نصب و تعویض پنجره های نمای ساختمان

نصب و تعویض پنجره روی نمای ساختمان

بعضی از پنجره ها و شیشه های ساختمان که در ارتفاع قرار دارند از داخل ساختمان راه دسترسی ندارند به همین جهت باید از بیرون انرا نصب و تعویض کرد.

پنجره های قدیمی اکثرا این نقطه ضعف را داشتند و امکان تعویض شیشه و خود پنجره از داخل امکان پذیر نبود.

پنجرههای جدید اینگونه نیستند و تمام کارهایش از داخل قابل اجرا است.

اجرای تعویض و نصب پنجره و شیشه نمای ساختمان توسط گروه متخصص و قوی جهان فرود در تمام نقاط تهران و کرج اجرا میگردد و تضمین صدرصد سلامت پنجره ها را به شما میدهد.

تعویض شیشه روی نما بدون داربست

تعویض پنجره ها و شیشه ها چه بهتر است که بدون داربست انجام شوند تا در قیمت و وقت ضرفه جویی شود.

تعویض شیشه با طناب یا بدون داربست در کمترین زمان انجام میشود چون راه اندازی طناب در یک نقطه از نما چند دقیقه بیشتر طول نمیکشد و حتی تعویض پنجره در برج های بسیار بلند هم با طناب قابل انجام هستند.

نصب و تعویض پنجره های جدید با پیچ و رولپلاک های خودکار اجرا مشود ولی پنجره های قدیمی پیچ و مهره میشدند.

تعویض شیشه های قدیمی

در بعضی از ساختمان ها شیشه ترک میخورد و از داخل تعویض شیشه قابل انجام نیست. در این مواقع راپل کار از بیرون ساختمان نقاط خورد شده و ترک خورده را برمیدارد و یا با چسب پلم به هم میچسباند تا به راحتی شیشه و پنجره به داخل هدایت شود.

تعویض پنجره های قدیمی روی ارتفاع

پنجره های قدیمی از داخل قابل تعویض نیستند و راپل کار روی ارتفاع معلق میشود و به کمک پنجره ساز که داخل ساختمان قرار دارد پنجره را در می اورد و به داخل ساختمان هدایت میکند.

 

قیمت تعویض پنجره  و شیشه نمای ساختمان

قیمت تعویض پنجره و شیشه های نما به صورت کنتراتی میباشد و بستگی به تهداد پنجره دارد. اگر تعداد بالا باشد به صورت عددی و هرعدد 400 هزارتومان هزینه در بر خواهد داشت و به صورت کنتراتی هم باید بازدید به عمل اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *