عوض کردن لامپ نما با راپل
زمان مطالعه: 5 دقیقه
Rate this post

عوض کردن لامپ های نمای ساختمان با مردان عنکبوتی بدون داربست جهان فرود

شرکت پیچ و رولپلاک نمای سنگی جهان فرود دارای برقکارهای متخصص میباشند که دارای مدرک نورپردازی میباشند و عوض کردن لامپ و پروژکتورهای نما برایشان یک امر بسیار راحت و بدون دردسر میباشد. تعویض لامچ نمای ساختمان چه از جنس ینگ باشد و چه از جنس سیمان باشد باید توسط افراد کاربلد انجام گردد چون اتصال دو سیم نامربوط به هم باعث میشود تا اتصالی پیدا کند و به صورت کلی برق جریان پیدا نکند. پس اسانترین خدمات در جهان فرود دارای تخصص میباشد.

 

قیمت تعویض چراغ های نمای ساختمان با طناب

هزینه تعویض لامپ های نمای ساختمان بستگی به تعداد زیاد یا کم ان دارد. ولی به صورت کلی عوض کردن لامپ های نمای ساختمان از 250 هزارتومان شروع میشود و هرچه قدر این تعداد بیشتر باشد در کم شدن هزینه تاثیر مستقیم دارد. برای استعلام قیمت اخر لطفا تماس بگیرید. نورپردازی نمای ساختمان را جدی بگیرید و برای ان هزینه کنید زیرا نمای زیبایی به ساختمان شما میدهد.

 

انجام صفر تا صد کار نصب و تعویض چراغ و لامپ نمای ساختمان در تهران و کرج

به راحتی با طناب کلیه خدمات نصب و تعمیر و تعویض لامپ و چراغ نمای ساختمان را شرکت جهان فرود انجام میدهد و تضمین این را میدهد تا در اخر کار لامپ های نمای ساختمان روشن شوند و بدون رضایت مشتری هیچ هزینه ای دریافت نگردد.

تعویض لامپ با طناب، بدون داربست

در قدیم کار تعویض و جایگزین کردن لامپ های سوخته بسیار مشکل بود به طوری که کارگران مجبور بودند ساعات و وقت زیادی را صرف نصب داربست و یا برداشت آن پس از انجام کار بگذرانند که این یک مشکل جدی محسوب می شد. علاوه بر مشکل نصب داربست، هدر رفتن انرژی زیاد، پرداخت هزینه های بالا برای انجام کار، بی کیفیتی و سرعت عملکردی ضعیف هم جز مشکلات محسوب می شدند .

امنیت راپل در تعویض لامپ نما

درضمن کارگر از نظر امنیت کاری و اطمینان برای انجام کار در ارتفاعات در سطح بسیار ضعیفی بوده است. اما با پیشرفت های تکنولوژی و استفاده از شیوه ها و تکنیک های نوین بالا رفتن از ارتفاعات به کمک طناب محکم و بدون داربست، همه ی مشکلات ناشی از استفاده از روش سنتی قدیم داربست حل گردید. به طوری که شرکتهای معتبر خدمات نما، افراد و نیروهایی متخصص و با مهارت در زمینه ی های مختلف کار در ارتفاع را برای انجام عملیات ویژه به استخدام خود درآوردند. این نیروها برای بالا رفتن از ارتفاعات و انجام کار تعویض و نصب لامپ دیگر نیازی به ایجاد داربست نداشتند در ادامه به توضیح بیشتری خواهیم پرداخت.

 

تعویض لامپ نما
تعویض لامپ نما با راپل

 

پیچ رولپلاک نما

علت مهم سوختن لامپ نما چیست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بیشترین علت برای سوختن لامپ نما این است که کارگر عملیات آببندی را به درستی انجام نمی دهد. با بررسی های انجام شده معلوم شده که برخورد آب به کابل باعث سوختگی لامپ می گردد.همان طور کابل های کل نما دچار اتصالی و در نتیجه سوختگی می شود. اما آببندی چراغ ها و کابل ها به این صورت است که زیر چسب برق، چسب آببندی مخصوص باید زده شود تا آب باران به کابل برخوردی نداشته باشد و منجر به سوختگی لامپ و اتصال سیم برق نگردد.

 

پیچ و رولپلاک نمای پاسیو     –      مجری پیچ رولپلاک نما    –     نماشویی   –   نصب توری مرغی

 

تخصص تعویض لامپ نمای ساختمان

تعویض لامپ روی نما، کاری بسیار تخصصی است و فقط توسط افراد ماهر و با تجربه انجام می گردد. به طور کلی برای زیباتر جلوه دادن نمای ساختمان ها مخصوصا در هنگام شب از چراغ یا لامپ های مخصوصی بر روی نما استفاده می شود که البته نصب هر یک از آنها با رعایت اصول و قوانین استاندارد توسط شرکتهای معتبر خدمات نما انجام می شود.اما لامپ یا چراغ هایی که در بالای سطوح نمای ساختمانی نصب شدند گاهی اوقات پس از مدت زمان از کار کردنشان یا کم نور می شوند و یا میسوزند. که در نتیجه برای تعویض لامپ در ارتفاع، صاحبان ساختمانی مجبور به کمک گرفتن از نیروهای آموزش دیده متخصص کار در ارتفاع می گردند.

 

تعویض لامپ نمای ساختمان در تهران و کرج
تعویض لامپ نمای ساختمان در تهران و کرج

 

تعویض پروژکتور نما بدون داربست

نور پردازی نما با چراغ ها و لامپ ها و انواع پروژکتورها برای بهتر دیده شدن ساختمان های مختلف در سطح شهر، باید با دانشی منطقی انجام شود، زیرا کوچکترین اشتباهی در نصب چراغ یا لامپ باعث ایجاد هزینه های مضاعف و بد منظره شدن نمای ساختمان شهر خواهد شد. اگر در دل تاریکی شب در شهر در حال حرکت باشید و به آسمان خیره شوید نور ستارگان و ماه فضای آسمان را به صورت نقطه ایی روشن نموده است، اما وجود این نورها آنقدر ضعیف است که به ناچار برای روشن شدن فضای شهر نیازمند نصب چراغ و لامپ بر روی سطوح نمای ساختمانی برای بهتر جلوه داده شدن نمای شهر خواهیم بود. اگر نمای ساختمانی نیازمند پیچ و رولپلاک سنگ نما است پیش از اجرای تعویض لامپ در ارتفاع باید به مقاوم سازی سنگ نما بپردازید.

 

نکته: برای نصب و تعویض لامپ از کارشناس برق استفاده شود. زیرا او تنها فردی است که دارای توانایی، تجربه، مهارت کافی در زمینه رفع اتصال برق، جلوگیری از به وجود آمدن هر گونه عیب و نقص و مشکل سیستم برق نمای ساختمان می باشد.

نکته: استفاده از لامپ پرنور و پر قدرت برای زیبایی نما توصیه می شود و اگر این لامپ ها مرغوب و دارای جنس با کیفیت باشند دیرتر خراب می شوند.البته نوع لامپ از نوع با دوام و در عین حال کم مصرف برای صرفه جویی در بخش هزینه ها باشد.

 

کنیتکس نمای ساختمان   –  سیمانکاری

جمع بندی
این درست است که نور و درخشش لامپ زیاد در نمای بیرونی ساختمان را با شکوه نشان می دهد اما درصورت قرار نگرفتن درست این لامپ ها در جای خود مورد پسند قرار نخواهند گرفت برای صحیح قرار گرفتن لامپها در جایگاه خود کار معماری ساختمان مورد اهمیت خاص می باشد. نحوه ی قرار گرفتن لامپ ها در نمای ساختمان باید طوری باشد که چشم بیننده از نور زیاد زده نشود. در برق کاری نمای ساختمان با طناب اگر صاحب ساختمانی بخواهد ساختمان مورد نظر بلندتر از چیزی که هست به نظر بیاید باید منبع نوری در پایین دیوار نمای ساختمان قرار داده شود به صورتی که نور از بخش پایین به بالا تابش گردد. رعایت این موارد در نورپردازی نمای ساختمان بدون داربست ضرورت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *