرفت اما این ورق ها باعث کاهش گردش هوای آزاد به داخل پاسیو و حیاط خلوت می شوند بنابراین توری مرغی با توجه به ساختار و شکل آن، امکان گردش هوا و عبور نور برای پاسیو و حیاط خلوت وجود دارد همواره گزینه مناسبی برای این گونه کاربردها می باشد.

نکته ی مثبت دیگری که در مورد توری های مرغی نسبت به ورقه های پلی کربنات وجود دارد این است از آنجایی که ورقه های پلی کربنات مانع گردش باد می شوند در هنگام باد و طوفان شدید باعث ایجاد سر وصدا واحتمالا آسیب به پاسیو می شود اما در مورد توری های مرغی به دلیل امکان گردش هوا این مشکل وجود دارد.

یکی از روش های نصب توری مرغی پاسیو و حیاط خلوت استفاده از داربست می باشد که این روش به دلیل اینکه احتمال ریزش سنگ نما یا سنگ پاسیو، شکستن شیشه وجود دارد موجب آسیب رساندن به نمای ساختمان می شوند. در روش نصب توری مرغی بدون داربست مشکلات مطرح شده وجود ندارد و به راحتی توسط افراد با تجربه و تکنسین در نصب توری های مرغی پاسیو و حیاط خلوت استفاده می شود.

روش دیگری که برای نصب پاسیو و حیاط خلوت به کار گرفته می شود، نصب توری مرغی با طناب است. استفاده از طناب در نصب توری مرغی برای پاسیو و حیاط، از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه و دارای ایمنی بیشتر و همچنین باعث افزایش سرعت نصب می شود.

 

6 thoughts on “نصب توری مرغی پاسیو با طناب بدون داربست و نورگیر بستن حیاط خلوت تهران کرج”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *