جلوگیری از ورود آب باران از پنجره
زمان مطالعه: 10 دقیقه
Rate this post

جلوگیری از ورود آب باران از پنجره و سنگ و نمای ساختمان در تهران و کرج

شرکت جهان فرود متخصص در جلوگیری از نشت و نفود اب از نمای ساختمان به داخل اپارتمان میباشد. جهان فرود با انجام کارهای بسیار جدید و مدرن و با استفاده از مواد و چسب های خارجی بسیار قوی نمای شما را از شر اب باران و برف به داخل ساختمان راحت میکند. کار اب بندی در تمام سطوح نما با تضمین کتبی و قراردادی انجام میشود. برای انجام نشتی نمای ساختمان که از طریق پنجره اهنی و سنگی و نمای سیمانی انجام میشود حتما از یک با تجره کمک بگیرید تا مواد و طریقه انجام کار را بلد باشد. میتوایند در ادامه مطلب مارا مطالعه بکنیدتا با نحوه کار اشنا بشوید یا با شمارهای درج شده برای استعلام قیمت عایق کاری نما تماس بگیرید.

 

جلوگیری از نفوذ آب باران از نما به داخل خانه: با ضمانت و تضمین

به دلیل ساخت و سازهای امروز به صورت سنگی که زیبایی دارد اشکالات و دردسرهای خاص خودش را نیز دارد.

یکی از این مشکلات نفوذ اب باران زمان بارندگی از درزهایی است که روی سنگ های نما کار گذاشته شده است.

برای جلوگیری از تکرار این اتفاق باید هر نمایی در هر شکلی اب بندی گردد.

جلوگیری از ورود و نفوذ آب باران و رطوبت
جلوگیری از ورود و نفوذ آب باران و رطوبت

 

دیگر خدمات ما در تهران و کرچ خدمات آب بندی نما و پيچ كردن سنگ نماي ساختمان با جهان فرود

همچنین شیشه و پنجره های قرارداده شده روی نما تاثیر زیادی در جذب اب از روی نما دارد.

 

طریقه جلوگیری کردن از ورود اب و رطوبت از سنگ به داخل ساختمان 

 

در بعضی نماها ممکن است که سنگ ترک خورده باشد و اب از خود سنگ به داخل ساختمان نفود کند که در این مواقع باید کل سنگ ها را به مواد عایق بندی اغشته کنیم.

در مواردی دیگر اب از طریق بندکشی سنگ ها که طبیعت نمای سنگ است نفوذ میکند در این مواقع باید ابتدا بندکشی را با مواد قوی انجام دهیم و در اخر محل بندکشی را با دستمال مرطوب تمیز کنیم تا نما کثیف نشود.

 

در مواردی که نما شیشه ای و کامپوزیت باشد طریقه کار فرق میکند و مواد مصرفی هم با متفاوت میباشد.

 

جلوگیری از ورود و نفوذ آب باران
ذرزگیری پنجره برای باران

 

درزگیری پنجره برای باران

بعد از بارندگی میبینید که اب از پنجره به داخل نفوذ میکند و این یک اخطار است که سریعا برای رفع این نم زدگی اقدام کنید. درزگیری با مواد مناسب و مقاوم در مقابل افتاب و سرما باشد که سالها دوام بیاورد.

اشتباه در جلوگیری نشت اب از نما

بعضی افراد به دلیل نا بلد بودن کار از رزین برای اب بندی نما استفاده میکنند که بسیار اشتباه میباشد و بعد از مدتی نما به صورت عجیبی زشت و زرد رنگ میشود.

 

تماس با ما:    09370340232

ویدیو نحوه اب بندی کردن نمای ساختمان

 

 

اب دیواره داخل را به چه شکل در می اورد؟

دیواره داخل وقتی خیس میشود مانند یک ماده میپوسد و خراب میشود.این خرابی باعث خرد شدن و ریختن نقطه نم زده میگردد.شما می بایست ابتدا مشکل را از روی نمابرطرف کنید و در ادامه دیوار داخل را از طریق گچ دوباره بازسازی کنید.

حال از خود میپرسید که باید چه کار انجام بدهیم؟

ما با مهارت های چندین ساله خود به راحتی و به وسیله راپل که همان طناب میباشد این کارهارا به راحتی برایتان انجام میدهیم.

ما با انجام اببندی سالانه بسیاری از خانه ها و اپارتمانها میتوانیم تخصصی ترین مهارت خود را برای شما انجام بدهیم و شما را از نگرانی نفوذ اب از پنجرهای اهنی و شیشه ها برطرف کنیم.

نفوذ اب از پنجره اهنی در تهران و کرج

پنجره های اهنی به دلیل قدیمی بودن و باز بودن لای درزهایش به راحتی اب را به سمت داخل سوق میدهد.امروزه از پنجره های دوجداره که بسیار مناسب در برابر باران و اب میباشد را استفاده میکنند.

اما انهایی ک پنجره قدیمی دارند چه کار کنند؟

ما میتوانیم از ورود اب به داخل ساختمان از پنجره های اهنی که بسیار غیر استاندارد است جلوگیری کنیم.

اگر این کار برای شما سخت است میبایست که پنجره خود را تعویض کنید و دوجداره استفاده کنید.

چگونه از نشت اب باران از پنجره جلوگیری کنیم؟؟

با استفاده از خمیرها و دوغاب های با کیفیت که بسیار قوی میباشند میتوانیم از ورود اب به داخل خانه جلوگیری شود.اب باران به دلیل اسیدی بودن ، تمام رو ساخت های یک ساختمان را به مرور زمان از بین میرد.

 

قیمت اب بندی نمای ساختمان:     09370340232

قیمت جلوگیری نشت اب به داخل نما با طناب و بدون داربست

قیمت خدمات ما برای اببندی نمای ساختمان به صورت چکی و کنتراتی انجام میگیرد.هزینه خرید لوازم مصرفی برای جلوگیری از ورود اب باران از پنجره ها و شیشه ها و سنگ ها گران است و ما با ترکیب چندین چسب یه ماده قوی برای درزبندی نقاط باز از ورود اب باران جلوگیری میکنیم.

قیمت برای خورده کاری ها از 300 تا 600براورد میشود.

برای کارهای بزرگ و کل نماها هزینه با دیدن عکس یا بازدید شخصی اعلام میگردد.

درزبندی یا درزگیری سنگ نما

سنگ ها به دلیل داشتن بند هایی از جنس سیمان سفید مقاومت کمی دارند بعد از چند سال دچار باز شدگی و درز میشوند که باعث نفوذ اب به داخل خانه میشوند.ما تمام درزهای موجود در نمای شما را با روش خودمان ک چندین سال است در حال انجام ان هستیم درست میکنیم که یک قطره اب باران به داخل نفوذ نکند.

جلوگیری از ورود اب به شیشه در تهران و کرج

شیشه ها وقتی در چهارچوب پنجره نصب میشوند دارای محفظه های بسیار کمی هستند که اب از انجا ممکن است بعد از مدتی نفوذ کند.یا اینکه دارای پلاستیک هایی هستند که درز بین شیشه ها نصب میکند که بعد از مدتی فرسایش در انها ایجاد میشود و موجب رد شدن اب درود ساختمان میگردد.برای جلوگیری ازین فاجعه ابتدا ما شیشه را ترمیم میکنیم و بعد از ان چسب اکواریوم که مخصوص شیشه میباشد را دور تا دور پنجره ها میزنیم تا درزگیری انجام داده باشیم.

جلوگیری از نشت نماهای کامپوزیتی و کامپوزیت

تمام کامپوزیت ها دارای دزهای پلاستیکی هستند که اکثرا دارای حاشیه مشکی میباشند.این لاستیک ها بر اثر تابش افتاب از بین میروند و باید بعد از چندین سال تعویض گردد.

تویض نکردن انها باعث نفوذ اب از نمای کامپوزیتی میگردد که خسارت را در داخل نما ایجاد میکند.

بستن راه نفود اب از پنجره دو جداره از روی نما

برای اب بندی چنین پنجره هایی از چسب های شیشه ای استفاده میشود.دقت داشته باشید باید برای اببندی در هرنمایی از چسب های بیرنگ با مقاومت بالا استفاده کنید.

انواع چسب ها برای جلوگیری از ورود کردن اب از نمای ساختمان

برای درزگیری سنگ از چسب z90 و بتن و کاشی استفاده میشود.

برای اببندی کردن شیشه نما از چسب اکواریوم استفاده میکنیم.

برای اب بندی نمای ساختمان از جنس سیمان از خمیر و ملات قوی که ترکیب بین چندین چسب است استفاده میگردد.

ژل پیشگیری از نشت کردن اب از نمای ساختمان بدون داربست

برای اطلاعات بیشتر نسبت به ژل ها و چسب های اب بندی باما تماس بگیرید تا به شما توضیحات تخصصی بدهیم.

 

جلوگیری از نفوذ رطوبت از نما به ساختمان با عایق نانو تهران کرج

 

امروزه فناوری نانو به قدری گسترش یافته است که جایگزین بسیار مناسبی برای فرآورده های ایزوگام می باشد. عایق نانو سطح را در برابر رطوبت، حرارت، ضربه مقاوم می سازد و این توع عایق بر عکس سایر عایق های دیگر دارای وزن زیادی نیست و نحوه ی نصب آن بسیار آسان می باشد. به خصوص که به کمک طناب ،بدون داربست در ارتفاع توسط متخصصین نصب گردد. از ویژگی بارز نانو سازگاری با محیط زیست می باشد به همین دلیل بیشتر شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور آن را به عنوانی پوششی محکم و مقاوم در برابر نم و رطوبت به سایر افراد معرفی می کنند و از آنها می خواهند از این نوع تکنولوژی روز دنیا استقبال نمایند. یکی از مشکلات مهمی که ممکن است در طی سالیان سال برای یک ساختمان پدید آید مشکل ورود نم و رطوبت از سطح نما به داخل ساختمان است که با ورود رطوبت به درون بسیاری از مشکلات مانند به وجود آمدن خسارت های مالی هنگفت و حتی جانی را به همراه خواهد آورد.اما برای پیشگیری از وقوع چنین مواردی استفاده از عایق های مستحکم پیشنهاد می گردد از جمله عایق نانو یکی از مهمترین آنهاست که در ادامه ی مطالب در این باره به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.

 

روش های پیشگیری از ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان چیست؟

بهتر است پیش از انجام کار ،به این فکر باشیم که علت ورود نم، رطوبت به درون ساختمان چه بوده است؟ و مشکل اصلی وارد شدن آب به چه علت است؟

پس از یک تجزیه و تحلیل مناسب و بررسی مشکل، حالا به فکر راه کار مناسب برای حل مشکل ورود آب به درون ساختمان باشیم. بهتر است بدانید هر یک از مصالحی که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفتند قدرت جذب آب مختلفی دارند.در بیشتر موارد وجود یک درز، شکاف روی سطح نمای ساختمان سیمانی یا سنگی و حتی وجود درز بین فضای شیشه و در علت اصلی ورود آب به داخل ساختمان خواهد بود.
استفاده از چسب های پلی یورتان به علت داشتن خاصیت مقاوم ،قدرت چسبندگی بالا، سرعت سریع برای خشک شدن بر روی سطح، مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور برای آببندی نمای کامپوزیت و شیشه پیشنهاد می گردد.اما برای آب بندی نمای سنگ، سیمان، آجر از موادی مانند نانو، رزین ،عایق دوجزیی، مایع پلیمری ،نانو استفاده می نمایند. البته نانو از بین همه ی عایق ها دارای ارجحیت می باشد.

 

قیمت اب بندی نمای ساختمان

عایق بندی ساختمان چیست؟

هر چیزی که از ورود جرم و انرژی جلوگیری به عمل آورد عایق است .عایق ها موادی می باشند که به صورت پوشش دهنده جهت محافظت روی سقف، کف، دیوارهای ساختمان بکار می روند. عایق هایی که برای ساختمان به کار برده می شوند مختلف هستند بعضی از آنها برای جلوگیری از ورود گرما و سرما، بعضی کاهش صدا و آلودگی، بعضی جلوگیری از ورود آب و رطوبت مورد استفاده می باشند اما انواع عایق به صورتهای مختلفی مانند: تخته ای، آجری، ورقه ای، نواری در بازار وجود دارند.
نکته: اگر از عایق مورد نظربرای ساختمان استفاده می کنیم صرفا جهت آسایش و آرامش ساکنین درون ساختمان خواهد بود تا آنها را از وارد شدن صدمات احتمالی حفظ نماید.

 

مزایای استفاده از عایق نانو برای نمای ساختمان

باید بگوییم مواد نانو دارای قابلیت بالایی هستند. این مواد بر روی همه ی سطوح غیر صیقلی قابلیت استفاده دارند.
2_قیمت استفاده از مواد نانو در برابر سایر عایق ها مناسبتر می باشد و دارای مقاومت بالایی می باشند.
3_اگر از مواد نانو برای سطوح نمای ساختمان به شکل صحیح استفاده شود از جذب گرد و خاک در نمای ساختمان جلوگیری می نماید.
4_استفاده از نانو توسط افراد ماهر باعث ایجاد خاصیت حود شستشو دهندگی سطوح خواهد شد.
5_نکته قابل توجه این است که بکار بردن مواد نانو به مقدار لازم باعث می شود نمای ساختمان را از ایجاد شوره ،قارچ جلوگیری می نماید.

 

قیمت ضد اب کردن سنگ نما

استفاده از نانو در نماهای سیمانی

امروزه برای افزایش محافظت نماهای سیمانی ساختمان های مختلف بلند مرتبه و پاکیزه نگه داشتن سطوح رنگ آمیزی آنها از تکنولوژی نانو استفاده می شود. نانو سطوح نمای سیمانی ساختمان را در برابر شرایط جوی مختلف آب و هوایی حفظ می نماید. نانو دارای خاصیت آبگریزی مناسب می باشد و همه ی سطوح سیمان را به شکل تمیز نگه خواهد داشت.

 

استفاده از نانو در نماهای آجری

گاهی اوقات در اثر گذشت زمان نفوذ باران و ترکیبات آهکی آن بر روی سطوح نمای آجری ساختمان شوره هایی ایجاد می نماید و خاک و آلودگی هایی بر روی مصالح نفوذ می کند که حتی با دستگاه های واترجت قابل شستشو نمی باشد. استفاده از پوشش دهنده ی نانو بهترین راه کار برای حل این مشکلات می باشد به طوری که سطوح نمای آجری و شکاف لابه لای آن را به طور کامل پوشش خواهد داد. محصول نانو از بروز سفیدک بر روی سطح آجر جلوگیری می نماید. نانو آجر به طور کامل بی رنگ و بی بو می باشد. این نانو بر اساس اقلیم آب و هوایی ایران ساخته شده است و تمام استانداردهای بین المللی جهت دوام و ماندگاری را شامل می شود.

 

استفاده از نانو در نماهای سنگی

نانو در این بخش همه ی سطوح سنگ را ضد آب می نماید و اجازه نخواهد داد خاک، آلودگی با آب باران با هم ترکیب و به درون سنگ نفوذ نماید و به عنوان پوششی قوی سطوح سنگی نما را در برابر آب و رطوبت مستحکم می نماید و عمر نمای سنگی را تا سالها افزایش خواهد داد. البته امروزه استفاده از طناب، بدون داربست عملیات عایق کاری نانو را در مدت زمان کوتاه و سرعت قابل ملاحظه ای با کیفیت بالا انجام می دهد و به نوعی صرفه جویی در انرژی و هزینه ها صورت گرفته است. البته این کار توسط نیروی ماهر و متخصص آموزش دیده انجام می گردد.

 

تفاوت عایق نانو با ایزوگام چیست؟

عایق نانو هیچ لایه ای بر عکس ایزوگام روی سطح به وجود نمی آورد.2_عایق نانو سطح را در مقابل رطوبت، گرما، ضربه مقاوم می سازد.3_قیر و گونی در بخش ایزوگام قادر نیستند به مقدار زیاد از نفوذ آب جلوگیری نمایند.اما نانو به مقدار زیاد از نفوذ آب جلوگیری می نماید.4_برای نصب عایق ایزوگام باید سطح مورد نظر کامل تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و وجود رطوبت باشد اما درمورد نانو این مساله مطرح نیست. 5_عایق نانو دارای وزن سبکی است و این بزرگترین مزیت این عایق به نسبت ایزوگام است .6_عایق نانو بسیار سبک می باشد و برای محیط زیست خطری ندارد.

 

نحوه ی نصب و اجرای عایق نانو بدون داربست

پیش از اجرای عملیات نانو باید سطح مورد نظر از هر گونه آلودگی، چربی، گرد و خاک، رنگ، گل و لای ،روغن قالب پاک شود. سپس به کمک فشار آب قوی سطح شسته شود. در نظر داشته باشید این عملیات تخصصی است و از عهده ی کارگر عادی بر نخواهد آمد. نیروی ماهر پس از آموزش های لازم و تجربیات زیاد به کمک ابزار ،تجهیزات لازم و با طناب و بدون داربست در ارتفاعات مختلف ساختمانی کار را با سرعت قابل ملاحظه ای انجام می دهند. درضمن اجرای نانو کاری روی سطوح چرب پیشنهاد نمی گردد. در بحث نانو کاری سطوح فلزی، باید یک لایه ی ضد زنگ روی سطح فلز اجرا گردد.

 

علت نم و رطوبت ساختمان چیست؟

اشتباهات انسانی و عوامل فنی و تاسیساتی 2 عامل مهم در به وجود آمدن نم و رطوبت درون ساختمان می باشند که هر یک در مدت زمان کوتاه و یا بلند می توانند عوامل به وجود آورنده ی نم و رطوبت درون ساختمان باشند.
گاهی اوقات نم و رطوبتی که وارد ساختمان می شود به علت نشتی و ترکیدگی لوله ی آب و فاضلاب می باشد. که این امر باعث می شود رطوبت به همه ی نقاط گسترش یابد. این نم و رطوبت و ترکیدگی به دیوار جذب و ترکهایی بر روی سطح دیوار ایجاد می نماید که بسیار زشت و بدمنظره خواهد بود.
اما اشتباهات انسانی به خصوص وسواس شدید خانمها شست و شوی دیوار، سقف، کف منازل باعث از بین رفتن عایق های ضد رطوبت می گردد. علت از بین رفتن به کارگیری مواد شوینده و آب به شکل مکرر است. وجود نم و رطوبت ناشی از تکرار این موارد صدمات جدی به ساختار دیوار خواهد زد. برای جلوگیری از این منظور پوشش نانو پیشنهاد می گردد.

 

نشانه های وجود نم و رطوبت درون ساختمان

تشکیل انواع لکه در دیوار، سقف منازل، ریخته شدن سقف و دیوار منزل و زرد شدن دیوار بر اثر نفوذ شدید رطوبت، بوی شدید رطوبت داخل خانه ،ریزش سنگ و مصالح درون ساختمان به علت وجود رطوبت داخل سنگ، وجود کپک به میزان زیاد بر روی سطوح دیوار، سقف، مشاهده ی انواع باکتری ،کپک بر روی مصالح، دیوار، وسایل منزل، ورود بی سابقه ی انواع حشرات مانند: مگس، پشه به درون منزل و..گاهی وجود نم و رطوبت داخل فضای ساختمان به حدی زیاد می گردد که برای افراد حساسیت و آلرژی شدید ایجاد خواهد نمود. به طوری که ادامه ی زندگی درون منزل غیر ممکن است و باید درو پنجره را باز گذاشت تا بوی نم خارج شود.

جمع بندی
امروزه عایق های زیادی برای جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان بکار گرفته می شوند اما در بین همه ی آنها نانو بسیار مقاوم و محکم می باشد و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و به کارگیری آن در ساختمان باعث پایداری و عمر طولانی بنا خواهد بود. افراد زیادی در شرکتهای معتبر خدمات نما بدون داربست و به کمک طناب کار را در ارتفاع انجام می دهند. مزیت استفاده از طناب، سرعت عملکردی بی نظیر، کیفیت بالا، صرفه جویی در وقت و هزینه هاست. البته عملیات پوشانیدن ساختمان با نانو بسیار تخصصی است و کار هر کارگر عادی نمی باشد. لازمه ی انجام آن دانش و تجربه ی لازم در این زمینه با گذراندن کلاسهای آموزشی مرتبط با کار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *