ایزوگام دیوار نما در ساری
زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

ایزوگام دیوار جانبی و بقل ساختمان در ساری

شرکت جهان فرود متخصص در ایزوگام دیوار جانبی ساختمان با طناب و بدون داربست در ساری میباشد. دیوار بقل ساختمان سیمان و سفال و اجر یا بلوک هرچی که باشد شرکت جهان فرود در ساری ان را ایزوگام میکند و با ضمانت داخل قرارداد جلوی ورود گرما و سرما و اب را میگیرد. انجام ایزوگام روی طناب سخت میباشد و شما عزیزان برای استعلام قیمت باید با شرکت پیچ و رولپلاک نما جهان فرود تماس بگیرید.

ویدیو نصب ایزوگام بدون بستن داربست در ساری مازندران

 

 

 

اب بندی دیوار بقل ساختمان بدون نیاز به ایزوگام

 

آشنایی با ایزوگام نما با طناب در ساری

یکی از عملیات پایان کار ساختمان های امروزی، استفاده از انواع روش های ایزوگام نمای ساختمان و دیوارها می باشد تا ساختمان امنیت و استحکام کافی پیدا کند و در ضمن خدشه ای بر زیبایی آن وارد نشود، ما در این مقاله به بررسی انواع روش های ایزوگام و روش ایزوگام نما با طناب در ساری می پردازیم.

یکی از اقداماتی که در شهرهای شمالی کشور بعد از پایان یافتن کار ساختمان انجام می شود استفاده از عایق کاری نمای ساختمان یا همان ایزوگام دیوار نما برای حفظ آن از رطوبت و انواع نم زدگی ها است که با روش های مختلفی توسط طناب یا راپل و بدون داربست و یا توسط ایجاد داربست انجام می شود.

ایزوگام دیوار نمای ساختمان در ساری در کنار ایزوگام پشت بام یکی از اقدامات مهم می باشد تا ساختمان را کاملا عایق کاری کنند و آن را از نم زدگی ها محافظت کنند و اجازه ورود و خروج گرما را ندهند.

 

 

 

چگونگی انجام ایزوگام نما با طناب در ساری

ایزوگام نمای ساختمان را می توان به طرق مختلفی به وسیله طناب و یا به وسیله داربست انجام داد، فرد نصاب که البته یک فرد متخصص و حرفه ای است، برای ایزوگام نما با طناب در ساری ابتدا امنیت جان خود را توسط طنابی که به دور کمر خود می بندد و سر دیگر آن را به یک جای دیگر محکم می کند، تامین می کند.

در روش نصب ایزوگام نما بدون داربست در ساری، نصاب از بالای نمای ساختمان اقدام به نصب ایزوگام ها تا پایین می کند، این روش بسیار کم هزینه و راحت تر انجام می شود و دیگر نیازی به استفاده از داربست و یا تخته برای نصب ایزوگام ها و حرکت نصاب روی آنها ندارد.

 

نحوه نصب ایزوگام با راپل و بندباز در ساری

استفاده از ایزوگام نما و پشت بام با راپل و بندباز در ساری در ابتدای فصل سرما دارای مشتریان زیادی می شود، نصاب ها ابتدا باید نمای ساختمان را از شوره، سنگ ریزه و یا هر نوع سیمان و یا شکافی پاک می کنند و سپس نوع قیر ایزوگام نما و کیفیت مورد نظر آن را انتخاب می کنند و سپس سعی می کنند خود را با طناب( راپل) از نقطه ای آویزان و ایمنی جان خود را تامین کنند.

در مرحله بعد باید مقداری، حدود یک متر از رول ایزوگام را روی پشت بام نصب کنند و مابقی را روی نمای دیوار آویزان کنند و با انواع پیچ و چسب های با کیفیت روی دیوار محکم کنند، در ضمن باید رول های ایزوگام مقداری روی هم همپوشانی داشته باشند تا رطوبت به هیچگونه در میان آنها نفوذ نکند.

ایزوگام نما با راپل در ساری می تواند هم هزینه ها را کم کند و هم در هنگام نصب نیازی به ایجاد داربست و اجازه گرفتن از همسایه ها نباشد و هم کار با سرعت بیشتری پیش برود.

قابل ذکر است که این ورق های ایزوگام را باید با توجه به اندازه و متراژ دیوار ها خریداری کرد و بهتر است کیفیت آن حتما مورد توجه قرار گیرد تا طول عمر ورق ها زیاد باشد و بتواند کارایی خوبی در نمای ساختمان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *