اب یندی نما در نوشهر چالوس

عایق کاری نما در نوشهر و چالوس

یکی دیگر از عملیات شرکتهای خدمات نما در شهر نوشهر و چالوس بحث عایق کاری نما می باشد.

همه ی انسان ها به دنبال آرامش هستند و می خواهند در خانه ای که در آن زندگی می کنند محیطی امن برایشان فراهم شود و در واقع خانه را پناهگاه اصلی خود می دانند.

اگر کوچکترین مشکلی در ساختمان برایشان ایجاد شود در تلاش برای رفع آن مشکل به ناچار به شرکتهای خدمات نما رجوع می کنند تا هر چه سریعتر مشکل ساختمانی توسط تیم قوی این شرکتها به کمک سیستم جدید و نوین کار در ارتفاعات ساختمانی به کمک طناب محکم و بدون داربست رفع شود.

اما توصیه این شرکتها به صاحبان و سازندگان ساختمان های مختلف این است که پیش از اجرای ساختمان سازی بنای آن را با مواد و مصالح با کیفیت و مرغوب آماده کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

هر ساختمانی در هر شهری که باشد با توجه به عوامل محیطی مختلف و اثرگذار باید ساخته شود و در تهیه ی مصالح مورد نیاز برای ساخت آن باید شرایط جوی منطقه مد نظر قرار داده شود .

شهرهای شمالی کشور به علت بارندگی و رطوبت بیش از اندازه باید توسط مواد مختلف عایق کاری نما شوند تا در مقابل عوامل و خطرات محیطی به نوعی به صورت محافظ عمل نمایند.در این مطلب به بررسی بیشتر درباره ی عایق کاری نما در نوشهر و چالوس می پردازیم.

 

عایق کاری نمای ساختمان در نوشهر چالوس
عایق کاری نمای ساختمان در نوشهر چالوس

عایق نوشهر و چالوس چیست؟

در تعریف واژه عایق می توانیم به این صورت عنوان کنیم که پوشش یا هر چیزی که از عبورجرم و انرژی ممانعت به عمل آورد عایق است. عایق ها به طور معمول بر اساس ویژگی، عملکرد، جنس، کاربرد دارای انواع مختلفی می باشند که به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.

 

عایق  نوشهر و چالوس  حرارتی

یک نوع پوششی است که شرکتهای معتبر خدمات نما در نوشهر و چالوس برای نمای ساختمان های مختلف شهر توصیه می کنند.

استفاده از این عایق مانع از خروج گرما از داخل ساختمان و مانع از ورود سرما به داخل ساختمان خواهد شد. عایق پشم شیشه نوعی عایق حرارتی به شمار می رود. که بسیار ارزان و مقرون به صرفه و باکاهش انرژی همراه است.

نصب این نوع عایق آسان است و توسط نیروی متخصص از سوی شرکت معتبر خدمات نما در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

عایق حرارتی نانو به کمک فناوری پیشرفته ی نانو تولید شده است. به شکل مایع است.

بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد به راحتی می توان آن را نصب و ازش استفاده نمود.

 

 عایق  نوشهر و چالوس صوتی

نوعی پوشش عایق مناسب برای جلوگیری از ورود سر و صداها از بیرون به داخل ساختمان بکار برده می شود که توسط شرکتهای معتبر خدمات نما درچالوس و نوشهر توصیه می شود.

این عایق برای کم شدن آلودگی صوتی بکار میرود. نوعی عایق صوتی بنام آکوستیک وجود دارد که صدا را به خود جذب می نماید. ارتعاشات را کاهش می دهد در نتیجه هر گونه آلودگی صوتی را کامل از بین می برد.

این نوع عایق در عین حال ارزان، بادوام، نصب آن سریع انجام می شود با صرفه جویی در بخش هزینه ها به کمک نیروهای ماهر شرکتهای معتبر خدمات نما بدون داربست، با طناب محکم کار در ارتفاعات به راحترین شکل ممکن انجام می شود.

همچنین نوعی دیگر عایق صوتی بنام فایبرگلاس داریم که در بخش چهارچوب نصب می شود و از ورود هر گونه سرصدایی جلوگیری می نماید.

این نیروی ورزیده به نوعی دیگر از عایق صوتی بنام پانل گچی اشاره می نمایند که بسیار پایدار و محکم در برابر آتش می باشد.

 

ضد اب سازی نمای ساختمان نوشهر چالوس
ضد اب سازی نمای ساختمان نوشهر چالوس

عایق  نوشهر و چالوس رطوبتی

نوعی پوشش و عایق قوی برای جلوگیری از ورود رطوبت و آب باران، برف به داخل ساختمان مورد کاربرد قرار می گیرد.

پشم سنگ به عنوان نوعی عایق حرارتی، صوتی، رطوبتی عمل می نماید. اگر از این نوع عایق استفاده نشود در فصول بارندگی مخصوصا فصل سرد زمستان دچار مشکلات خواهید شد.

 

عایق رطوبتی  نوشهر و چالوس قیر و گونی

این مدل عایق خاصیت چسبندگی خاصی دارد که باعث شده در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد اما حمل و نصب آن سخت و دشوار است.

در بخشهایی از کشور که آب وهوای گرمی دارد باید از نوعی قیر استفاده شود تا سفت و سخت باشد به طوری که تابش خورشید باعث بازشدن آن نشود.

امروزه شرکتهای خدمات نما در زمینه ی عایق کاری رطوبتی در شهرهایی مثل نوشهر، چالوس که ریزش باران و رطوبت زیاد دارند استفاده و پوشش این نوع عایق به عنوان محافظی قوی را به افراد توصیه می نمایند.

 

عایق رطوبتی ایزوگام نوشهر و چالوس

شرکتهای معتبر خدمات نما در زمینه ی عایق کاری ساختمان با نصب سریع و سبک وزن این نوع عایق به شکل رولی در بخشهای مختلف ساختمانی به کمک طناب محکم و بدون داربست اقدام می نمایند. البته باید بگوییم که عایق رطوبتی ایزوگام عمر کوتاهی دارد.
عایق رطوبتی پرایمر
این نوع عایق قدرت چسبندگی بالا و نصب آسانی دارد از این نوع عایق برای پوشش و محافظت لوله های آب و فاضلاب استفاده می شود.

 

عایق رطوبتی نانو نوشهر و چالوس

جدیدترین و مدرن ترین نوع عایق همین استفاده از نانو است که نوعی عایق پیشرفته و امروزی است سازندگان یا صاحبان ساختمانی با توجه به نوع احتیاجات ساختمان خود به عایق یا پوشش دهنده آن را انتخاب می کنند که هر کدام از عایق های مورد نظر ممکن است دارای مزایا و بعضی معایب باشند به هر صورت باید از عایق محافظت لازم به عمل آید.

عایق رطوبتی نانو هیچ گونه بو و یا عوارض شیمیایی خاصی ندارد.

این نوع عایق بسیار مقاوم، محکم در برابر اشعه، باکتری، انگل می باشد.

به نوعی در واقع ضد ضربه ی خوبی می باشد. نانو دارای معایب خاصی نیست از همه نظر مقرون به صرفه و ارزان می باشد از همه مهمتر این که روش عایق کاری و نصب آن به عنوان پوشش مناسب برای ساختمان های مورد نظر به کمک طناب محکم و بدون داربست در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.

جمع بندی
امروزه شرکتهای معتبر مختلف در زمینه ی اب بندی نما با توجه به احتیاجات یک ساختمان و منطقه و شرایط آب و هوایی شهر مورد نظر مثل نوشهر و چالوس نوع عایق برای پوشش ساختمان مورد نظر را انتخاب می نمایند. با پیشرفت تکنولوژی استفاده از داربست به دلیل افزایش هزینه نصب، خطرات سقوط کارگر از داربست، کاهش سرعت عملکرد و افزایش هزینه ی انرژی به نسبت قدیم کمرنگ شده و جای آن را استفاده از طناب محکم، تجهیزات استاندارد، نیروی متخصص و دوره دیده بدون داربست پر می نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *